Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
Franc Petr
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2016 17:15 Začátek
utkání
17:15Konec
utkání
19:27Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:641:20580:474ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
Roud Václav
Klempt Otakar
 
 
776  3010
2.Karez Jindřich
Pech Jan
 
 
Ublanič Pavel
Hleba Vladyslav
 
 
-10939 3120
3.Franc PetrRoud Václav-6-36-6 1321
4.Pech JanHleba Vladyslav547  3031
5.Karez JindřichUblanič Pavel847  3041
6.Pribuš MichalKlempt Otakar38-115 3151
7.Pech JanRoud Václav1069  3061
8.Karez JindřichHleba Vladyslav262  3071
9.Pribuš MichalUblanič Pavel7-3-5-8 1372
10.Franc PetrKlempt Otakar675  3082
11.Karez JindřichRoud Václav-36-710-82383
12.Pribuš MichalHleba Vladyslav796  3093
13.Franc PetrUblanič Pavel-7-6-4  0394
14.Cibulka JosefKlempt Otakar624  30104
15.Pribuš MichalRoud Václav-4-85-6 13105
16.Franc PetrHleba Vladyslav8115  30115
17.Cibulka JosefUblanič Pavel-11-3-6  03116
18.Karez JindřichKlempt Otakar723  30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Franc Petr22Roud Václav31
Pech Jan20Hleba Vladyslav04
Karez Jindřich31Ublanič Pavel31
Pribuš Michal22Klempt Otakar04
Cibulka Josef11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1514:47 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Fiala Ondřej
Muhl Radek st.
 
 
Bambas Jiří
Šlapák Martin
 
 
     0301
2.Muhl Radek
Fiala Václav
 
 
Struhovský Jiří
Bednář Pavel
 
 
     3111
3.Fiala OndřejŠlapák Martin     0312
4.Muhl Radek st.Struhovský Jiří     0313
5.Muhl RadekBednář Pavel     0314
6.Fiala VáclavBambas Jiří     0315
7.Muhl Radek st.Šlapák Martin     0316
8.Muhl RadekStruhovský Jiří     0317
9.Fiala VáclavBednář Pavel     1318
10.Fiala OndřejBambas Jiří     0319
11.Muhl RadekŠlapák Martin     03110
12.Fiala VáclavStruhovský Jiří     23111
13.Fiala OndřejBednář Pavel     03112
14.Muhl Radek st.Zvára Oldřich     31212
15.Fiala VáclavŠlapák Martin     23213
16.Fiala OndřejStruhovský Jiří     03214
17.Muhl Radek st.Bednář Pavel     03215
18.Muhl RadekZvára Oldřich     30315

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Fiala Ondřej04Šlapák Martin40
Muhl Radek st.13Struhovský Jiří40
Muhl Radek13Bednář Pavel40
Fiala Václav04Bambas Jiří20
   Zvára Oldřich02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:738:30647:598TTC Litvínov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Žáčková Zdeňka
Pichová Martina
 
 
Popelka Zdeněk
Hudec Jiří
 
 
-10696 3110
2.Čmerda Ondřej
Kšírová Vendula
 
 
Beneš Jan
Belancová Jitka
 
 
-8-68853220
3.Žáčková ZdeňkaPopelka Zdeněk-6847 3130
4.Pichová MartinaHudec Jiří47-65 3140
5.Čmerda OndřejBeneš Jan-79-7-9 1341
6.Kšírová VendulaBelancová Jitka-8-8-5  0342
7.Pichová MartinaPopelka Zdeněk4-9-5-4 1343
8.Čmerda OndřejHudec Jiří7-876 3153
9.Kšírová VendulaBeneš Jan911-9-10-82354
10.Žáčková ZdeňkaBelancová Jitka11-775 3164
11.Čmerda OndřejPopelka Zdeněk9-696 3174
12.Kšírová VendulaHudec Jiří-9-11-7  0375
13.Žáčková ZdeňkaBeneš Jan-7-88-9 1376
14.Pichová MartinaBelancová Jitka575  3086
15.Kšírová VendulaPopelka Zdeněk-9-4-4  0387
16.Žáčková ZdeňkaHudec Jiří484  3097
17.Pichová MartinaBeneš Jan-9776 31107
18.Čmerda OndřejBelancová Jitka7118  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Žáčková Zdeňka31Popelka Zdeněk22
Pichová Martina31Hudec Jiří13
Čmerda Ondřej31Beneš Jan31
Kšírová Vendula04Belancová Jitka13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 02. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:546:31 Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin
Antalecz Vojtěch
 
 
Sirotek Zdeněk
Rath Jakub
 
 
     3210
2.Antalecz Michal
Trnka Petr st.
 
 
Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
     3120
3.Antalecz VojtěchŠefl Václav     3030
4.Antalecz MichalSirotek Zdeněk     3240
5.Trnka Petr st.Rath Jakub     3050
6.Pech MartinKněžek Ivan     3060
7.Antalecz MichalŠefl Václav     3270
8.Trnka Petr st.Sirotek Zdeněk     1371
9.Pech MartinRath Jakub     3181
10.Antalecz VojtěchKněžek Ivan     1382
11.Trnka Petr st.Šefl Václav     3292
12.Pech MartinSirotek Zdeněk     2393
13.Antalecz VojtěchRath Jakub     2394
14.Antalecz MichalKněžek Ivan     31104
15.Pech MartinŠefl Václav     32114
16.Antalecz VojtěchSirotek Zdeněk     13115
17.Antalecz MichalRath Jakub     31125
18.Trnka Petr st.Kněžek Ivan     32135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Antalecz Vojtěch13Šefl Václav04
Antalecz Michal40Sirotek Zdeněk31
Trnka Petr st.31Rath Jakub13
Pech Martin31Kněžek Ivan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 15 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Fencl Radek
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:Brožová Alena
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:29609:576TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Fencl Jakub
 
 
Hejna Marek
Zralý Daniel
 
 
-10-9-5  0301
2.Brožová Alena
Glajc Jaroslav
 
 
Hejna Martin
Hubová Soňa
 
 
714  3011
3.Rytich MilanZralý Daniel8-4-9993221
4.Glajc JaroslavHejna Martin-3868 3131
5.Fencl JakubHubová Soňa766  3041
6.Bervídová LenkaHejna Marek-1-1-6  0342
7.Glajc JaroslavZralý Daniel10-97-5-102343
8.Fencl JakubHejna Martin1036  3053
9.Bervídová LenkaHubová Soňa78-9-9-62354
10.Rytich MilanHejna Marek-47-7-6 1355
11.Fencl JakubZralý Daniel1167  3065
12.Brejška RomanHejna Martin10-7-62-32366
13.Rytich MilanHubová Soňa567  3076
14.Glajc JaroslavHejna Marek-11-6-6  0377
15.Brejška RomanZralý Daniel-9-9-8  0378
16.Rytich MilanHejna Martin-921010 3188
17.Glajc JaroslavHubová Soňa267  3098
18.Fencl JakubHejna Marek7-899 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rytich Milan31Zralý Daniel22
Glajc Jaroslav22Hejna Martin13
Fencl Jakub40Hubová Soňa13
Bervídová Lenka02Hejna Marek31
Brejška Roman02   
bez

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy