Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu DVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Kokořínská 204/28, Praha 8 - Ďáblice, Sokolovna Ďáblice, od metra C Ládví BUS 103 zast. Kokořínská, rovně přes křižovatku, za hospodou brankou vpravoRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:35Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:436:21572:484TTC Praha - klub stolního tenisu D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Filip Miroslav
Bárta Vít
 
 
Zelinka Mikuláš
Milota Martin
 
 
75-411 3110
2.Haba Martin
Zahradník Václav
 
 
Winter Daniel
Vošický Otto
 
 
-71296 3120
3.Haba MartinWinter Daniel-1034-7-92321
4.Bárta VítVošický Otto-7-991-52322
5.Váňa PetrZelinka Mikuláš-939-9-62323
6.Filip MiroslavMilota Martin9154  3033
7.Bárta VítWinter Daniel1084  3043
8.Váňa PetrVošický Otto4105  3053
9.Filip MiroslavZelinka Mikuláš-7-116763263
10.Haba MartinMilota Martin-9839 3173
11.Váňa PetrWinter Daniel-8-6-8  0374
12.Filip MiroslavVošický Otto8-947 3184
13.Haba MartinZelinka Mikuláš-98-88103294
14.Bárta VítMilota Martin-5477 31104
15.Filip MiroslavWinter Daniel         
16.Haba MartinVošický Otto         
17.Bárta VítZelinka Mikuláš         
18.Váňa PetrMilota Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Haba Martin21Winter Daniel21
Bárta Vít21Vošický Otto12
Váňa Petr12Zelinka Mikuláš12
Filip Miroslav30Milota Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK HAMR BVrchní
rozhodčí:
Courton Ivan
HOSTUJÍCÍ:Bulldogs PubRozhodčí:Doležel Vladimír
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záběhlická ulice, Praha 10, Sportovní areál HAMRRozhodčí:Joska Tomáš
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
18:57Rozhodčí:Šinákl Jan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:7376:186SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maršíková Martina
Novák Milan
 
 
Horák Tomáš
Janda Jiří
 
 
481  3010
2.Doležel Vladimír
Joska Tomáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Doležel VladimírHorák Tomáš-3-8-8  0321
4.Šinákl JanJanda Jiří865  3031
5.Joska TomášFliegel František558  3041
6.Novák MilanWO    3051
7.Šinákl JanHorák Tomáš8-997 3161
8.Joska TomášJanda Jiří833  3071
9.Novák MilanFliegel František433  3081
10.Doležel VladimírWO    3091
11.Joska TomášHorák Tomáš-6-8-4  0392
12.Novák MilanJanda Jiří326  30102
13.Doležel VladimírFliegel František         
14.Šinákl Jan         
15.Novák MilanHorák Tomáš         
16.Doležel VladimírJanda Jiří         
17.Šinákl JanFliegel František         
18.Joska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Doležel Vladimír01Horák Tomáš21
Šinákl Jan20Janda Jiří03
Joska Tomáš21Fliegel František02
Novák Milan20   
WO30WO03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Start Praha CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna v areálu SANK (Sport Areál Na Korunce), Praha 9 - Běchovice, Na Korunce 580Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1021:38 SK Start Praha C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brůček František
Dvořák Petr
 
 
Bajtler Martin
Trnovský Ivo
 
 
     0301
2.Rezek Jan ml.
Rezek Jan st.
 
 
Nacher Patrik
Botek Radomír
 
 
     3211
3.Dvořák PetrBajtler Martin     3121
4.Rezek Jan ml.Trnovský Ivo     0322
5.Brůček FrantišekBotek Radomír     1323
6.Rezek Jan st.Nacher Patrik     0324
7.Rezek Jan ml.Bajtler Martin     3234
8.Brůček FrantišekTrnovský Ivo     3144
9.Rezek Jan st.Botek Radomír     1345
10.Dvořák PetrNacher Patrik     3255
11.Brůček FrantišekBajtler Martin     0356
12.Rezek Jan st.Trnovský Ivo     0357
13.Dvořák PetrBotek Radomír     2358
14.Rezek Jan ml.Nacher Patrik     2359
15.Rezek Jan st.Bajtler Martin     03510
16.Dvořák PetrTrnovský Ivo         
17.Rezek Jan ml.Botek Radomír         
18.Brůček FrantišekNacher Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dvořák Petr21Bajtler Martin22
Rezek Jan ml.12Trnovský Ivo21
Brůček František12Botek Radomír30
Rezek Jan st.04Nacher Patrik21



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Klánovice FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vidouli 710, 155 00, Praha 5 - Stodůlky, staré Stodůlky, u tenisového areáluRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 02. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1018:33309:494TTC Klánovice F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svatoš Daniel
Gargulák František
 
 
Grisa Vladimír
Grisa Daniel
 
 
WO    0301
2.Sixta Jaroslav
Hruban Vladimír
 
 
Nový Pavel
Hrabal Ladislav
 
 
-1-5-3  0302
3.Gargulák FrantišekGrisa Vladimír983  3012
4.Hruban VladimírGrisa Daniel3610  3022
5.Sixta JaroslavNový Pavel-4-4-4  0323
6.Svatoš DanielHrabal LadislavWO    0324
7.Hruban VladimírGrisa Vladimír88-145 3134
8.Sixta JaroslavGrisa Daniel-5-5-5  0335
9.Svatoš DanielNový PavelWO    0336
10.Gargulák FrantišekHrabal Ladislav887  3046
11.Sixta JaroslavGrisa Vladimír7-56-4-82347
12.Svatoš DanielGrisa DanielWO    0348
13.Gargulák FrantišekNový Pavel-11-910393258
14.Hruban VladimírHrabal Ladislav-56-9-8 1359
15.Svatoš DanielGrisa VladimírWO    03510
16.Gargulák FrantišekGrisa Daniel3-86  21  
17.Hruban VladimírNový Pavel         
18.Sixta JaroslavHrabal Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Gargulák František30Grisa Vladimír12
Hruban Vladimír21Grisa Daniel11
Sixta Jaroslav03Nový Pavel11
   Hrabal Ladislav11
WO05WO50
Při čtyřhře zranění hráče Svatoš Daniel



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní 1380, Praha 10, spojení MHD: TRAM 7, 24 stanice BOHEMIANS nebo 22 Vrš.nám, Sportovní ulicí k herněRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 02. 2016 18:45 Začátek
utkání
18:45Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:8406:292TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havránek Jakub
Vu Duy Tiep
 
 
Zvolánek Václav
Brož Zdeněk
 
 
896  3010
2.Knobloch Miroslav
Veselý Filip
 
 
Margaritov Dimitr
Plošek Lukáš
 
 
34-104 3120
3.Veselý FilipBrož Zdeněk-4-961173230
4.Knobloch MiroslavPlošek Lukáš928  3040
5.Vu Duy TiepZvolánek Václav626  3050
6.Havránek JakubMargaritov Dimitr556  3060
7.Knobloch MiroslavBrož Zdeněk-107-6-7 1361
8.Vu Duy TiepPlošek Lukáš863  3071
9.Havránek JakubZvolánek Václav8-3710 3181
10.Veselý FilipMargaritov Dimitr1255  3091
11.Vu Duy TiepBrož Zdeněk9-9510 31101
12.Havránek JakubPlošek Lukáš743  30  
13.Veselý FilipZvolánek Václav         
14.Knobloch MiroslavMargaritov Dimitr         
15.Havránek JakubBrož Zdeněk         
16.Veselý FilipPlošek Lukáš         
17.Knobloch MiroslavZvolánek Václav         
18.Vu Duy TiepMargaritov Dimitr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Veselý Filip20Brož Zdeněk12
Knobloch Miroslav11Plošek Lukáš02
Vu Duy Tiep30Zvolánek Václav02
Havránek Jakub20Margaritov Dimitr02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Kyje CVrchní
rozhodčí:
Trubl Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Zelená Liška CRozhodčí:Turcmanovič František
Hráno v místnosti
přesná adresa
Praha 8 - Karlín; Thámova 9, 100 m od stanice metra Křižíkova - z Thámovy 9 vstup do vnitrobloku (dvora), po levé straně automyčka, na konci dvora vlevo vstup do suterénu (bývalé fitness)Rozhodčí:Trnka Miloš
Datum dle rozpisu25. 02. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Trubl Vladimír
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1010:34367:460TJ Zelená Liška C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Turcmanovič František
Trubl Vladimír
 
 
Samohejl Erich
Hajný Josef
 
 
7-6-78103210
2.Trnka Miloš
Žerava Miroslav
 
 
Konopa Josef
Pavlíček Ladislav
 
 
-6810-783220
3.Trubl VladimírKonopa Josef-6-8-10  0321
4.Trnka MilošHajný Josef-6-9-7  0322
5.Žerava MiroslavPavlíček Ladislav-7-8-3  0323
6.Turcmanovič FrantišekSamohejl Erich-6-7-9  0324
7.Trnka MilošKonopa Josef-8-9-9  0325
8.Žerava MiroslavHajný Josef-6-4-5  0326
9.Turcmanovič FrantišekPavlíček Ladislav-7-9-10  0327
10.Trubl VladimírSamohejl Erich789  3037
11.Žerava MiroslavKonopa Josef-8-9-10  0338
12.Turcmanovič FrantišekHajný Josef-87-9-10 1339
13.Trubl VladimírPavlíček Ladislav-6-7-9  03310
14.Trnka MilošSamohejl Erich         
15.Turcmanovič FrantišekKonopa Josef         
16.Trubl VladimírHajný Josef         
17.Trnka MilošPavlíček Ladislav         
18.Žerava MiroslavSamohejl Erich         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trubl Vladimír12Konopa Josef30
Trnka Miloš02Hajný Josef30
Žerava Miroslav03Pavlíček Ladislav30
Turcmanovič František03Samohejl Erich11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS