Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice FVrchní
rozhodčí:
Mládek Bohuslav
HOSTUJÍCÍ:KK Konstruktiva Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:20541:475TJ Lokomotiva Vršovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Jiří
Pína Jan
 
 
Černý Pavel
Peller Marek
 
 
3109  3010
2.Frolík Jindřich
Mládek Bohuslav
 
 
Nebeský Jiří
Bauer Václav
 
 
6106  3020
3.Frolík JindřichČerný Pavel-9-7-8  0321
4.Mládek BohuslavPeller Marek10-5210 3131
5.Dušek JiříBauer Václav-9-7-7  0332
6.Pína JanNebeský Jiří676  3042
7.Mládek BohuslavČerný Pavel-310-6-10 1343
8.Dušek JiříPeller Marek6-69-6-132344
9.Pína JanBauer Václav-147-9683254
10.Frolík JindřichNebeský Jiří91010  3064
11.Dušek JiříČerný Pavel2-4-79-52365
12.Pína JanPeller Marek694  3075
13.Frolík JindřichBauer Václav-45-7653285
14.Mládek BohuslavNebeský Jiří1044  3095
15.Pína JanČerný Pavel1119  30105
16.Frolík JindřichPeller Marek         
17.Mládek BohuslavBauer Václav         
18.Dušek JiříNebeský Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Frolík Jindřich21Černý Pavel31
Mládek Bohuslav21Peller Marek12
Dušek Jiří03Bauer Václav12
Pína Jan40Nebeský Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu EVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:Slovan KST Bohnice IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:07Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:31290:402Slovan KST Bohnice I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Buriánek Václav
Trmota Zdeněk
 
 
Kouba Jan
Cihlář Matěj
 
 
-1-9-10  0301
2.Havlíček Ladislav
Paroubek Jan
 
 
Vanka Radek
Chaloupek Petr
 
 
86-45 3111
3.Buriánek VáclavKouba Jan10-6-78-32312
4.Paroubek JanCihlář Matěj-6-6-6  0313
5.Trmota ZdeněkChaloupek Petr-7-11-8  0314
6.Havlíček LadislavNovotný Marek-5-89-14 1315
7.Paroubek JanKouba Jan-7-5-9  0316
8.Trmota ZdeněkCihlář Matěj-5-9-9  0317
9.Havlíček LadislavChaloupek Petr7-4-5-3 1318
10.Buriánek VáclavNovotný Marek-8-6-9  0319
11.Trmota ZdeněkKouba Jan-6-7-9  03110
12.Havlíček LadislavCihlář Matěj         
13.Buriánek VáclavChaloupek Petr         
14.Paroubek JanNovotný Marek         
15.Havlíček LadislavKouba Jan         
16.Buriánek VáclavCihlář Matěj         
17.Paroubek JanChaloupek Petr         
18.Trmota ZdeněkNovotný Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Buriánek Václav02Kouba Jan30
Paroubek Jan02Cihlář Matěj20
Trmota Zdeněk03Chaloupek Petr20
Havlíček Ladislav02Novotný Marek20



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Slivenec DVrchní
rozhodčí:
Bratka Arnošt
HOSTUJÍCÍ:PSK Olymp Praha DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 5 Slivenec Rubínová 217Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1013:32 PSK Olymp Praha D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kop František
Svoboda Milan
 
 
Forejt Lukáš
Martykiewiecz Dušan
 
 
     0301
2.Vobruba Aleš
Čítek Roman
 
 
Pocz Tomáš
Pozníček Josef
 
 
     0302
3.Kop FrantišekPocz Tomáš     3112
4.Svoboda MilanForejt Lukáš     1313
5.Ondráček PetrMartykiewiecz Dušan     0314
6.Vobruba AlešPozníček Josef     3124
7.Svoboda MilanPocz Tomáš     0325
8.Ondráček PetrForejt Lukáš     1326
9.Vobruba AlešMartykiewiecz Dušan     0327
10.Kop FrantišekPozníček Josef     3037
11.Ondráček PetrPocz Tomáš     0338
12.Vobruba AlešForejt Lukáš     0339
13.Kop FrantišekMartykiewiecz Dušan     23310
14.Svoboda MilanPozníček Josef     13  
15.Vobruba AlešPocz Tomáš         
16.Kop FrantišekForejt Lukáš         
17.Svoboda MilanMartykiewiecz Dušan         
18.Ondráček PetrPozníček Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kop František21Pocz Tomáš21
Svoboda Milan02Forejt Lukáš30
Ondráček Petr03Martykiewiecz Dušan30
Vobruba Aleš12Pozníček Josef02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SF SKK EL Niňo Praha MVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Elizza Praha IRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Stadion mládeže Kotlářka, Na Kotlářce 1, 160 00 Praha 6, vchod z ulice na Kocínce 1Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:33500:537TTC Elizza Praha I

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastorek Lukáš
Němec Filip
 
 
Kocánek Jiří
Kadlec Vít
 
 
-11-38-9 1301
2.Khalaila Adam
Svoboda Maxim
 
 
Průša Ondřej
Vohradský Stanislav
 
 
51-98 3111
3.Pastorek LukášKadlec Vít-9-51010-42312
4.Němec FilipKocánek Jiří8107  3022
5.Svoboda MaximPrůša Ondřej-7-8-12  0323
6.Khalaila AdamVohradský Stanislav43-86 3133
7.Němec FilipKadlec Vít59-6-10-72334
8.Svoboda MaximKocánek Jiří-8-69-8 1335
9.Khalaila AdamPrůša Ondřej-9-9-8  0336
10.Pastorek LukášVohradský Stanislav7-597 3146
11.Svoboda MaximKadlec Vít-8-8-8  0347
12.Khalaila AdamKocánek Jiří-9-78-5 1348
13.Pastorek LukášPrůša Ondřej-99-7-3 1349
14.Němec FilipVohradský Stanislav118-15-7-623410
15.Khalaila AdamKadlec Vít12-9-6-5 13  
16.Pastorek LukášKocánek Jiří         
17.Němec FilipPrůša Ondřej         
18.Svoboda MaximVohradský Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Pastorek Lukáš12Kadlec Vít30
Němec Filip12Kocánek Jiří21
Svoboda Maxim03Průša Ondřej30
Khalaila Adam12Vohradský Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Stadion Žižkov DDM Praha 3 - Ulita EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Petrovice I. ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Na Balkáně 2866/17a, 130 00 Praha 3, dopravní spojení-tramvaj č. 1,9 (směr Spojovací, výstupní stanice STRÁŽNÍ, od stanice tramvaje cca 5 min. pěší chůzeRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:107:30 TJ Sokol Petrovice I. E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Najbertová Lucie
Krieger Jan
 
 
Kuttler Karel
Satrapa Jan
 
 
     0301
2.Koutník Roman
Bečan Martin
 
 
Michálek Vojtěch
Sutnar Bohuslav
 
 
     0302
3.Krieger JanSatrapa Jan     0303
4.Koutník RomanMichálek Vojtěch     1304
5.Bečan MartinKuttler Karel     0305
6.Najbertová LucieSutnar Bohuslav     1306
7.Koutník RomanSatrapa Jan     0307
8.Bečan MartinMichálek Vojtěch     1308
9.Najbertová LucieKuttler Karel     1309
10.Krieger JanSutnar Bohuslav     3019
11.Bečan MartinSatrapa Jan     03110
12.Najbertová LucieMichálek Vojtěch         
13.Krieger JanKuttler Karel         
14.Koutník RomanSutnar Bohuslav         
15.Najbertová LucieSatrapa Jan         
16.Krieger JanMichálek Vojtěch         
17.Koutník RomanKuttler Karel         
18.Bečan MartinSutnar Bohuslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krieger Jan11Satrapa Jan30
Koutník Roman02Michálek Vojtěch20
Bečan Martin03Kuttler Karel20
Najbertová Lucie02Sutnar Bohuslav11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída A muži (RS-4A) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žižkov DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Vršovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Koněvova 19, Praha 3, 1. patro, divadelní sálRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:14501:399TJ Sokol Žižkov D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fišer Josef
Elčkner Miroslav
 
 
Hnilička Jiří
Pocar Jan
 
 
688  3010
2.Lokaj Jan
Krejčí Pavel
 
 
Jantačová Zuzana
Bečkovský Petr
 
 
-626-7-82311
3.Elčkner MiroslavHnilička Jiří8115  3021
4.Fišer JosefPocar Jan445  3031
5.Lokaj JanJantačová Zuzana9-1199 3141
6.Krejčí PavelBečkovský Petr-811-4-9 1342
7.Fišer JosefHnilička Jiří968  3052
8.Lokaj JanPocar Jan3-438 3162
9.Hladík PetrJantačová Zuzana868  3072
10.Elčkner MiroslavBečkovský Petr-9511-953282
11.Lokaj JanHnilička Jiří67-8-6-92383
12.Hladík PetrPocar Jan1157  3093
13.Elčkner MiroslavJantačová Zuzana8-1076 31103
14.Fišer JosefBečkovský Petr         
15.Hladík PetrHnilička Jiří         
16.Elčkner MiroslavPocar Jan         
17.Fišer JosefJantačová Zuzana         
18.Lokaj JanBečkovský Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Elčkner Miroslav30Hnilička Jiří12
Fišer Josef20Pocar Jan03
Lokaj Jan21Jantačová Zuzana03
Krejčí Pavel01Bečkovský Petr11
Hladík Petr20   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS