Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd EVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Rozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:41 TJ Sokol Dolní Újezd D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ház Martin
Pacáček Dominik
 
 
Zábranský Marek
Procházka Michal
 
 
     0301
2.Štěpán Filip
Házová Tereza
 
 
Rýček Eduard
Bouchal Petr
 
 
     2302
3.Ház MartinProcházka Michal     3212
4.Štěpán FilipZábranský Marek     1313
5.Pacáček DominikRýček Eduard     2314
6.Bouchal PetrWO    0315
7.Štěpán FilipProcházka Michal     3125
8.Pacáček DominikZábranský Marek     1326
9.Rýček EduardWO    0327
10.Ház MartinBouchal Petr     3237
11.Pacáček DominikProcházka Michal     1338
12.Zábranský Marek     0339
13.Ház MartinRýček Eduard     3049
14.Štěpán FilipBouchal Petr     3059
15.Procházka MichalWO    03510
16.Ház MartinZábranský Marek     31610
17.Štěpán FilipRýček Eduard     03611
18.Pacáček DominikBouchal Petr     32711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ház Martin40Procházka Michal12
Štěpán Filip22Zábranský Marek31
Pacáček Dominik13Rýček Eduard21
01Bouchal Petr03
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SDH Lhota BVrchní
rozhodčí:
Hlaváč Jakub
HOSTUJÍCÍ:SK VšechoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LhotaRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:443:17 SDH Lhota B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Urbášek Petr
Zámorský Josef
 
 
Ponížil Martin
Kopřiva Ondřej
 
 
     3010
2.Hlaváč Jakub
Hradilík Miroslav
 
 
Fryšák Roman
Sedláček Karel
 
 
     3120
3.Hradilík MiroslavPonížil Martin     3030
4.Pořízka JiříKopřiva Ondřej     0331
5.Zámorský JosefSedláček Karel     3141
6.Urbášek PetrFryšák Roman     3051
7.Pořízka JiříPonížil Martin     0352
8.Zámorský JosefKopřiva Ondřej     3062
9.Urbášek PetrSedláček Karel     3172
10.Hradilík MiroslavFryšák Roman     3082
11.Zámorský JosefPonížil Martin     3192
12.Urbášek PetrKopřiva Ondřej     30102
13.Hradilík MiroslavSedláček Karel     13103
14.Hlaváč JakubFryšák Roman     31113
15.Urbášek PetrPonížil Martin     30123
16.Hradilík MiroslavKopřiva Ondřej     30133
17.Hlaváč JakubSedláček Karel     03134
18.Zámorský JosefFryšák Roman     30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hradilík Miroslav31Ponížil Martin13
Pořízka Jiří02Kopřiva Ondřej13
Zámorský Josef40Sedláček Karel22
Urbášek Petr40Fryšák Roman04
Hlaváč Jakub11   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černotín BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:STK Hradčany CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
černotínRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:39 STK Hradčany C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vacek Michal
Pernický Marek
 
 
Sehnálek Rostislav
Cápík Antonín
 
 
     0301
2.Novák Marek
Jiříček Antonín
 
 
Barot Josef ml.
Pumprla Tomáš
 
 
     3111
3.Vacek MichalSehnálek Rostislav     3021
4.Novák MarekCápík Antonín     0322
5.Jiříček AntonínBarot Josef ml.     2323
6.Pernický MarekPumprla Tomáš     3233
7.Novák MarekSehnálek Rostislav     1334
8.Jiříček AntonínCápík Antonín     0335
9.Pernický MarekBarot Josef ml.     0336
10.Vacek MichalPumprla Tomáš     3046
11.Jiříček AntonínSehnálek Rostislav     1347
12.Pernický MarekCápík Antonín     0348
13.Vacek MichalBarot Josef ml.     2349
14.Novák MarekPumprla Tomáš     3159
15.Pernický MarekSehnálek Rostislav     03510
16.Vacek MichalCápík Antonín     31610
17.Hon JiříBarot Josef ml.     03611
18.Jiříček AntonínPumprla Tomáš     31711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vacek Michal31Sehnálek Rostislav31
Novák Marek12Cápík Antonín31
Jiříček Antonín13Barot Josef ml.40
Pernický Marek13Pumprla Tomáš04
Hon Jiří01   



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Dolní Újezd FVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Hustopeče CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Dolní ÚjezdRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1420:45 TJ Hustopeče C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šebesta Tomáš
Hostášek Jakub
 
 
Dorazilová Jana
Kollár Ladislav
 
 
     3010
2.Pecha Radek
Skopal Jaromír
 
 
Šidlík Karel st.
Kozák Ivan
 
 
     0311
3.Hostášek JakubDorazilová Jana     2312
4.Šebesta TomášKollár Ladislav     3022
5.Skopal JaromírŠidlík Karel st.     0323
6.Pecha RadekKozák Ivan     3233
7.Šebesta TomášDorazilová Jana     2334
8.Skopal JaromírKollár Ladislav     0335
9.Pecha RadekŠidlík Karel st.     1336
10.Hostášek JakubKozák Ivan     0337
11.Skopal JaromírDorazilová Jana     0338
12.Pecha RadekKollár Ladislav     2339
13.Hostášek JakubŠidlík Karel st.     03310
14.Šebesta TomášKozák Ivan     03311
15.Pecha RadekDorazilová Jana     31411
16.Hostášek JakubKollár Ladislav     03412
17.Šebesta Tomᚊidlík Karel st.     13413
18.Skopal JaromírKozák Ivan     03414

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hostášek Jakub04Dorazilová Jana31
Šebesta Tomáš13Kollár Ladislav31
Skopal Jaromír04Šidlík Karel st.40
Pecha Radek22Kozák Ivan31



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Chropyně DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sigma Hranice ERozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ ChropyněRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1224:43 TJ Sigma Hranice E

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brandejs Lukáš
Sigmundová Julie
 
 
Sohr Alois
Lipka Štefan
 
 
     0301
2.Zawadski Michael
Krejčíř Jiří
 
 
Dohnal Zbyněk
Šuba Vojtěch st.
 
 
     3111
3.Sigmundová JulieSohr Alois     0312
4.Zawadski MichaelLipka Štefan     3022
5.Brandejs LukášDohnal Zbyněk     1323
6.Krejčíř JiříŠuba Vojtěch st.     2324
7.Zawadski MichaelSohr Alois     3134
8.Brandejs LukášLipka Štefan     3244
9.Krejčíř JiříDohnal Zbyněk     1345
10.Sigmundová JulieŠuba Vojtěch st.     0346
11.Brandejs LukášSohr Alois     0347
12.Krejčíř JiříLipka Štefan     3257
13.Sigmundová JulieDohnal Zbyněk     0358
14.Zawadski MichaelŠuba Vojtěch st.     1359
15.Krejčíř JiříSohr Alois     13510
16.Sigmundová JulieLipka Štefan     03511
17.Zawadski MichaelDohnal Zbyněk     31611
18.Brandejs Lukᚊuba Vojtěch st.     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sigmundová Julie04Sohr Alois31
Zawadski Michael31Lipka Štefan13
Brandejs Lukáš13Dohnal Zbyněk31
Krejčíř Jiří13Šuba Vojtěch st.40



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Opatovice CVrchní
rozhodčí:
Hostaša Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:ST RajnochoviceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
LD OpatoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 11. 2015 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:638:29 TJ Sokol Opatovice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotek Pavel
Slezák Radek
 
 
Frkal Miroslav
Strapek Tomáš
 
 
     3010
2.Kádě Petr
Hradil Bedřich
 
 
Blabla Vojtěch
Blažek Martin
 
 
     3220
3.Kotek PavelFrkal Miroslav     3230
4.Slezák RadekStrapek Tomáš     3040
5.Kádě PetrBlabla Vojtěch     3050
6.Hradil BedřichBlažek Martin     0351
7.Slezák RadekFrkal Miroslav     3161
8.Kádě PetrStrapek Tomáš     3171
9.Hradil BedřichBlabla Vojtěch     0372
10.Kotek PavelBlažek Martin     3082
11.Kádě PetrFrkal Miroslav     3192
12.Hradil BedřichStrapek Tomáš     1393
13.Kotek PavelBlabla Vojtěch     0394
14.Slezák RadekBlažek Martin     31104
15.Hradil BedřichFrkal Miroslav     13105
16.Kotek PavelStrapek Tomáš     03106
17.Slezák RadekBlabla Vojtěch     32116
18.Kádě PetrBlažek Martin     31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kotek Pavel22Frkal Miroslav13
Slezák Radek40Strapek Tomáš22
Kádě Petr40Blabla Vojtěch22
Hradil Bedřich04Blažek Martin13



Zápis o utkání
Název soutěže: RSST Přerov 4. třídy Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Osek BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol VlkošRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OsekRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 11. 2015 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30 TJ Sokol Osek B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stejskal Pavel
Štábl Jaroslav
 
 
Kovář Karel
Prečan Vít
 
 
     3210
2.Rozkošný Martin
Rozkošný Filip
 
 
Kuča Zdeněk
Masař Daniel
 
 
     3020
3.Rozkošný MartinKuča Zdeněk     3230
4.Bouchal JaroslavMasař Daniel     3040
5.Štábl JaroslavPrečan Vít     1341
6.Rozkošný FilipKovář Karel     0342
7.Bouchal JaroslavKuča Zdeněk     3052
8.Štábl JaroslavMasař Daniel     3062
9.Rozkošný FilipPrečan Vít     0363
10.Rozkošný MartinKovář Karel     2364
11.Štábl JaroslavKuča Zdeněk     1365
12.Rozkošný FilipMasař Daniel     3075
13.Rozkošný MartinPrečan Vít     3085
14.Bouchal JaroslavKovář Karel     1386
15.Rozkošný FilipKuča Zdeněk     0387
16.Rozkošný MartinMasař Daniel     3297
17.Bouchal JaroslavPrečan Vít     32107
18.Štábl JaroslavKovář Karel     31117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Rozkošný Martin31Kuča Zdeněk22
Bouchal Jaroslav31Masař Daniel04
Štábl Jaroslav22Prečan Vít22
Rozkošný Filip13Kovář Karel31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline