Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pešek Miroslav
Černý Ondřej
 
 
Pejchal Vlastimil
Siblík Michal
 
 
     3010
2.Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
     3220
3.Klindera AntonínPeštuka Zdeněk     1321
4.Pešek MiroslavPejchal Vlastimil     3031
5.Adámek JiříBauer Radek     0332
6.Černý OndřejSiblík Michal     3142
7.Pešek MiroslavPeštuka Zdeněk     1343
8.Adámek JiříPejchal Vlastimil     0344
9.Černý OndřejBauer Radek     0345
10.Klindera AntonínSiblík Michal     1346
11.Adámek JiříPeštuka Zdeněk     1347
12.Černý OndřejPejchal Vlastimil     0348
13.Klindera AntonínBauer Radek     1349
14.Pešek MiroslavSiblík Michal     3059
15.Černý OndřejPeštuka Zdeněk     3169
16.Klindera AntonínPejchal Vlastimil     13610
17.Pešek MiroslavBauer Radek         
18.Adámek JiříSiblík Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Klindera Antonín04Peštuka Zdeněk31
Pešek Miroslav21Pejchal Vlastimil31
Adámek Jiří03Bauer Radek30
Černý Ondřej22Siblík Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Kopřiva Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:Diblík Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Král Ludvík st.
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:03Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:22563:522TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kopřiva Jan
Diblík Radek
 
 
Rybenský Marek
Zseller Jiří
 
 
5711  3010
2.Král Ludvík st.
Zimmel Václav
 
 
Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
694  3020
3.Zimmel VáclavRybenský Marek-916-18-11 1321
4.Diblík RadekHanšpach Daniel910-39 3131
5.Král Ludvík st.Zseller Jiří-8-9-10  0332
6.Kopřiva JanDufek Stanislav-9728 3142
7.Diblík RadekRybenský Marek-6-10-6  0343
8.Král Ludvík st.Hanšpach Daniel-89-816-82344
9.Kopřiva JanZseller Jiří899  3054
10.Zimmel VáclavDufek Stanislav8-9108 3164
11.Král Ludvík st.Rybenský Marek-6-4-2  0365
12.Kopřiva JanHanšpach Daniel8-987 3175
13.Zimmel VáclavZseller Jiří4610  3085
14.Diblík RadekDufek Stanislav-89108 3195
15.Kopřiva JanRybenský Marek80-9-10832105
16.Zimmel VáclavHanšpach Daniel         
17.Diblík RadekZseller Jiří         
18.Král Ludvík st.Dufek Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zimmel Václav21Rybenský Marek31
Diblík Radek21Hanšpach Daniel12
Král Ludvík st.03Zseller Jiří12
Kopřiva Jan40Dufek Stanislav03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:330:18483:421TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Šilar Bohuslav
Koutník Roman
 
 
845  3010
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Baxa Karel
Ťuík Jan
 
 
897  3020
3.Táborský MichalŤuík Jan-93-9573230
4.Skála PatrikBaxa Karel-899-783240
5.Záhorský VladislavŠilar Bohuslav88-9-7113250
6.Kolařík IvanKoutník Roman31313  3060
7.Skála PatrikŤuík Jan357  3070
8.Záhorský VladislavBaxa Karel-14-8-5  0371
9.Kolařík IvanŠilar Bohuslav-5-7-5  0372
10.Táborský MichalKoutník Roman3-977 3182
11.Záhorský VladislavŤuík Jan7612  3092
12.Kolařík IvanBaxa Karel-8-7-6  0393
13.Táborský MichalŠilar Bohuslav-887-9832103
14.Skála PatrikKoutník Roman         
15.Kolařík IvanŤuík Jan         
16.Táborský MichalBaxa Karel         
17.Skála PatrikŠilar Bohuslav         
18.Záhorský VladislavKoutník Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal30Ťuík Jan03
Skála Patrik20Baxa Karel21
Záhorský Vladislav21Šilar Bohuslav12
Kolařík Ivan12Koutník Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Rejent Martin
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:36583:625SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
Prokopenko Oleg
Šrytr Petr
 
 
-5-9-9  0301
2.Veselý Vladimír
Rejent Martin
 
 
Kubelka Martin
Khalaila Adam
 
 
-9-151011-72302
3.Procházka Ivan st.Prokopenko Oleg-615-6-3 1303
4.Procházka Ivan ml.Kubelka Martin8-856 3113
5.Veselý VladimírKhalaila Adam5-6-3-6 1314
6.Rejent MartinŠrytr Petr5510  3024
7.Procházka Ivan ml.Prokopenko Oleg1013-119 3134
8.Veselý VladimírKubelka Martin10-897 3144
9.Rejent MartinKhalaila Adam-7-16-9 1345
10.Procházka Ivan st.Šrytr Petr-73-1963255
11.Veselý VladimírProkopenko Oleg-4-4-6  0356
12.Rejent MartinKubelka Martin6-7-8-8 1357
13.Procházka Ivan st.Khalaila Adam7-310-9-172358
14.Procházka Ivan ml.Šrytr Petr3-855 3168
15.Rejent MartinProkopenko Oleg-7-7-8  0369
16.Procházka Ivan st.Kubelka Martin-7-1167-823610
17.Procházka Ivan ml.Khalaila Adam-9-89-9 13  
18.Veselý VladimírŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Procházka Ivan st.13Prokopenko Oleg31
Procházka Ivan ml.30Kubelka Martin22
Veselý Vladimír12Khalaila Adam30
Rejent Martin13Šrytr Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
Totzauer Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kadlec Antonín
Dusbaba Miroslav
 
 
Bartoňová Eva
Hrubý Jan
 
 
     3110
2.Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
Trnka Josef
Vrba Karel
 
 
     3220
3.Totzauer KarelVrba Karel     1321
4.Dusbaba MiroslavTrnka Josef     1322
5.Kadlec AntonínHrubý Jan     2323
6.Hezina JiříBartoňová Eva     3133
7.Dusbaba MiroslavVrba Karel     0334
8.Kadlec AntonínTrnka Josef     3144
9.Hezina JiříHrubý Jan     3254
10.Totzauer KarelBartoňová Eva     3164
11.Kadlec AntonínVrba Karel     3274
12.Hezina JiříTrnka Josef     3184
13.Totzauer KarelHrubý Jan     3094
14.Dusbaba MiroslavBartoňová Eva     1395
15.Hezina JiříVrba Karel     2396
16.Totzauer KarelTrnka Josef     1397
17.Dusbaba MiroslavHrubý Jan     0398
18.Kadlec AntonínBartoňová Eva     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Totzauer Karel22Vrba Karel31
Dusbaba Miroslav04Trnka Josef22
Kadlec Antonín31Hrubý Jan22
Hezina Jiří31Bartoňová Eva13



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1018:33423:476SK Slivenec C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fales Matyáš
Zítek Martin
 
 
Arsenjev Petr
Frait František
 
 
77-6-4-52301
2.Šusta Petr
Hofman Jan
 
 
Vobruba Aleš
Svoboda Milan
 
 
-105-9483211
3.Hofman JanArsenjev Petr-8-3-8  0312
4.Šusta PetrFrait František-8-7-9  0313
5.Zítek MartinVobruba Aleš-68-6-4 1314
6.Fales MatyášSvoboda Milan344  3024
7.Šusta PetrArsenjev Petr-113-35-112325
8.Zítek MartinFrait František-4-5-6  0326
9.Fales MatyášVobruba Aleš-7657 3136
10.Hofman JanSvoboda Milan10-8-76-32337
11.Zítek MartinArsenjev Petr-4-5-12  0338
12.Fales MatyášFrait František-88-45-62339
13.Hofman JanVobruba Aleš-9-9-9  03310
14.Šusta PetrSvoboda Milan10-68-9932  
15.Fales MatyášArsenjev Petr         
16.Hofman JanFrait František         
17.Šusta PetrVobruba Aleš         
18.Zítek MartinSvoboda Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hofman Jan03Arsenjev Petr30
Šusta Petr02Frait František30
Zítek Martin03Vobruba Aleš21
Fales Matyáš21Svoboda Milan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS