Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Pangrác Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:16 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Libor
Květon Ondřej
 
 
Bělohlávek Luděk
Jůza Jaroslav
 
 
     3110
2.Copák František
Krejčíř Milan
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     3120
3.Pangrác MartinLehner Vladimír     3230
4.Květon OndřejJícha Pavel     1331
5.Krejčíř MilanJůza Jaroslav     1332
6.Copák FrantišekBělohlávek Luděk     3042
7.Květon OndřejLehner Vladimír     1343
8.Krejčíř MilanJícha Pavel     3053
9.Copák FrantišekJůza Jaroslav     3063
10.Pangrác MartinBělohlávek Luděk     3073
11.Krejčíř MilanLehner Vladimír     3283
12.Copák FrantišekJícha Pavel     3093
13.Pangrác MartinJůza Jaroslav     31103
14.Květon OndřejBělohlávek Luděk     30  
15.Copák FrantišekLehner Vladimír         
16.Pangrác MartinJícha Pavel         
17.Květon OndřejJůza Jaroslav         
18.Krejčíř MilanBělohlávek Luděk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pangrác Martin30Lehner Vladimír12
Květon Ondřej02Jícha Pavel12
Krejčíř Milan21Jůza Jaroslav12
Copák František30Bělohlávek Luděk02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20511:431TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hořan Marek
März Tomáš
 
 
Protiva Jan
Hadrava Jaroslav ml.
 
 
-99-9-4 1301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
-6-66693211
3.Roch TomášProtiva Lukáš6-646 3121
4.Hořan MarekUlbrich Ondřej-7-82-8 1322
5.Kuchař JanProtiva Jan-10958 3132
6.März TomášHadrava Jaroslav ml.6113  3042
7.Hořan MarekProtiva Lukáš-76-9783252
8.Kuchař JanUlbrich Ondřej-86-65113262
9.März TomášProtiva Jan496  3072
10.Roch TomášHadrava Jaroslav ml.835  3082
11.Kuchař JanProtiva Lukáš-10-10-10  0383
12.März TomášUlbrich Ondřej93-6-883293
13.Roch TomášProtiva Jan3-879 31103
14.Hořan MarekHadrava Jaroslav ml.         
15.März TomášProtiva Lukáš         
16.Roch TomášUlbrich Ondřej         
17.Hořan MarekProtiva Jan         
18.Kuchař JanHadrava Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roch Tomáš30Protiva Lukáš12
Hořan Marek11Ulbrich Ondřej12
Kuchař Jan21Protiva Jan03
März Tomáš30Hadrava Jaroslav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:17 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Uhlíř Marek
 
 
Mazura David
Sommer Patrik
 
 
     2301
2.Legát Petr
Sochor Miroslav
 
 
Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
     3111
3.Uhlíř MarekMazura David     3021
4.Mezera PetrSommer Patrik     3131
5.Legát PetrMazura Pavel     3141
6.Sochor MiroslavAschenbrenner Jan     3051
7.Mezera PetrMazura David     0352
8.Legát PetrSommer Patrik     3162
9.Sochor MiroslavMazura Pavel     3072
10.Uhlíř MarekAschenbrenner Jan     3082
11.Legát PetrMazura David     3092
12.Sochor MiroslavSommer Patrik     1393
13.Uhlíř MarekMazura Pavel     2394
14.Mezera PetrAschenbrenner Jan     31104
15.Sochor MiroslavMazura David         
16.Uhlíř MarekSommer Patrik         
17.Mezera PetrMazura Pavel         
18.Legát PetrAschenbrenner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Uhlíř Marek21Mazura David12
Mezera Petr21Sommer Patrik12
Legát Petr30Mazura Pavel12
Sochor Miroslav21Aschenbrenner Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:32581:600Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Panzer Tomáš
Duchoň Roman
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
8-978 3110
2.Macháček Radek
Duchoň Antonín
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
-7-98793220
3.Panzer TomášJavorský Daniel-5-4-8  0321
4.Macháček RadekKovářík Matěj86-86 3131
5.Duchoň RomanJehlík Miroslav4-5-6-4 1332
6.Duchoň AntonínZahradník Lukáš1197  3042
7.Macháček RadekJavorský Daniel7-89-673252
8.Duchoň RomanKovářík Matěj-8-4-9  0353
9.Duchoň AntonínJehlík Miroslav9-1186 3163
10.Panzer TomášZahradník Lukáš-8-12-8  0364
11.Duchoň RomanJavorský Daniel8-7-9-4 1365
12.Duchoň AntonínKovářík Matěj687  3075
13.Panzer TomášJehlík Miroslav-5-4-6  0376
14.Macháček RadekZahradník Lukáš-789-653286
15.Duchoň AntonínJavorský Daniel7-689 3196
16.Panzer TomášKovářík Matěj-6-58-7 1397
17.Macháček RadekJehlík Miroslav64-56 31107
18.Duchoň RomanZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Panzer Tomáš04Javorský Daniel22
Macháček Radek40Kovářík Matěj22
Duchoň Roman03Jehlík Miroslav22
Duchoň Antonín40Zahradník Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:332:20 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Vladyka Jakub
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
     3110
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     2311
3.Vladyka JakubGabriel Roman     0312
4.Důra MatoušMakoň Zdeněk ml.     0313
5.Končal AdamVycudlík Jan     3123
6.Mašek PetrKabát Martin     3033
7.Důra MatoušGabriel Roman     3243
8.Končal AdamMakoň Zdeněk ml.     3153
9.Mašek PetrVycudlík Jan     3263
10.Vladyka JakubKabát Martin     3173
11.Končal AdamGabriel Roman     3183
12.Mašek PetrMakoň Zdeněk ml.     3093
13.Vladyka JakubVycudlík Jan     32103
14.Důra MatoušKabát Martin         
15.Mašek PetrGabriel Roman         
16.Vladyka JakubMakoň Zdeněk ml.         
17.Důra MatoušVycudlík Jan         
18.Končal AdamKabát Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vladyka Jakub21Gabriel Roman12
Důra Matouš11Makoň Zdeněk ml.12
Končal Adam30Vycudlík Jan03
Mašek Petr30Kabát Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 12 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:32 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
     2301
2.Panský Miroslav
Říšský Pavel
 
 
Dienstbier Pavel
Gábor Filip
 
 
     3011
3.Auterský VáclavObertík Milan ml.     1312
4.Panský MiroslavVohradský Marek     3222
5.Hofman PetrDienstbier Pavel     0323
6.Říšský PavelGábor Filip     3033
7.Panský MiroslavObertík Milan ml.     1334
8.Hofman PetrVohradský Marek     0335
9.Říšský PavelDienstbier Pavel     3045
10.Auterský VáclavGábor Filip     3055
11.Hofman PetrObertík Milan ml.     1356
12.Říšský PavelVohradský Marek     3266
13.Auterský VáclavDienstbier Pavel     2367
14.Panský MiroslavGábor Filip     3077
15.Říšský PavelObertík Milan ml.     1378
16.Auterský VáclavVohradský Marek     2379
17.Panský MiroslavDienstbier Pavel     3189
18.Hofman PetrGábor Filip     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Auterský Václav13Obertík Milan ml.40
Panský Miroslav31Vohradský Marek22
Hofman Petr13Dienstbier Pavel22
Říšský Pavel31Gábor Filip04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline