Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Nové Vysočany CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Kbely BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Spojovací 965/30, Praha 9 - Vysočany, 19000, Dopravní spojení: Metro B - Vysočanská, dále bus 136 do zastávky K Žižkovu, dále 120 m ve směru jízdy ke křižovatce se Spojovací ilicí a dále 50 m vpravo pod křižovatku.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25 TJ Sokol Nové Vysočany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Černý Ondřej
Pešek Miroslav
 
 
Hrdý Jiří
Hanke Tomáš
 
 
     3210
2.Erben Michal
Litomiský Petr
 
 
Hrubý Jan
Trnka Josef
 
 
     2311
3.Pešek MiroslavHrdý Jiří     3121
4.Litomiský PetrHrubý Jan     1322
5.Černý OndřejTrnka Josef     3032
6.Erben MichalHanke Tomáš     0333
7.Litomiský PetrHrdý Jiří     3143
8.Černý OndřejHrubý Jan     3253
9.Erben MichalTrnka Josef     3063
10.Pešek MiroslavHanke Tomáš     0364
11.Černý OndřejHrdý Jiří     3274
12.Erben MichalHrubý Jan     1375
13.Pešek MiroslavTrnka Josef     3085
14.Litomiský PetrHanke Tomáš     3195
15.Erben MichalBartoňová Eva     31105
16.Pešek MiroslavHrubý Jan         
17.Litomiský PetrTrnka Josef         
18.Černý OndřejHanke Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pešek Miroslav21Hrdý Jiří03
Litomiský Petr21Hrubý Jan21
Černý Ondřej30Trnka Josef03
Erben Michal22Hanke Tomáš21
   Bartoňová Eva01



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha LRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:34567:591SF SKK EL Niňo Praha L

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čítek Roman
Vobruba Aleš
 
 
Šrytr Petr
Pastorek Lukáš
 
 
78-8-7-32301
2.Arsenjev Petr
Hrbek Ivan
 
 
Kotrč Michal
Prokopenko Oleg
 
 
86-9-7-72302
3.Arsenjev PetrKotrč Michal488  3012
4.Vobruba AlešProkopenko Oleg-10-3-3  0313
5.Čítek RomanPastorek Lukáš-8-7913-52314
6.Hrbek IvanŠrytr Petr455  3024
7.Vobruba AlešKotrč Michal-10159-643234
8.Čítek RomanProkopenko Oleg-87-5-9 1335
9.Hrbek IvanPastorek Lukáš78-4-193245
10.Arsenjev PetrŠrytr Petr-657-10-112346
11.Čítek RomanKotrč Michal-48-104-92347
12.Hrbek IvanProkopenko Oleg-0-7-4  0348
13.Arsenjev PetrPastorek Lukáš617  3058
14.Vobruba AlešŠrytr Petr-6-8-9  0359
15.Hrbek IvanKotrč Michal667  3069
16.Arsenjev PetrProkopenko Oleg-8-59-10 13610
17.Vobruba AlešPastorek Lukáš-8-8   02  
18.Čítek RomanŠrytr Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Arsenjev Petr22Kotrč Michal13
Vobruba Aleš12Prokopenko Oleg40
Čítek Roman03Pastorek Lukáš12
Hrbek Ivan31Šrytr Petr21



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:AC Sparta Praha IVrchní
rozhodčí:
Kroupa Rudolf
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kovanecká 27, 190 00 Praha 9 - Libeň, Arena Sparta - Podvinný mlýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:23570:504AC Sparta Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Honč Ondřej
Kubišta Jan
 
 
Sochor Adam
Ťuík Jan
 
 
-715-9-92301
2.Bláha Tomáš
Hubač Martin
 
 
Dalešický Tomáš
Vokál Roman
 
 
8811  3011
3.Hubač MartinVokál Roman58-5-893221
4.Kubišta JanŤuík Jan-7-9-4  0322
5.Honč OndřejDalešický Tomáš752  3032
6.Bláha TomášSochor Adam-9-4-3  0333
7.Kubišta JanVokál Roman-769-4-62334
8.Honč OndřejŤuík Jan55-49 3144
9.Bláha TomášDalešický Tomáš645  3054
10.Hubač MartinSochor Adam59-11-633264
11.Honč OndřejVokál Roman-98-66-92365
12.Bláha Tomᚍuík Jan1178  3075
13.Hubač MartinDalešický Tomáš-8-10-11  0376
14.Kubišta JanSochor Adam6107  3086
15.Bláha TomášVokál Roman71010  3096
16.Hubač MartinŤuík Jan1146  30106
17.Kubišta JanDalešický Tomáš         
18.Honč OndřejSochor Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubač Martin31Vokál Roman22
Kubišta Jan12Ťuík Jan13
Honč Ondřej21Dalešický Tomáš12
Bláha Tomáš31Sochor Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK OAZA Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Malešice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
JEREMENKOVA 106, PRAHA 4, 140 00, Stanice BUS 118 Na StržiRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1032:35 TJ Malešice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Totzauer Karel
Hezina Jiří
 
 
Vanka Petr
Tichý Pavel
 
 
     3010
2.Stočes Petr
Kadlec Antonín
 
 
Rybenský Marek
Hanšpach Daniel
 
 
     2311
3.Hezina JiříVanka Petr     3121
4.Totzauer KarelTichý Pavel     2322
5.Kadlec AntonínRybenský Marek     2323
6.Stočes PetrHanšpach Daniel     1324
7.Totzauer KarelVanka Petr     2325
8.Kadlec AntonínTichý Pavel     3135
9.Stočes PetrRybenský Marek     3145
10.Hezina JiříHanšpach Daniel     0346
11.Kadlec AntonínVanka Petr     3156
12.Stočes PetrTichý Pavel     3166
13.Hezina JiříRybenský Marek     0367
14.Totzauer KarelHanšpach Daniel     0368
15.Stočes PetrVanka Petr     3078
16.Hezina JiříTichý Pavel     2379
17.Totzauer KarelRybenský Marek     03710
18.Kadlec AntonínHanšpach Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hezina Jiří13Vanka Petr13
Totzauer Karel04Tichý Pavel22
Kadlec Antonín21Rybenský Marek31
Stočes Petr31Hanšpach Daniel30



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II CVrchní
rozhodčí:
Procházka Ivan ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Pankrác ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 11. 2015 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:33569:572TJ Pankrác E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Procházka Ivan ml.
Procházka Ivan st.
 
 
Bauer Radek
Peštuka Zdeněk
 
 
8-488 3110
2.Veselý Vladimír
Nagy Ondrej
 
 
Pejchal Vlastimil
Modl Josef
 
 
-7-88-10 1311
3.Procházka Ivan ml.Pejchal Vlastimil958  3021
4.Nagy OndrejPeštuka Zdeněk-5-98-8 1322
5.Veselý VladimírBauer Radek-58-4-7 1323
6.Procházka Ivan st.Modl Josef-7689 3133
7.Nagy OndrejPejchal Vlastimil-3-579-72334
8.Veselý VladimírPeštuka Zdeněk-7-8-9  0335
9.Procházka Ivan st.Bauer Radek-9-77-14 1336
10.Procházka Ivan ml.Modl Josef323  3046
11.Veselý VladimírPejchal Vlastimil-6-4-7  0347
12.Procházka Ivan st.Peštuka Zdeněk711-10-4-62348
13.Procházka Ivan ml.Bauer Radek494  3058
14.Nagy OndrejModl Josef537  3068
15.Procházka Ivan st.Pejchal Vlastimil-6-8-10  0369
16.Procházka Ivan ml.Peštuka Zdeněk8-1138 3179
17.Nagy OndrejBauer Radek-55-10-7 13710
18.Veselý VladimírModl Josef568  30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Ivan ml.40Pejchal Vlastimil31
Nagy Ondrej13Peštuka Zdeněk31
Veselý Vladimír03Bauer Radek31
Procházka Ivan st.13Modl Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: 5. třída B muži (RS-3B) Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha Podolí AVrchní
rozhodčí:
Táborský Michal
HOSTUJÍCÍ:TJ ABC Branik CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Sokol Praha Podolí, Podolská 90/5, Praha 4, sokolovnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10420:344TJ Sokol Praha Podolí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Táborský Michal
Skála Patrik
 
 
Michalec Jiří
Batík Lukáš
 
 
849  3010
2.Makal František
Kolařík Ivan
 
 
Zimmel Václav
Hlaváček Petr
 
 
979  3020
3.Skála PatrikZimmel Václav-7-9118103230
4.Záhorský VladislavMichalec Jiří-79-69113240
5.Kolařík IvanBatík Lukáš6-1285 3150
6.Makal FrantišekHlaváček Petr-11977 3160
7.Záhorský VladislavZimmel Václav-8107-873270
8.Kolařík IvanMichalec Jiří-876-893280
9.Makal FrantišekBatík Lukáš883  3090
10.Skála PatrikHlaváček Petr765  30100
11.Kolařík IvanZimmel Václav         
12.Makal FrantišekMichalec Jiří         
13.Skála PatrikBatík Lukáš         
14.Záhorský VladislavHlaváček Petr         
15.Makal FrantišekZimmel Václav         
16.Skála PatrikMichalec Jiří         
17.Záhorský VladislavBatík Lukáš         
18.Kolařík IvanHlaváček Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skála Patrik20Zimmel Václav02
Záhorský Vladislav20Michalec Jiří02
Kolařík Ivan20Batík Lukáš02
Makal František20Hlaváček Petr02

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS