Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1012:30356:445TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Suk Matouš
Hofman Jan
 
 
Pešek Miroslav
Jonák Přemysl
 
 
-8166-7-62301
2.Fales Matyáš
Šusta Petr
 
 
Adámek Jiří
Klindera Antonín
 
 
10-9-2-9 1302
3.Hofman JanPešek Miroslav-6-4-8  0303
4.Suk MatoušKlindera Antonín9-8-7-6 1304
5.Šusta PetrAdámek Jiří-4-11-7  0305
6.Fales MatyášJonák Přemysl-68-6-8 1306
7.Suk MatoušPešek Miroslav-7-89-10 1307
8.Šusta PetrKlindera Antonín-789-7-82308
9.Fales MatyášAdámek Jiří889  3018
10.Hofman JanJonák Přemysl-7-8-10  0319
11.Šusta PetrPešek Miroslav-7-811-5 13110
12.Fales MatyášKlindera Antonín7-118-9732  
13.Hofman JanAdámek Jiří         
14.Suk MatoušJonák Přemysl         
15.Fales MatyášPešek Miroslav         
16.Hofman JanKlindera Antonín         
17.Suk MatoušAdámek Jiří         
18.Šusta PetrJonák Přemysl         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hofman Jan02Pešek Miroslav30
Suk Matouš02Klindera Antonín20
Šusta Petr03Adámek Jiří11
Fales Matyáš11Jonák Přemysl20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
P4, Jeremenkova 106Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:34 SK OAZA Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršálek Petr
Čítek Roman
 
 
Stočes Petr
Ulrych Jiří
 
 
     1301
2.Arsenjev Petr
Hrbek Ivan
 
 
Hezina Jiří
Kadlec Antonín
 
 
     3211
3.Hrbek IvanUlrych Jiří     0312
4.Čítek RomanStočes Petr     0313
5.Maršálek PetrKadlec Antonín     0314
6.Arsenjev PetrHezina Jiří     3124
7.Čítek RomanUlrych Jiří     1325
8.Maršálek PetrStočes Petr     0326
9.Arsenjev PetrKadlec Antonín     2327
10.Hrbek IvanHezina Jiří     1328
11.Maršálek PetrUlrych Jiří     0329
12.Arsenjev PetrStočes Petr     3139
13.Hrbek IvanKadlec Antonín     13310
14.Čítek RomanHezina Jiří         
15.Arsenjev PetrUlrych Jiří         
16.Hrbek IvanStočes Petr         
17.Čítek RomanKadlec Antonín         
18.Maršálek PetrHezina Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrbek Ivan03Ulrych Jiří30
Čítek Roman02Stočes Petr21
Maršálek Petr03Kadlec Antonín30
Arsenjev Petr21Hezina Jiří11



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BVrchní
rozhodčí:
Bartoňová Eva
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Mladoboleslavská 210, Praha 9, 19700, křižovatka ulic Mladoboleslavská - Hornopočernická – Žacléřská, BUS 185, 259, 302, 375 ze stanice metra C Letňany do stanice Kbely, 202 z Černého mostu a Proseka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:40Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1026:39 TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
Nagy Ondrej
Veselý Vladimír
 
 
     3210
2.Bartoňová Eva
Vrba Karel
 
 
Procházka Ivan ml.
Rezek Jan ml.
 
 
     1311
3.Hrubý JanNagy Ondrej     3121
4.Trnka JosefProcházka Ivan ml.     0322
5.Bartoňová EvaVeselý Vladimír     0323
6.Vrba KarelRezek Jan ml.     1324
7.Trnka JosefNagy Ondrej     3134
8.Bartoňová EvaProcházka Ivan ml.     0335
9.Vrba KarelVeselý Vladimír     3245
10.Hrubý JanRezek Jan ml.     3055
11.Bartoňová EvaNagy Ondrej     0356
12.Vrba KarelProcházka Ivan ml.     0357
13.Hrubý JanVeselý Vladimír     3167
14.Trnka JosefRezek Jan ml.     3277
15.Vrba KarelNagy Ondrej     2378
16.Hrubý JanProcházka Ivan ml.     1379
17.Trnka JosefVeselý Vladimír     03710
18.Bartoňová EvaRezek Jan ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hrubý Jan31Nagy Ondrej22
Trnka Josef22Procházka Ivan ml.40
Bartoňová Eva03Veselý Vladimír22
Vrba Karel13Rezek Jan ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21514:435SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Prokopenko Oleg
Sedláček Tomáš
 
 
Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
3-7-8-12 1301
2.Kopecký Michael
Kotrč Michal
 
 
Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
2-11610 3111
3.Sedláček TomášTáborský Michal9-6-7-6 1312
4.Kotrč MichalSkála Patrik468  3022
5.Kopecký MichaelZáhorský Vladislav-72-7743232
6.Prokopenko OlegKolařík Ivan556  3042
7.Kotrč MichalTáborský Michal-98-3-0 1343
8.Kopecký MichaelSkála Patrik564  3053
9.Prokopenko OlegZáhorský Vladislav566  3063
10.Sedláček TomášKolařík Ivan-6448 3173
11.Kopecký MichaelTáborský Michal-11-6-4  0374
12.Prokopenko OlegSkála Patrik-9678 3184
13.Sedláček TomášZáhorský Vladislav-58810 3194
14.Kotrč MichalKolařík Ivan-9-7-9  0395
15.Prokopenko OlegTáborský Michal458  30105
16.Sedláček TomášSkála Patrik9-89  21  
17.Kotrč MichalZáhorský Vladislav         
18.Kopecký MichaelKolařík Ivan10-10   11  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sedláček Tomáš21Táborský Michal31
Kotrč Michal12Skála Patrik03
Kopecký Michael21Záhorský Vladislav03
Prokopenko Oleg40Kolařík Ivan12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38 TJ ABC Branik C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Sochor Adam
 
 
Hlaváček Petr
Král Ludvík st.
 
 
     2301
2.
 
 
Diblík Radek
Zimmel Václav
 
 
WO    0302
3.Sochor AdamZimmel Václav     3012
4.Ťuík JanDiblík Radek     3122
5.Dalešický TomášKrál Ludvík st.     3232
6.Hlaváček PetrWO    0333
7.Ťuík JanZimmel Václav     0334
8.Dalešický TomášDiblík Radek     1335
9.Král Ludvík st.WO    0336
10.Sochor AdamHlaváček Petr     3146
11.Dalešický TomášZimmel Václav     3056
12.Diblík RadekWO    0357
13.Sochor AdamKrál Ludvík st.     3267
14.Ťuík JanHlaváček Petr     3177
15.Zimmel VáclavWO    0378
16.Sochor AdamDiblík Radek     3188
17.Ťuík JanKrál Ludvík st.     1389
18.Dalešický TomášHlaváček Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Sochor Adam40Zimmel Václav12
Ťuík Jan22Diblík Radek12
Dalešický Tomáš22Král Ludvík st.12
   Hlaváček Petr12
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Dufek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:Mareš Petr
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Ibl Josef
Datum dle rozpisu24. 03. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:40Rozhodčí:Tichý Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:28 TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
     0301
2.Rybenský Marek
Zseller Jiří
 
 
Pejchal Vlastimil
Siblík Michal
 
 
     3111
3.Jiřička MiroslavPeštuka Zdeněk     2312
4.Hanšpach DanielPejchal Vlastimil     3022
5.Zseller JiříBauer Radek     3132
6.Rybenský MarekSiblík Michal     3042
7.Hanšpach DanielPeštuka Zdeněk     0343
8.Zseller JiříPejchal Vlastimil     3153
9.Rybenský MarekBauer Radek     3163
10.Jiřička MiroslavSiblík Michal     3273
11.Zseller JiříPeštuka Zdeněk     0374
12.Rybenský MarekPejchal Vlastimil     3084
13.Jiřička MiroslavBauer Radek     2385
14.Hanšpach DanielSiblík Michal     2386
15.Rybenský MarekPeštuka Zdeněk     3196
16.Jiřička MiroslavPejchal Vlastimil     0397
17.Hanšpach DanielBauer Radek     30107
18.Zseller JiříSiblík Michal     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiřička Miroslav13Peštuka Zdeněk31
Hanšpach Daniel22Pejchal Vlastimil13
Zseller Jiří21Bauer Radek13
Rybenský Marek40Siblík Michal12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS