Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1034:32608:592TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Bělohlávek Luděk
Jůza Jaroslav
 
 
-105-37-82301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Lehner Vladimír
Ineman František
 
 
5-986 3111
3.Roch TomášLehner Vladimír-98-11-9 1312
4.Hořan MarekJůza Jaroslav-5-4-8  0313
5.Kuchař JanBělohlávek Luděk-129-98-72314
6.März TomášIneman František856  3024
7.Hořan MarekLehner Vladimír7-3-7-3 1325
8.Kuchař JanJůza Jaroslav-8-9113-62326
9.März TomášBělohlávek Luděk862  3036
10.Roch TomášIneman František-91097 3146
11.Kuchař JanLehner Vladimír-5-9-9  0347
12.März TomášJůza Jaroslav-6-910-5 1348
13.Roch TomášBělohlávek Luděk999  3058
14.Hořan MarekIneman František679  3068
15.März TomášLehner Vladimír-35-82-62369
16.Roch TomášJůza Jaroslav495  3079
17.Hořan MarekBělohlávek Luděk7-65-7-823710
18.Kuchař JanIneman František-10635-832  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roch Tomáš31Lehner Vladimír40
Hořan Marek13Jůza Jaroslav31
Kuchař Jan03Bělohlávek Luděk22
März Tomáš22Ineman František03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Pangrác Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZS Msgre. B. Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:735:27 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Libor
Pangrác Martin
 
 
Protiva Jan
Hadrava Jaroslav ml.
 
 
     3210
2.Krejčíř Milan
Copák František
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
     1311
3.Krejčíř MilanProtiva Lukáš     1312
4.Copák FrantišekProtiva Jan     3022
5.Pangrác MartinUlbrich Ondřej     3132
6.Horák LiborHadrava Jaroslav ml.     3042
7.Copák FrantišekProtiva Lukáš     3052
8.Pangrác MartinProtiva Jan     3262
9.Horák LiborUlbrich Ondřej     0363
10.Krejčíř MilanHadrava Jaroslav ml.     1364
11.Pangrác MartinProtiva Lukáš     3074
12.Horák LiborProtiva Jan     2375
13.Krejčíř MilanUlbrich Ondřej     0376
14.Copák FrantišekHadrava Jaroslav ml.     3086
15.Horák LiborProtiva Lukáš     3196
16.Krejčíř MilanProtiva Jan     0397
17.Copák FrantišekUlbrich Ondřej     30107
18.Pangrác MartinHadrava Jaroslav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krejčíř Milan04Protiva Lukáš13
Copák František40Protiva Jan22
Pangrác Martin30Ulbrich Ondřej22
Horák Libor22Hadrava Jaroslav ml.12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:32 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický Marek
Grus Matěj
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
     1301
2.
 
 
Zahradník Lukáš
Javorský Daniel
 
 
WO    0302
3.Bistřický MarekKovářík Matěj     0303
4.Grus MatějJehlík Miroslav     1304
5.Javorský DanielWO    0305
6.Uhlíř MarekZahradník Lukáš     3215
7.Grus MatějKovářík Matěj     0316
8.Jehlík MiroslavWO    0317
9.Uhlíř MarekJavorský Daniel     0318
10.Bistřický MarekZahradník Lukáš     1319
11.Kovářík MatějWO    03110
12.Uhlíř MarekJehlík Miroslav         
13.Bistřický MarekJavorský Daniel         
14.Grus MatějZahradník Lukáš         
15.Uhlíř MarekKovářík Matěj         
16.Bistřický MarekJehlík Miroslav         
17.Grus MatějJavorský Daniel         
18.Zahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Bistřický Marek02Kovářík Matěj20
Grus Matěj02Jehlík Miroslav10
Uhlíř Marek11Javorský Daniel10
   Zahradník Lukáš11
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Union Plzeň, Radčická ul-Rozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24 Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Duchoň Antonín
 
 
Mazura David
Sommer Patrik
 
 
     3010
2.Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
Aschenbrenner Jan
Mazura Pavel
 
 
     1311
3.Duchoň AntonínAschenbrenner Jan     3121
4.Duchoň RomanMazura David     3231
5.Panzer TomášMazura Pavel     1332
6.Macháček RadekSommer Patrik     3242
7.Duchoň RomanAschenbrenner Jan     1343
8.Panzer TomášMazura David     1344
9.Macháček RadekMazura Pavel     3054
10.Duchoň AntonínSommer Patrik     3064
11.Panzer TomášAschenbrenner Jan     3274
12.Macháček RadekMazura David     3184
13.Duchoň AntonínMazura Pavel     3294
14.Duchoň RomanSommer Patrik     32104
15.Macháček RadekAschenbrenner Jan         
16.Duchoň AntonínMazura David         
17.Duchoň RomanMazura Pavel         
18.Panzer TomášSommer Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoň Antonín30Aschenbrenner Jan12
Duchoň Roman21Mazura David12
Panzer Tomáš12Mazura Pavel12
Macháček Radek30Sommer Patrik03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu14. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1026:34 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
     2301
2.Panský Miroslav
Říšský Pavel
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     3111
3.Auterský VáclavGabriel Roman     2312
4.Panský MiroslavMakoň Zdeněk ml.     1313
5.Hofman PetrVycudlík Jan     2314
6.Říšský PavelKabát Martin     3024
7.Panský MiroslavGabriel Roman     1325
8.Hofman PetrMakoň Zdeněk ml.     1326
9.Říšský PavelVycudlík Jan     3136
10.Auterský VáclavKabát Martin     0337
11.Hofman PetrGabriel Roman     1338
12.Říšský PavelMakoň Zdeněk ml.     3048
13.Auterský VáclavVycudlík Jan     1349
14.Panský MiroslavKabát Martin     3259
15.Říšský PavelGabriel Roman     03510
16.Auterský VáclavMakoň Zdeněk ml.         
17.Panský MiroslavVycudlík Jan         
18.Hofman PetrKabát Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Auterský Václav03Gabriel Roman40
Panský Miroslav12Makoň Zdeněk ml.21
Hofman Petr03Vycudlík Jan21
Říšský Pavel31Kabát Martin12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 01. 2017 18:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:16 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
     3110
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Dienstbier Pavel
Brant František
 
 
     3020
3.Důra MatoušObertík Milan ml.     1321
4.Koutník VojtěchDienstbier Pavel     3031
5.Končal AdamVohradský Marek     3141
6.Mašek PetrBrant František     3051
7.Koutník VojtěchObertík Milan ml.     0352
8.Končal AdamDienstbier Pavel     3062
9.Mašek PetrVohradský Marek     3172
10.Důra MatoušBrant František     3182
11.Končal AdamObertík Milan ml.     0383
12.Mašek PetrDienstbier Pavel     3093
13.Důra MatoušVohradský Marek     0394
14.Koutník VojtěchBrant František     30104
15.Mašek PetrObertík Milan ml.         
16.Důra MatoušDienstbier Pavel         
17.Koutník VojtěchVohradský Marek         
18.Končal AdamBrant František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš12Obertík Milan ml.30
Koutník Vojtěch21Dienstbier Pavel03
Končal Adam21Vohradský Marek12
Mašek Petr30Brant František03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline