Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SKST Baník Most HVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sportovní hala MostRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:39 TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
Rytich Milan
Fencl Jakub
 
 
     2301
2.Roud Václav
Klempt Otakar
 
 
Brejška Roman
Glajc Jaroslav
 
 
     1302
3.Klempt OtakarBrejška Roman     0303
4.Roud VáclavGlajc Jaroslav     3113
5.Hleba VladyslavRytich Milan     0314
6.Basák JosefFencl Jakub     3124
7.Roud VáclavBrejška Roman     3134
8.Hleba VladyslavGlajc Jaroslav     0335
9.Basák JosefRytich Milan     3045
10.Klempt OtakarFencl Jakub     0346
11.Hleba VladyslavBrejška Roman     2347
12.Basák JosefGlajc Jaroslav     3057
13.Klempt OtakarRytich Milan     0358
14.Roud VáclavFencl Jakub     1359
15.Basák JosefBrejška Roman     3269
16.Klempt OtakarGlajc Jaroslav     13610
17.Roud VáclavRytich Milan     31710
18.Hleba VladyslavFencl Jakub     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Klempt Otakar04Brejška Roman22
Roud Václav31Glajc Jaroslav22
Hleba Vladyslav04Rytich Milan22
Basák Josef40Fencl Jakub31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Čtvrtečka Petr
HOSTUJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 03. 2016 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:39598:650Sokol Horní Jiřetín C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hejna Marek
Zralý Daniel
 
 
Trnka Petr st.
Antalecz Michal
 
 
-8-106-6 1301
2.Hocelík Viktor
Peška Jan
 
 
Antalecz Vojtěch
Pech Martin
 
 
-5-9613-52302
3.Hejna MarekPech Martin95-77 3112
4.Zralý DanielTrnka Petr st.-4-5-5  0313
5.Peška JanAntalecz Michal-7-11-8  0314
6.Hocelík ViktorAntalecz Vojtěch-125109 3124
7.Zralý DanielPech Martin-14-11-7  0325
8.Peška JanTrnka Petr st.103-2-10-32326
9.Hocelík ViktorAntalecz Michal849  3036
10.Hejna MarekAntalecz Vojtěch177  3046
11.Hubová SoňaPech Martin-7-6-7  0347
12.Hocelík ViktorTrnka Petr st.11-9-6-6 1348
13.Hejna MarekAntalecz Michal9-866 3158
14.Zralý DanielAntalecz Vojtěch-8-710-13 1359
15.Hocelík ViktorPech Martin-5-6-5  03510
16.Hejna MarekTrnka Petr st.687  30610
17.Zralý DanielAntalecz Michal5-12-1111-823611
18.Hubová SoňaAntalecz Vojtěch-8-4-5  03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Hejna Marek40Pech Martin31
Zralý Daniel04Trnka Petr st.31
Peška Jan02Antalecz Michal22
Hocelík Viktor22Antalecz Vojtěch22
Hubová Soňa02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov GRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1326:45 TTC Litvínov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
Záruba David
Kšírová Vendula
 
 
     2301
2.Sirotek Zdeněk
Rath Jakub
 
 
Pichová Martina
Žáčková Zdeňka
 
 
     2302
3.Šefl VáclavZáruba David     2303
4.Rath JakubKšírová Vendula     3113
5.Kněžek IvanPichová Martina     0314
6.Sirotek ZdeněkŽáčková Zdeňka     0315
7.Rath JakubZáruba David     3125
8.Kněžek IvanKšírová Vendula     3235
9.Sirotek ZdeněkPichová Martina     3145
10.Šefl VáclavŽáčková Zdeňka     3155
11.Kněžek IvanZáruba David     0356
12.Švarcová JanettaKšírová Vendula     0357
13.Šefl VáclavPichová Martina     0358
14.Rath JakubŽáčková Zdeňka     0359
15.Švarcová JanettaZáruba David     23510
16.Šefl VáclavKšírová Vendula     13511
17.Rath JakubPichová Martina     13512
18.Kněžek IvanŽáčková Zdeňka     13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šefl Václav13Záruba David31
Rath Jakub22Kšírová Vendula22
Kněžek Ivan13Pichová Martina31
Sirotek Zdeněk11Žáčková Zdeňka31
Švarcová Janetta02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:184:54 KST Most D

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muhl Radek st.
Fiala Ondřej
 
 
Beneš Jan
Schmoranz Pavel
 
 
     0301
2.Fiala Václav
Muhl Radek
 
 
Belancová Jitka
Popelka Zdeněk
 
 
     1302
3.Muhl Radek st.Beneš Jan     0303
4.Fiala OndřejSchmoranz Pavel     0304
5.Muhl RadekPopelka Zdeněk     0305
6.Fiala VáclavBelancová Jitka     0306
7.Fiala OndřejBeneš Jan     0307
8.Muhl RadekSchmoranz Pavel     0308
9.Fiala VáclavPopelka Zdeněk     1309
10.Muhl Radek st.Belancová Jitka     03010
11.Muhl RadekBeneš Jan     03011
12.Fiala VáclavSchmoranz Pavel     03012
13.Muhl Radek st.Popelka Zdeněk     03013
14.Fiala OndřejBelancová Jitka     03014
15.Fiala VáclavBeneš Jan     03015
16.Muhl Radek st.Schmoranz Pavel     03016
17.Fiala OndřejPopelka Zdeněk     03017
18.Muhl RadekBelancová Jitka     23018

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muhl Radek st.04Beneš Jan40
Fiala Ondřej04Schmoranz Pavel40
Muhl Radek04Popelka Zdeněk40
Fiala Václav04Belancová Jitka40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
Bambas Jiří
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1227:43 ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bambas Jiří
Struhovský Jiří
 
 
Karez Jindřich
Cibulka Josef
 
 
     3010
2.Bednář Pavel
Zvára Oldřich
 
 
Franc Petr
Pribuš Michal
 
 
     0311
3.Bambas JiříKarez Jindřich     3221
4.Struhovský JiříCibulka Josef     3131
5.Bednář PavelFranc Petr     2332
6.Zvára OldřichPribuš Michal     0333
7.Bambas JiříCibulka Josef     3043
8.Struhovský JiříFranc Petr     1344
9.Bednář PavelPribuš Michal     2345
10.Zvára OldřichKarez Jindřich     0346
11.Bambas JiříFranc Petr     3256
12.Struhovský JiříPribuš Michal     0357
13.Bednář PavelKarez Jindřich     2358
14.Zvára OldřichCibulka Josef     0359
15.Bambas JiříPribuš Michal     3269
16.Struhovský JiříKarez Jindřich     03610
17.Bednář PavelCibulka Josef     23611
18.Zvára OldřichFranc Petr     03612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bambas Jiří40Karez Jindřich31
Struhovský Jiří13Cibulka Josef22
Bednář Pavel04Franc Petr31
Zvára Oldřich04Pribuš Michal31

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy