Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj Chodová Planá AVrchní
rozhodčí:
Soukup Zdeněk
HOSTUJÍCÍ:ST DDM Stříbro BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD Chodová PlanáRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35 TJ Slavoj Chodová Planá A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejčí Antonín
Malík Roman
 
 
Gregor Martin
Hošťálková Martina
 
 
     3010
2.Haišman Jaroslav
Zušťák Petr
 
 
Hošťálek Milan
Kubovský Jiří
 
 
     0311
3.Malík RomanGregor Martin     3221
4.Haišman JaroslavKubovský Jiří     1322
5.Zušťák PetrHošťálek Milan     0323
6.Krejčí AntonínHošťálková Martina     3033
7.Haišman JaroslavGregor Martin     3243
8.Zušťák PetrKubovský Jiří     1344
9.Krejčí AntonínHošťálek Milan     1345
10.Malík RomanHošťálková Martina     3155
11.Zušťák PetrGregor Martin     2356
12.Krejčí AntonínKubovský Jiří     2357
13.Malík RomanHošťálek Milan     3267
14.Haišman JaroslavHošťálková Martina     3277
15.Krejčí AntonínGregor Martin     3087
16.Malík RomanKubovský Jiří     3297
17.Haišman JaroslavHošťálek Milan     2398
18.Zušťák PetrHošťálková Martina     30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malík Roman40Gregor Martin13
Haišman Jaroslav22Kubovský Jiří31
Zušťák Petr13Hošťálek Milan31
Krejčí Antonín22Hošťálková Martina04



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Dioss Nýřany CVrchní
rozhodčí:
Niedermayer Ondřej
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna TJ DIOSSRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1024:36 KST Klatovy B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Niedermayer Michal
Benedikt Jiří
 
 
Šlehofer Stanislav
Nováček Karel
 
 
     1301
2.Janda Vladimír
Niedermayer Ondřej
 
 
Sladký Antonín
Reiser Miroslav
 
 
     3211
3.Niedermayer MichalReiser Miroslav     1312
4.Niedermayer OndřejSladký Antonín     3122
5.Benedikt JiříNováček Karel     1323
6.Janda VladimírŠlehofer Stanislav     1324
7.Niedermayer OndřejReiser Miroslav     3234
8.Benedikt JiříSladký Antonín     0335
9.Janda VladimírNováček Karel     1336
10.Niedermayer MichalŠlehofer Stanislav     3146
11.Benedikt JiříReiser Miroslav     1347
12.Janda VladimírSladký Antonín     1348
13.Niedermayer MichalNováček Karel     1349
14.Niedermayer OndřejŠlehofer Stanislav     3059
15.Janda VladimírReiser Miroslav     13510
16.Niedermayer MichalSladký Antonín         
17.Niedermayer OndřejNováček Karel         
18.Benedikt JiříŠlehofer Stanislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Niedermayer Michal12Reiser Miroslav31
Niedermayer Ondřej30Sladký Antonín21
Benedikt Jiří03Nováček Karel30
Janda Vladimír04Šlehofer Stanislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dobřany BVrchní
rozhodčí:
Malý Josef
HOSTUJÍCÍ:KST Klatovy CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna TJ Dobřany, Tyršova 728Rozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:334:19 TJ Dobřany B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vohradský Jiří
Brant František
 
 
Javorský David
Kurc Vojtěch
 
 
     3110
2.Malý Josef
Hrubý Petr
 
 
Tománek Jiří
Hnojský Jakub
 
 
     2311
3.Vohradský JiříKurc Vojtěch     3221
4.Hrubý PetrHnojský Jakub     3131
5.Brant FrantišekJavorský David     3141
6.Malý JosefTománek Jiří     3151
7.Dolejš PavelKurc Vojtěch     2352
8.Brant FrantišekHnojský Jakub     0353
9.Malý JosefJavorský David     3263
10.Vohradský JiříTománek Jiří     3073
11.Brant FrantišekKurc Vojtěch     3183
12.Malý JosefHnojský Jakub     3193
13.Vohradský JiříJavorský David     30103
14.Dolejš PavelTománek Jiří         
15.Malý JosefKurc Vojtěch         
16.Vohradský JiříHnojský Jakub         
17.Dolejš PavelJavorský David         
18.Brant FrantišekTománek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vohradský Jiří30Kurc Vojtěch12
Hrubý Petr10Hnojský Jakub12
Brant František21Javorský David03
Malý Josef30Tománek Jiří02
Dolejš Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Drahotín AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Horažďovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Bez čísla popisné, Kulturní dům u hlavní silniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1021:34 TJ Sokol Horažďovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Michal Jan st.
Ulman Miroslav
 
 
Buriánek Jan
Leipelt Lukáš
 
 
     3210
2.Novotný Roman ml.
Novotný Roman st.
 
 
Vojáček Rudolf ml.
Tůma Zdeněk
 
 
     0311
3.Novotný Roman ml.Tůma Zdeněk     1312
4.Novotný Roman st.Vojáček Rudolf ml.     0313
5.Michal Jan st.Buriánek Jan     3023
6.Ulman MiroslavLeipelt Lukáš     1324
7.Novotný Roman st.Tůma Zdeněk     1325
8.Michal Jan st.Vojáček Rudolf ml.     3035
9.Ulman MiroslavBuriánek Jan     2336
10.Novotný Roman ml.Leipelt Lukáš     3246
11.Michal Jan st.Tůma Zdeněk     1347
12.Ulman MiroslavVojáček Rudolf ml.     1348
13.Novotný Roman ml.Buriánek Jan     2349
14.Novotný Roman st.Leipelt Lukáš     03410
15.Ulman MiroslavTůma Zdeněk         
16.Novotný Roman ml.Vojáček Rudolf ml.         
17.Novotný Roman st.Buriánek Jan         
18.Michal Jan st.Leipelt Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Roman ml.12Tůma Zdeněk30
Novotný Roman st.03Vojáček Rudolf ml.21
Michal Jan st.21Buriánek Jan21
Ulman Miroslav03Leipelt Lukáš21



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Dynamo Horšovský Týn AVrchní
rozhodčí:
Gabriel Karel
HOSTUJÍCÍ:KOC Sušice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
tělocvična ZŠ, Zámecký park 3, horšovský TýnRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Němec Josef
Herzer Jan
 
 
Jarab Josef
Oroš Karel
 
 
     2301
2.Gabriel Karel
Písařík Zdeněk
 
 
Vítek Petr
Holý Pavel ml.
 
 
     3111
3.Němec JosefJarab Josef     2312
4.Gabriel KarelHolý Pavel ml.     3122
5.Písařík ZdeněkOroš Karel     3132
6.Herzer JanVítek Petr     1333
7.Gabriel KarelJarab Josef     2334
8.Písařík ZdeněkHolý Pavel ml.     1335
9.Herzer JanOroš Karel     1336
10.Němec JosefVítek Petr     3046
11.Písařík ZdeněkJarab Josef     0347
12.Herzer JanHolý Pavel ml.     0348
13.Němec JosefOroš Karel     3158
14.Gabriel KarelVítek Petr     3068
15.Plachý PavelJarab Josef     0369
16.Němec JosefHolý Pavel ml.     3179
17.Gabriel KarelOroš Karel     3289
18.Písařík ZdeněkVítek Petr     3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Němec Josef31Jarab Josef40
Gabriel Karel31Holý Pavel ml.22
Písařík Zdeněk22Oroš Karel13
Herzer Jan03Vítek Petr13
Plachý Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Pocinovice AVrchní
rozhodčí:
Dobiáš Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Slavoj Stod CRozhodčí:Jehlík Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
KD PocinoviceRozhodčí:Sazama Luboš
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 10:00 Začátek
utkání
10:00Konec
utkání
13:00Rozhodčí:Chromek Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:19 TJ Sokol Pocinovice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Sazama Adam
Jehlík Miroslav
 
 
Houfek Jaroslav
Hořan Milan
 
 
     3010
2.Sazama Luboš
Chromek Miroslav
 
 
Šleis Petr
Zábranský Hynek
 
 
     3120
3.Sazama AdamHořan Milan     3230
4.Sazama LubošHoufek Jaroslav     1331
5.Chromek MiroslavZábranský Hynek     0332
6.Jehlík MiroslavŠleis Petr     3042
7.Sazama LubošHořan Milan     2343
8.Chromek MiroslavHoufek Jaroslav     3053
9.Jehlík MiroslavZábranský Hynek     3063
10.Sazama AdamŠleis Petr     3073
11.Chromek MiroslavHořan Milan     3083
12.Jehlík MiroslavHoufek Jaroslav     1384
13.Sazama AdamZábranský Hynek     2385
14.Sazama LubošŠleis Petr     3095
15.Jehlík MiroslavHořan Milan     31105
16.Sazama AdamHoufek Jaroslav         
17.Sazama LubošZábranský Hynek         
18.Chromek MiroslavŠleis Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Sazama Adam21Hořan Milan13
Sazama Luboš12Houfek Jaroslav21
Chromek Miroslav21Zábranský Hynek21
Jehlík Miroslav31Šleis Petr03



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž 2.třídy, sk. B Kolo: 1 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Sokol Domažlice CVrchní
rozhodčí:
Látka Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Baník Líně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna DomažliceRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 09. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:16 SK Sokol Domažlice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hromádko Pavel
Marešová Zdeňka
 
 
Kašper Petr
Kříž Michal
 
 
     3010
2.Horák Libor
Látka Jan
 
 

 
 
WO    3020
3.Hromádko PavelKašper Petr     3130
4.Horák LiborKříž Michal     3140
5.Látka JanKasten Jiří     3150
6.Marešová ZdeňkaWO    3060
7.Beneš JaroslavKašper Petr     0361
8.Látka JanKříž Michal     1362
9.Marešová ZdeňkaKasten Jiří     3072
10.Hromádko PavelWO    3082
11.Látka JanKašper Petr     1383
12.Marešová ZdeňkaKříž Michal     1384
13.Hromádko PavelKasten Jiří     3194
14.Beneš JaroslavWO    30104
15.Marešová ZdeňkaKašper Petr         
16.Hromádko PavelKříž Michal         
17.Beneš JaroslavKasten Jiří         
18.Látka Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Hromádko Pavel20Kašper Petr21
Horák Libor10Kříž Michal21
Látka Jan12Kasten Jiří03
Marešová Zdeňka11   
Beneš Jaroslav01   
WO40WO04

následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy