Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:PSK Olymp Praha DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Krupkovo náměstí 4, Praha 6 - Bubeneč, vchod zleva vedle budovy. Metro A Hradčanská, bus 131, první zastávka.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:7389:191PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Martykiewiecz Dušan
Kochlöffl Roman
 
 

 
 
WO    3010
2.Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
Bláhová Kateřina
Mládek Bohuslav
 
 
5-33-893220
3.Martykiewiecz DušanPecháček David323  3030
4.Pozníček JosefMládek Bohuslav-8-98953240
5.Kochlöffl RomanBláhová Kateřina426  3050
6.Pocz TomášWO    3060
7.Pozníček JosefPecháček David856  3070
8.Kochlöffl RomanMládek Bohuslav-94-9-2 1371
9.Pocz TomášBláhová Kateřina445  3081
10.Martykiewiecz DušanWO    3091
11.Kochlöffl RomanPecháček David676  30101
12.Pocz TomášMládek Bohuslav688  30  
13.Martykiewiecz DušanBláhová Kateřina         
14.Pozníček Josef         
15.Pocz TomášPecháček David         
16.Martykiewiecz DušanMládek Bohuslav         
17.Pozníček JosefBláhová Kateřina         
18.Kochlöffl Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Martykiewiecz Dušan10Pecháček David03
Pozníček Josef20Mládek Bohuslav11
Kochlöffl Roman21Bláhová Kateřina02
Pocz Tomáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Areál TJ Slovan; ul. Na Pískovně; 180 00 Praha8 - Bohnice, Spojení: metro C: Kobylisy - bus č. 102 do stanice Staré Bohnice (náves na křižovatce ulic Ústavní a Bohnická). DÁLE: z návsi z kopce okolo kostela ulicí Bohnickou, v levotočivé zatáčce nejet po hlavní, ale rovně do kopce do ulice Na Pískovně, po 100 m v pravotočivé zatáčce nejet doprava, ale rovně do Zákazu vjezdu. Po 60 m doprava do brány areálu. Celkem od zastávky 480 m.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 01. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:22563:531Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Cihlář Matěj
Kouba Jan
 
 
Vohradský Stanislav
Groh Alexander
 
 
853  3010
2.Chaloupek Petr
Pražák Bohumil
 
 
Kocánek Jiří
Průša Ondřej
 
 
-7-7-12  0311
3.Cihlář MatějKocánek Jiří-7-61010103221
4.Pražák BohumilPrůša Ondřej-5-614-8 1322
5.Chaloupek PetrGroh Alexander9-1347 3132
6.Kouba JanVohradský Stanislav7914  3042
7.Pražák BohumilKocánek Jiří-8-7-10  0343
8.Chaloupek PetrPrůša Ondřej7-69-6-82344
9.Kouba JanGroh Alexander8413  3054
10.Cihlář MatějVohradský Stanislav798  3064
11.Chaloupek PetrKocánek Jiří-9-9-4  0365
12.Kouba JanPrůša Ondřej848  3075
13.Cihlář MatějGroh Alexander8129  3085
14.Novotný MarekVohradský Stanislav6106  3095
15.Kouba JanKocánek Jiří-9-17-12 1396
16.Cihlář MatějPrůša Ondřej99-87 31106
17.Novotný MarekGroh Alexander         
18.Chaloupek PetrVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cihlář Matěj40Kocánek Jiří31
Pražák Bohumil02Průša Ondřej22
Chaloupek Petr12Groh Alexander03
Kouba Jan31Vohradský Stanislav03
Novotný Marek10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
SPŠ Stavební, Praha 4, Družstevní Ochoz 3, Od metra Pakrác bus 188, podél budovy, zadním vchodem, 2. patroRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31 TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleissig Petr
Nebeský Jiří
 
 
Kuttler Karel
Lodek Jan
 
 
     1301
2.Matoušek Jiří
Bukovský Petr
 
 
Sutnar Bohuslav
Michálek Vojtěch
 
 
     1302
3.Fleissig PetrLodek Jan     0303
4.Nebeský JiříSutnar Bohuslav     2304
5.Bukovský PetrKuttler Karel     2305
6.Matoušek JiříMichálek Vojtěch     0306
7.Nebeský JiříLodek Jan     0307
8.Bukovský PetrSutnar Bohuslav     3117
9.Matoušek JiříKuttler Karel     1318
10.Fleissig PetrMichálek Vojtěch     1319
11.Bukovský PetrLodek Jan     03110
12.Matoušek JiříSutnar Bohuslav         
13.Fleissig PetrKuttler Karel         
14.Nebeský JiříMichálek Vojtěch         
15.Matoušek JiříLodek Jan         
16.Fleissig PetrSutnar Bohuslav         
17.Nebeský JiříKuttler Karel         
18.Bukovský PetrMichálek Vojtěch         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Fleissig Petr02Lodek Jan30
Nebeský Jiří02Sutnar Bohuslav11
Bukovský Petr12Kuttler Karel20
Matoušek Jiří02Michálek Vojtěch20
NE



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 8 - Karlín; Thámova 9, 100 m od stanice metra Křižíkova - z Thámovy 9 vstup do vnitrobloku (dvora), po levé straně automyčka, na konci dvora vlevo vstup do suterénu (bývalé fitness)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33630:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Paroubek Pavel
Poulíček Jaroslav
 
 
Pocar Jan
Hnilička Jiří
 
 
-26-48-32301
2.Paroubek Jan
Havlíček Ladislav
 
 
Jantačová Zuzana
Pospíšil Marek
 
 
9159  3011
3.Havlíček LadislavHnilička Jiří-8-4-4  0312
4.Paroubek PavelPocar Jan-5610-7-82313
5.Poulíček JaroslavJantačová Zuzana755  3023
6.Paroubek JanPospíšil Marek-74-413103233
7.Paroubek PavelHnilička Jiří7-64-8-82334
8.Poulíček JaroslavPocar Jan467  3044
9.Paroubek JanJantačová Zuzana-8-8-8  0345
10.Havlíček LadislavPospíšil Marek1212-8-6-92346
11.Poulíček JaroslavHnilička Jiří-6-7-8  0347
12.Paroubek JanPocar Jan8-96-663257
13.Havlíček LadislavJantačová Zuzana839  3067
14.Paroubek PavelPospíšil Marek-12-6-9  0368
15.Paroubek JanHnilička Jiří-8-12-4  0369
16.Havlíček LadislavPocar Jan-6784 3179
17.Paroubek PavelJantačová Zuzana663  3089
18.Poulíček JaroslavPospíšil Marek7-996 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Havlíček Ladislav22Hnilička Jiří40
Paroubek Pavel13Pocar Jan13
Poulíček Jaroslav31Jantačová Zuzana13
Paroubek Jan22Pospíšil Marek22



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:32 TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Arsenjev Petr
 
 
Fišer Josef
Elčkner Miroslav
 
 
     2301
2.Maršálek Petr
Ondráček Petr
 
 
Olach Miloslav
Hladík Petr
 
 
     0302
3.Ondráček PetrFišer Josef     0303
4.Maršálek PetrHladík Petr     0304
5.Kop FrantišekElčkner Miroslav     1305
6.Arsenjev PetrOlach Miloslav     3215
7.Maršálek PetrFišer Josef     0316
8.Kop FrantišekHladík Petr     0317
9.Arsenjev PetrElčkner Miroslav     2318
10.Ondráček PetrOlach Miloslav     1319
11.Kop FrantišekFišer Josef     03110
12.Arsenjev PetrHladík Petr         
13.Ondráček PetrElčkner Miroslav         
14.Maršálek PetrOlach Miloslav         
15.Arsenjev PetrFišer Josef         
16.Ondráček PetrHladík Petr         
17.Maršálek PetrElčkner Miroslav         
18.Kop FrantišekOlach Miloslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ondráček Petr02Fišer Josef30
Maršálek Petr02Hladík Petr20
Kop František03Elčkner Miroslav20
Arsenjev Petr11Olach Miloslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 01. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:20Konec
utkání
20:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:12447:310SF SKK EL Niňo Praha M

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Khozeuly Yedil
 
 
Krieger Jan
Najbertová Lucie
 
 
-67128 3110
2.Khalaila Adam
Němec Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Khozeuly YedilVokál Roman-7-37-4 1321
4.Němec FilipKrieger Jan-10866 3131
5.Khalaila AdamNajbertová Lucie910-88 3141
6.Pastorek LukášWO    3051
7.Němec FilipVokál Roman7-7-7573261
8.Khalaila AdamKrieger Jan-81343 3171
9.Pastorek LukášNajbertová Lucie8912  3081
10.Khozeuly YedilWO    3091
11.Khalaila AdamVokál Roman-8-76-9 1392
12.Pastorek LukášKrieger Jan688  30102
13.Khozeuly YedilNajbertová Lucie881  30  
14.Němec Filip         
15.Pastorek LukášVokál Roman         
16.Khozeuly YedilKrieger Jan         
17.Němec FilipNajbertová Lucie         
18.Khalaila Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Khozeuly Yedil01Vokál Roman21
Němec Filip20Krieger Jan03
Khalaila Adam21Najbertová Lucie02
Pastorek Lukáš20   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS