Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:11 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3010
2.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Jícha PavelMärz Tomáš     3030
4.Jůza JaroslavRoch Tomáš     3140
5.Bělohlávek LuděkKuchař Jan     1341
6.Lehner VladimírHořan Marek     3051
7.Pták LubošMärz Tomáš     3161
8.Bělohlávek LuděkRoch Tomáš     2362
9.Lehner VladimírKuchař Jan     3272
10.Jícha PavelHořan Marek     3182
11.Bělohlávek LuděkMärz TomášWO    3092
12.Lehner VladimírRoch Tomáš     30102
13.Jícha PavelKuchař Jan         
14.Pták LubošHořan Marek         
15.Lehner VladimírMärz Tomáš         
16.Jícha PavelRoch Tomáš         
17.Pták LubošKuchař Jan         
18.Bělohlávek LuděkHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Pavel20März Tomáš02
Jůza Jaroslav10Roch Tomáš12
Bělohlávek Luděk02Kuchař Jan11
Lehner Vladimír30Hořan Marek02
Pták Luboš10   
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Kugler Miroslav
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:34 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Karel
Ulbrich Ondřej
 
 
Pangrác Martin
Baštář Ondřej
 
 
     2301
2.Protiva Jan
Altmann Pavel
 
 
Copák František
Krejčíř Milan
 
 
     0302
3.Levora KarelCopák František     0303
4.Altmann PavelPangrác Martin     0304
5.Protiva JanBaštář Ondřej     3214
6.Ulbrich OndřejKrejčíř Milan     3224
7.Altmann PavelCopák František     0325
8.Protiva JanPangrác Martin     2326
9.Ulbrich OndřejBaštář Ondřej     3036
10.Levora KarelKrejčíř Milan     2337
11.Protiva JanCopák František     0338
12.Ulbrich OndřejPangrác Martin     0339
13.Levora KarelBaštář Ondřej     13310
14.Altmann PavelKrejčíř Milan         
15.Ulbrich OndřejCopák František         
16.Levora KarelPangrác Martin         
17.Altmann PavelBaštář Ondřej         
18.Protiva JanKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Levora Karel03Copák František30
Altmann Pavel02Pangrác Martin30
Protiva Jan12Baštář Ondřej12
Ulbrich Ondřej21Krejčíř Milan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:25 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
Grus Matěj
Korecký Filip
 
 
     3010
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Bistřický Marek
Mezera Petr
 
 
     3020
3.Jehlík MiroslavMezera Petr     3130
4.Zahradník LukášBistřický Marek     2331
5.Kovářík MatějKorecký Filip     3041
6.Javorský DanielGrus Matěj     3051
7.Zahradník LukášMezera Petr     1352
8.Kovářík MatějBistřický Marek     1353
9.Javorský DanielKorecký Filip     2354
10.Jehlík MiroslavGrus Matěj     3264
11.Kovářík MatějMezera Petr     0365
12.Javorský DanielBistřický Marek     3075
13.Jehlík MiroslavKorecký Filip     0376
14.Zahradník LukášGrus Matěj     1377
15.Javorský DanielMezera Petr     3087
16.Jehlík MiroslavBistřický Marek     3097
17.Zahradník LukášKorecký Filip     31107
18.Kovářík MatějGrus Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlík Miroslav31Mezera Petr22
Zahradník Lukáš13Bistřický Marek22
Kovářík Matěj12Korecký Filip22
Javorský Daniel31Grus Matěj12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:41 Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura David
Sommerová Helenka
 
 
Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
     3210
2.Sommer Patrik
Mazura Pavel
 
 
Macháček Radek
Kypta Michal
 
 
     2311
3.Mazura DavidDuchoň Roman     3121
4.Sommer PatrikDuchoň Antonín     3131
5.Mazura PavelMacháček Radek     0332
6.Sommerová HelenkaKypta Michal     3142
7.Sommer PatrikDuchoň Roman     2343
8.Mazura PavelDuchoň Antonín     3253
9.Sommerová HelenkaMacháček Radek     1354
10.Mazura DavidKypta Michal     1355
11.Mazura PavelDuchoň Roman     1356
12.Sommerová HelenkaDuchoň Antonín     3266
13.Mazura DavidMacháček Radek     1367
14.Sommer PatrikKypta Michal     1368
15.Sommerová HelenkaDuchoň Roman     1369
16.Mazura DavidDuchoň Antonín     3279
17.Sommer PatrikMacháček Radek     23710
18.Mazura PavelKypta Michal     03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David22Duchoň Roman31
Sommer Patrik13Duchoň Antonín04
Mazura Pavel12Macháček Radek40
Sommerová Helenka22Kypta Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:10Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Auterský Václav
Helus Jaroslav
 
 
     2301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Kabát MartinAuterský Václav     3121
4.Vycudlík JanHelus Jaroslav     3031
5.Makoň Zdeněk ml.Setvín Michal     3141
6.Gabriel RomanWO    3051
7.Vycudlík JanAuterský Václav     3061
8.Makoň Zdeněk ml.Helus Jaroslav     3071
9.Gabriel RomanSetvín Michal     3081
10.Kabát MartinWO    3091
11.Makoň Zdeněk ml.Auterský Václav     31101
12.Gabriel RomanHelus Jaroslav         
13.Kabát MartinSetvín Michal         
14.Vycudlík Jan         
15.Gabriel RomanAuterský Václav         
16.Kabát MartinHelus Jaroslav         
17.Vycudlík JanSetvín Michal         
18.Makoň Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kabát Martin10Auterský Václav03
Vycudlík Jan20Helus Jaroslav02
Makoň Zdeněk ml.30Setvín Michal02
Gabriel Roman10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 12. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3110
2.Dienstbier Pavel
Gábor Filip
 
 

 
 
WO    3020
3.Obertík Milan ml.Mašek Petr     3230
4.Vohradský MarekVladyka Jakub     3240
5.Dienstbier PavelKoutník Vojtěch     2341
6.Gábor FilipWO    3051
7.Vohradský MarekMašek Petr     1352
8.Dienstbier PavelVladyka Jakub     2353
9.Gábor FilipKoutník Vojtěch     1354
10.Obertík Milan ml.WO    3064
11.Dienstbier PavelMašek Petr     2365
12.Gábor FilipVladyka Jakub     0366
13.Obertík Milan ml.Koutník Vojtěch     0367
14.Vohradský MarekWO    3077
15.Gábor FilipMašek Petr     0378
16.Obertík Milan ml.Vladyka Jakub     1379
17.Vohradský MarekKoutník Vojtěch     3289
18.Dienstbier PavelWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Obertík Milan ml.12Mašek Petr31
Vohradský Marek21Vladyka Jakub31
Dienstbier Pavel03Koutník Vojtěch31
Gábor Filip03   
WO50WO05

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline