Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Protiva Jan
Komanec Pavel
 
 
     3111
3.Kabát MartinProtiva Lukáš     0312
4.Vycudlík JanUlbrich Ondřej     1313
5.Makoň Zdeněk ml.Protiva Jan     3023
6.Gabriel RomanKomanec Pavel     3033
7.Vycudlík JanProtiva Lukáš     2334
8.Makoň Zdeněk ml.Ulbrich Ondřej     3044
9.Gabriel RomanProtiva Jan     3254
10.Kabát MartinKomanec Pavel     3264
11.Makoň Zdeněk ml.Protiva Lukáš     3274
12.Gabriel RomanUlbrich Ondřej     3284
13.Kabát MartinProtiva Jan     0385
14.Vycudlík JanKomanec Pavel     3195
15.Gabriel RomanProtiva Lukáš     1396
16.Kabát MartinUlbrich Ondřej     1397
17.Vycudlík JanProtiva Jan     30107
18.Makoň Zdeněk ml.Komanec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kabát Martin13Protiva Lukáš31
Vycudlík Jan22Ulbrich Ondřej22
Makoň Zdeněk ml.30Protiva Jan13
Gabriel Roman31Komanec Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan
Vohradský Marek
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     2301
2.
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
WO    0302
3.Obertík MilanLehner Vladimír     0303
4.Vohradský MarekJícha Pavel     0304
5.Hrubý PetrPták Luboš     0305
6.Jůza JaroslavWO    0306
7.Vohradský MarekLehner Vladimír     0307
8.Hrubý PetrJícha Pavel     0308
9.Pták LubošWO    0309
10.Obertík MilanJůza Jaroslav     3019
11.Hrubý PetrLehner Vladimír     03110
12.Jícha Pavel         
13.Obertík MilanPták Luboš         
14.Vohradský MarekJůza Jaroslav         
15.Lehner Vladimír         
16.Obertík MilanJícha Pavel         
17.Vohradský MarekPták Luboš         
18.Hrubý PetrJůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Obertík Milan11Lehner Vladimír30
Vohradský Marek02Jícha Pavel20
Hrubý Petr03Pták Luboš10
   Jůza Jaroslav01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Vladyka Jakub
 
 
Macháček Radek
Panzer Tomáš
 
 
     0301
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
     3011
3.Důra MatoušMacháček Radek     2312
4.Vladyka JakubDuchoň Antonín     2313
5.Končal AdamPanzer Tomáš     3123
6.Mašek PetrKypta Michal     3033
7.Vladyka JakubMacháček Radek     2334
8.Končal AdamDuchoň Antonín     0335
9.Mašek PetrPanzer Tomáš     3045
10.Důra MatoušKypta Michal     0346
11.Končal AdamMacháček Radek     2347
12.Mašek PetrDuchoň Antonín     3257
13.Důra MatoušPanzer Tomáš     2358
14.Vladyka JakubKypta Michal     0359
15.Mašek PetrMacháček RadekWO    03510
16.Důra MatoušDuchoň Antonín     03  
17.Vladyka JakubPanzer Tomáš         
18.Končal AdamKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Důra Matouš03Macháček Radek30
Vladyka Jakub03Duchoň Antonín21
Končal Adam12Panzer Tomáš12
Mašek Petr30Kypta Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30346:414Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichert Tomáš
Říšský Pavel
 
 
Legát Petr
Sochor Miroslav
 
 
-9-7-8  0301
2.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Mezera Petr
Bistřický Marek
 
 
-5-10-6  0302
3.Reichert TomášBistřický Marek-10-8-7  0303
4.Říšský PavelMezera Petr10-8-77-82304
5.Hofman PetrSochor Miroslav-78-8-8 1305
6.Auterský VáclavLegát Petr-1213-4-8 1306
7.Říšský PavelBistřický Marek647  3016
8.Hofman PetrMezera Petr-1-9-6  0317
9.Auterský VáclavSochor Miroslav-9-109-3 1318
10.Reichert TomášKorecký Filip5-10-75-52319
11.Hofman PetrBistřický Marek-43-7-9 13110
12.Auterský VáclavMezera Petr         
13.Reichert TomášSochor Miroslav         
14.Říšský PavelKorecký Filip         
15.Auterský VáclavBistřický Marek         
16.Reichert TomášMezera Petr         
17.Říšský PavelSochor Miroslav         
18.Hofman PetrKorecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Reichert Tomáš02Bistřický Marek21
Říšský Pavel11Mezera Petr20
Hofman Petr03Sochor Miroslav20
Auterský Václav02Legát Petr10
   Korecký Filip10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura David
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sommer Patrik
Mazura David
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3210
2.Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     1311
3.Mazura DavidMärz Tomáš     3121
4.Mazura PavelRoch Tomáš     3131
5.Sommer PatrikKuchař Jan     3241
6.Aschenbrenner JanHořan Marek     3051
7.Mazura PavelMärz Tomáš     1352
8.Sommer PatrikRoch Tomáš     3062
9.Aschenbrenner JanKuchař Jan     3172
10.Mazura DavidHořan Marek     3182
11.Sommer PatrikMärz Tomáš     3192
12.Aschenbrenner JanRoch Tomáš     31102
13.Mazura DavidKuchař Jan         
14.Mazura PavelHořan Marek         
15.Aschenbrenner JanMärz Tomáš         
16.Mazura DavidRoch Tomáš         
17.Mazura PavelKuchař Jan         
18.Sommer PatrikHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David20März Tomáš12
Mazura Pavel11Roch Tomáš03
Sommer Patrik30Kuchař Jan02
Aschenbrenner Jan30Hořan Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1027:37 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
Pangrác Martin
Květon Ondřej
 
 
     3210
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Copák František
Krejčíř Milan
 
 
     2311
3.Jehlík MiroslavCopák František     0312
4.Zahradník LukášKvěton Ondřej     3022
5.Kovářík MatějPangrác Martin     3132
6.Javorský DanielKrejčíř Milan     1333
7.Zahradník LukášCopák František     1334
8.Kovářík MatějKvěton Ondřej     2335
9.Javorský DanielPangrác Martin     3245
10.Jehlík MiroslavKrejčíř Milan     3255
11.Kovářík MatějCopák František     1356
12.Javorský DanielKvěton Ondřej     2357
13.Jehlík MiroslavPangrác Martin     2358
14.Zahradník LukášKrejčíř Milan     1359
15.Javorský DanielCopák František     03510
16.Jehlík MiroslavKvěton Ondřej         
17.Zahradník LukášPangrác Martin         
18.Kovářík MatějKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav12Copák František40
Zahradník Lukáš12Květon Ondřej21
Kovářík Matěj12Pangrác Martin12
Javorský Daniel13Krejčíř Milan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS