Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:37 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura Pavel
Vítovec Miroslav
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     0301
2.Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
     3011
3.Mazura DavidLehner Vladimír     1312
4.Vítovec MiroslavJícha Pavel     0313
5.Aschenbrenner JanJůza Jaroslav     2314
6.Mazura PavelPták Luboš     3224
7.Vítovec MiroslavLehner Vladimír     0325
8.Aschenbrenner JanJícha Pavel     0326
9.Mazura PavelJůza Jaroslav     3036
10.Mazura DavidPták Luboš     1337
11.Aschenbrenner JanLehner Vladimír     3147
12.Mazura PavelJícha Pavel     3257
13.Mazura DavidJůza Jaroslav     2358
14.Vítovec MiroslavPták Luboš     0359
15.Mazura PavelLehner Vladimír     3269
16.Mazura DavidJícha Pavel     23610
17.Vítovec MiroslavJůza Jaroslav         
18.Aschenbrenner JanPták Luboš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David04Lehner Vladimír22
Vítovec Miroslav03Jícha Pavel31
Aschenbrenner Jan12Jůza Jaroslav21
Mazura Pavel40Pták Luboš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Hnojský Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:Hnojská Helena
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:12 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
Ulbrich Ondřej
Protiva Lukáš
 
 
     3010
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Komanec Pavel
Protiva Jan
 
 
     3020
3.Jehlík MiroslavUlbrich Ondřej     1321
4.Zahradník LukášProtiva Lukáš     3031
5.Kovářík MatějKomanec Pavel     3041
6.Javorský DanielProtiva Jan     3151
7.Zahradník LukášUlbrich Ondřej     3161
8.Kovářík MatějProtiva Lukáš     3071
9.Javorský DanielKomanec Pavel     3081
10.Jehlík MiroslavProtiva Jan     3091
11.Kovářík MatějUlbrich Ondřej     2392
12.Javorský DanielProtiva Lukáš     2393
13.Jehlík MiroslavKomanec Pavel     31103
14.Zahradník LukášProtiva Jan     30  
15.Javorský DanielUlbrich Ondřej         
16.Jehlík MiroslavProtiva Lukáš         
17.Zahradník LukášKomanec Pavel         
18.Kovářík MatějProtiva Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlík Miroslav21Ulbrich Ondřej21
Zahradník Lukáš20Protiva Lukáš12
Kovářík Matěj21Komanec Pavel03
Javorský Daniel21Protiva Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Copák František
Krejčíř Milan
 
 
WO    0301
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Pangrác Martin
Květon Ondřej
 
 
     0302
3.Vladyka JakubKvěton Ondřej     1303
4.Končal AdamPangrác Martin     1304
5.Krejčíř MilanWO    0305
6.Důra MatoušCopák František     2306
7.Končal AdamKvěton Ondřej     2307
8.Pangrác MartinWO    0308
9.Důra MatoušKrejčíř Milan     2309
10.Vladyka JakubCopák František     03010
11.Květon Ondřej         
12.Důra MatoušPangrác Martin         
13.Vladyka JakubKrejčíř Milan         
14.Končal AdamCopák František         
15.Důra MatoušKvěton Ondřej         
16.Vladyka JakubPangrác Martin         
17.Končal AdamKrejčíř Milan         
18.Copák František         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Vladyka Jakub02Květon Ondřej20
Končal Adam02Pangrác Martin10
Důra Matouš02Krejčíř Milan10
   Copák František20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kůs Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:107:30 TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Panský Miroslav
 
 
Hořan Marek
März Tomáš
 
 
     1301
2.
 
 
Roch Tomáš
Súkeník Zdeněk
 
 
WO    0302
3.Kmoch LadislavRoch Tomáš     1303
4.Panský MiroslavMärz Tomáš     0304
5.Súkeník ZdeněkWO    0305
6.Auterský VáclavHořan Marek     2306
7.Panský MiroslavRoch Tomáš     0307
8.März TomášWO    0308
9.Auterský VáclavSúkeník Zdeněk     2309
10.Kmoch LadislavHořan Marek     13010
11.Roch Tomáš         
12.Auterský VáclavMärz Tomáš         
13.Kmoch LadislavSúkeník Zdeněk         
14.Panský MiroslavHořan Marek         
15.Auterský VáclavRoch Tomáš         
16.Kmoch LadislavMärz Tomáš         
17.Panský MiroslavSúkeník Zdeněk         
18.Hořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Kmoch Ladislav02Roch Tomáš20
Panský Miroslav02März Tomáš10
Auterský Václav02Súkeník Zdeněk10
   Hořan Marek20
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:131:6 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Legát Petr
Sochor Miroslav
 
 
Gabriel Roman
Vycudlík Jan
 
 
     3010
2.Korecký Filip
Bistřický Marek
 
 

 
 
WO    3020
3.Bistřický MarekKabát Martin     3230
4.Korecký FilipVycudlík Jan     1331
5.Legát PetrGabriel Roman     3041
6.Sochor MiroslavWO    3051
7.Korecký FilipKabát Martin     3061
8.Legát PetrVycudlík Jan     3071
9.Sochor MiroslavGabriel Roman     3181
10.Bistřický MarekWO    3091
11.Legát PetrKabát Martin     30101
12.Sochor MiroslavVycudlík Jan         
13.Bistřický MarekGabriel Roman         
14.Korecký Filip         
15.Sochor MiroslavKabát Martin         
16.Bistřický MarekVycudlík Jan         
17.Korecký FilipGabriel Roman         
18.Legát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Bistřický Marek10Kabát Martin03
Korecký Filip11Vycudlík Jan11
Legát Petr30Gabriel Roman02
Sochor Miroslav10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň CVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Radčická 4, 304 00 PlzeňRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:28606:551Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Macháček Radek
Duchoň Antonín
 
 
Pastuch Jan
Dienstbier Pavel
 
 
-867-383210
2.Kypta Michal
Duchoň Roman
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
47-87 3120
3.Duchoň RomanObertík Milan ml.813-8-10-92321
4.Kypta MichalPastuch Jan-10-6-5  0322
5.Duchoň AntonínVohradský Marek-6-4-9  0323
6.Macháček RadekDienstbier Pavel615  3033
7.Kypta MichalObertík Milan ml.710-84 3143
8.Duchoň AntonínPastuch Jan7-7-8-8 1344
9.Macháček RadekVohradský Marek8-10-8773254
10.Duchoň RomanDienstbier Pavel6-973 3164
11.Duchoň AntonínObertík Milan ml.-6-10-8  0365
12.Macháček RadekPastuch Jan997  3075
13.Duchoň RomanVohradský Marek-12483 3185
14.Kypta MichalDienstbier Pavel646  3095
15.Macháček RadekObertík Milan ml.-74-12-5 1396
16.Duchoň RomanPastuch Jan-97-4161232106
17.Kypta MichalVohradský Marek1347  30  
18.Duchoň AntonínDienstbier Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Duchoň Roman31Obertík Milan ml.31
Kypta Michal21Pastuch Jan22
Duchoň Antonín03Vohradský Marek12
Macháček Radek31Dienstbier Pavel03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline