Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceVrchní
rozhodčí:
Hotový Martin
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hala TJ Sokol ObrniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:639:24 TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hotový Martin
Strouhal Radim
 
 
Roud Václav
Matějka Eduard
 
 
     3010
2.Bambas Jiří
Struhovský Jiří
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
     3220
3.Bambas JiříRoud Václav     1321
4.Strouhal RadimHleba Vladyslav     3031
5.Bednář PavelBasák Josef     0332
6.Hotový MartinMatějka Eduard     3042
7.Strouhal RadimRoud Václav     0343
8.Bednář PavelHleba Vladyslav     1344
9.Hotový MartinBasák Josef     3054
10.Bambas JiříMatějka Eduard     3064
11.Struhovský JiříRoud Václav     0365
12.Hotový MartinHleba Vladyslav     3075
13.Bambas JiříBasák Josef     3285
14.Strouhal RadimMatějka Eduard     3095
15.Hotový MartinRoud Václav     32105
16.Bambas JiříHleba Vladyslav     30115
17.Strouhal RadimBasák Josef     13116
18.Struhovský JiříMatějka Eduard     30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bambas Jiří31Roud Václav31
Strouhal Radim22Hleba Vladyslav13
Bednář Pavel02Basák Josef22
Hotový Martin40Matějka Eduard04
Struhovský Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:ST Kopisty BVrchní
rozhodčí:
FRANC Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Hamerská 166,Litvínov 8, U fotbalového hřištěRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 03. 2016 17:15 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:645:22661:441ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Jan
Dvořák Václav
 
 
Beneš Jan
Schmoranz Pavel
 
 
68-117 3110
2.Franc Petr
Pribuš Michal
 
 

 
 
WO    3020
3.Cibulka JosefBeneš Jan-45-7-6 1321
4.Pribuš MichalSchmoranz Pavel95-7-4-62322
5.Pech JanPopelka Zdeněk176  3032
6.Franc PetrWO    3042
7.Pribuš MichalBeneš Jan8-8-10-8 1343
8.Pech JanSchmoranz Pavel185  3053
9.Franc PetrPopelka Zdeněk7210  3063
10.Cibulka JosefWO    3073
11.Pech JanBeneš Jan-81044 3183
12.Franc PetrSchmoranz Pavel973  3093
13.Cibulka JosefPopelka Zdeněk-5108-7-92394
14.Pribuš MichalWO    30104
15.Franc PetrBeneš Jan47-5-11932114
16.Cibulka JosefSchmoranz Pavel91-5-10-1223115
17.Pribuš MichalPopelka Zdeněk-310-7-9 13116
18.Pech JanWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Cibulka Josef03Beneš Jan22
Pribuš Michal03Schmoranz Pavel22
Pech Jan30Popelka Zdeněk22
Franc Petr30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:178:52 OÚ Polerady A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Muhl Radek st.
Křen Bohumil
 
 
Šefl Václav
Kněžek Ivan
 
 
     0301
2.Muhl Radek
Fiala Ondřej
 
 
Sirotek Zdeněk
Rath Jakub
 
 
     2302
3.Muhl Radek st.Švarcová Janetta     0303
4.Muhl RadekKněžek Ivan     0304
5.Fiala OndřejRath Jakub     0305
6.Křen BohumilSirotek Zdeněk     3115
7.Muhl RadekŠvarcová Janetta     0316
8.Fiala OndřejKněžek Ivan     0317
9.Křen BohumilRath Jakub     0318
10.Muhl Radek st.Sirotek Zdeněk     0319
11.Fiala OndřejŠvarcová Janetta     03110
12.Křen BohumilKněžek Ivan     03111
13.Muhl Radek st.Rath Jakub     03112
14.Muhl RadekSirotek Zdeněk     23113
15.Křen BohumilŠvarcová Janetta     03114
16.Muhl Radek st.Kněžek Ivan     03115
17.Muhl RadekRath Jakub     13116
18.Fiala OndřejSirotek Zdeněk     03117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Muhl Radek st.04Švarcová Janetta40
Muhl Radek04Kněžek Ivan40
Fiala Ondřej04Rath Jakub40
Křen Bohumil13Sirotek Zdeněk31



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
13:543:26697:625TTC Litvínov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pichová Martina
Žáčková Zdeňka
 
 
Hejna Marek
Zralý Daniel
 
 
-97-7-8 1301
2.Záruba David
Kšírová Vendula
 
 
Hejna Martin
Hocelík Viktor
 
 
-78-912-122302
3.Žáčková ZdeňkaHejna Martin126-410 3112
4.Záruba DavidHocelík Viktor-7399 3122
5.Kšírová VendulaZralý Daniel977  3032
6.Pichová MartinaHejna Marek66-6-683242
7.Záruba DavidHejna Martin-10868 3152
8.Kšírová VendulaHocelík Viktor-5-6-4  0353
9.Pichová MartinaZralý Daniel10-4-8-7 1354
10.Žáčková ZdeňkaHejna Marek-95109 3164
11.Kšírová VendulaHejna Martin8-129-10123274
12.Pichová MartinaHubová Soňa-11346 3184
13.Žáčková ZdeňkaZralý Daniel498  3094
14.Záruba DavidHejna Marek-71010-10932104
15.Pichová MartinaHejna Martin10210  30114
16.Žáčková ZdeňkaHubová Soňa433  30124
17.Záruba DavidZralý Daniel995  30134
18.Kšírová VendulaHejna Marek-8-15-7  03135

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Žáčková Zdeňka40Hejna Martin04
Záruba David40Hocelík Viktor11
Kšírová Vendula22Zralý Daniel13
Pichová Martina31Hejna Marek13
   Hubová Soňa02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Litvínov FRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Horní JiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 03. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1127:381286:1340TTC Litvínov F

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Adam
Antalecz Vojtěch
 
 
Rytich Milan
Fencl Jakub
 
 
-8-3-6  0301
2.Trnka Petr st.
Piskáček Ondřej
 
 
Glajc Jaroslav
Brejška Roman
 
 
8-99-7133211
3.Antalecz VojtěchRytich Milan7-5-6-10 1312
4.Pech AdamGlajc Jaroslav-9-9-3  0313
5.Piskáček OndřejFencl Jakub-6-7-8  0314
6.Trnka Petr st.Brejška Roman455  3024
7.Pech AdamRytich Milan10-10-8-8 1325
8.Piskáček OndřejGlajc Jaroslav-6-9-6  0326
9.Trnka Petr st.Fencl Jakub4-686 3136
10.Antalecz VojtěchBrejška Roman-5-3-9  0337
11.Piskáček OndřejRytich Milan-3-7-9  0338
12.Trnka Petr st.Glajc Jaroslav10-765 3148
13.Antalecz VojtěchFencl Jakub-7-68-4 1349
14.Pech AdamBrejška Roman-97101111 3159
15.Trnka Petr st.Rytich Milan6108  3069
16.Antalecz VojtěchGlajc Jaroslav-99-7-7 13610
17.Pech AdamFencl Jakub11107  30710
18.Piskáček OndřejBrejška Roman4-12-1011-923711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Antalecz Vojtěch04Rytich Milan31
Pech Adam22Glajc Jaroslav31
Piskáček Ondřej04Fencl Jakub22
Trnka Petr st.40Brejška Roman22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy