Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Vamberk BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Masarykova 895, 516 01 Rychnov nad Kněžnou, Sokolovna TJ Sokol Rychnov nad KněžnouRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:938:33657:621nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Matějů Jan
Matějů Petr
 
 
Melkes Vítězslav st.
Riesner Karel
 
 
7-49-8-82301
2.Čermák Oldřich
Sekyra Pavel
 
 
Podolka Jan
Jedlinský Jiří
 
 
7107  3011
3.Matějů PetrMelkes Vítězslav st.9-4-4-6 1312
4.Matějů JanPodolka Jan-6510-9-72313
5.Čermák OldřichJedlinský Jiří-9767 3123
6.Sekyra PavelRiesner Karel979  3033
7.Matějů JanMelkes Vítězslav st.556  3043
8.Čermák OldřichPodolka Jan7-966 3153
9.Sekyra PavelJedlinský Jiří65-8-7-92354
10.Matějů PetrRiesner Karel10-6-8-9 1355
11.Čermák OldřichMelkes Vítězslav st.-81-10-6 1356
12.Sekyra PavelPodolka Jan9-7-92-82357
13.Matějů PetrJedlinský Jiří-3-8-6  0358
14.Matějů JanRiesner Karel676  3068
15.Sekyra PavelMelkes Vítězslav st.75-6-883278
16.Matějů PetrPodolka Jan-10-5-7  0379
17.Matějů JanJedlinský Jiří757  3089
18.Čermák OldřichRiesner Karel7-5-9773299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Matějů Petr04Melkes Vítězslav st.22
Matějů Jan31Podolka Jan31
Čermák Oldřich31Jedlinský Jiří22
Sekyra Pavel22Riesner Karel13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sportovní klub Solnice AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Start Olešnice v Orlických horáchRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Komenského 330, Solnice 517 01, Sokolovna u kulturního domuRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
22:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:34692:645Sportovní klub Solnice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybka Ivan
Kubec Martin
 
 
Rozínek Jiří st.
Ksandr Jan st.
 
 
4-8-4-9 1301
2.Zářecký Vladimír
Holoubek Václav
 
 
Mencl Jan
Ksandr Jan ml.
 
 
911-125 3111
3.Rybka IvanRozínek Jiří st.4-05-6-62312
4.Kubec MartinKsandr Jan ml.-783-7-82313
5.Holoubek VáclavMencl Jan-8-9-8  0314
6.Zářecký VladimírKsandr Jan st.-8-512-3 1315
7.Kubec MartinRozínek Jiří st.465  3025
8.Holoubek VáclavKsandr Jan ml.-1073-773235
9.Zářecký VladimírMencl Jan7103  3045
10.Rybka IvanKsandr Jan st.856  3055
11.Holoubek VáclavRozínek Jiří st.9-66-9-102356
12.Zářecký VladimírKsandr Jan ml.-84-9-9 1357
13.Rybka IvanMencl Jan-94-5973267
14.Kubec MartinKsandr Jan st.9-8811 3177
15.Zářecký VladimírRozínek Jiří st.-7-3-6  0378
16.Rybka IvanKsandr Jan ml.4-64-993288
17.Kubec MartinMencl Jan-13-84553298
18.Holoubek VáclavKsandr Jan st.13910  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rybka Ivan31Rozínek Jiří st.31
Kubec Martin31Ksandr Jan ml.22
Holoubek Václav22Mencl Jan13
Zářecký Vladimír13Ksandr Jan st.13



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Lhoty u Potštejna CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tutleky - TJ Sokol LupeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Chleny 46, Sál restaurace ve ChlenechRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34636:636nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hájek Libor
Jakubec František
 
 
Petelík Pavel st.
Martinec Pavel
 
 
-99-9-9 1301
2.Tesař Miroslav
Vevjora Rostislav
 
 
Sarwa Mieczyslaw
Provazník Josef
 
 
79-79 3111
3.Jakubec FrantišekMartinec Pavel99-37 3121
4.Tesař MiroslavSarwa Mieczyslaw4-4-4-8 1322
5.Vevjora RostislavProvazník Josef578  3032
6.Hájek LiborPetelík Pavel st.7-17-98-32333
7.Tesař MiroslavMartinec Pavel11-7-9-7 1334
8.Vevjora RostislavSarwa Mieczyslaw993  3044
9.Hájek LiborProvazník Josef798  3054
10.Jakubec FrantišekPetelík Pavel st.56-8-753264
11.Vevjora RostislavMartinec Pavel-10-74-8 1365
12.Hájek LiborSarwa Mieczyslaw4-6-410-52366
13.Jakubec FrantišekProvazník Josef-9-8-9  0367
14.Tesař MiroslavPetelík Pavel st.-39-8-7 1368
15.Hájek LiborMartinec Pavel-5-4-7  0369
16.Jakubec FrantišekSarwa Mieczyslaw-285-773279
17.Tesař MiroslavProvazník Josef1054  3089
18.Vevjora RostislavPetelík Pavel st.86-73 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jakubec František31Martinec Pavel31
Tesař Miroslav13Sarwa Mieczyslaw22
Vevjora Rostislav31Provazník Josef13
Hájek Libor13Petelík Pavel st.22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Kostelec nad Orlicí DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Rychnov nad Kněžnou BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Ke Stadionu 1485, Kostelec nad Orlicí, 517 41, v areálu fotbalového stadionu v Kostelci nad Orlicí, v prvním patře bistra F-ClubRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:38684:713nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dušek Josef
Beran Jan
 
 
Krystlík Aleš
Vojtíšek Radek
 
 
8-7109 3110
2.Myšák Luděk
Bartoš Petr
 
 
Sadloň Michal
Sadloň Jozef st.
 
 
-7-7-8  0311
3.Beran JanSadloň Michal-69-7-8 1312
4.Bartoš PetrSadloň Jozef st.-5-98-7 1313
5.Dušek JosefKrystlík Aleš3-4-8-10 1314
6.Myšák LuděkVojtíšek Radek910-67 3124
7.Bartoš PetrSadloň Michal-9-2-7  0325
8.Dušek JosefSadloň Jozef st.8-9-107-92326
9.Myšák LuděkKrystlík Aleš999  3036
10.Beran JanVojtíšek Radek-6-97-10 1337
11.Dušek JosefSadloň Michal-910-1110113247
12.Myšák LuděkSadloň Jozef st.69-47 3157
13.Beran JanKrystlík Aleš-78-99-92358
14.Bartoš PetrVojtíšek Radek-7-8-9  0359
15.Myšák LuděkSadloň Michal-8-98953269
16.Beran JanSadloň Jozef st.-88-7983279
17.Bartoš PetrKrystlík Aleš9108  3089
18.Dušek JosefVojtíšek Radek8-9-76103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Beran Jan13Sadloň Michal22
Bartoš Petr13Sadloň Jozef st.22
Dušek Josef22Krystlík Aleš22
Myšák Luděk40Vojtíšek Radek22



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Častolovice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Lhoty u Potštejna BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna Častolovice-Komenského 113, U školy- naproti restaurace U lva-plán okr.soutěžíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:23553:514TJ Sokol Častolovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Martin
Ešpandr Pavel
 
 
Drahoš Zdeněk
Marek Jiří
 
 
812-108 3110
2.Podolský Tomáš
Kunčar Michal
 
 
Jireš Miloslav
Trnka Jan
 
 
3-5810 3120
3.Podolský TomášJireš Miloslav5-4-84-72321
4.Kunčar MichalMarek Jiří-8812-1023231
5.Beneš MartinDrahoš Zdeněk81112  3041
6.Ešpandr PavelTrnka Jan6-8-7483251
7.Kunčar MichalJireš Miloslav-8-10-9  0352
8.Beneš MartinMarek Jiří6124  3062
9.Ešpandr PavelDrahoš Zdeněk610-10-1083272
10.Podolský TomášTrnka Jan9-7-6-6 1373
11.Beneš MartinJireš Miloslav59-7-483283
12.Ešpandr PavelMarek Jiří9-12-81083293
13.Podolský TomášDrahoš Zdeněk-679-3432103
14.Kunčar MichalTrnka Jan-9-6-8  03  
15.Ešpandr PavelJireš Miloslav         
16.Podolský TomášMarek Jiří         
17.Kunčar MichalDrahoš Zdeněk         
18.Beneš MartinTrnka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Podolský Tomáš12Jireš Miloslav21
Kunčar Michal11Marek Jiří03
Beneš Martin30Drahoš Zdeněk03
Ešpandr Pavel30Trnka Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: RP1 Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Peklo nad ZdobnicíVrchní
rozhodčí:
Frejvald Josef
HOSTUJÍCÍ:KPST ZáhorniceRozhodčí:Kotyza Ondřej
Hráno v místnosti
přesná adresa
Peklo nad Zdobnici 43, Pekelská HospodaRozhodčí:Krsek Oldřich
Datum dle rozpisu13. 10. 2016 18:30 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
21:00Rozhodčí:Pavlišta Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:15504:417TJ Peklo nad Zdobnicí

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kotyza Ondřej
Pavlišta Milan
 
 
Rathouský Lukáš
Jarkovský Petr
 
 
247  3010
2.Frejvald Josef
Krsek Oldřich
 
 
Kovaříček Josef
Kovaříček Jiří
 
 
-9-910-7 1311
3.Frejvald JosefKovaříček Jiří9710  3021
4.Pavlišta MilanKovaříček Josef-910-7-8 1322
5.Krsek OldřichJarkovský Petr-124137 3132
6.Kotyza OndřejRathouský Lukáš447  3042
7.Pavlišta MilanKovaříček Jiří-7-1310-5 1343
8.Krsek OldřichKovaříček Josef1097  3053
9.Kotyza OndřejJarkovský Petr7-764 3163
10.Frejvald JosefRathouský Lukáš567  3073
11.Krsek OldřichKovaříček Jiří-8-7-6  0374
12.Kotyza OndřejKovaříček Josef810-107 3184
13.Frejvald JosefJarkovský Petr131011  3094
14.Pavlišta MilanRathouský Lukáš763  30104
15.Kotyza OndřejKovaříček Jiří         
16.Frejvald JosefKovaříček Josef         
17.Pavlišta MilanJarkovský Petr         
18.Krsek OldřichRathouský Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Frejvald Josef30Kovaříček Jiří21
Pavlišta Milan12Kovaříček Josef12
Krsek Oldřich21Jarkovský Petr03
Kotyza Ondřej30Rathouský Lukáš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline