Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bistřický Marek
Legát Petr
 
 
Jůza Jaroslav
Bělohlávek Luděk
 
 
     3110
2.Sochor Miroslav
Korecký Filip
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     1311
3.Korecký FilipLehner Vladimír     0312
4.Sochor MiroslavJícha Pavel     3022
5.Bistřický MarekJůza Jaroslav     2323
6.Legát PetrBělohlávek Luděk     3133
7.Sochor MiroslavLehner Vladimír     1334
8.Bistřický MarekJícha Pavel     1335
9.Legát PetrJůza Jaroslav     3145
10.Korecký FilipBělohlávek Luděk     3055
11.Bistřický MarekLehner Vladimír     3265
12.Legát PetrJícha Pavel     0366
13.Korecký FilipJůza Jaroslav     1367
14.Sochor MiroslavBělohlávek Luděk     3177
15.Legát PetrLehner Vladimír     0378
16.Korecký FilipJícha Pavel     0379
17.Sochor MiroslavJůza Jaroslav     03710
18.Bistřický MarekBělohlávek Luděk     30  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Korecký Filip13Lehner Vladimír31
Sochor Miroslav22Jícha Pavel31
Bistřický Marek12Jůza Jaroslav31
Legát Petr22Bělohlávek Luděk03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:14486:396Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kypta Michal
Duchoň Roman
 
 
Ulbrich Ondřej
Levora Karel
 
 
-88-6773210
2.Macháček Radek
Duchoň Antonín
 
 
Protiva Jan
Protiva Lukáš
 
 
8-910-6-82311
3.Macháček RadekProtiva Lukáš9106  3021
4.Duchoň RomanUlbrich Ondřej7-713-983231
5.Duchoň AntonínLevora Karel-119-10863241
6.Kypta MichalProtiva Jan-82-74143251
7.Duchoň RomanProtiva Lukáš897  3061
8.Duchoň AntonínUlbrich Ondřej1111-109 3171
9.Kypta MichalLevora Karel326  3081
10.Macháček RadekProtiva Jan5311  3091
11.Duchoň AntonínKomanec Pavel2-8-109532101
12.Kypta MichalUlbrich Ondřej         
13.Macháček RadekLevora Karel         
14.Duchoň RomanProtiva Jan         
15.Kypta MichalKomanec Pavel         
16.Macháček RadekUlbrich Ondřej         
17.Duchoň RomanLevora Karel         
18.Duchoň AntonínProtiva Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Macháček Radek20Protiva Lukáš02
Duchoň Roman20Ulbrich Ondřej02
Duchoň Antonín30Levora Karel02
Kypta Michal20Protiva Jan02
   Komanec Pavel01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:5 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčíř Milan
Copák František
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
     3010
2.Pangrác Martin
Květon Ondřej
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudilík Jan
 
 
     3020
3.Krejčíř MilanKabát Martin     3030
4.Pangrác MartinGabriel Roman     3040
5.Copák FrantišekVycudilík Jan     3050
6.Květon OndřejMakoň Zdeněk ml.     3160
7.Pangrác MartinKabát Martin     3070
8.Copák FrantišekGabriel Roman     3280
9.Květon OndřejVycudilík Jan     3190
10.Krejčíř MilanMakoň Zdeněk ml.     31100
11.Copák FrantišekKabát Martin         
12.Květon OndřejGabriel Roman         
13.Krejčíř MilanVycudilík Jan         
14.Pangrác MartinMakoň Zdeněk ml.         
15.Květon OndřejKabát Martin         
16.Krejčíř MilanGabriel Roman         
17.Pangrác MartinVycudilík Jan         
18.Copák FrantišekMakoň Zdeněk ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Krejčíř Milan20Kabát Martin02
Pangrác Martin20Gabriel Roman02
Copák František20Vycudilík Jan02
Květon Ondřej20Makoň Zdeněk ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Hořan Marek
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17508:436TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Hrubý Petr
Žižkovská Rebeka
 
 
6118  3010
2.Roch Tomáš
Súkeník Zdeněk
 
 
Vohradský Marek
Obertík Milan
 
 
-6-66-6 1311
3.Roch TomášHrubý Petr978  3021
4.Hořan MarekObertík Milan-12-117-9 1322
5.Súkeník ZdeněkŽižkovská Rebeka767  3032
6.März TomášVohradský Marek-8457 3142
7.Hořan MarekHrubý Petr7-711-343252
8.Súkeník ZdeněkObertík Milan-6-9-6  0353
9.März Tomᚎižkovská Rebeka5610  3063
10.Roch TomášVohradský Marek782  3073
11.Súkeník ZdeněkHrubý Petr365  3083
12.März TomášObertík Milan-8105-6-82384
13.Roch Tomᚎižkovská Rebeka1179  3094
14.Hořan MarekVohradský Marek109-12-2832104
15.März TomášHrubý Petr714   20  
16.Roch TomášObertík Milan         
17.Hořan MarekŽižkovská Rebeka         
18.Súkeník ZdeněkVohradský Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roch Tomáš30Hrubý Petr03
Hořan Marek21Obertík Milan30
Súkeník Zdeněk21Žižkovská Rebeka03
März Tomáš21Vohradský Marek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1022:34 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
Mašek Petr
Vladyka Jakub
 
 
     2301
2.Mazura David
Sommer Patrik
 
 
Důra Matouš
Končal Adam
 
 
     2302
3.Mazura PavelMašek Petr     0303
4.Mazura DavidVladyka Jakub     2304
5.Aschenbrenner JanKončal Adam     0305
6.Sommer PatrikDůra Matouš     2306
7.Mazura DavidMašek Petr     3216
8.Aschenbrenner JanVladyka Jakub     3126
9.Sommer PatrikKončal Adam     0327
10.Mazura PavelDůra Matouš     3137
11.Aschenbrenner JanMašek Petr     0338
12.Sommer PatrikVladyka Jakub     1339
13.Mazura PavelKončal Adam     3049
14.Mazura DavidDůra Matouš     13410
15.Sommer PatrikMašek Petr     03  
16.Mazura PavelVladyka Jakub         
17.Mazura DavidKončal Adam         
18.Aschenbrenner JanDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Mazura Pavel21Mašek Petr21
Mazura David12Vladyka Jakub21
Aschenbrenner Jan12Končal Adam21
Sommer Patrik03Důra Matouš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:9 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pergler Jakub
Zahradník Lukáš
 
 

 
 
WO    3010
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Kmoch Ladislav
Auterský Václav
 
 
     3120
3.Jehlík MiroslavKmoch Ladislav     3130
4.Pergler JakubAuterský Václav     3240
5.Kovářík MatějPanský Miroslav     3150
6.Zahradník LukášWO    3060
7.Pergler JakubKmoch Ladislav     3170
8.Kovářík MatějAuterský Václav     3180
9.Zahradník LukášPanský Miroslav     3290
10.Jehlík MiroslavWO    30100
11.Kovářík MatějKmoch Ladislav         
12.Zahradník LukášAuterský Václav         
13.Jehlík MiroslavPanský Miroslav         
14.Pergler Jakub         
15.Zahradník LukášKmoch Ladislav         
16.Jehlík MiroslavAuterský Václav         
17.Pergler JakubPanský Miroslav         
18.Kovářík Matěj         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Jehlík Miroslav10Kmoch Ladislav02
Pergler Jakub20Auterský Václav02
Kovářík Matěj20Panský Miroslav02
Zahradník Lukáš10   
WO30WO03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS