Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:637:27 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
     3210
2.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Vladyka Jakub
Důra Matouš
 
 
     1311
3.Lehner VladimírMašek Petr     1312
4.Jícha PavelVladyka Jakub     3122
5.Jůza JaroslavKoutník Vojtěch     2323
6.Pták LubošDůra Matouš     1324
7.Jícha PavelMašek Petr     3234
8.Jůza JaroslavVladyka Jakub     3044
9.Pták LubošKoutník Vojtěch     3154
10.Lehner VladimírDůra Matouš     3064
11.Jůza JaroslavMašek Petr     1365
12.Pták LubošVladyka Jakub     3175
13.Lehner VladimírKoutník Vojtěch     3085
14.Jícha PavelDůra Matouš     3195
15.Pták LubošMašek Petr     1396
16.Lehner VladimírVladyka Jakub     31106
17.Jícha PavelKoutník Vojtěch         
18.Jůza JaroslavDůra Matouš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Lehner Vladimír31Mašek Petr31
Jícha Pavel30Vladyka Jakub04
Jůza Jaroslav12Koutník Vojtěch12
Pták Luboš22Důra Matouš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:29610:603TJ Sokol Lhůta A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Karel
Protiva Jan
 
 
Reichert Tomáš
Auterský Václav
 
 
15-47-873210
2.Komanec Pavel
Protiva Lukáš
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
977  3020
3.Komanec PavelReichert Tomáš-4-4-5  0321
4.Levora KarelAuterský Václav10-755 3131
5.Protiva JanPanský Miroslav-5-38-14 1332
6.Protiva LukášHavlíček Stanislav383  3042
7.Levora KarelReichert Tomáš8-10-7-7 1343
8.Protiva JanAuterský Václav911-135 3153
9.Protiva LukášPanský Miroslav896  3063
10.Komanec PavelHavlíček Stanislav10612  3073
11.Protiva JanReichert Tomáš-5-98-9 1374
12.Protiva LukášAuterský Václav8-10-8473284
13.Komanec PavelPanský Miroslav-4-58-7 1385
14.Levora KarelHavlíček Stanislav-8-58-11 1386
15.Protiva LukášReichert Tomáš793  3096
16.Komanec PavelAuterský Václav-2-69-6 1397
17.Levora KarelPanský Miroslav-64-99932107
18.Protiva JanHavlíček Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Komanec Pavel13Reichert Tomáš31
Levora Karel22Auterský Václav13
Protiva Jan12Panský Miroslav22
Protiva Lukáš40Havlíček Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1023:32 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura David
Sommer Patrik
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     3010
2.Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
     2311
3.Mazura DavidGabriel Roman     3021
4.Aschenbrenner JanMakoň Zdeněk ml.     1322
5.Sommer PatrikVycudlík Jan     3232
6.Mazura PavelKabát Martin     3042
7.Aschenbrenner JanGabriel Roman     0343
8.Sommer PatrikMakoň Zdeněk ml.     0344
9.Mazura PavelVycudlík Jan     1345
10.Mazura DavidKabát Martin     0346
11.Sommer PatrikGabriel Roman     1347
12.Mazura PavelMakoň Zdeněk ml.     2348
13.Mazura DavidVycudlík Jan     2349
14.Aschenbrenner JanKabát Martin     23410
15.Mazura PavelGabriel Roman         
16.Mazura DavidMakoň Zdeněk ml.         
17.Aschenbrenner JanVycudlík Jan         
18.Sommer PatrikKabát Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David12Gabriel Roman21
Aschenbrenner Jan03Makoň Zdeněk ml.30
Sommer Patrik12Vycudlík Jan21
Mazura Pavel12Kabát Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:Kinský Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kovářík Matěj
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:15 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Netrval Jan
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
     1301
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Dienstbier Pavel
Gábor Filip
 
 
     3011
3.Jehlík MiroslavObertík Milan ml.     3221
4.Netrval JanVohradský Marek     1322
5.Kovářík MatějDienstbier Pavel     3032
6.Javorský DanielGábor Filip     3042
7.Netrval JanObertík Milan ml.     2343
8.Kovářík MatějVohradský Marek     3053
9.Javorský DanielDienstbier Pavel     3063
10.Jehlík MiroslavGábor Filip     3073
11.Kovářík MatějObertík Milan ml.     1374
12.Javorský DanielVohradský Marek     3084
13.Jehlík MiroslavDienstbier Pavel     3094
14.Netrval JanGábor Filip     31104
15.Javorský DanielObertík Milan ml.-69   11  
16.Jehlík MiroslavVohradský Marek         
17.Netrval JanDienstbier Pavel         
18.Kovářík MatějGábor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jehlík Miroslav30Obertík Milan ml.21
Netrval Jan12Vohradský Marek12
Kovářík Matěj21Dienstbier Pavel03
Javorský Daniel30Gábor Filip03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:537:26 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
Mezera Petr
Pachner Jan
 
 
     3010
2.Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
Sochor Miroslav
Korecký Filip
 
 
     1311
3.Baštář OndřejMezera Petr     3021
4.Pangrác MartinKorecký Filip     3131
5.Krejčíř MilanSochor Miroslav     1332
6.Květon OndřejPachner Jan     3142
7.Pangrác MartinMezera Petr     1343
8.Krejčíř MilanKorecký Filip     3253
9.Květon OndřejSochor Miroslav     2354
10.Baštář OndřejPachner Jan     3264
11.Krejčíř MilanMezera Petr     2365
12.Květon OndřejKorecký Filip     3175
13.Baštář OndřejSochor Miroslav     3285
14.Pangrác MartinPachner Jan     3195
15.Květon OndřejMezera Petr     31105
16.Baštář OndřejKorecký Filip         
17.Pangrác MartinSochor Miroslav         
18.Krejčíř MilanPachner Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Baštář Ondřej30Mezera Petr22
Pangrác Martin21Korecký Filip03
Krejčíř Milan12Sochor Miroslav21
Květon Ondřej31Pachner Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Štumpf Michal
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:939:35 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
     1301
2.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Duchoň Antonín
Macháček Radek
 
 
     3211
3.Hořan MarekPanzer Tomáš     2312
4.Kuchař JanMacháček Radek     2313
5.März TomášDuchoň Antonín     1314
6.Roch TomášDuchoň Roman     0315
7.Kuchař JanPanzer Tomáš     0316
8.März TomášMacháček Radek     3026
9.Roch TomášDuchoň Antonín     3136
10.Hořan MarekDuchoň Roman     3146
11.März TomášPanzer Tomáš     3156
12.Roch TomášMacháček Radek     2357
13.Hořan MarekDuchoň Antonín     3267
14.Kuchař JanDuchoň Roman     3177
15.Roch TomášPanzer Tomáš     2378
16.Hořan MarekMacháček Radek     3088
17.Kuchař JanDuchoň Antonín     2389
18.März TomášDuchoň Roman     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hořan Marek31Panzer Tomáš31
Kuchař Jan13Macháček Radek22
März Tomáš31Duchoň Antonín22
Roch Tomáš13Duchoň Roman13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Pták Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:336:14 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Havlíček Stanislav
Hofman Petr
 
 
     3110
2.Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
Panský Miroslav
Reichert Tomáš
 
 
     3020
3.Jícha PavelReichert Tomáš     3030
4.Pták LubošPanský Miroslav     3040
5.Jůza JaroslavHavlíček Stanislav     3250
6.Lehner VladimírHofman Petr     3060
7.Pták LubošReichert Tomáš     2361
8.Jůza JaroslavPanský Miroslav     2362
9.Lehner VladimírHavlíček Stanislav     3072
10.Jícha PavelHofman Petr     3082
11.Jůza JaroslavReichert Tomáš     2383
12.Lehner VladimírPanský Miroslav     3193
13.Jícha PavelHavlíček Stanislav     31103
14.Pták LubošHofman Petr     32  
15.Lehner VladimírReichert Tomáš         
16.Jícha PavelPanský Miroslav         
17.Pták LubošHavlíček Stanislav         
18.Jůza JaroslavHofman Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jícha Pavel30Reichert Tomáš21
Pták Luboš11Panský Miroslav12
Jůza Jaroslav12Havlíček Stanislav03
Lehner Vladimír30Hofman Petr02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:35631:597nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Levora Karel
Protiva Jan
 
 
Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
-3-8-9  0301
2.Protiva Lukáš
Komanec Pavel
 
 
Důra Matouš
Kasal Jaromír
 
 
855  3011
3.Komanec PavelMašek Petr-49-4-7 1312
4.Levora KarelKoutník Vojtěch-710-9-9 1313
5.Protiva JanDůra Matouš-7688 3123
6.Protiva LukášKasal Jaromír-5-108753233
7.Levora KarelMašek Petr-7-4-9  0334
8.Protiva JanKoutník Vojtěch98-105 3144
9.Protiva LukášDůra Matouš710-8-9-112345
10.Komanec PavelKasal Jaromír7117  3055
11.Protiva JanMašek Petr-11-7-4  0356
12.Protiva LukášKoutník Vojtěch6-124-863266
13.Komanec PavelDůra Matouš-3-8-11  0367
14.Levora KarelKasal JaromírWO    3077
15.Protiva LukášMašek Petr-68-9-8 1378
16.Komanec PavelKoutník Vojtěch-134-6-4 1379
17.Levora KarelDůra Matouš-998-593289
18.Protiva JanKasal JaromírWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komanec Pavel13Mašek Petr40
Levora Karel12Koutník Vojtěch22
Protiva Jan21Důra Matouš22
Protiva Lukáš22Kasal Jaromír02
WO20WO02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Dobřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:32 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mazura David
Sommer Patrik
 
 
Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
     3010
2.Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
Pastuch Jan
Gábor Filip
 
 
     3120
3.Aschenbrenner JanPastuch Jan     2321
4.Mazura DavidObertík Milan ml.     2322
5.Sommer PatrikVohradský Marek     1323
6.Mazura PavelGábor Filip     3033
7.Mazura DavidPastuch Jan     0334
8.Sommer PatrikObertík Milan ml.     0335
9.Mazura PavelVohradský Marek     1336
10.Aschenbrenner JanGábor Filip     3146
11.Sommer PatrikPastuch Jan     0347
12.Mazura PavelObertík Milan ml.     2348
13.Aschenbrenner JanVohradský Marek     0349
14.Mazura DavidGábor Filip     03410
15.Mazura PavelPastuch Jan         
16.Aschenbrenner JanObertík Milan ml.         
17.Mazura DavidVohradský Marek         
18.Sommer PatrikGábor Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Aschenbrenner Jan12Pastuch Jan30
Mazura David03Obertík Milan ml.30
Sommer Patrik03Vohradský Marek30
Mazura Pavel12Gábor Filip12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:Kovářík Matěj
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:Kinský Jiří
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Netrval Jan
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
     2301
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
     1302
3.Jehlík MiroslavMakoň Zdeněk ml.     2303
4.Netrval JanGabriel Roman     3013
5.Kovářík MatějVycudlík Jan     3123
6.Javorský DanielKabát Martin     3033
7.Netrval JanMakoň Zdeněk ml.     2334
8.Kovářík MatějGabriel Roman     3244
9.Javorský DanielVycudlík Jan     3254
10.Jehlík MiroslavKabát Martin     2355
11.Kovářík MatějMakoň Zdeněk ml.     3065
12.Javorský DanielGabriel Roman     3275
13.Jehlík MiroslavVycudlík Jan     3085
14.Netrval JanKabát Martin     1386
15.Javorský DanielMakoň Zdeněk ml.     0387
16.Jehlík MiroslavGabriel Roman     3197
17.Netrval JanVycudlík Jan     32107
18.Kovářík MatějKabát Martin8    10  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Jehlík Miroslav22Makoň Zdeněk ml.31
Netrval Jan22Gabriel Roman04
Kovářík Matěj30Vycudlík Jan04
Javorský Daniel31Kabát Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:05Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:940:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
Duchoň Antonín
Duchoň Roman
 
 
     2301
2.Krejčíř Milan
Květon Ondřej
 
 
Macháček Radek
Panzer Tomáš
 
 
     1302
3.Ludvík RomanDuchoň Antonín     3112
4.Pangrác MartinDuchoň Roman     3122
5.Krejčíř MilanPanzer Tomáš     3032
6.Květon OndřejMacháček Radek     3242
7.Pangrác MartinDuchoň Antonín     2343
8.Krejčíř MilanDuchoň Roman     3153
9.Květon OndřejPanzer Tomáš     3063
10.Ludvík RomanMacháček Radek     1364
11.Krejčíř MilanDuchoň Antonín     1365
12.Květon OndřejDuchoň Roman     3175
13.Ludvík RomanPanzer Tomáš     3285
14.Pangrác MartinMacháček Radek     3195
15.Květon OndřejDuchoň Antonín     2396
16.Ludvík RomanDuchoň Roman     1397
17.Horák LiborPanzer Tomáš     2398
18.Krejčíř MilanMacháček Radek     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Ludvík Roman22Duchoň Antonín31
Pangrác Martin21Duchoň Roman13
Krejčíř Milan22Panzer Tomáš13
Květon Ondřej31Macháček Radek22
Horák Libor01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna Slavoje StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:835:37 TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Mezera Petr
Pachner Jan
 
 
     3010
2.März Tomáš
Hořan Marek
 
 
Korecký Filip
Sochor Miroslav
 
 
     3120
3.Hořan MarekMezera Petr     3230
4.Roch TomášKorecký Filip     3240
5.Kuchař JanSochor Miroslav     0341
6.März TomášPachner Jan     3151
7.Roch TomášMezera Petr     0352
8.Kuchař JanKorecký Filip     2353
9.März TomášSochor Miroslav     3263
10.Hořan MarekPachner Jan     0364
11.Kuchař JanMezera Petr     0365
12.März TomášKorecký Filip     3175
13.Hořan MarekSochor Miroslav     2376
14.Roch TomášPachner Jan     3286
15.März TomášMezera Petr     1387
16.Hořan MarekKorecký Filip     3197
17.Roch TomášSochor Miroslav     0398
18.Kuchař JanPachner Jan     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hořan Marek22Mezera Petr31
Roch Tomáš22Korecký Filip13
Kuchař Jan13Sochor Miroslav31
März Tomáš31Pachner Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:10Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1036:36 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pták Luboš
Bělohlávek Luděk
 
 
Sochor Miroslav
Legát Petr
 
 
     1301
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Mezera Petr
Bistřický Marek
 
 
     3011
3.Jícha PavelBistřický Marek     2312
4.Pták LubošMezera Petr     1313
5.Bělohlávek LuděkLegát Petr     2314
6.Lehner VladimírSochor Miroslav     3224
7.Pták LubošBistřický Marek     3134
8.Bělohlávek LuděkMezera Petr     1335
9.Lehner VladimírLegát Petr     3045
10.Jícha PavelSochor Miroslav     1346
11.Bělohlávek LuděkBistřický Marek     3156
12.Lehner VladimírMezera Petr     3066
13.Jícha PavelLegát Petr     2367
14.Pták LubošSochor Miroslav     3277
15.Lehner VladimírBistřický Marek     3087
16.Jícha PavelMezera Petr     1388
17.Pták LubošLegát Petr     1389
18.Bělohlávek LuděkSochor Miroslav     03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel04Bistřický Marek13
Pták Luboš22Mezera Petr31
Bělohlávek Luděk13Legát Petr31
Lehner Vladimír40Sochor Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Kugler Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1030:34 Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Růžek Václav
 
 
Kypta Michal
Závora Adam
 
 
     3010
2.Protiva Jan
Protiva Lukáš
 
 
Macháček Radek
Duchoň Antonín
 
 
     1311
3.Růžek VáclavDuchoň Antonín     2312
4.Protiva JanMacháček Radek     1313
5.Ulbrich OndřejKypta Michal     0314
6.Protiva LukášZávora Adam     3124
7.Protiva JanDuchoň Antonín     1325
8.Ulbrich OndřejMacháček Radek     3135
9.Protiva LukášKypta Michal     0336
10.Růžek VáclavZávora Adam     3146
11.Ulbrich OndřejDuchoň Antonín     2347
12.Protiva LukášMacháček Radek     3057
13.Růžek VáclavKypta Michal     3067
14.Protiva JanZávora Adam     0368
15.Protiva LukášDuchoň Antonín     1369
16.Růžek VáclavMacháček Radek     3179
17.Protiva JanKypta Michal     13710
18.Ulbrich OndřejZávora Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžek Václav31Duchoň Antonín40
Protiva Jan04Macháček Radek13
Ulbrich Ondřej12Kypta Michal31
Protiva Lukáš22Závora Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:20Konec
utkání
14:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:38 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
     0301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Květon Ondřej
Krejčíř Milan
 
 
     3211
3.Makoň Zdeněk ml.Květon Ondřej     1312
4.Kabát MartinPangrác Martin     1313
5.Gabriel RomanKrejčíř Milan     3223
6.Vycudlík JanLudvík Roman     2324
7.Kabát MartinKvěton Ondřej     2325
8.Gabriel RomanPangrác Martin     3235
9.Vycudlík JanKrejčíř Milan     3245
10.Makoň Zdeněk ml.Ludvík Roman     3255
11.Gabriel RomanKvěton Ondřej     2356
12.Vycudlík JanPangrác Martin     3266
13.Makoň Zdeněk ml.Krejčíř Milan     3276
14.Kabát MartinLudvík Roman     3086
15.Vycudlík JanKvěton Ondřej     3296
16.Makoň Zdeněk ml.Pangrác Martin     2397
17.Kabát MartinKrejčíř Milan     31107
18.Gabriel RomanLudvík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makoň Zdeněk ml.22Květon Ondřej31
Kabát Martin22Pangrác Martin22
Gabriel Roman21Krejčíř Milan04
Vycudlík Jan31Ludvík Roman12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:27585:560TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
-6-556103210
2.Vohradský Marek
Dienstbier Pavel
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
9-5-9-4 1311
3.Dienstbier PavelMärz Tomáš-2-6-6  0312
4.Vohradský MarekHořan Marek-96-14963222
5.Obertík Milan ml.Roch Tomáš6105  3032
6.Pastuch JanKuchař Jan7-108-7123242
7.Vohradský MarekMärz Tomáš-7-8-11  0343
8.Obertík Milan ml.Hořan Marek786  3053
9.Pastuch JanRoch Tomáš8-886 3163
10.Dienstbier PavelKuchař Jan-10-6-9  0364
11.Obertík Milan ml.März Tomáš-117110 3174
12.Pastuch JanHořan Marek767  3084
13.Dienstbier PavelRoch Tomáš10-7-8-7 1385
14.Vohradský MarekKuchař Jan7-8-68-92386
15.Pastuch JanMärz Tomáš957  3096
16.Dienstbier PavelHořan Marek108-58 31106
17.Vohradský MarekRoch Tomáš         
18.Obertík Milan ml.Kuchař Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel13März Tomáš22
Vohradský Marek12Hořan Marek04
Obertík Milan ml.30Roch Tomáš12
Pastuch Jan40Kuchař Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:25 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Mazura Pavel
Baierl Tomáš
 
 
     3210
2.Vladyka Jakub
Končal Adam
 
 
Sommer Patrik
Aschenbrenner Jan
 
 
     3220
3.Vladyka JakubAschenbrenner Jan     3030
4.Končal AdamSommer Patrik     1331
5.Koutník VojtěchMazura Pavel     1332
6.Mašek PetrBaierl Tomáš     3042
7.Končal AdamAschenbrenner Jan     3152
8.Koutník VojtěchSommer Patrik     0353
9.Mašek PetrMazura Pavel     3063
10.Vladyka JakubBaierl Tomáš     3173
11.Koutník VojtěchAschenbrenner Jan     1374
12.Mašek PetrSommer Patrik     3284
13.Vladyka JakubMazura Pavel     2385
14.Končal AdamBaierl Tomáš     3195
15.Mašek PetrAschenbrenner Jan     31105
16.Vladyka JakubSommer Patrik         
17.Končal AdamMazura Pavel         
18.Koutník VojtěchBaierl Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Vladyka Jakub21Aschenbrenner Jan13
Končal Adam21Sommer Patrik21
Koutník Vojtěch03Mazura Pavel21
Mašek Petr40Baierl Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 08:30 Začátek
utkání
08:30Konec
utkání
11:25Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1019:32 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
WO    0301
2.Hofman Petr
Auterský Václav
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
     2302
3.Říšský PavelJavorský Daniel     3112
4.Kovářík MatějWO    0313
5.Hofman PetrJehlík Miroslav     1314
6.Auterský VáclavZahradník Lukáš     3024
7.Javorský DanielWO    0325
8.Hofman PetrKovářík Matěj     1326
9.Auterský VáclavJehlík Miroslav     1327
10.Říšský PavelZahradník Lukáš     3037
11.Hofman PetrJavorský Daniel     1338
12.Auterský VáclavKovářík Matěj     1339
13.Říšský PavelJehlík Miroslav     3149
14.Zahradník LukášWO    03410
15.Auterský VáclavJavorský Daniel     03  
16.Říšský PavelKovářík Matěj         
17.Jehlík Miroslav         
18.Hofman PetrZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Říšský Pavel30Javorský Daniel11
Hofman Petr03Kovářík Matěj20
Auterský Václav12Jehlík Miroslav21
   Zahradník Lukáš02
WO04WO40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Kugler Miroslav
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:35 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Růžek Václav
 
 
Uhlíř Marek
Legát Petr
 
 
     3010
2.Protiva Lukáš
Protiva Jan
 
 
Mezera Petr
Bistřický Marek
 
 
     1311
3.Růžek VáclavBistřický Marek     3121
4.Ulbrich OndřejMezera Petr     3031
5.Protiva JanLegát Petr     0332
6.Protiva LukášUhlíř Marek     1333
7.Ulbrich OndřejBistřický Marek     3043
8.Protiva JanMezera Petr     2344
9.Protiva LukášLegát Petr     3254
10.Růžek VáclavUhlíř Marek     2355
11.Protiva JanBistřický Marek     3165
12.Protiva LukášMezera Petr     3175
13.Růžek VáclavLegát Petr     1376
14.Ulbrich OndřejUhlíř Marek     0377
15.Protiva LukášBistřický Marek     3087
16.Růžek VáclavMezera Petr     0388
17.Ulbrich OndřejLegát Petr     2389
18.Protiva JanUhlíř Marek     13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Růžek Václav13Bistřický Marek04
Ulbrich Ondřej22Mezera Petr22
Protiva Jan13Legát Petr31
Protiva Lukáš31Uhlíř Marek40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pták Luboš
Bělohlávek Luděk
 
 
Kypta Michal
Závora Adam
 
 
     2301
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Duchoň Antonín
Macháček Radek
 
 
     3211
3.Jícha PavelDuchoň Antonín     1312
4.Pták LubošMacháček Radek     1313
5.Bělohlávek LuděkKypta Michal     3223
6.Lehner VladimírZávora Adam     3033
7.Pták LubošDuchoň Antonín     1334
8.Bělohlávek LuděkMacháček Radek     0335
9.Lehner VladimírKypta Michal     3145
10.Jícha PavelZávora Adam     3055
11.Bělohlávek LuděkDuchoň Antonín     1356
12.Lehner VladimírMacháček Radek     3166
13.Jícha PavelKypta Michal     3276
14.Pták LubošZávora Adam     2377
15.Lehner VladimírDuchoň Antonín     3187
16.Jícha PavelMacháček Radek     1388
17.Pták LubošKypta Michal     0389
18.Bělohlávek LuděkZávora Adam     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel22Duchoň Antonín31
Pták Luboš04Macháček Radek31
Bělohlávek Luděk22Kypta Michal13
Lehner Vladimír40Závora Adam13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
19:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Roch Tomáš
Hořan Marek
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
März Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3111
3.Makoň Zdeněk ml.Roch Tomáš     1312
4.Kabát MartinHořan Marek     3122
5.Gabriel RomanMärz Tomáš     1323
6.Vycudlík JanKuchař Jan     0324
7.Kabát MartinRoch Tomáš     0325
8.Gabriel RomanHořan Marek     2326
9.Vycudlík JanMärz Tomáš     3136
10.Makoň Zdeněk ml.Kuchař Jan     1337
11.Gabriel RomanRoch Tomáš     3147
12.Vycudlík JanHořan Marek     1348
13.Makoň Zdeněk ml.März Tomáš     3058
14.Kabát MartinKuchař Jan     3168
15.Vycudlík JanRoch Tomáš     3278
16.Makoň Zdeněk ml.Hořan Marek     3088
17.Kabát MartinMärz Tomáš     1389
18.Gabriel RomanKuchař Jan     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makoň Zdeněk ml.22Roch Tomáš22
Kabát Martin22Hořan Marek22
Gabriel Roman22März Tomáš22
Vycudlík Jan22Kuchař Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
Vohradský Marek
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 14:00 Začátek
utkání
15:15Konec
utkání
18:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1025:37 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Marek
Dienstbier Pavel
 
 
Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
     3110
2.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
Krejčíř Milan
Květon Ondřej
 
 
     3020
3.Dienstbier PavelKvěton Ondřej     0321
4.Vohradský MarekPangrác Martin     0322
5.Obertík Milan ml.Krejčíř Milan     3232
6.Pastuch JanLudvík Roman     3142
7.Vohradský MarekKvěton Ondřej     0343
8.Obertík Milan ml.Pangrác Martin     0344
9.Pastuch JanBaštář Ondřej     2345
10.Dienstbier PavelLudvík Roman     3155
11.Obertík Milan ml.Květon Ondřej     1356
12.Pastuch JanPangrác Martin     2357
13.Dienstbier PavelBaštář Ondřej     1358
14.Vohradský MarekLudvík Roman     1359
15.Pastuch JanKvěton Ondřej     3269
16.Dienstbier PavelPangrác Martin     03610
17.Vohradský MarekBaštář Ondřej         
18.Obertík Milan ml.Ludvík Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Dienstbier Pavel13Květon Ondřej31
Vohradský Marek03Pangrác Martin40
Obertík Milan ml.12Krejčíř Milan01
Pastuch Jan22Ludvík Roman12
   Baštář Ondřej20
Hosté se dostavili k soutěžnímu utkání v 15:15 hod. s odůvodněním pozdního ukončení utkání s družstvem Nýřany „A“ a taktéž s odůvodněním pomalé obsluhy v restauraci, kam se dostavili na oběd po utkání s družstvem Nýřan. Doloženo kopií SMS z 13:25 hod. ve znění : „Zdarec, estě sme nedostali jidlo“.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1035:34 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Koutník Vojtěch
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
     2301
2.Vladyka Jakub
Končal Adam
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
     3011
3.Vladyka JakubJavorský Daniel     1312
4.Končal AdamKovářík Matěj     3122
5.Koutník VojtěchJehlík Miroslav     1323
6.Mašek PetrZahradník Lukáš     3033
7.Končal AdamJavorský Daniel     2334
8.Koutník VojtěchKovářík Matěj     0335
9.Mašek PetrJehlík Miroslav     3145
10.Vladyka JakubZahradník Lukáš     2346
11.Koutník VojtěchJavorský Daniel     1347
12.Mašek PetrKovářík Matěj     3157
13.Vladyka JakubJehlík Miroslav     2358
14.Končal AdamZahradník Lukáš     3068
15.Mašek PetrJavorský Daniel     1369
16.Vladyka JakubKovářík Matěj     3179
17.Končal AdamJehlík Miroslav     23710
18.Koutník VojtěchZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vladyka Jakub13Javorský Daniel40
Končal Adam22Kovářík Matěj13
Koutník Vojtěch03Jehlík Miroslav31
Mašek Petr31Zahradník Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 4 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kůs Pavel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1032:38603:681KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Říšský Pavel
Reichert Tomáš
 
 
Baierl Tomáš
Aschenbrenner Jan
 
 
-5678 3110
2.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Sommer Patrik
Mazura Pavel
 
 
9-0-8-8 1311
3.Říšský PavelSommer Patrik-11775 3121
4.Reichert TomášAschenbrenner Jan154-9-673231
5.Hofman PetrMazura Pavel9-7-6-8 1332
6.Auterský VáclavBaierl Tomáš119-95 3142
7.Reichert TomášSommer Patrik-7-6-5  0343
8.Hofman PetrAschenbrenner Jan-8-7-5  0344
9.Auterský VáclavMazura Pavel-9-5811-122345
10.Říšský PavelBaierl Tomáš12-998 3155
11.Hofman PetrSommer Patrik-46-68-62356
12.Auterský VáclavAschenbrenner Jan-9-846-52357
13.Říšský PavelMazura Pavel997  3067
14.Reichert TomášBaierl Tomáš898  3077
15.Auterský VáclavSommer Patrik-3-11-7  0378
16.Říšský PavelAschenbrenner JanWO    0379
17.Reichert TomášMazura Pavel4-711-6103289
18.Hofman PetrBaierl Tomáš-6-4-3  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Říšský Pavel30Sommer Patrik31
Reichert Tomáš31Aschenbrenner Jan21
Hofman Petr04Mazura Pavel22
Auterský Václav13Baierl Tomáš13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ludvík Roman
Pangrác Martin
 
 
Súkeník Zdeněk
Čada Vladimír
 
 
     3210
2.Horák Libor
Copák František
 
 
März Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3020
3.Horák LiborMärz Tomáš     3030
4.Copák FrantišekKuchař Jan     3040
5.Baštář OndřejSúkeník Zdeněk     3150
6.Krejčíř MilanČada Vladimír     3160
7.Copák FrantišekMärz Tomáš     3270
8.Baštář OndřejKuchař Jan     3080
9.Krejčíř MilanSúkeník Zdeněk     3190
10.Horák LiborČada Vladimír     31100
11.Baštář OndřejMärz Tomáš         
12.Krejčíř MilanKuchař Jan         
13.Horák LiborSúkeník Zdeněk         
14.Copák FrantišekČada Vladimír         
15.Krejčíř MilanMärz Tomáš         
16.Horák LiborKuchař Jan         
17.Copák FrantišekSúkeník Zdeněk         
18.Baštář OndřejČada Vladimír         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Horák Libor20März Tomáš02
Copák František20Kuchař Jan02
Baštář Ondřej20Súkeník Zdeněk02
Krejčíř Milan20Čada Vladimír02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Union Plzeň BVrchní
rozhodčí:
Pinta Petr
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ Union Plzeň, Radčická ul-Rozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:20 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mezera Petr
Legát Petr
 
 
Kypta Michal
Anetta Jan
 
 
     3110
2.Sochor Miroslav
Korecký Filip
 
 
Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
     3120
3.Mezera PetrPanzer Tomáš     3030
4.Uhlíř MarekDuchoň Roman     3240
5.Sochor MiroslavKypta Michal     3050
6.Legát PetrAnetta Jan     3060
7.Uhlíř MarekPanzer Tomáš     2361
8.Sochor MiroslavDuchoň Roman     3271
9.Legát PetrKypta Michal     1372
10.Mezera PetrAnetta Jan     3082
11.Sochor MiroslavPanzer Tomáš     1383
12.Legát PetrDuchoň Roman     3293
13.Korecký FilipKypta Michal     0394
14.Uhlíř MarekAnetta Jan     30104
15.Legát PetrPanzer Tomáš     30  
16.Korecký FilipDuchoň Roman         
17.Uhlíř MarekKypta Michal         
18.Sochor MiroslavAnetta Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mezera Petr20Panzer Tomáš21
Uhlíř Marek21Duchoň Roman03
Sochor Miroslav21Kypta Michal21
Legát Petr21Anetta Jan03
Korecký Filip01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Dioss Nýřany ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna, Lidická 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 10. 2016 19:15 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:933:33 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pastuch Jan
Obertík Milan ml.
 
 
Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
     3010
2.Vohradský Marek
Brant František
 
 
Vycudlík Jan
Makoň Zdeněk ml.
 
 
     0311
3.Brant FrantišekMakoň Zdeněk ml.     1312
4.Pastuch JanGabriel Roman     3122
5.Obertík Milan ml.Kabát Martin     3032
6.Vohradský MarekVycudlík Jan     3042
7.Pastuch JanMakoň Zdeněk ml.     1343
8.Obertík Milan ml.Gabriel Roman     3153
9.Vohradský MarekKabát Martin     3063
10.Brant FrantišekVycudlík Jan     0364
11.Obertík Milan ml.Makoň Zdeněk ml.     0365
12.Vohradský MarekGabriel Roman     1366
13.Brant FrantišekKabát Martin     1367
14.Pastuch JanVycudlík Jan     3177
15.Vohradský MarekMakoň Zdeněk ml.     2378
16.Brant FrantišekGabriel Roman     0379
17.Pastuch JanKabát Martin     3189
18.Obertík Milan ml.Vycudlík Jan     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Brant František04Makoň Zdeněk ml.40
Pastuch Jan31Gabriel Roman22
Obertík Milan ml.31Kabát Martin13
Vohradský Marek22Vycudlík Jan13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 09. 2016 14:00 Začátek
utkání
18:14Konec
utkání
21:28Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:21 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Končal Adam
 
 
Říšský Pavel
Auterský Václav
 
 
     2301
2.Vladyka Jakub
Koutník Vojtěch
 
 
Panský Miroslav
Havlíček Stanislav
 
 
     3011
3.Končal AdamHavlíček Stanislav     3221
4.Vladyka JakubŘíšský Pavel     0322
5.Koutník VojtěchPanský Miroslav     2323
6.Mašek PetrAuterský Václav     3033
7.Vladyka JakubHavlíček Stanislav     3143
8.Koutník VojtěchŘíšský Pavel     1344
9.Mašek PetrPanský Miroslav     3054
10.Končal AdamAuterský Václav     3064
11.Koutník VojtěchHavlíček Stanislav     0365
12.Mašek PetrŘíšský Pavel     3175
13.Končal AdamPanský Miroslav     3085
14.Vladyka JakubAuterský Václav     3295
15.Mašek PetrHavlíček Stanislav     30105
16.Končal AdamŘíšský Pavel     03  
17.Vladyka JakubPanský Miroslav         
18.Koutník VojtěchAuterský Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Končal Adam30Havlíček Stanislav13
Vladyka Jakub21Říšský Pavel21
Koutník Vojtěch03Panský Miroslav12
Mašek Petr40Auterský Václav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura Pavel
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gymnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:30Konec
utkání
20:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1016:36 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
     3210
2.Sommer Václav
Mazura Pavel
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
     1311
3.Mazura DavidJavorský Daniel     1312
4.Sommer VáclavKovářík Matěj     0313
5.Aschenbrenner JanJehlík Miroslav     0314
6.Mazura PavelZahradník Lukáš     3224
7.Sommer VáclavJavorský Daniel     0325
8.Aschenbrenner JanKovářík Matěj     1326
9.Mazura PavelJehlík Miroslav     3236
10.Baierl TomášZahradník Lukáš     2337
11.Aschenbrenner JanJavorský Daniel     1338
12.Mazura PavelKovářík Matěj     1339
13.Baierl TomášJehlík Miroslav     03310
14.Sommer VáclavZahradník Lukáš         
15.Mazura PavelJavorský Daniel         
16.Baierl TomášKovářík Matěj         
17.Sommer VáclavJehlík Miroslav         
18.Aschenbrenner JanZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mazura David01Javorský Daniel30
Sommer Václav02Kovářík Matěj30
Aschenbrenner Jan03Jehlík Miroslav21
Mazura Pavel21Zahradník Lukáš11
Baierl Tomáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:532:22 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Luděk
Ineman František
 
 
Protiva Lukáš
Protiva Jan
 
 
     0301
2.Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
Ulbrich Ondřej
Levora Karel
 
 
     3011
3.Jícha PavelProtiva Lukáš     3121
4.Ineman FrantišekUlbrich Ondřej     1322
5.Bělohlávek LuděkProtiva Jan     3032
6.Lehner VladimírLevora Karel     3042
7.Ineman FrantišekProtiva Lukáš     0343
8.Bělohlávek LuděkUlbrich Ondřej     0344
9.Lehner VladimírProtiva Jan     3054
10.Jícha PavelLevora Karel     3064
11.Bělohlávek LuděkProtiva Lukáš     1365
12.Lehner VladimírUlbrich Ondřej     3275
13.Jícha PavelProtiva Jan     3185
14.Ineman FrantišekLevora Karel     3195
15.Lehner VladimírProtiva Lukáš     32105
16.Jícha PavelUlbrich Ondřej         
17.Ineman FrantišekProtiva Jan         
18.Bělohlávek LuděkLevora Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel30Protiva Lukáš22
Ineman František12Ulbrich Ondřej21
Bělohlávek Luděk12Protiva Jan03
Lehner Vladimír40Levora Karel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:15Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:24 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pták Luboš
Bělohlávek Luděk
 
 
Mazura Pavel
Aschenbrenner Jan
 
 
     2301
2.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Mazura David
Jarab Josef
 
 
     3111
3.Jícha PavelAschenbrenner Jan     3121
4.Pták LubošMazura David     3031
5.Bělohlávek LuděkMazura Pavel     3241
6.Lehner VladimírJarab Josef     3051
7.Pták LubošAschenbrenner Jan     2352
8.Bělohlávek LuděkMazura David     0353
9.Lehner VladimírMazura Pavel     3163
10.Jícha PavelJarab Josef     3173
11.Bělohlávek LuděkAschenbrenner Jan     0374
12.Lehner VladimírMazura David     3284
13.Jícha PavelMazura Pavel     3294
14.Pták LubošJarab Josef     32104
15.Lehner VladimírAschenbrenner Jan     31  
16.Jícha PavelMazura David         
17.Pták LubošMazura Pavel         
18.Jůza JaroslavJarab Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel30Aschenbrenner Jan21
Pták Luboš21Mazura David12
Bělohlávek Luděk12Mazura Pavel03
Lehner Vladimír30Jarab Josef03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:931:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Levora Karel
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
     3210
2.Protiva Lukáš
Komanec Pavel
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
     2311
3.Komanec PavelJavorský Daniel     0312
4.Ulbrich OndřejKovářík Matěj     3222
5.Levora KarelJehlík Miroslav     0323
6.Protiva LukášZahradník Lukáš     3033
7.Ulbrich OndřejJavorský Daniel     0334
8.Levora KarelKovářík Matěj     1335
9.Protiva LukášJehlík Miroslav     3145
10.Komanec PavelZahradník Lukáš     3155
11.Levora KarelJavorský Daniel     0356
12.Protiva LukášKovářík Matěj     3266
13.Komanec PavelJehlík Miroslav     0367
14.Ulbrich OndřejZahradník Lukáš     3277
15.Protiva LukášJavorský Daniel     1378
16.Komanec PavelKovářík Matěj     0379
17.Ulbrich OndřejJehlík Miroslav     3089
18.Levora KarelZahradník Lukáš     3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komanec Pavel13Javorský Daniel40
Ulbrich Ondřej31Kovářík Matěj22
Levora Karel13Jehlík Miroslav22
Protiva Lukáš31Zahradník Lukáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:03Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:639:23 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pangrác Martin
Ludvík Roman
 
 
Mašek Petr
Havránek Petr
 
 
     3010
2.Copák František
Květon Ondřej
 
 
Končal Adam
Vladyka Jakub
 
 
     1311
3.Květon OndřejMašek Petr     2312
4.Copák FrantišekKončal Adam     3122
5.Krejčíř MilanVladyka Jakub     3232
6.Pangrác MartinHavránek Petr     3042
7.Copák FrantišekMašek Petr     2343
8.Krejčíř MilanKončal Adam     1344
9.Pangrác MartinVladyka Jakub     3054
10.Květon OndřejHavránek Petr     3164
11.Krejčíř MilanMašek Petr     2365
12.Pangrác MartinKončal Adam     3075
13.Květon OndřejVladyka Jakub     3185
14.Copák FrantišekHavránek Petr     3095
15.Pangrác MartinMašek Petr     1396
16.Květon OndřejKončal Adam     30106
17.Copák FrantišekVladyka Jakub         
18.Krejčíř MilanHavránek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Květon Ondřej31Mašek Petr40
Copák František21Končal Adam13
Krejčíř Milan12Vladyka Jakub03
Pangrác Martin31Havránek Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Roch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:31649:520nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Čada Vladimír
 
 
Reichert Tomáš
Říšský Pavel
 
 
-75-810-82301
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 

 
 
WO    3011
3.Roch TomášŘíšský Pavel-6-9-8  0312
4.Čada VladimírReichert Tomáš-6-6-9  0313
5.Kuchař JanAuterský Václav9-8108 3123
6.März TomášWO    3033
7.Čada VladimírŘíšský Pavel-7-599-32334
8.Kuchař JanReichert Tomáš-5-1011-7 1335
9.März TomášAuterský Václav658  3045
10.Roch TomášWO    3055
11.Kuchař JanŘíšský Pavel-9-99-6 1356
12.März TomášReichert Tomáš-9-12-9  0357
13.Roch TomášAuterský Václav-87-7463267
14.Čada VladimírWO    3077
15.März TomášŘíšský Pavel7-958 3187
16.Roch TomášReichert Tomáš-91111-3-92388
17.Čada VladimírAuterský Václav98-5-9-92389
18.Kuchař JanWO    3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Roch Tomáš12Říšský Pavel31
Čada Vladimír03Reichert Tomáš40
Kuchař Jan12Auterský Václav13
März Tomáš21   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1016:32 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Uhlíř Marek
Bistřický Marek
 
 
     0301
2.Vycudlík Jan
Makoň Zdeněk ml.
 
 
Legát Petr
Sochor Miroslav
 
 
     3111
3.Makoň Zdeněk ml.Sochor Miroslav     2312
4.Gabriel RomanUhlíř Marek     3122
5.Kabát MartinBistřický Marek     1323
6.Vycudlík JanLegát Petr     0324
7.Gabriel RomanSochor Miroslav     2325
8.Kabát MartinUhlíř Marek     1326
9.Vycudlík JanBistřický Marek     1327
10.Makoň Zdeněk ml.Legát Petr     1328
11.Kolerus JaroslavSochor Miroslav     2329
12.Vycudlík JanUhlíř Marek     03210
13.Makoň Zdeněk ml.Bistřický Marek         
14.Gabriel RomanLegát Petr         
15.Vycudlík JanSochor Miroslav         
16.Makoň Zdeněk ml.Uhlíř Marek         
17.Gabriel RomanBistřický Marek         
18.Kolerus JaroslavLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Makoň Zdeněk ml.02Sochor Miroslav30
Gabriel Roman11Uhlíř Marek21
Kabát Martin02Bistřický Marek20
Vycudlík Jan03Legát Petr20
Kolerus Jaroslav01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Brant František
Dienstbier Pavel
 
 
Duchoň Roman
Panzer Tomáš
 
 
     2301
2.Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
Macháček Radek
Kypta Michal
 
 
     3211
3.Dienstbier PavelMacháček Radek     2312
4.Brant FrantišekPanzer Tomáš     0313
5.Obertík Milan ml.Duchoň Roman     3223
6.Vohradský MarekKypta Michal     3133
7.Brant FrantišekMacháček Radek     0334
8.Obertík Milan ml.Panzer Tomáš     3044
9.Vohradský MarekDuchoň Roman     3054
10.Dienstbier PavelKypta Michal     2355
11.Obertík Milan ml.Macháček Radek     3165
12.Vohradský MarekPanzer Tomáš     3175
13.Dienstbier PavelDuchoň Roman     3185
14.Brant FrantišekKypta Michal     0386
15.Vohradský MarekMacháček Radek     3196
16.Dienstbier PavelPanzer Tomáš     31106
17.Brant FrantišekDuchoň Roman         
18.Obertík Milan ml.Kypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel22Macháček Radek22
Brant František03Panzer Tomáš13
Obertík Milan ml.30Duchoň Roman03
Vohradský Marek40Kypta Michal21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Břasy AVrchní
rozhodčí:
Somolík Miloš
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna BřasyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pták Luboš
Jůza Jaroslav
 
 
Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
     1301
2.Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
     3111
3.Jícha PavelJavorský Daniel     3221
4.Pták LubošKovářík Matěj     1322
5.Jůza JaroslavJehlík Miroslav     2323
6.Lehner VladimírZahradník Lukáš     3133
7.Pták LubošJavorský Daniel     1334
8.Jůza JaroslavKovářík Matěj     0335
9.Lehner VladimírJehlík Miroslav     3145
10.Jícha PavelZahradník Lukáš     3055
11.Jůza JaroslavJavorský Daniel     1356
12.Lehner VladimírKovářík Matěj     3066
13.Jícha PavelJehlík Miroslav     3276
14.Pták LubošZahradník Lukáš     1377
15.Lehner VladimírJavorský Daniel     3087
16.Jícha PavelKovářík Matěj     3097
17.Pták LubošJehlík Miroslav     31107
18.Jůza JaroslavZahradník Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Jícha Pavel40Javorský Daniel22
Pták Luboš13Kovářík Matěj22
Jůza Jaroslav03Jehlík Miroslav13
Lehner Vladimír40Zahradník Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta AVrchní
rozhodčí:
Horský Jaromír
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál pohostinství LhůtaRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1027:37 KOC Sušice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Ulbrich Ondřej
Levora Karel
 
 
Mazura Pavel
Jarab Josef
 
 
     3210
2.Protiva Lukáš
Komanec Pavel
 
 
Mazura David
Aschenbrenner Jan
 
 
     0311
3.Komanec PavelAschenbrenner Jan     2312
4.Ulbrich OndřejMazura David     3022
5.Levora KarelMazura Pavel     1323
6.Protiva LukášJarab Josef     3233
7.Ulbrich OndřejAschenbrenner Jan     0334
8.Levora KarelMazura David     1335
9.Protiva LukášMazura Pavel     3145
10.Komanec PavelJarab Josef     3255
11.Levora KarelAschenbrenner Jan     0356
12.Protiva LukášMazura David     2357
13.Komanec PavelMazura Pavel     1358
14.Ulbrich OndřejJarab Josef     3068
15.Protiva LukášAschenbrenner Jan     2369
16.Protiva JanMazura David     03610
17.Ulbrich OndřejMazura Pavel         
18.Levora KarelJarab Josef         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Komanec Pavel12Aschenbrenner Jan40
Ulbrich Ondřej21Mazura David31
Levora Karel03Mazura Pavel21
Protiva Lukáš22Jarab Josef03
Protiva Jan01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice AVrchní
rozhodčí:
Ludvík Roman
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ Msgre Staška 232Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
15:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:9 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Horák Libor
Krejčíř Milan
 
 
Reichert Tomáš
Auterský Václav
 
 
     1301
2.Copák František
Pangrác Martin
 
 
Kmoch Ladislav
Vráblík Milan
 
 
     3111
3.Copák FrantišekKmoch Ladislav     3021
4.Horák LiborAuterský Václav     3031
5.Krejčíř MilanReichert Tomáš     2332
6.Pangrác MartinVráblík Milan     3042
7.Ludvík RomanKmoch Ladislav     3152
8.Krejčíř MilanAuterský Václav     3062
9.Pangrác MartinReichert Tomáš     3172
10.Copák FrantišekVráblík Milan     3082
11.Krejčíř MilanKmoch Ladislav     3092
12.Pangrác MartinAuterský Václav     30102
13.Copák FrantišekReichert Tomáš         
14.Ludvík RomanVráblík Milan         
15.Pangrác MartinKmoch Ladislav         
16.Copák FrantišekAuterský Václav         
17.Ludvík RomanReichert Tomáš         
18.Krejčíř MilanVráblík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Copák František20Kmoch Ladislav03
Horák Libor10Auterský Václav03
Krejčíř Milan21Reichert Tomáš11
Pangrác Martin30Vráblík Milan02
Ludvík Roman10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Stod AVrchní
rozhodčí:
Roch Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
StodRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:18504:395TJ Slavoj Stod A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.März Tomáš
Čada Vladimír
 
 
Mašek Petr
Havránek Petr
 
 
311-82 3110
2.Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
Končal Adam
Vladyka Jakub
 
 
-5-67-6 1311
3.Roch TomášMašek Petr-4-958-42312
4.Čada VladimírKončal Adam-5-109-9 1313
5.Kuchař JanVladyka Jakub-876-663223
6.März TomášHavránek Petr495  3033
7.Čada VladimírMašek Petr-9-5-9  0334
8.Kuchař JanKončal Adam659  3044
9.März TomášVladyka Jakub93-102 3154
10.Roch TomášHavránek Petr68-104 3164
11.Kuchař JanMašek PetrWO    3074
12.März TomášKončal Adam765  3084
13.Roch TomášVladyka Jakub99-58 3194
14.Čada VladimírHavránek Petr439  30104
15.März TomášMašek Petr         
16.Roch TomášKončal Adam         
17.Čada VladimírVladyka Jakub         
18.Kuchař JanHavránek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Roch Tomáš21Mašek Petr20
Čada Vladimír12Končal Adam12
Kuchař Jan20Vladyka Jakub03
März Tomáš30Havránek Petr03
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Lidická 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
16:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:37 Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
Uhlíř Marek
Bistřický Marek
 
 
     3210
2.Dienstbier Pavel
Brant František
 
 
Legát Petr
Korecký Filip
 
 
     0311
3.Dienstbier PavelLegát Petr     0312
4.Brant FrantišekUhlíř Marek     0313
5.Obertík Milan ml.Bistřický Marek     3123
6.Vohradský MarekKorecký Filip     0324
7.Brant FrantišekLegát Petr     0325
8.Obertík Milan ml.Uhlíř Marek     2326
9.Vohradský MarekBistřický Marek     3036
10.Dienstbier PavelKorecký Filip     1337
11.Obertík Milan ml.Legát Petr     2338
12.Vohradský MarekUhlíř Marek     3248
13.Dienstbier PavelBistřický Marek     2349
14.Brant FrantišekKorecký Filip     3259
15.Vohradský MarekLegát Petr     23510
16.Dienstbier PavelUhlíř Marek         
17.Brant FrantišekBistřický Marek         
18.Obertík Milan ml.Korecký Filip         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel03Legát Petr40
Brant František12Uhlíř Marek21
Obertík Milan ml.12Bistřický Marek12
Vohradský Marek22Korecký Filip21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 7 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:38 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Kypta Michal
Duchoň Roman
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Panzer Tomáš
Macháček Radek
 
 
     3111
3.Kabát MartinKypta Michal     2312
4.Vycudlík JanMacháček Radek     1313
5.Makoň Zdeněk ml.Duchoň Roman     3123
6.Gabriel RomanPanzer Tomáš     3233
7.Vycudlík JanKypta Michal     1334
8.Makoň Zdeněk ml.Macháček Radek     3244
9.Gabriel RomanDuchoň Roman     1345
10.Kabát MartinPanzer Tomáš     3055
11.Makoň Zdeněk ml.Kypta Michal     1356
12.Gabriel RomanMacháček Radek     1357
13.Kabát MartinDuchoň Roman     3267
14.Vycudlík JanPanzer Tomáš     3177
15.Gabriel RomanKypta Michal     3187
16.Kabát MartinMacháček Radek     0388
17.Vycudlík JanDuchoň Roman     3198
18.Makoň Zdeněk ml.Panzer Tomáš     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kabát Martin22Kypta Michal31
Vycudlík Jan22Macháček Radek31
Makoň Zdeněk ml.22Duchoň Roman13
Gabriel Roman22Panzer Tomáš13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1014:34 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Gabriel Roman
Kabát Martin
 
 
Lehner Vladimír
Jícha Pavel
 
 
     0301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Pták Luboš
Jůza Jaroslav
 
 
     3011
3.Kabát MartinLehner Vladimír     0312
4.Vycudlík JanJícha Pavel     1313
5.Makoň Zdeněk ml.Pták Luboš     0314
6.Gabriel RomanJůza Jaroslav     3224
7.Vycudlík JanLehner Vladimír     0325
8.Makoň Zdeněk ml.Jícha Pavel     2326
9.Gabriel RomanPták Luboš     2327
10.Kabát MartinJůza Jaroslav     3237
11.Makoň Zdeněk ml.Lehner Vladimír     0338
12.Gabriel RomanJícha Pavel     0339
13.Kabát MartinPták Luboš     03310
14.Vycudlík JanJůza Jaroslav         
15.Gabriel RomanLehner Vladimír         
16.Kabát MartinJícha Pavel         
17.Vycudlík JanPták Luboš         
18.Makoň Zdeněk ml.Jůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kabát Martin12Lehner Vladimír30
Vycudlík Jan02Jícha Pavel30
Makoň Zdeněk ml.03Pták Luboš30
Gabriel Roman12Jůza Jaroslav02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:34 TJ Dobřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Marek
Obertík Milan ml.
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
     3110
2.Dienstbier Pavel
Vohradský Jiří
 
 
Komanec Pavel
Protiva Jan
 
 
     0311
3.Dienstbier PavelProtiva Lukáš     0312
4.Vohradský JiříUlbrich Ondřej     1313
5.Obertík Milan ml.Protiva Jan     3023
6.Vohradský MarekKomanec Pavel     3033
7.Vohradský JiříProtiva Lukáš     1334
8.Obertík Milan ml.Ulbrich Ondřej     2335
9.Vohradský MarekProtiva Jan     3045
10.Dienstbier PavelKomanec Pavel     3255
11.Obertík Milan ml.Protiva Lukáš     3265
12.Vohradský MarekUlbrich Ondřej     1366
13.Dienstbier PavelProtiva Jan     3176
14.Vohradský JiříKomanec Pavel     1377
15.Vohradský MarekProtiva Lukáš     3187
16.Dienstbier PavelUlbrich Ondřej     3297
17.Vohradský JiříProtiva Jan     0398
18.Obertík Milan ml.Komanec Pavel     31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dienstbier Pavel31Protiva Lukáš22
Vohradský Jiří04Ulbrich Ondřej31
Obertík Milan ml.31Protiva Jan13
Vohradský Marek31Komanec Pavel13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 08:30 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:733:29 TJ Sokol Plzeň V. B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Vladyka Jakub
 
 
Sochor Miroslav
Legát Petr
 
 
     3010
2.Důra Matouš
Končal Adam
 
 
Korecký Filip
Bistřický Marek
 
 
     3020
3.Důra MatoušKorecký Filip     3130
4.Vladyka JakubSochor Miroslav     0331
5.Končal AdamBistřický Marek     3041
6.Mašek PetrLegát Petr     0342
7.Vladyka JakubKorecký Filip     3252
8.Končal AdamSochor Miroslav     1353
9.Mašek PetrBistřický Marek     3063
10.Důra MatoušLegát Petr     0364
11.Končal AdamKorecký Filip     3074
12.Mašek PetrSochor Miroslav     3284
13.Důra MatoušBistřický Marek     0385
14.Vladyka JakubLegát Petr     2386
15.Mašek PetrKorecký Filip     3296
16.Důra MatoušSochor Miroslav     0397
17.Vladyka JakubBistřický Marek     31107
18.Končal AdamLegát Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Důra Matouš13Korecký Filip04
Vladyka Jakub22Sochor Miroslav31
Končal Adam21Bistřický Marek13
Mašek Petr31Legát Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:32342:465Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Macháček Radek
Panzer Tomáš
 
 
75-6-10-92301
2.
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
WO    0302
3.Auterský VáclavMacháček Radek10-6-0-4 1303
4.Říšský PavelPanzer Tomáš-62-9943213
5.Duchoň AntonínWO    0314
6.Hofman PetrKypta Michal-2-6-6  0315
7.Říšský PavelMacháček Radek959  3025
8.Reichert TomášPanzer Tomáš-10-7-11  0326
9.Hofman PetrDuchoň Antonín6-8-7-7 1327
10.Auterský VáclavKypta Michal-2-610-2 1328
11.Reichert TomášMacháček Radek-109-910-92329
12.Hofman PetrPanzer Tomáš-14-97-10 13210
13.Auterský VáclavDuchoň Antonín-3-10-12  03  
14.Říšský PavelKypta Michal         
15.Hofman PetrMacháček Radek         
16.Auterský VáclavPanzer Tomáš         
17.Říšský PavelDuchoň Antonín         
18.Reichert TomášKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Auterský Václav02Macháček Radek21
Říšský Pavel20Panzer Tomáš21
Hofman Petr03Duchoň Antonín10
Reichert Tomáš02Kypta Michal20
WO02WO20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KOC Sušice AVrchní
rozhodčí:
Mazura David
HOSTUJÍCÍ:SK Jiskra Domažlice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Gamnázium SušiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:1012:30 SK Jiskra Domažlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Aschenbrenner Jan
Mazura David
 
 
Pangrác Martin
Květon Ondřej
 
 
     2301
2.Sommer Patrik
Mazura Pavel
 
 
Copák František
Krejčíř Milan
 
 
     2302
3.Aschenbrenner JanCopák František     1303
4.Sommer PatrikKvěton Ondřej     1304
5.Mazura PavelPangrác Martin     2305
6.Mazura DavidKrejčíř Milan     2306
7.Sommer PatrikCopák František     0307
8.Mazura PavelKvěton Ondřej     2308
9.Mazura DavidPangrác Martin     0309
10.Aschenbrenner JanKrejčíř Milan     03010
11.Mazura PavelCopák František         
12.Mazura DavidKvěton Ondřej         
13.Aschenbrenner JanPangrác Martin         
14.Sommer PatrikKrejčíř Milan         
15.Mazura DavidCopák František         
16.Aschenbrenner JanKvěton Ondřej         
17.Sommer PatrikPangrác Martin         
18.Mazura PavelKrejčíř Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Aschenbrenner Jan02Copák František20
Sommer Patrik02Květon Ondřej20
Mazura Pavel02Pangrác Martin20
Mazura David02Krejčíř Milan20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Klatovy AVrchní
rozhodčí:
Ruda Pavel
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Národních Mučedníků 185,Klatovy, tělocvična školy ZŠ Masarykova (budova se sgrafity)Rozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:9 KST Klatovy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Javorský Daniel
Zahradník Lukáš
 
 
März Tomáš
Hořan Marek
 
 
     3110
2.Kovářík Matěj
Jehlík Miroslav
 
 
Roch Tomáš
Kuchař Jan
 
 
     3120
3.Jehlík MiroslavMärz Tomáš     3130
4.Zahradník LukášRoch Tomáš     3040
5.Kovářík MatějKuchař Jan     3250
6.Javorský DanielHořan Marek     3160
7.Zahradník LukášMärz Tomáš     0361
8.Kovářík MatějRoch Tomáš     3071
9.Javorský DanielKuchař Jan     3081
10.Jehlík MiroslavHořan Marek     3091
11.Kovářík MatějMärz TomášWO    30101
12.Javorský DanielRoch Tomáš         
13.Jehlík MiroslavKuchař Jan         
14.Zahradník LukášHořan Marek         
15.Javorský DanielMärz Tomáš         
16.Jehlík MiroslavRoch Tomáš         
17.Zahradník LukášKuchař Jan         
18.Kovářík MatějHořan Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Jehlík Miroslav20März Tomáš11
Zahradník Lukáš11Roch Tomáš02
Kovářík Matěj20Kuchař Jan02
Javorský Daniel20Hořan Marek02
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany AVrchní
rozhodčí:
Kabát Martin
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lhůta ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:14Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:736:31 Dioss Nýřany A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kabát Martin
Gabriel Roman
 
 
Protiva Lukáš
Ulbrich Ondřej
 
 
     1301
2.Makoň Zdeněk ml.
Vycudlík Jan
 
 
Protiva Jan
Komanec Pavel
 
 
     3111
3.Kabát MartinProtiva Lukáš     0312
4.Vycudlík JanUlbrich Ondřej     1313
5.Makoň Zdeněk ml.Protiva Jan     3023
6.Gabriel RomanKomanec Pavel     3033
7.Vycudlík JanProtiva Lukáš     2334
8.Makoň Zdeněk ml.Ulbrich Ondřej     3044
9.Gabriel RomanProtiva Jan     3254
10.Kabát MartinKomanec Pavel     3264
11.Makoň Zdeněk ml.Protiva Lukáš     3274
12.Gabriel RomanUlbrich Ondřej     3284
13.Kabát MartinProtiva Jan     0385
14.Vycudlík JanKomanec Pavel     3195
15.Gabriel RomanProtiva Lukáš     1396
16.Kabát MartinUlbrich Ondřej     1397
17.Vycudlík JanProtiva Jan     30107
18.Makoň Zdeněk ml.Komanec Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kabát Martin13Protiva Lukáš31
Vycudlík Jan22Ulbrich Ondřej22
Makoň Zdeněk ml.30Protiva Jan13
Gabriel Roman31Komanec Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Břasy ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 728, DobřanyRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 14:00 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:105:30 TJ Sokol Břasy A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Obertík Milan ml.
Vohradský Marek
 
 
Jícha Pavel
Lehner Vladimír
 
 
     2301
2.
 
 
Jůza Jaroslav
Pták Luboš
 
 
WO    0302
3.Obertík Milan ml.Lehner Vladimír     0303
4.Vohradský MarekJícha Pavel     0304
5.Hrubý PetrPták Luboš     0305
6.Jůza JaroslavWO    0306
7.Vohradský MarekLehner Vladimír     0307
8.Hrubý PetrJícha Pavel     0308
9.Pták LubošWO    0309
10.Obertík Milan ml.Jůza Jaroslav     3019
11.Hrubý PetrLehner Vladimír     03110
12.Jícha Pavel         
13.Obertík Milan ml.Pták Luboš         
14.Vohradský MarekJůza Jaroslav         
15.Lehner Vladimír         
16.Obertík Milan ml.Jícha Pavel         
17.Vohradský MarekPták Luboš         
18.Hrubý PetrJůza Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Obertík Milan ml.11Lehner Vladimír30
Vohradský Marek02Jícha Pavel20
Hrubý Petr03Pták Luboš10
   Jůza Jaroslav01
WO03WO30



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. BVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33 Union Plzeň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mašek Petr
Vladyka Jakub
 
 
Macháček Radek
Panzer Tomáš
 
 
     0301
2.Končal Adam
Důra Matouš
 
 
Kypta Michal
Duchoň Antonín
 
 
     3011
3.Důra MatoušMacháček Radek     2312
4.Vladyka JakubDuchoň Antonín     2313
5.Končal AdamPanzer Tomáš     3123
6.Mašek PetrKypta Michal     3033
7.Vladyka JakubMacháček Radek     2334
8.Končal AdamDuchoň Antonín     0335
9.Mašek PetrPanzer Tomáš     3045
10.Důra MatoušKypta Michal     0346
11.Končal AdamMacháček Radek     2347
12.Mašek PetrDuchoň Antonín     3257
13.Důra MatoušPanzer Tomáš     2358
14.Vladyka JakubKypta Michal     0359
15.Mašek PetrMacháček RadekWO    03510
16.Důra MatoušDuchoň Antonín     03  
17.Vladyka JakubPanzer Tomáš         
18.Končal AdamKypta Michal         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Důra Matouš03Macháček Radek30
Vladyka Jakub03Duchoň Antonín21
Končal Adam12Panzer Tomáš12
Mašek Petr30Kypta Michal21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize muži Kolo: 9 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Plzeň V. CVrchní
rozhodčí:
Kasal Jaromír
HOSTUJÍCÍ:Union Plzeň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Plzeň, Klášterní 2, Druhá stanice tramvaje č. 1, směr Slovany od hl. nádražíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 11. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:30346:414Union Plzeň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Reichert Tomáš
Říšský Pavel
 
 
Legát Petr
Sochor Miroslav
 
 
-9-7-8  0301
2.Auterský Václav
Hofman Petr
 
 
Mezera Petr
Bistřický Marek
 
 
-5-10-6  0302
3.Reichert TomášBistřický Marek-10-8-7  0303
4.Říšský PavelMezera Petr10-8-77-82304
5.Hofman PetrSochor Miroslav-78-8-8 1305
6.Auterský VáclavLegát Petr-1213-4-8 1306
7.Říšský PavelBistřický Marek647  3016
8.Hofman PetrMezera Petr-1-9-6  0317
9.Auterský VáclavSochor Miroslav-9-109-3 1318
10.Reichert TomášKorecký Filip5-10-75-52319
11.Hofman PetrBistřický Marek-43-7-9 13110
12.Auterský VáclavMezera Petr         
13.Reichert TomášSochor Miroslav         
14.Říšský PavelKorecký Filip         
15.Auterský VáclavBistřický Marek         
16.Reichert TomášMezera Petr         
17.Říšský PavelSochor Miroslav         
18.Hofman PetrKorecký Filip