Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Most DVrchní
rozhodčí:
Belancová Jitka
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:Belancová Jitka
Hráno v místnosti
přesná adresa
Okružní 1235/6, Most 43401, Bývalá 17.ZŠ MostRozhodčí:Beneš Jan
Datum dle rozpisu06. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:Schmoranz Pavel
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:841:25 KST Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Feix Jiří
Popelka Zdeněk
 
 
Ublanič Pavel
Klempt Otakar
 
 
     3010
2.Beneš Jan
Skopec Karel
 
 
Matějka Eduard
Hleba Vladyslav
 
 
     3020
3.Skopec KarelUblanič Pavel     1321
4.Beneš JanKlempt Otakar     3131
5.Popelka ZdeněkMatějka Eduard     3041
6.Feix JiříHleba Vladyslav     2342
7.Beneš JanUblanič Pavel     2343
8.Popelka ZdeněkKlempt Otakar     3053
9.Feix JiříMatějka Eduard     3063
10.Skopec KarelHleba Vladyslav     3073
11.Popelka ZdeněkUblanič Pavel     1374
12.Feix JiříKlempt Otakar     3084
13.Schmoranz PavelMatějka Eduard     3094
14.Beneš JanHleba Vladyslav     0395
15.Feix JiříUblanič Pavel     1396
16.Schmoranz PavelKlempt Otakar     30106
17.Beneš JanMatějka Eduard     23107
18.Popelka ZdeněkHleba Vladyslav     23108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Skopec Karel11Ublanič Pavel40
Beneš Jan13Klempt Otakar04
Popelka Zdeněk22Matějka Eduard13
Feix Jiří22Hleba Vladyslav31
Schmoranz Pavel20   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1229:38 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Rath Jakub
 
 
Bednář Pavel
Bambas Jiří
 
 
     3110
2.Šefl Václav
Šefl Daniel
 
 
Hotový Martin
Struhovský Jiří
 
 
     0311
3.Sirotek ZdeněkBednář Pavel     3021
4.Rath JakubBambas Jiří     1322
5.Šefl DanielHotový Martin     0323
6.Šefl VáclavStruhovský Jiří     3033
7.Rath JakubBednář Pavel     3043
8.Šefl DanielBambas Jiří     2344
9.Šefl VáclavHotový Martin     0345
10.Sirotek ZdeněkStruhovský Jiří     3055
11.Šefl DanielBednář PavelWO    0356
12.Šefl VáclavBambas Jiří     2357
13.Sirotek ZdeněkHotový Martin     2358
14.Rath JakubStruhovský Jiří     1359
15.Šefl VáclavBednář Pavel     3169
16.Sirotek ZdeněkBambas Jiří     23610
17.Rath JakubHotový Martin     13611
18.Šefl DanielStruhovský JiříWO    03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Sirotek Zdeněk22Bednář Pavel03
Rath Jakub13Bambas Jiří40
Šefl Daniel02Hotový Martin40
Šefl Václav22Struhovský Jiří12
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:Hubová Soňa
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1035:30 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Marek
Hejna Martin
 
 
Karez Jindřich
Pribuš Michal
 
 
     2301
2.Zralý Daniel
Peška Jan
 
 
Cibulka Josef
Franc Petr
 
 
     2302
3.Hejna MartinKarez Jindřich     0303
4.Hejna MarekCibulka Josef     3013
5.Zralý DanielPribuš Michal     1314
6.Peška JanFranc Petr     2315
7.Hejna MarekKarez Jindřich     1316
8.Zralý DanielCibulka Josef     3026
9.Peška JanPribuš Michal     1327
10.Hejna MartinFranc Petr     3037
11.Zralý DanielKarez Jindřich     1338
12.Peška JanCibulka Josef     3048
13.Hejna MartinPribuš Michal     3058
14.Hejna MarekFranc Petr     3068
15.Peška JanKarez Jindřich     0369
16.Hejna MartinCibulka Josef     3079
17.Hejna MarekPribuš Michal     3089
18.Zralý DanielFranc Petr     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejna Martin31Karez Jindřich40
Hejna Marek31Cibulka Josef04
Zralý Daniel13Pribuš Michal22
Peška Jan13Franc Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Beránek Václav st.
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady BRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Jakešová Veronika
Datum dle rozpisu07. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
15:345:16625:482TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fleišerová Lucie
Jakešová Veronika
 
 
Fiala Václav
Křen Bohumil
 
 
-10-8-10  0301
2.Fencl Radek
Fencl Jakub
 
 
Fiala Ondřej
Muhl Radek
 
 
746  3011
3.Fleišerová LucieFiala Václav7-66-1463221
4.Jakešová VeronikaKřen Bohumil-9498 3131
5.Fencl JakubFiala Ondřej148  3041
6.Rytich MilanMuhl Radek2610  3051
7.Jakešová VeronikaFiala Václav-5-5-9  0352
8.Fencl JakubKřen Bohumil9-546 3162
9.Rytich MilanFiala Ondřej926  3072
10.Fleišerová LucieMuhl Radek-6598 3182
11.Fencl JakubFiala Václav9138  3092
12.Rytich MilanKřen Bohumil656  30102
13.Fleišerová LucieFiala Ondřej565  30112
14.Jakešová VeronikaMuhl Radek-7-10-5  03113
15.Rytich MilanFiala Václav-8848 31123
16.Fleišerová LucieKřen Bohumil8610  30133
17.Jakešová VeronikaFiala Ondřej686  30143
18.Fencl JakubMuhl Radek-7997 31153

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fleišerová Lucie40Fiala Václav13
Jakešová Veronika22Křen Bohumil04
Fencl Jakub40Fiala Ondřej04
Rytich Milan40Muhl Radek13
žádné



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna jiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:643:27704:609Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin
Antalecz Vojtěch
 
 
Kšírová Vendula
Žáčková Zdeňka
 
 
8-5-9873210
2.Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
Pichová Dana
Záruba David
 
 
5-1089 3120
3.Trnka Petr st.Žáčková Zdeňka5-9-4-9 1321
4.Antalecz VojtěchKšírová Vendula8-78-10113231
5.Piskáček OndřejZáruba David5-106-4-122332
6.Pech MartinPichová Dana549  3042
7.Antalecz VojtěchŽáčková Zdeňka-9-12-3  0343
8.Piskáček OndřejKšírová Vendula9-892 3153
9.Pech MartinZáruba David965  3063
10.Trnka Petr st.Pichová Dana376  3073
11.Piskáček OndřejŽáčková Zdeňka9-7-5-8 1374
12.Pech MartinKšírová Vendula865  3084
13.Trnka Petr st.Záruba David6-8-101753294
14.Antalecz VojtěchPichová Dana477  30104
15.Pech MartinŽáčková Zdeňka8-1-125-1023105
16.Trnka Petr st.Kšírová Vendula1-1086 31115
17.Antalecz VojtěchZáruba David-65-6-12 13116
18.Piskáček OndřejPichová Dana5614  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Trnka Petr st.31Žáčková Zdeňka40
Antalecz Vojtěch22Kšírová Vendula04
Piskáček Ondřej22Záruba David22
Pech Martin31Pichová Dana04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy