Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slavoj DavleVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Zs davleRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:05Konec
utkání
22:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:30671:640TJ Slavoj Davle

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hrstka František
Kruch Petr
 
 
Kurková Marie
Ihl Roman
 
 
8-9-7893210
2.Nágl Václav
Braný Václav
 
 
Šveňha Jiří
Havlíčková Markéta
 
 
8-7-7-9 1311
3.Nágl VáclavIhl Roman45-6-9-42312
4.Počta TomášKurková Marie-6-57-3 1313
5.Kruch PetrŠveňha Jiří487  3023
6.Hrstka FrantišekHavlíčková Markéta13913  3033
7.Počta TomášIhl Roman893  3043
8.Kruch PetrKurková Marie68-114 3153
9.Hrstka FrantišekŠveňha Jiří7-9-81073263
10.Nágl VáclavHavlíčková Markéta-9-910-7 1364
11.Kruch PetrIhl Roman848  3074
12.Hrstka FrantišekKurková Marie11-7-11893284
13.Braný VáclavŠveňha Jiří5-7-88-22385
14.Počta TomášHavlíčková Markéta-8-771073295
15.Hrstka FrantišekIhl Roman676  30105
16.Braný VáclavKurková Marie-3-8-7  03106
17.Počta Tomᚊveňha Jiří-48-6-4 13107
18.Kruch PetrHavlíčková Markéta568  30117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Nágl Václav02Ihl Roman13
Počta Tomáš22Kurková Marie22
Kruch Petr40Šveňha Jiří22
Hrstka František40Havlíčková Markéta13
Braný Václav02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Lety BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna černošiceRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 02. 2017 19:45 Začátek
utkání
19:45Konec
utkání
22:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:642:24634:472TJ Sokol Černošice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 

 
 
WO    3010
2.Cimler Lukáš
Čáp Martin
 
 
Kosek Jiří
Holeček David
 
 
9-62-12-92311
3.Čáp MartinKosek Jiří1010-67 3121
4.Zmatlík PetrHoleček David-6-68-5 1322
5.Zmatlík LukášNykl Václav-5-7-5  0323
6.Cimler LukášWO    3033
7.Zmatlík PetrKosek Jiří-56-99-82334
8.Zmatlík LukášHoleček David-9-7-4  0335
9.Cimler LukášNykl Václav9-993 3145
10.Čáp MartinWO    3055
11.Zmatlík LukášKosek Jiří8-6126 3165
12.Cimler LukášHoleček David-7868 3175
13.Čáp MartinNykl Václav9-69-633285
14.Zmatlík PetrWO    3095
15.Cimler LukášKosek Jiří598  30105
16.Čáp MartinHoleček David859  30115
17.Zmatlík PetrNykl Václav9-6-10-8 13116
18.Zmatlík LukášWO    30126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Čáp Martin30Kosek Jiří13
Zmatlík Petr03Holeček David22
Zmatlík Lukáš12Nykl Václav22
Cimler Lukáš30   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 09. 2016 19:00 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
11:741:34731:678SK Viktorie Ořech C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kohlík Miroslav ml.
Fürst Mirko
 
 
Škoda Petr
Krolop David
 
 
-8-117-9 1301
2.Píš Daniel
Pražský Michal
 
 
Heřman Miroslav
Veverka Jan
 
 
-79-59-62302
3.Píš DanielVeverka Jan-7896 3112
4.Kohlík Miroslav ml.Škoda Petr-9686 3122
5.Fürst MirkoKrolop David767  3032
6.Pražský MichalHeřman Miroslav-9-8-8  0333
7.Kohlík Miroslav ml.Veverka Jan-8-96463243
8.Fürst MirkoŠkoda Petr858  3053
9.Pražský MichalKrolop David-9-99-11 1354
10.Píš DanielHeřman Miroslav8-115-953264
11.Fürst MirkoVeverka Jan117-10-8-82365
12.Pražský MichalŠkoda Petr-6-8-7  0366
13.Píš DanielKrolop David1198  3076
14.Kohlík Miroslav ml.Heřman Miroslav8-846 3186
15.Pražský MichalVeverka Jan-8-865-72387
16.Píš DanielŠkoda Petr-88-7773297
17.Kohlík Miroslav ml.Krolop David8-7-87532107
18.Fürst MirkoHeřman Miroslav8-7-611932117

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Píš Daniel40Veverka Jan22
Kohlík Miroslav ml.40Škoda Petr13
Fürst Mirko31Krolop David13
Pražský Michal04Heřman Miroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Úholičky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna UněticeRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:15Konec
utkání
21:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1323:43567:649TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Trubnikov Stanislav
Moravec Petr
 
 
Dalihod Miroslav
Navrátil Vojtěch
 
 
-156-2-4 1301
2.Honek Jan
Honek Jan st.
 
 
Framberk Jan
Krásný Antonín
 
 
-89-96-72302
3.Honek Jan st.Dalihod Miroslav989  3012
4.Honek JanNavrátil Lukáš-8-9-8  0313
5.Moravec PetrFramberk Jan9-4-2-5 1314
6.Trubnikov StanislavKrásný Antonín-9-7-9  0315
7.Honek JanDalihod Miroslav-3-6-9  0316
8.Moravec PetrNavrátil Lukáš7-735 3126
9.Trubnikov StanislavFramberk Jan8-5-9-9 1327
10.Honek Jan st.Krásný Antonín5-4-11-5 1328
11.Moravec PetrDalihod Miroslav-145-6633238
12.Trubnikov StanislavNavrátil Lukáš-7-5-3  0339
13.Honek Jan st.Framberk Jan46-712 3149
14.Honek JanKrásný Antonín-3-12-5  03410
15.Trubnikov StanislavDalihod Miroslav886  30510
16.Honek Jan st.Navrátil Lukáš-12-25-9 13511
17.Honek JanFramberk Jan-8-6-9  03512
18.Moravec PetrKrásný Antonín-127-9-8 13513

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Honek Jan st.22Dalihod Miroslav13
Honek Jan04Navrátil Lukáš31
Moravec Petr22Framberk Jan31
Trubnikov Stanislav13Krásný Antonín40



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sokol Rudná BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sál restaurace Sokol, Masarykova 16, RudnáRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1231:42671:710TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hluchý Marek
Šenbauer Jiří
 
 
Richter Jaroslav st.
Špiegel Jan
 
 
-9-610-8 1301
2.Charvát Vojtěch
Požárský Josef
 
 
Manek Jakub
Klinga Petr
 
 
108-48 3111
3.Požárský JosefRichter Jaroslav st.-96-71183221
4.Hluchý MarekŠpiegel Jan815-9-9-82322
5.Charvát VojtěchManek Jakub6-8-3-9 1323
6.Šenbauer JiříKlinga Petr-98-4-6 1324
7.Hluchý MarekRichter Jaroslav st.-3698 3134
8.Charvát VojtěchŠpiegel Jan-79-98-132335
9.Šenbauer JiříManek Jakub-6-6-6  0336
10.Požárský JosefKlinga Petr9-8810 3146
11.Charvát VojtěchRichter Jaroslav st.-987-5-42347
12.Šenbauer JiříŠpiegel Jan-9-978-122348
13.Požárský JosefManek Jakub-8-4-9  0349
14.Hluchý MarekKlinga Petr-12444 3159
15.Šenbauer JiříRichter Jaroslav st.-6-11-8  03510
16.Požárský JosefŠpiegel Jan-55-9-9 13511
17.Hluchý MarekManek Jakub873  30611
18.Charvát VojtěchKlinga Petr-76-8-9 13612

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Požárský Josef22Richter Jaroslav st.22
Hluchý Marek31Špiegel Jan40
Charvát Vojtěch04Manek Jakub31
Šenbauer Jiří04Klinga Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS