Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36674:697SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Copák František
Krejčíř Milan
 
 
-1489-10-102301
2.Roch Tomáš
Súkeník Zdeněk
 
 
Horák Libor
Ludvík Roman
 
 
-6-7-10  0302
3.Roch TomášLudvík Roman-8779 3112
4.Hořan MarekKrejčíř Milan-10-8910-52313
5.Rauner VáclavHorák Libor-7-7-6  0314
6.März TomášCopák František-7-9-7  0315
7.Hořan MarekLudvík Roman-7-410-8 1316
8.Rauner VáclavKrejčíř Milan8-109-9-92317
9.März TomášHorák Libor988  3027
10.Roch TomášCopák František-4-9-11  0328
11.Rauner VáclavLudvík Roman613-89 3138
12.März TomášKrejčíř Milan2127  3048
13.Roch TomášHorák Libor8-88-883258
14.Hořan MarekCopák František5-5-8-12 1359
15.März TomášLudvík Roman788  3069
16.Roch TomášKrejčíř Milan11-1165 3179
17.Hořan MarekHorák Libor712-413 3189
18.Rauner VáclavCopák František9-7-69-323810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Roch Tomáš31Ludvík Roman13
Hořan Marek13Krejčíř Milan22
Rauner Václav13Horák Libor13
März Tomáš31Copák František40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Union Plzeň, Radčická ul-Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
Uhlíř Marek
Korecký Filip
 
 
     3010
2.Kypta Michal
Závora Adam
 
 
Mezera Petr
Legát Petr
 
 
     2311
3.Duchoň RomanKorecký Filip     3121
4.Panzer TomášUhlíř Marek     3131
5.Závora AdamLegát Petr     0332
6.Kypta MichalMezera Petr     3242
7.Panzer TomášKorecký Filip     1343
8.Závora AdamUhlíř Marek     1344
9.Kypta MichalLegát Petr     1345
10.Duchoň RomanMezera Petr     1346
11.Závora AdamKorecký Filip     3056
12.Kypta MichalUhlíř Marek     0357
13.Duchoň RomanLegát Petr     3267
14.Panzer TomášMezera Petr     3177
15.Kypta MichalKorecký Filip     3087
16.Duchoň RomanUhlíř Marek     2388
17.Panzer TomášLegát Petr     3198
18.Závora AdamMezera Petr     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Duchoň Roman22Korecký Filip13
Panzer Tomáš31Uhlíř Marek31
Závora Adam13Legát Petr22
Kypta Michal22Mezera Petr22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:842:25 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
     2301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudilík Jan
 
 
Hrubý Petr
 
 
WO    3011
3.Vycudilík JanObertík Milan     0312
4.Kabát MartinVohradský Marek     1313
5.Gabriel RomanHrubý Petr     3023
6.Makoň Zdeněk ml.WO    3033
7.Kabát MartinObertík Milan     2334
8.Gabriel RomanVohradský Marek     2335
9.Makoň Zdeněk ml.Hrubý Petr     3045
10.Vycudilík JanWO    3055
11.Gabriel RomanObertík Milan     2356
12.Makoň Zdeněk ml.Vohradský Marek     3066
13.Vycudilík JanHrubý Petr     3176
14.Kabát MartinWO    3086
15.Makoň Zdeněk ml.Obertík Milan     1387
16.Vycudilík JanVohradský Marek     2388
17.Kabát MartinHrubý Petr     3098
18.Gabriel RomanVohradský Jiří     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vycudilík Jan12Obertík Milan40
Kabát Martin12Vohradský Marek31
Gabriel Roman22Hrubý Petr04
Makoň Zdeněk ml.21Vohradský Jiří01
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
18:10Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hofman Petr
Havlíček Stanislav
 
 
Budín David
Vladyka Jakub
 
 
     3010
2.Říšský Pavel
Auterský Václav
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
     2311
3.Kmoch LadislavBudín David     0312
4.Říšský PavelVladyka Jakub     3122
5.Hofman PetrDůra Matouš     3032
6.Auterský VáclavKončal Adam     2333
7.Říšský PavelBudín David     3243
8.Hofman PetrVladyka Jakub     3253
9.Auterský VáclavDůra Matouš     3163
10.Kmoch LadislavKončal Adam     1364
11.Hofman PetrBudín David     3274
12.Auterský VáclavVladyka Jakub     1375
13.Kmoch LadislavDůra Matouš     1376
14.Říšský PavelKončal Adam     3186
15.Auterský VáclavBudín David     3196
16.Kmoch LadislavVladyka Jakub     0397
17.Říšský PavelDůra Matouš     0398
18.Hofman PetrKončal Adam     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kmoch Ladislav04Budín David13
Říšský Pavel31Vladyka Jakub22
Hofman Petr31Důra Matouš22
Auterský Václav22Končal Adam31



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:Kinský Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     1301
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Mazura Pavel
Sommer Patrik
 
 
     3011
3.Jehlík MiroslavAschenbrenner Jan     3021
4.Zahradník LukášSommer Patrik     3231
5.Kovářík MatějMazura Pavel     3141
6.Javorský DanielMazura David     1342
7.Zahradník LukášAschenbrenner Jan     1343
8.Kovářík MatějSommer Patrik     3053
9.Javorský DanielMazura Pavel     3063
10.Jehlík MiroslavMazura David     1364
11.Kovářík MatějAschenbrenner Jan     3074
12.Javorský DanielSommer Patrik     3084
13.Jehlík MiroslavMazura Pavel     3194
14.Zahradník LukášMazura David     2395
15.Javorský DanielAschenbrenner Jan     30105
16.Jehlík MiroslavSommer Patrik         
17.Zahradník LukášMazura Pavel         
18.Kovářík MatějMazura David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav21Aschenbrenner Jan13
Zahradník Lukáš12Sommer Patrik03
Kovářík Matěj30Mazura Pavel03
Javorský Daniel31Mazura David30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Kugler Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1020:36 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Protiva Jan
Komanec Pavel
 
 
Bělohlávek Luděk
Ineman František
 
 
     3110
2.Ulbrich Ondřej
Levora Karel
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     0311
3.Levora KarelLehner Vladimír     1312
4.Komanec PavelJícha Pavel     0313
5.Protiva JanBělohlávek Luděk     0314
6.Ulbrich OndřejIneman František     3124
7.Komanec PavelLehner Vladimír     1325
8.Protiva JanJícha Pavel     0326
9.Ulbrich OndřejBělohlávek Luděk     3136
10.Levora KarelIneman František     3146
11.Protiva JanLehner Vladimír     0347
12.Ulbrich OndřejJícha Pavel     2348
13.Levora KarelBělohlávek Luděk     0349
14.Komanec PavelIneman František     3259
15.Ulbrich OndřejLehner Vladimír     13510
16.Levora KarelJícha Pavel         
17.Komanec PavelBělohlávek Luděk         
18.Protiva JanIneman František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Levora Karel12Lehner Vladimír40
Komanec Pavel12Jícha Pavel30
Protiva Jan03Bělohlávek Luděk21
Ulbrich Ondřej22Ineman František03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS