Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:OÚ Polerady AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SKST Baník Most HRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál nad pohostinstvímRozhodčí:
Datum dle rozpisu20. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1131:35 SKST Baník Most H

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sirotek Zdeněk
Kněžek Ivan
 
 
Basák Josef
Hleba Vladyslav
 
 
     2301
2.Šefl Václav
Švarcová Janetta
 
 
Roud Václav
Klempt Otakar
 
 
     3111
3.Šefl VáclavBasák Josef     0312
4.Švarcová JanettaKlempt Otakar     3022
5.Kněžek IvanHleba Vladyslav     2323
6.Sirotek ZdeněkRoud Václav     1324
7.Švarcová JanettaBasák Josef     0325
8.Kněžek IvanKlempt Otakar     3035
9.Sirotek ZdeněkHleba Vladyslav     3045
10.Šefl VáclavRoud Václav     0346
11.Kněžek IvanBasák Josef     1347
12.Sirotek ZdeněkKlempt Otakar     3057
13.Šefl VáclavHleba Vladyslav     2358
14.Švarcová JanettaRoud Václav     0359
15.Sirotek ZdeněkBasák Josef     3169
16.Šefl VáclavKlempt Otakar     3079
17.Švarcová JanettaHleba Vladyslav     23710
18.Kněžek IvanRoud Václav     03711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šefl Václav13Basák Josef31
Švarcová Janetta13Klempt Otakar04
Kněžek Ivan13Hleba Vladyslav31
Sirotek Zdeněk31Roud Václav40



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Baník Meziboří CVrchní
rozhodčí:
Hocelík Viktor
HOSTUJÍCÍ:KST Most DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 340, Meziboří, PSČ 435 13, Malá tělocvičnaRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 10. 2015 17:00 Začátek
utkání
17:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:31641:586TJ Baník Meziboří C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubová Soňa
Peška Jan
 
 
Schmoranz Pavel
Beneš Jan
 
 
-7-3-6  0301
2.Hejna Marek
Zralý Daniel
 
 
Popelka Zdeněk
Hudec Jiří
 
 
5-1098 3111
3.Hubová SoňaSchmoranz Pavel-2-8-6  0312
4.Peška JanHudec Jiří410-113 3122
5.Hejna MarekPopelka Zdeněk793  3032
6.Zralý DanielBeneš Jan679  3042
7.Peška JanSchmoranz Pavel9-116-5-82343
8.Hejna MarekHudec Jiří455  3053
9.Zralý DanielPopelka Zdeněk6-67-4-52354
10.Hubová SoňaBeneš Jan-5-5-9  0355
11.Hejna MarekSchmoranz Pavel-95-111083265
12.Zralý DanielHudec Jiří-9348 3175
13.Hejna MartinPopelka Zdeněk-6-787-122376
14.Peška JanBeneš Jan-8-71743286
15.Zralý DanielSchmoranz Pavel8-2-9-4 1387
16.Hejna MartinHudec Jiří456  3097
17.Peška JanPopelka Zdeněk-10-99-7 1398
18.Hejna MarekBeneš Jan753  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubová Soňa02Schmoranz Pavel31
Peška Jan22Hudec Jiří04
Hejna Marek40Popelka Zdeněk31
Zralý Daniel22Beneš Jan13
Hejna Martin11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov FVrchní
rozhodčí:
Brožová Alena
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ObrniceRozhodčí:Fencl Radek
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:Bervídová Lenka
Datum dle rozpisu21. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1128:40592:636TJ Sokol Obrnice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rytich Milan
Fleišerová Lucie
 
 
Hotový Martin
Struhovský Jiří
 
 
-8-7-6  0301
2.Fencl Radek
Fencl Jakub
 
 
Bambas Jiří
Bednář Pavel
 
 
66-7-8-92302
3.Rytich MilanHotový Martin-89-76-52303
4.Fencl JakubBambas Jiří4-12-9-8 1304
5.Fleišerová LucieStruhovský Jiří-7-8-8  0305
6.Bervídová LenkaBednář Pavel-7-3-5  0306
7.Fencl JakubHotový Martin-98-7-6 1307
8.Fleišerová LucieBambas Jiří-89-7-6 1308
9.Bervídová LenkaStruhovský Jiří-8-6-6  0309
10.Rytich MilanBednář Pavel885  3019
11.Fleišerová LucieZvára Oldřich785  3029
12.Jakešová VeronikaBambas Jiří-1-1-5  03210
13.Rytich MilanStruhovský Jiří-9878 31310
14.Fencl JakubBednář Pavel-678-9732410
15.Jakešová VeronikaZvára Oldřich542  30510
16.Rytich MilanBambas Jiří-8-8-7  03511
17.Fencl JakubStruhovský Jiří-989-8732611
18.Fleišerová LucieBednář Pavel-9-8107732711

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Rytich Milan22Hotový Martin20
Fencl Jakub22Bambas Jiří40
Fleišerová Lucie22Struhovský Jiří22
Bervídová Lenka02Bednář Pavel13
Jakešová Veronika11Zvára Oldřich02
bez



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Horní Jiřetín CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:ST Kopisty BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna jiřetínRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1030:35575:598ST Kopisty B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pech Martin
Antalecz Vojtěch
 
 
Karez Jindřich
Pribuš Michal
 
 
-8-1058-62301
2.Trnka Petr st.
Trnka Petr ml.
 
 
Hájková Marie
Franc Petr
 
 
-128-8-13 1302
3.Pech MartinKarez Jindřich3-4-7-3 1303
4.Antalecz VojtěchPribuš Michal-7-1510-7 1304
5.Domkář MiroslavFranc Petr-9-5-3  0305
6.Trnka Petr st.Hájková Marie474  3015
7.Antalecz VojtěchKarez Jindřich-5-5-5  0316
8.Domkář MiroslavPribuš Michal-1-49-10 1317
9.Trnka Petr st.Franc Petr689  3027
10.Pech MartinHájková Marie268  3037
11.Domkář MiroslavKarez Jindřich-6-7-4  0338
12.Trnka Petr st.Pribuš Michal-7577 3148
13.Pech MartinFranc Petr-7-971153258
14.Antalecz VojtěchHájková Marie375  3068
15.Trnka Petr st.Karez Jindřich-3-7-5  0369
16.Pech MartinPribuš Michal-7869 3179
17.Antalecz VojtěchFranc Petr-9858 3189
18.Domkář MiroslavHájková Marie-9-6-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Pech Martin31Karez Jindřich40
Antalecz Vojtěch22Pribuš Michal22
Domkář Miroslav04Franc Petr13
Trnka Petr st.31Hájková Marie13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální soutěž II. třídy Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Litvínov GVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:OÚ Polerady BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Bílého sloupu 510, Litvínov 43601, 1 nadzemní podlažíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 10. 2015 17:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
16:250:13648:368TTC Litvínov G

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pichová Martina
Záruba David
 
 
Fiala Václav
Muhl Radek
 
 
3410  3010
2.Žáčková Zdeňka
Kšírová Vendula
 
 

 
 
WO    3020
3.Pichová MartinaFiala Václav685  3030
4.Záruba DavidMuhl Radek-8-56983240
5.Žáčková ZdeňkaFiala Ondřej382  3050
6.Kšírová VendulaWO    3060
7.Záruba DavidFiala Václav-9-549-92361
8.Žáčková ZdeňkaMuhl Radek7-585 3171
9.Kšírová VendulaFiala Ondřej-9-788113281
10.Pichová MartinaWO    3091
11.Žáčková ZdeňkaFiala Václav-28-910732101
12.Kšírová VendulaMuhl Radek-6-9-8  03102
13.Pichová MartinaFiala Ondřej322  30112
14.Záruba DavidWO    30122
15.Kšírová VendulaFiala Václav7114  30132
16.Pichová MartinaMuhl Radek8610  30142
17.Záruba DavidFiala Ondřej564  30152
18.Žáčková ZdeňkaWO    30162

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Pichová Martina30Fiala Václav13
Záruba David21Muhl Radek13
Žáčková Zdeňka30Fiala Ondřej04
Kšírová Vendula21   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy