Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:VŠSK MFF Praha BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Kyje CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bruslařská 10, Praha 10, 10200, Sportovní centrum Univerzity KarlovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1024:34 TJ Kyje C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zelinka Mikuláš
Milota Martin
 
 
Trubl Vladimír
Turcmanovič František
 
 
     1301
2.Winter Daniel
Vošický Otto
 
 
Trnka Miloš
Žerava Miroslav
 
 
     3211
3.Winter DanielTurcmanovič František     1312
4.Vošický OttoTrnka Miloš     1313
5.Milota MartinTrubl Vladimír     0314
6.Zelinka Mikulᚎerava Miroslav     3024
7.Vošický OttoTurcmanovič František     0325
8.Milota MartinTrnka Miloš     0326
9.Zelinka MikulášTrubl Vladimír     3036
10.Winter DanielŽerava Miroslav     1337
11.Milota MartinTurcmanovič František     0338
12.Zelinka MikulášTrnka Miloš     1339
13.Winter DanielTrubl Vladimír     3049
14.Vošický OttoŽerava Miroslav     3059
15.Zelinka MikulášTurcmanovič František     3269
16.Winter DanielTrnka Miloš     13610
17.Vošický OttoTrubl Vladimír         
18.Milota MartinŽerava Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Winter Daniel13Turcmanovič František31
Vošický Otto12Trnka Miloš40
Milota Martin03Trubl Vladimír12
Zelinka Mikuláš31Žerava Miroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Zelená Liška CVrchní
rozhodčí:
Krieger Karel
HOSTUJÍCÍ:TJ Lokomotiva Vršovice GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jankovská 1944/3, 140 00 Praha 4, výstupní st. Pankrác (metro C), směr Motokov, hotel Panoráma, doprava ulicí Na strži, domek u parku (na konci bývalého hřiště pro malou kopanou)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 00:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34 TJ Lokomotiva Vršovice G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Konopa Josef
Krieger Karel
 
 
Krameš Jan st.
Veselý Filip
 
 
     0301
2.Pavlíček Ladislav
Hajný Josef
 
 
Knobloch Miroslav
Vu Duy Tiep
 
 
     1302
3.Pavlíček LadislavVu Duy Tiep     3212
4.Krieger KarelKrameš Jan st.     0313
5.Konopa JosefKnobloch Miroslav     3023
6.Hajný JosefVeselý Filip     3233
7.Krieger KarelVu Duy Tiep     0334
8.Konopa JosefKrameš Jan st.     0335
9.Hajný JosefKnobloch Miroslav     0336
10.Pavlíček LadislavVeselý Filip     2337
11.Konopa JosefVu Duy Tiep     2338
12.Hajný JosefKrameš Jan st.     0339
13.Pavlíček LadislavKnobloch Miroslav     23310
14.Krieger KarelVeselý Filip         
15.Hajný JosefVu Duy Tiep         
16.Pavlíček LadislavKrameš Jan st.         
17.Krieger KarelKnobloch Miroslav         
18.Konopa JosefVeselý Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pavlíček Ladislav12Vu Duy Tiep21
Krieger Karel02Krameš Jan st.30
Konopa Josef12Knobloch Miroslav21
Hajný Josef12Veselý Filip11



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břevnov Hradčany DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Heleny Malířové 14Rozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1012:33 TJ Sokol Praha 5 - Stodůlky F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zücker Robert
Brož Zdeněk
 
 
Hruban Vladimír
Sixta Jaroslav
 
 
     3210
2.Zábranský Josef
Margaritov Dimitr
 
 
Gargulák František
Horák Dominik
 
 
     0311
3.Zábranský JosefGargulák František     0312
4.Margaritov DimitrHorák Dominik     0313
5.Zücker RobertHruban Vladimír     0314
6.Brož ZdeněkSixta Jaroslav     3024
7.Margaritov DimitrGargulák František     0325
8.Zücker RobertHorák Dominik     0326
9.Brož ZdeněkHruban Vladimír     0327
10.Zábranský JosefSixta Jaroslav     3137
11.Zücker RobertGargulák František     2338
12.Brož ZdeněkHorák Dominik     0339
13.Zábranský JosefHruban Vladimír     13310
14.Margaritov DimitrSixta Jaroslav         
15.Brož ZdeněkGargulák František         
16.Zábranský JosefHorák Dominik         
17.Margaritov DimitrHruban Vladimír         
18.Zücker RobertSixta Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Zábranský Josef12Gargulák František30
Margaritov Dimitr02Horák Dominik30
Zücker Robert03Hruban Vladimír30
Brož Zdeněk12Sixta Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Klánovice FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Běchovice II DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Klánovice,Slavětínská 200, V areálu školyRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Nový Pavel
Cherednik Konstantin
 
 
Dvořák Petr
Reich František
 
 
     3210
2.Tichý Stanislav
Grisa Daniel
 
 
Rezek Jan st.
Rezek Jan ml.
 
 
     1311
3.Cherednik KonstantinDvořák Petr     3121
4.Grisa DanielRezek Jan ml.     1322
5.Nový PavelReich František     3032
6.Tichý StanislavRezek Jan st.     2333
7.Grisa DanielDvořák Petr     0334
8.Nový PavelRezek Jan ml.     3044
9.Tichý StanislavReich František     2345
10.Cherednik KonstantinRezek Jan st.     3055
11.Nový PavelDvořák Petr     3065
12.Tichý StanislavRezek Jan ml.     2366
13.Cherednik KonstantinReich František     3076
14.Grisa DanielRezek Jan st.     0377
15.Tichý StanislavDvořák Petr     0378
16.Platil StanislavRezek Jan ml.     3288
17.Grisa DanielReich František     0389
18.Nový PavelRezek Jan st.     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Cherednik Konstantin30Dvořák Petr22
Grisa Daniel04Rezek Jan ml.22
Nový Pavel40Reich František22
Tichý Stanislav04Rezek Jan st.22
Platil Stanislav10   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Start Praha CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK HAMR BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Střelecký ostrov 336, Praha 1, uprostřed mostu LegiíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:109:31299:420SK HAMR B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnovský Ivo
Vystrčil Tomáš
 
 
Maršíková Martina
Šinákl Jan
 
 
-11-512-8 1301
2.Suková Helena
Potůček Václav
 
 
Joska Tomáš
Doležel Vladimír
 
 
-5-5-5  0302
3.Potůček VáclavŠinákl Jan-9-5-9  0303
4.Vystrčil TomášMaršíková Martina-10-2-3  0304
5.Suková HelenaDoležel Vladimír-5-37-4 1305
6.Botek RadomírJoska Tomáš-7-3-8  0306
7.Vystrčil Tomᚊinákl Jan-9-9-2  0307
8.Suková HelenaMaršíková Martina-25-6-9 1308
9.Botek RadomírDoležel Vladimír-710715 3118
10.Potůček VáclavJoska Tomáš-894-7-42319
11.Trnovský IvoŠinákl Jan-67-8-6 13110
12.Botek RadomírMaršíková Martina         
13.Potůček VáclavDoležel Vladimír         
14.Vystrčil TomášJoska Tomáš         
15.Botek RadomírŠinákl Jan         
16.Potůček VáclavMaršíková Martina         
17.Vystrčil TomášDoležel Vladimír         
18.Trnovský IvoJoska Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Potůček Václav02Šinákl Jan30
Vystrčil Tomáš02Maršíková Martina20
Suková Helena02Doležel Vladimír11
Botek Radomír11Joska Tomáš20
Trnovský Ivo01   



Zápis o utkání
Název soutěže: 6. třída B muži (RS-4B) Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Bulldogs PubVrchní
rozhodčí:
Fuček Miloslav
HOSTUJÍCÍ:TTC Praha - klub stolního tenisu DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
CST Ďáblice, Kokořínská 204/28, Praha 8 - ĎábliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:34497:553TTC Praha - klub stolního tenisu D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Tomáš
Kalicher Miroslav
 
 
Filip Miroslav
Bárta Vít
 
 
5-682 3110
2.Fliegel František
Janda Jiří
 
 
Haba Martin
Váňa Petr
 
 
-11-5-8  0311
3.Horák TomášFilip Miroslav579  3021
4.Janda JiříHaba Martin-89-2-4 1322
5.Fliegel FrantišekBárta Vít-1-4-5  0323
6.Kalicher MiroslavVáňa Petr-91398 3133
7.Janda JiříFilip Miroslav-9-5-3  0334
8.Fliegel FrantišekHaba Martin-8-9-5  0335
9.Kalicher MiroslavBárta Vít-6988 3145
10.Horák TomášVáňa Petr450  3055
11.Horák VítekFilip Miroslav-5-1-9  0356
12.Kalicher MiroslavHaba Martin-5-467-92357
13.Horák TomášBárta Vít57-1012 3167
14.Janda JiříVáňa Petr-4-6-7  0368
15.Kalicher MiroslavFilip Miroslav-8-4-6  0369
16.Horák TomášHaba Martin577  3079
17.Janda JiříBárta Vít7-8-8-13 13710
18.Horák VítekVáňa Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Horák Tomáš40Filip Miroslav31
Janda Jiří04Haba Martin31
Fliegel František02Bárta Vít22
Kalicher Miroslav22Váňa Petr12
Horák Vítek01   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS