Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:15476:398TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
41-88 3110
2.Záhorský Vladislav
Kolařík Ivan
 
 
Klindera Antonín
Adámek Jiří
 
 
899  3020
3.Táborský MichalPešek Miroslav12-757 3130
4.Skála PatrikKlindera Antonín876  3040
5.Záhorský VladislavČerný Ondřej8-769 3150
6.Kolařík IvanAdámek Jiří91412  3060
7.Skála PatrikPešek Miroslav-8-9-9  0361
8.Záhorský VladislavKlindera Antonín-10-95673271
9.Kolařík IvanČerný Ondřej876  3081
10.Táborský MichalAdámek Jiří266  3091
11.Záhorský VladislavPešek Miroslav-68-8-5 1392
12.Kolařík IvanKlindera Antonín4-6-8-5 1393
13.Táborský MichalČerný Ondřej-8799 31103
14.Skála PatrikAdámek Jiří         
15.Kolařík IvanPešek Miroslav         
16.Táborský MichalKlindera Antonín         
17.Skála PatrikČerný Ondřej         
18.Záhorský VladislavAdámek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Táborský Michal30Pešek Miroslav21
Skála Patrik11Klindera Antonín12
Záhorský Vladislav21Černý Ondřej03
Kolařík Ivan21Adámek Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ ABC Branik CVrchní
rozhodčí:
Král Ludvík st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CRozhodčí:Král Ludvík st.
Hráno v místnosti
přesná adresa
Za Mlýnem 1778/10 Praha 4 Braník 14700, Bus 196, 198, 199 ze Smíchovského nádraží, zast. Branické náměstí.Rozhodčí:Diblík Radek
Datum dle rozpisu05. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:02Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1013:32388:461TJ Sokol Běchovice II C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Diblík Radek
Hložek Vojtěch
 
 
Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
-9-5-5  0301
2.Král Ludvík st.
Kopřiva Jan
 
 
Veselý Vladimír
Rejent Martin
 
 
-87-10893211
3.Král Ludvík st.Procházka Ivan ml.-89-107-92312
4.Hložek VojtěchProcházka Ivan st.88-9-3-52313
5.Hlaváček PetrVeselý Vladimír-10910-9-112314
6.Diblík RadekRejent Martin-8-5-7  0315
7.Hložek VojtěchProcházka Ivan ml.-7-7-8  0316
8.Hlaváček PetrProcházka Ivan st.-9-6-4  0317
9.Diblík RadekVeselý Vladimír8-67-9-122318
10.Král Ludvík st.Rejent Martin3-6-8-7 1319
11.Hlaváček PetrProcházka Ivan ml.-78-8-9 13110
12.Diblík RadekProcházka Ivan st.         
13.Král Ludvík st.Veselý Vladimír         
14.Hložek VojtěchRejent Martin         
15.Diblík RadekProcházka Ivan ml.         
16.Král Ludvík st.Procházka Ivan st.         
17.Hložek VojtěchVeselý Vladimír         
18.Hlaváček PetrRejent Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Král Ludvík st.02Procházka Ivan ml.30
Hložek Vojtěch02Procházka Ivan st.20
Hlaváček Petr03Veselý Vladimír20
Diblík Radek02Rejent Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Pankrác EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK OAZA Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lomnického 1/1071, Praha 4Rozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2015 19:15 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:16 TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Holub Martin
Siblík Michal
 
 
Stýblo Jaroslav
Kadlec Antonín
 
 
     3010
2.Peštuka Zdeněk
Bauer Radek
 
 
Hezina Jiří
Totzauer Karel
 
 
     3120
3.Holub MartinKadlec Antonín     3130
4.Bauer RadekTotzauer Karel     3240
5.Siblík MichalHezina Jiří     1341
6.Peštuka ZdeněkStýblo Jaroslav     3051
7.Bauer RadekKadlec Antonín     1352
8.Siblík MichalTotzauer Karel     3162
9.Peštuka ZdeněkHezina Jiří     3072
10.Holub MartinStýblo Jaroslav     3082
11.Siblík MichalKadlec Antonín     0383
12.Peštuka ZdeněkTotzauer Karel     3093
13.Holub MartinHezina Jiří     32103
14.Bauer RadekStýblo Jaroslav     30  
15.Peštuka ZdeněkKadlec Antonín         
16.Holub MartinTotzauer Karel         
17.Bauer RadekHezina Jiří         
18.Siblík MichalStýblo Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Holub Martin30Kadlec Antonín21
Bauer Radek11Totzauer Karel03
Siblík Michal12Hezina Jiří12
Peštuka Zdeněk30Stýblo Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Malešice CVrchní
rozhodčí:
Dufek Stanislav
HOSTUJÍCÍ:AC Sparta Praha IRozhodčí:Hanšpach Daniel
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rektorská 9, Praha 10-Malešice, Tělocvična + jevištěRozhodčí:Rybenský Marek
Datum dle rozpisu05. 11. 2015 18:45 Začátek
utkání
18:50Konec
utkání
21:15Rozhodčí:Tichý Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:35 AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Tichý Pavel
Rybenský Marek
 
 
Látal Jan
Honč Ondřej
 
 
     1301
2.Dufek Stanislav
Hanšpach Daniel
 
 
Bláha Tomáš
Skopec Daniel
 
 
     3211
3.Rybenský MarekLátal Jan     2312
4.Tichý PavelBláha Tomáš     0313
5.Dufek StanislavHonč Ondřej     0314
6.Hanšpach DanielSkopec Daniel     0315
7.Tichý PavelLátal Jan     0316
8.Dufek StanislavBláha Tomáš     1317
9.Hanšpach DanielHonč Ondřej     3127
10.Rybenský MarekSkopec Daniel     3037
11.Dufek StanislavLátal Jan     3247
12.Hanšpach DanielBláha Tomáš     1348
13.Rybenský MarekHonč Ondřej     3058
14.Tichý PavelSkopec Daniel     1359
15.Hanšpach DanielLátal Jan     03510
16.Rybenský MarekBláha Tomáš         
17.Tichý PavelHonč Ondřej         
18.Dufek StanislavSkopec Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybenský Marek21Látal Jan31
Tichý Pavel03Bláha Tomáš30
Dufek Stanislav12Honč Ondřej12
Hanšpach Daniel13Skopec Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Slivenec CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:539:20 TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ťuík Jan
Baxa Karel
 
 
Arsenjev Petr
Čítek Roman
 
 
     3210
2.Dalešický Josef
Dalešický Tomáš
 
 
Kop František
Maršálek Petr
 
 
     2311
3.Baxa KarelArsenjev Petr     2312
4.Ťuík JanČítek Roman     1313
5.Dalešický TomášKop František     2314
6.Dalešický JosefMaršálek Petr     3024
7.Ťuík JanArsenjev Petr     3034
8.Dalešický TomášČítek Roman     3044
9.Dalešický JosefKop František     3054
10.Baxa KarelMaršálek Petr     3164
11.Dalešický TomášArsenjev Petr     3174
12.Dalešický JosefČítek Roman     3084
13.Baxa KarelKop František     2385
14.Ťuík JanMaršálek Petr     3095
15.Dalešický JosefArsenjev Petr     31105
16.Baxa KarelČítek Roman         
17.Ťuík JanKop František         
18.Dalešický TomášMaršálek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baxa Karel12Arsenjev Petr13
Ťuík Jan21Čítek Roman12
Dalešický Tomáš21Kop František21
Dalešický Josef40Maršálek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17511:424SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotrč Michal
Prokopenko Oleg
 
 
Hrubý Jan
Klouček Martin
 
 
86-75 3110
2.Rozkoš Michal
Sedláček Tomáš
 
 
Hrdý Jiří
Trnka Josef
 
 
296  3020
3.Rozkoš MichalHrdý Jiří-6-6-13  0321
4.Sedláček TomášHrubý Jan49-914 3131
5.Kotrč MichalKlouček Martin210-3-8-102332
6.Prokopenko OlegTrnka Josef595  3042
7.Sedláček TomášHrdý Jiří126-2-4-32343
8.Kotrč MichalHrubý Jan-9658 3153
9.Prokopenko OlegKlouček Martin727  3063
10.Rozkoš MichalTrnka Josef565  3073
11.Kotrč MichalHrdý Jiří-6-76-9 1374
12.Prokopenko OlegHrubý Jan677  3084
13.Rozkoš MichalKlouček Martin-585-863294
14.Sedláček TomášTrnka Josef10410  30104
15.Prokopenko OlegHrdý Jiří         
16.Rozkoš MichalHrubý Jan         
17.Sedláček TomášKlouček Martin         
18.Kotrč MichalTrnka Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozkoš Michal21Hrdý Jiří30
Sedláček Tomáš21Hrubý Jan03
Kotrč Michal12Klouček Martin12
Prokopenko Oleg30Trnka Josef03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS