Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:26634:566TTC Litvínov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pichová Martina
Žáčková Zdeňka
 
 
Ublanič Pavel
Hleba Vladyslav
 
 
9-1096 3110
2.Záruba David
Kšírová Vendula
 
 
Klempt Otakar
Roud Václav
 
 
7114  3020
3.Pichová MartinaUblanič Pavel-6-577-82321
4.Žáčková ZdeňkaHleba Vladyslav6-567 3131
5.Záruba DavidKlempt Otakar287  3041
6.Kšírová VendulaRoud Václav-8-6-2  0342
7.Žáčková ZdeňkaUblanič Pavel-710102 3152
8.Záruba DavidHleba Vladyslav-79118 3162
9.Kšírová VendulaKlempt Otakar339  3072
10.Pichová MartinaRoud Václav-8-8-6  0373
11.Záruba DavidUblanič Pavel-12-7116103283
12.Kšírová VendulaHleba Vladyslav-5-88563293
13.Pichová MartinaKlempt Otakar952  30103
14.Žáčková ZdeňkaRoud Václav-8-6-6  03104
15.Kšírová VendulaUblanič Pavel9-6-8-9 13105
16.Pichová MartinaHleba Vladyslav867  30115
17.Žáčková ZdeňkaKlempt Otakar622  30125
18.Záruba DavidRoud Václav-59-13-6 13126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pichová Martina22Ublanič Pavel22
Žáčková Zdeňka31Hleba Vladyslav04
Záruba David31Klempt Otakar04
Kšírová Vendula22Roud Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna jiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
17:152:10657:335Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Piskáček Ondřej
Pech Adam
 
 
Fiala Ondřej
Muhl Radek
 
 
-8-62443210
2.Antalecz Vojtěch
Trnka Petr st.
 
 
Fiala Václav
 
 
WO    3020
3.Trnka Petr st.Fiala Václav535  3030
4.Piskáček OndřejMuhl Radek-7647 3140
5.Pech AdamFiala Ondřej7102  3050
6.Antalecz VojtěchWO    3060
7.Piskáček OndřejFiala Václav-107-6993270
8.Pech AdamMuhl Radek748  3080
9.Antalecz VojtěchFiala Ondřej4-999 3190
10.Trnka Petr st.WO    30100
11.Pech AdamFiala Václav6-12-9-9 13101
12.Antalecz VojtěchMuhl Radek9-768 31111
13.Trnka Petr st.Fiala Ondřej583  30121
14.Piskáček OndřejWO    30131
15.Antalecz VojtěchFiala Václav976  30141
16.Trnka Petr st.Muhl Radek224  30151
17.Piskáček OndřejFiala Ondřej2109  30161
18.Pech AdamWO    30171

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Trnka Petr st.30Fiala Václav13
Piskáček Ondřej30Muhl Radek04
Pech Adam21Fiala Ondřej04
Antalecz Vojtěch30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:35593:601ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fencl Radek
Fencl Jakub
 
 
Karez Jindřich
Cibulka Josef
 
 
8-7-9-8 1301
2.Glajc Jaroslav
Rytich Milan
 
 
Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
512-4-10-82302
3.Rytich MilanKarez Jindřich-9-129-9 1303
4.Glajc JaroslavCibulka Josef8-7-97-52304
5.Fencl JakubFranc Petr777  3014
6.Bervídová LenkaPribuš Michal-3-4-2  0315
7.Glajc JaroslavKarez Jindřich-4-10-10  0316
8.Fencl JakubCibulka Josef874  3026
9.Bervídová LenkaFranc Petr-8-7-4  0327
10.Rytich MilanPribuš Michal245  3037
11.Fencl JakubKarez Jindřich-95-6-12 1338
12.Jakešová VeronikaCibulka Josef-4-7-5  0339
13.Rytich MilanFranc Petr58-76 3149
14.Glajc JaroslavPribuš Michal56-710 3159
15.Jakešová VeronikaKarez Jindřich-5-6-1  03510
16.Rytich MilanCibulka Josef10-98-9632610
17.Glajc JaroslavFranc Petr117-97 31710
18.Fencl JakubPribuš Michal913  30810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rytich Milan31Karez Jindřich40
Glajc Jaroslav22Cibulka Josef22
Fencl Jakub31Franc Petr13
Bervídová Lenka02Pribuš Michal13
Jakešová Veronika02   
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Zralý Daniel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 01. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:932:31 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Martin
Peška Jan
 
 
Zvára Oldřich
Strouhal Radim
 
 
     3010
2.Hejna Marek
Hubová Soňa
 
 
Bambas Jiří
Struhovský Jiří
 
 
     1311
3.Hubová SoňaZvára Oldřich     3021
4.Peška JanStrouhal Radim     0322
5.Hejna MarekStruhovský Jiří     3032
6.Hejna MartinBambas Jiří     1333
7.Peška JanZvára Oldřich     3043
8.Hejna MarekStrouhal Radim     2344
9.Hejna MartinStruhovský Jiří     3154
10.Hubová SoňaBambas Jiří     0355
11.Hejna MarekZvára Oldřich     3065
12.Hejna MartinStrouhal Radim     3275
13.Hubová SoňaStruhovský Jiří     0376
14.Peška JanBambas Jiří     0377
15.Hejna MartinZvára Oldřich     3087
16.Hubová SoňaStrouhal Radim     0388
17.Peška JanStruhovský Jiří     3198
18.Hejna MarekBambas Jiří     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubová Soňa13Zvára Oldřich04
Peška Jan22Strouhal Radim31
Hejna Marek22Struhovský Jiří13
Hejna Martin31Bambas Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 01. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:27 OÚ Polerady A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
Belancová Jitka
 
 
WO    3010
2.Rath Jakub
Sirotek Zdeněk
 
 
Beneš Jan
Feix Jiří
 
 
     0311
3.Rath JakubBelancová Jitka     3221
4.Švarcová JanettaBeneš Jan     3231
5.Sirotek ZdeněkFeix Jiří     1332
6.Kněžek IvanWO    3042
7.Švarcová JanettaBelancová Jitka     1343
8.Sirotek ZdeněkBeneš Jan     3053
9.Kněžek IvanFeix Jiří     3263
10.Rath JakubWO    3073
11.Sirotek ZdeněkBelancová Jitka     3183
12.Kněžek IvanBeneš Jan     3193
13.Rath JakubFeix Jiří     1394
14.Švarcová JanettaWO    30104
15.Kněžek IvanBelancová Jitka     31114
16.Rath JakubBeneš Jan     03115
17.Švarcová JanettaFeix Jiří     03116
18.Sirotek ZdeněkWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Rath Jakub12Belancová Jitka13
Švarcová Janetta12Beneš Jan13
Sirotek Zdeněk21Feix Jiří31
Kněžek Ivan30   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy