Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK VšechoviceVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD kůltúrní důmRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1423:46 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sedláček Karel
Indruch Adam
 
 
Zábranský Marek
Bouchal Petr
 
 
     1301
2.Fryšák Roman
Ponížil Martin
 
 
Házová Katarína
Rýček Eduard
 
 
     2302
3.Ponížil MartinZábranský Marek     0303
4.Indruch AdamBouchal Petr     0304
5.Sedláček KarelRýček Eduard     3114
6.Fryšák RomanHázová Katarína     1315
7.Indruch AdamZábranský Marek     0316
8.Sedláček KarelBouchal Petr     3126
9.Fryšák RomanRýček Eduard     2327
10.Ponížil MartinHázová Katarína     1328
11.Sedláček KarelZábranský Marek     3138
12.Fryšák RomanBouchal Petr     0339
13.Ponížil MartinRýček Eduard     03310
14.Kopečný MichalHázová Katarína     13311
15.Fryšák RomanZábranský Marek     23312
16.Ponížil MartinBouchal Petr     13313
17.Kopečný MichalRýček Eduard     03314
18.Sedláček KarelHázová Katarína     31414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ponížil Martin04Zábranský Marek31
Indruch Adam02Bouchal Petr31
Sedláček Karel40Rýček Eduard31
Fryšák Roman04Házová Katarína31
Kopečný Michal02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
Ház Martin
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:28 TJ Sokol Dolní Újezd E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ház Martin
Ház Jaroslav
 
 
Matysík Jiří
Pumprla Tomáš
 
 
     3010
2.Štěpán Filip
Pacáček Dominik
 
 
Sehnálek Rostislav
Sigmund Ladislav
 
 
     0311
3.Ház MartinSehnálek Rostislav     3221
4.Ház JaroslavSigmund Ladislav     0322
5.Štěpán FilipMatysík Jiří     3032
6.Pacáček DominikPumprla Tomáš     3042
7.Ház JaroslavSehnálek Rostislav     0343
8.Štěpán FilipSigmund Ladislav     3153
9.Pacáček DominikMatysík Jiří     3063
10.Ház MartinPumprla Tomáš     3173
11.Štěpán FilipSehnálek Rostislav     1374
12.Pacáček DominikSigmund Ladislav     3284
13.Ház MartinMatysík Jiří     3094
14.Ház JaroslavPumprla Tomáš     2395
15.Pacáček DominikSehnálek Rostislav     1396
16.Ház MartinSigmund Ladislav     30106
17.Ház JaroslavMatysík Jiří     13107
18.Štěpán FilipPumprla Tomáš     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Ház Martin40Sehnálek Rostislav31
Ház Jaroslav04Sigmund Ladislav13
Štěpán Filip31Matysík Jiří13
Pacáček Dominik31Pumprla Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jakub
HOSTUJÍCÍ:TJ Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:24 SDH Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zámorský Josef
Říha František
 
 
Dorazilová Jana
Kozák Ivan
 
 
     3110
2.Hradilík Miroslav
Hlaváč Jakub
 
 
Kocián Tomáš ml.
Kollár Ladislav
 
 
     3120
3.Hradilík MiroslavDorazilová Jana     0321
4.Pořízka JiříKozák Ivan     1322
5.Zámorský JosefKocián Tomáš ml.     3032
6.Říha FrantišekKollár Ladislav     3042
7.Pořízka JiříDorazilová Jana     0343
8.Zámorský JosefKozák Ivan     3053
9.Říha FrantišekKocián Tomáš ml.     3063
10.Hradilík MiroslavKollár Ladislav     3073
11.Zámorský JosefDorazilová Jana     3183
12.Říha FrantišekKozák Ivan     0384
13.Hradilík MiroslavKocián Tomáš ml.     3094
14.Hlaváč JakubKollár Ladislav     32104
15.Říha FrantišekDorazilová Jana     03105
16.Hradilík MiroslavKozák Ivan     13106
17.Hlaváč JakubKocián Tomáš ml.     31116
18.Zámorský JosefKollár Ladislav     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradilík Miroslav22Dorazilová Jana31
Pořízka Jiří02Kozák Ivan31
Zámorský Josef40Kocián Tomáš ml.04
Říha František22Kollár Ladislav04
Hlaváč Jakub20   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Hranice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
černotínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1129:42 TJ Sigma Hranice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Novák Marek
Jiříček Antonín
 
 
Sohr Alois
Lipka Štefan
 
 
     3210
2.Vacek Michal
Pernický Marek
 
 
Doubravová Halka
Dohnal Zbyněk
 
 
     2311
3.Jiříček AntonínSohr Alois     1312
4.Vacek MichalLipka Štefan     3222
5.Pernický MarekDohnal Zbyněk     1323
6.Hon JiříDoubravová Halka     0324
7.Vacek MichalSohr Alois     1325
8.Pernický MarekLipka Štefan     3135
9.Hon JiříDohnal Zbyněk     0336
10.Jiříček AntonínDoubravová Halka     3246
11.Pernický MarekSohr Alois     0347
12.Oblouk JosefLipka Štefan     0348
13.Jiříček AntonínDohnal Zbyněk     3158
14.Vacek MichalDoubravová Halka     3168
15.Oblouk JosefSohr Alois     1369
16.Jiříček AntonínLipka Štefan     23610
17.Vacek MichalDohnal Zbyněk     30710
18.Pernický MarekDoubravová Halka     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jiříček Antonín22Sohr Alois40
Vacek Michal31Lipka Štefan22
Pernický Marek13Dohnal Zbyněk22
Hon Jiří02Doubravová Halka22
Oblouk Josef02   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST RajnochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:544:23 TJ Sokol Dolní Újezd F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Tomáš
Pecha Radek
 
 
Frkal Miroslav
Strapek Tomáš
 
 
     3110
2.Hostášek Jakub
Skopal Jaromír
 
 
Blažek Martin
Černocký Stanislav
 
 
     1311
3.Hostášek JakubFrkal Miroslav     3121
4.Šebesta TomášStrapek Tomáš     3131
5.Skopal JaromírBlažek Martin     3041
6.Pecha RadekČernocký Stanislav     2342
7.Šebesta TomášFrkal Miroslav     3052
8.Skopal JaromírStrapek Tomáš     2353
9.Pecha RadekBlažek Martin     0354
10.Hostášek JakubČernocký Stanislav     3164
11.Skopal JaromírFrkal Miroslav     3174
12.Pecha RadekStrapek Tomáš     3184
13.Hostášek JakubBlažek Martin     0385
14.Šebesta TomášČernocký Stanislav     3095
15.Pecha RadekFrkal Miroslav     31105
16.Hostášek JakubStrapek Tomáš     31115
17.Šebesta TomášBlažek Martin     30125
18.Skopal JaromírČernocký Stanislav     30135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hostášek Jakub31Frkal Miroslav04
Šebesta Tomáš40Strapek Tomáš13
Skopal Jaromír31Blažek Martin22
Pecha Radek22Černocký Stanislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlkošRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ ChropyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:24 TJ Chropyně D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Caletka Petr
 
 
Prokeš Jaroslav
Prečan Vít
 
 
     3110
2.Zawadski Michael
Zlámalová Petra
 
 
Kuča Zdeněk
Masař Daniel
 
 
     3020
3.Zlámalová PetraProkeš Jaroslav     3230
4.Zawadski MichaelPrečan Vít     3240
5.Brandejs LukášKuča Zdeněk     3150
6.Caletka PetrMasař Daniel     3060
7.Zawadski MichaelProkeš Jaroslav     3070
8.Brandejs LukášPrečan Vít     3180
9.Caletka PetrKuča Zdeněk     1381
10.Zlámalová PetraMasař Daniel     3191
11.Brandejs LukášProkeš Jaroslav     30101
12.Caletka PetrPrečan Vít     13102
13.Zlámalová PetraKuča Zdeněk     23103
14.Zawadski MichaelMasař Daniel     30113
15.Caletka PetrProkeš Jaroslav     31123
16.Zlámalová PetraPrečan Vít     03124
17.Zawadski MichaelKuča Zdeněk     31134
18.Brandejs LukášMasař Daniel     32144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Zlámalová Petra22Prokeš Jaroslav04
Zawadski Michael40Prečan Vít22
Brandejs Lukáš40Kuča Zdeněk22
Caletka Petr22Masař Daniel04



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CVrchní
rozhodčí:
Hostaša Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Osek BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD OpatoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 10. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kádě Petr
Hradil Bedřich
 
 
Rozkošný Martin
Štábl Jaroslav
 
 
     3110
2.Tomek Lumír
Kotek Pavel
 
 
Rozkošný Filip
Olivík Martin
 
 
     3220
3.Kádě PetrRozkošný Martin     3130
4.Hradil BedřichOlivík Martin     0331
5.Slezák RadekŠtábl Jaroslav     3241
6.Tomek LumírRozkošný Filip     3051
7.Hradil BedřichRozkošný Martin     1352
8.Slezák RadekOlivík Martin     0353
9.Tomek LumírŠtábl Jaroslav     3163
10.Kádě PetrRozkošný Filip     3073
11.Slezák RadekRozkošný Martin     3183
12.Tomek LumírOlivík Martin     0384
13.Kádě PetrŠtábl Jaroslav     3094
14.Kotek PavelRozkošný Filip     30104
15.Tomek LumírRozkošný Martin     30114
16.Kádě PetrOlivík Martin     13115
17.Kotek PavelŠtábl Jaroslav     23116
18.Slezák RadekRozkošný Filip     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kádě Petr31Rozkošný Martin13
Hradil Bedřich02Olivík Martin40
Slezák Radek31Štábl Jaroslav13
Tomek Lumír31Rozkošný Filip04
Kotek Pavel11   

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS