Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Častolovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:27560:556TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Jan
Krystlík Michal
 
 
Beneš Martin
Ešpandr Pavel
 
 
8-39-593210
2.Čermák Oldřich
Sekyra Pavel
 
 
Podolský Tomáš
Kunčar Michal
 
 
8-789 3120
3.Čermák OldřichBeneš Martin5-889 3130
4.Matějů JanEšpandr Pavel7-58-893240
5.Sekyra PavelPodolský Tomáš9-5-7-8 1341
6.Krystlík MichalKunčar Michal10-2-8-3 1342
7.Matějů JanBeneš Martin9-5-4-2 1343
8.Sekyra PavelEšpandr Pavel9-910-10-42344
9.Krystlík MichalPodolský Tomáš1078  3054
10.Čermák OldřichKunčar Michal15-96 3164
11.Sekyra PavelBeneš Martin76-8-9103274
12.Krystlík MichalEšpandr Pavel7-54-493284
13.Čermák OldřichPodolský Tomáš-8-94333294
14.Matějů JanKunčar Michal6-8-89932104
15.Krystlík MichalBeneš Martin         
16.Čermák OldřichEšpandr Pavel         
17.Matějů JanPodolský Tomáš         
18.Sekyra PavelKunčar Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čermák Oldřich30Beneš Martin12
Matějů Jan21Ešpandr Pavel12
Sekyra Pavel12Podolský Tomáš12
Krystlík Michal21Kunčar Michal12



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Peklo nad ZdobnicíVrchní
rozhodčí:
Frejvald Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí DRozhodčí:Kotyza Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Peklo nad Zdobnici 43, Pekelská HospodaRozhodčí:Krsek Oldřich
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Pavlišta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:27607:554TJ Peklo nad Zdobnicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Frejvald Josef
Krsek Oldřich
 
 
Dušek Josef
Myšák Luděk
 
 
-68-8-8 1301
2.Kotyza Ondřej
Pavlišta Milan
 
 
Bartoš Petr
Šilar Petr
 
 
-7338 3111
3.Frejvald JosefMyšák Luděk-98-7453221
4.Pavlišta MilanŠilar Petr-8910-8-92322
5.Krsek OldřichDušek Josef8-98-1193232
6.Kotyza OndřejBartoš Petr598  3042
7.Pavlišta MilanMyšák Luděk-6-102-8 1343
8.Krsek OldřichŠilar Petr-89-8-9 1344
9.Kotyza OndřejDušek Josef-8799 3154
10.Frejvald JosefBartoš Petr-8969 3164
11.Krsek OldřichMyšák Luděk-8-6-11  0365
12.Kotyza OndřejŠilar Petr6109  3075
13.Frejvald JosefDušek Josef96-10-1053285
14.Pavlišta MilanBartoš Petr-3688 3195
15.Kotyza OndřejMyšák Luděk-8-8351032105
16.Frejvald JosefŠilar Petr-9-8-7  03  
17.Pavlišta MilanDušek Josef         
18.Krsek OldřichBartoš Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frejvald Josef30Myšák Luděk22
Pavlišta Milan12Šilar Petr21
Krsek Oldřich12Dušek Josef03
Kotyza Ondřej40Bartoš Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KPST ZáhorniceVrchní
rozhodčí:
Kovaříček Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u Potštejna CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Záhornice 11, 51732 Přepychy, budova hasičárny a OÚRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:14457:388KPST Záhornice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jarkovský Petr
Rathouský Lukáš
 
 
Vevjora Rostislav
Tesař Miroslav
 
 
-58-79-62301
2.Kovaříček Josef
Kovaříček Jiří
 
 
Jakubec František
Hájek Libor
 
 
498  3011
3.Kovaříček JiříJakubec František57-94 3121
4.Rathouský LukášVevjora Rostislav-10-39-7 1322
5.Jarkovský PetrHájek Libor1188  3032
6.Kovaříček JosefTesař Miroslav98-5-773242
7.Rathouský LukášJakubec František-2-4-2  0343
8.Jarkovský PetrVevjora Rostislav-8711-8163253
9.Kovaříček JosefHájek Libor775  3063
10.Kovaříček JiříTesař Miroslav567  3073
11.Jarkovský PetrJakubec František864  3083
12.Kovaříček JosefVevjora Rostislav631  3093
13.Kovaříček JiříHájek Libor389  30103
14.Rathouský LukášTesař Miroslav         
15.Kovaříček JosefJakubec František         
16.Kovaříček JiříVevjora Rostislav         
17.Rathouský LukášHájek Libor         
18.Jarkovský PetrTesař Miroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kovaříček Jiří30Jakubec František12
Rathouský Lukáš02Vevjora Rostislav12
Jarkovský Petr30Hájek Libor03
Kovaříček Josef30Tesař Miroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u Potštejna BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sportovní klub Solnice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny 46, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:18498:342TTC Lhoty u Potštejna B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trnka Jan
Dostál Jan
 
 
Zářecký Vladimír
Holoubek Václav
 
 
-6568 3110
2.Marek Jiří
Michl Jakub
 
 

 
 
WO    3020
3.Marek JiříKubec Martin-3-8-8  0321
4.Trnka JanHoloubek Václav396  3031
5.Michl JakubZářecký Vladimír-9-1059-62332
6.Dostál JanWO    3042
7.Trnka JanKubec Martin7-811-773252
8.Michl JakubHoloubek Václav-105-8-6 1353
9.Dostál JanZářecký Vladimír9-782 3163
10.Marek JiříWO    3073
11.Michl JakubKubec Martin-2-7-9  0374
12.Dostál JanHoloubek Václav9-714 3184
13.Marek JiříZářecký Vladimír-12799 3194
14.Trnka JanWO    30104
15.Dostál JanKubec Martin-5699 31  
16.Marek JiříHoloubek Václav         
17.Trnka JanZářecký Vladimír         
18.Michl Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Marek Jiří11Kubec Martin21
Trnka Jan20Holoubek Václav12
Michl Jakub03Zářecký Vladimír12
Dostál Jan20   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:33643:628nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krystlík Aleš
Rozum Martin
 
 
Podolka Jan
Jedlinský Jiří
 
 
-2-5-6  0301
2.Sadloň Michal
Sadloň Jozef st.
 
 
Melkes Vítězslav st.
Riesner Karel
 
 
489  3011
3.Krystlík AlešPodolka Jan-2-3-5  0312
4.Rozum MartinMelkes Vítězslav st.68-7-9-72313
5.Sadloň Jozef st.Jedlinský Jiří996  3023
6.Sadloň MichalRiesner Karel933  3033
7.Rozum MartinPodolka Jan-11-6-6  0334
8.Sadloň Jozef st.Melkes Vítězslav st.-11466 3144
9.Sadloň MichalJedlinský Jiří6-8-79-72345
10.Krystlík AlešRiesner Karel975  3055
11.Sadloň Jozef st.Podolka Jan-89-65-122356
12.Sadloň MichalMelkes Vítězslav st.98-65 3166
13.Krystlík AlešJedlinský Jiří7-96-1083276
14.Rozum MartinRiesner Karel89-7-10-122377
15.Sadloň MichalPodolka Jan-58-69103287
16.Krystlík AlešMelkes Vítězslav st.-89-7-5 1388
17.Rozum MartinJedlinský Jiří-5-87-9 1389
18.Sadloň Jozef st.Riesner Karel541  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krystlík Aleš22Podolka Jan31
Rozum Martin04Melkes Vítězslav st.22
Sadloň Jozef st.31Jedlinský Jiří22
Sadloň Michal31Riesner Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceVrchní
rozhodčí:
Sarwa Mieczyslaw
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horáchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tutleky, tělocvična tutlekyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 12. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:19522:476TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol Lupenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sarwa Mieczyslaw
Provazník Josef
 
 
Rozínek Jiří st.
Krivčík Anton
 
 
9-1089 3110
2.Petelík Pavel st.
Martinec Pavel
 
 
Mencl Jan
Ksandr Jan ml.
 
 
-75-77-52311
3.Provazník JosefRozínek Jiří st.-4-48-9 1312
4.Petelík Pavel st.Ksandr Jan ml.-71078 3122
5.Martinec PavelMencl Jan-2468 3132
6.Sarwa MieczyslawKrivčík Anton898  3042
7.Petelík Pavel st.Rozínek Jiří st.-910-8-8 1343
8.Martinec PavelKsandr Jan ml.-9-38-7 1344
9.Sarwa MieczyslawMencl Jan849  3054
10.Provazník JosefKrivčík Anton586  3064
11.Martinec PavelRozínek Jiří st.-78910 3174
12.Sarwa MieczyslawKsandr Jan ml.8-8135 3184
13.Provazník JosefMencl Jan5-768 3194
14.Petelík Pavel st.Krivčík Anton-9868 31104
15.Sarwa MieczyslawRozínek Jiří st.         
16.Provazník JosefKsandr Jan ml.         
17.Petelík Pavel st.Mencl Jan         
18.Martinec PavelKrivčík Anton         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Provazník Josef21Rozínek Jiří st.21
Petelík Pavel st.21Ksandr Jan ml.12
Martinec Pavel21Mencl Jan03
Sarwa Mieczyslaw30Krivčík Anton03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline