Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
Hrbek Ivan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Maršálek Petr
 
 
Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
     0301
2.Arsenjev Petr
Hrbek Ivan
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
     3111
3.Maršálek PetrPešek Miroslav     0312
4.Kop FrantišekČerný Ondřej     3222
5.Arsenjev PetrKlindera Antonín     3232
6.Hrbek IvanAdámek Jiří     3242
7.Kop FrantišekPešek Miroslav     0343
8.Arsenjev PetrČerný Ondřej     0344
9.Hrbek IvanKlindera Antonín     3154
10.Maršálek PetrAdámek Jiří     0355
11.Arsenjev PetrPešek Miroslav     1356
12.Hrbek IvanČerný Ondřej     1357
13.Maršálek PetrKlindera Antonín     0358
14.Kop FrantišekAdámek Jiří     2359
15.Hrbek IvanPešek Miroslav     23510
16.Maršálek PetrČerný Ondřej         
17.Kop FrantišekKlindera Antonín         
18.Arsenjev PetrAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Maršálek Petr03Pešek Miroslav40
Kop František12Černý Ondřej21
Arsenjev Petr12Klindera Antonín12
Hrbek Ivan22Adámek Jiří21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Dusílek Jaromír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:Hrubý Jan
Datum dle rozpisu23. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Hrdý Jiří
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:14 TJ Sokol Kbely B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrdý Jiří
Hrubý Jan
 
 
Bartoň Tomáš
Skopec Daniel
 
 
     1301
2.Klouček Martin
Bartoňová Eva
 
 
Kubišta Jan
 
 
     3111
3.Hrdý JiříSkopec Daniel     3021
4.Klouček MartinBartoň Tomáš     3231
5.Bartoňová EvaKubišta Jan     2332
6.Hrubý JanWO    3042
7.Klouček MartinSkopec Daniel     3052
8.Bartoňová EvaBartoň Tomáš     3062
9.Hrubý JanKubišta Jan     3172
10.Hrdý JiříWO    3082
11.Bartoňová EvaSkopec Daniel     1383
12.Hrubý JanBartoň Tomáš     3093
13.Hrdý JiříKubišta Jan     31103
14.Klouček MartinWO    30  
15.Hrubý JanSkopec Daniel         
16.Hrdý JiříBartoň Tomáš         
17.Klouček MartinKubišta Jan         
18.Bartoňová Eva         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrdý Jiří20Skopec Daniel12
Klouček Martin20Bartoň Tomáš03
Bartoňová Eva12Kubišta Jan12
Hrubý Jan20   
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:37531:589SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kubelka Martin
Beke Jiří
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
-4-23-6 1301
2.Kotrč Michal
Pastorek Lukáš
 
 
Kadlec Antonín
Ulrych Jiří
 
 
-988-9-42302
3.Beke JiříUlrych Jiří-5-2-7  0303
4.Kotrč MichalKadlec Antonín-7487 3113
5.Pastorek LukášHezina Jiří-6-589-62314
6.Kubelka MartinTotzauer Karel5-8-9793224
7.Kotrč MichalUlrych Jiří-4-44-9 1325
8.Pastorek LukášKadlec Antonín-610-9983235
9.Kubelka MartinHezina Jiří676  3045
10.Beke JiříTotzauer Karel-5-7-8  0346
11.Pastorek LukášUlrych Jiří-7-57-6 1347
12.Kubelka MartinKadlec Antonín7-105-8-72348
13.Beke JiříHezina Jiří-7-4-10  0349
14.Kotrč MichalTotzauer Karel45-7-873259
15.Kubelka MartinUlrych Jiří-8811-7-723510
16.Beke JiříKadlec Antonín         
17.Kotrč MichalHezina Jiří         
18.Pastorek LukášTotzauer Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Beke Jiří03Ulrych Jiří40
Kotrč Michal21Kadlec Antonín12
Pastorek Lukáš12Hezina Jiří21
Kubelka Martin22Totzauer Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:12 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Baxa Karel
Sochor Adam
 
 
Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
     3110
2.Dalešický Tomáš
Vokál Roman
 
 
Procházka Ivan st.
Rejent Martin
 
 
WO    3020
3.Baxa KarelVeselý Vladimír     3230
4.Sochor AdamNagy Ondrej     3240
5.Vokál RomanProcházka Ivan st.     3050
6.Dalešický TomášRejent Martin     1351
7.Sochor AdamVeselý Vladimír     3061
8.Vokál RomanNagy Ondrej     3171
9.Dalešický TomášProcházka Ivan st.     3181
10.Baxa KarelRejent Martin     3291
11.Vokál RomanVeselý Vladimír     30101
12.Dalešický TomášNagy Ondrej         
13.Baxa KarelProcházka Ivan st.         
14.Sochor AdamRejent Martin         
15.Dalešický TomášVeselý Vladimír         
16.Baxa KarelNagy Ondrej         
17.Sochor AdamProcházka Ivan st.         
18.Vokál RomanRejent Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Baxa Karel20Veselý Vladimír03
Sochor Adam20Nagy Ondrej02
Vokál Roman30Procházka Ivan st.02
Dalešický Tomáš11Rejent Martin11
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Dufek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:Ibl Josef
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Šimberský Jiří
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:30Rozhodčí:Tichý Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:27 TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Marek Jaroslav
Jiřička Miroslav
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
     2301
2.Hanšpach Daniel
Rybenský Marek
 
 
Kolařík Ivan
Makal František
 
 
     3111
3.Rybenský MarekTáborský Michal     3021
4.Jiřička MiroslavSkála Patrik     2322
5.Marek JaroslavKolařík Ivan     3132
6.Hanšpach DanielMakal František     2333
7.Jiřička MiroslavTáborský Michal     0334
8.Marek JaroslavSkála Patrik     3044
9.Hanšpach DanielKolařík Ivan     3054
10.Rybenský MarekMakal František     3064
11.Marek JaroslavTáborský Michal     1365
12.Hanšpach DanielSkála Patrik     3175
13.Rybenský MarekKolařík Ivan     3085
14.Jiřička MiroslavMakal František     2386
15.Hanšpach DanielTáborský Michal     0387
16.Rybenský MarekSkála Patrik     3197
17.Jiřička MiroslavKolařík Ivan     32107
18.Marek JaroslavMakal František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek40Táborský Michal31
Jiřička Miroslav13Skála Patrik13
Marek Jaroslav21Kolařík Ivan04
Hanšpach Daniel22Makal František21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:22 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Modl Josef
Bauer Radek
 
 
Král Ludvík st.
Batík Lukáš
 
 
     3110
2.Holub Martin
Pejchal Vlastimil
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
     2311
3.Modl JosefDiblík Radek     0312
4.Bauer RadekZimmel Václav     2313
5.Holub MartinKrál Ludvík st.     3223
6.Pejchal VlastimilBatík Lukáš     3033
7.Bauer RadekDiblík Radek     3043
8.Holub MartinZimmel Václav     2344
9.Pejchal VlastimilKrál Ludvík st.     3254
10.Peštuka ZdeněkBatík Lukáš     3164
11.Holub MartinDiblík Radek     3274
12.Pejchal VlastimilZimmel Václav     3284
13.Peštuka ZdeněkKrál Ludvík st.     3094
14.Bauer RadekBatík Lukáš     30104
15.Pejchal VlastimilDiblík Radek         
16.Peštuka ZdeněkZimmel Václav         
17.Bauer RadekKrál Ludvík st.         
18.Holub MartinBatík Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Modl Josef01Diblík Radek12
Bauer Radek21Zimmel Václav21
Holub Martin21Král Ludvík st.03
Pejchal Vlastimil30Batík Lukáš03
Peštuka Zdeněk20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS