Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Viktoria Vestec BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:Sokol Rudná BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
TJ VIKTORIA VESTECRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:35675:683TJ Viktoria Vestec B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Havlíčková Markéta
Šveňha Jiří
 
 
Hluchý Marek
Sloup Jiří
 
 
-9-79-7 1301
2.Kurková Marie
Ihl Roman
 
 
Cihelka Jaroslav
Požárský Josef
 
 
-6-119483211
3.Vaňousová BarboraPožárský Josef-9614-9-82312
4.Kurková MarieSloup Jiří1079  3022
5.Šveňha JiříCihelka Jaroslav79-114 3132
6.Ihl RomanHluchý Marek-7-3-3  0333
7.Kurková MariePožárský Josef-6877 3143
8.Šveňha JiříSloup Jiří4510  3053
9.Ihl RomanCihelka Jaroslav13-8-8-4 1354
10.Vaňousová BarboraHluchý Marek10-8-6753264
11.Šveňha JiříPožárský Josef-9-810883274
12.Ihl RomanSloup Jiří6-10-6-5 1375
13.Havlíčková MarkétaCihelka Jaroslav9-6-87-62376
14.Kurková MarieHluchý Marek79-55 3186
15.Ihl RomanPožárský Josef7-1086 3196
16.Havlíčková MarkétaSloup Jiří-9988 31106
17.Kurková MarieCihelka Jaroslav-95-8-4 13107
18.Šveňha JiříHluchý Marek-2-1-8  03108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Vaňousová Barbora11Požárský Josef13
Kurková Marie31Sloup Jiří13
Šveňha Jiří31Cihelka Jaroslav31
Ihl Roman13Hluchý Marek22
Havlíčková Markéta11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Libčice CVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Únětice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna Libčice, Nám. Svobody 249, Libčice n. Vlt., 25266Rozhodčí:
Datum dle rozpisu25. 02. 2017 09:30 Začátek
utkání
09:30Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
12:640:27646:571TJ Sokol Libčice C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Richter Jaroslav st.
Špiegel Jan
 
 
Franc Martin
Trubnikov Stanislav
 
 
875  3010
2.Klinga Petr
Stypa Jiří
 
 
Honek Jan st.
Moravec Petr
 
 
8-9-710-92311
3.Špiegel JanMoravec Petr-9449 3121
4.Votoček JaroslavHonek Jan st.-12-9-8  0322
5.Richter Jaroslav st.Trubnikov Stanislav364  3032
6.Klinga PetrFranc Martin438  3042
7.Votoček JaroslavMoravec Petr-11-7-9  0343
8.Richter Jaroslav st.Honek Jan st.9-588 3153
9.Klinga PetrTrubnikov Stanislav323  3063
10.Špiegel JanFranc Martin675  3073
11.Richter Jaroslav st.Moravec Petr-10-14-8  0374
12.Klinga PetrHonek Jan st.5-86-873284
13.Špiegel JanTrubnikov Stanislav56-4-10103294
14.Stypa JiříFranc Martin-9-4127-72395
15.Klinga PetrMoravec Petr948  30105
16.Špiegel JanHonek Jan st.-0WO   03106
17.Stypa JiříTrubnikov Stanislav86-9-9732116
18.Richter Jaroslav st.Franc Martin11-489 31126

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Špiegel Jan31Moravec Petr22
Votoček Jaroslav02Honek Jan st.22
Richter Jaroslav st.31Trubnikov Stanislav04
Klinga Petr40Franc Martin13
Stypa Jiří11   



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Úholičky BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK Viktorie Ořech CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična Úholičky, Náves 10Rozhodčí:
Datum dle rozpisu23. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
21:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
14:446:18658:430TJ Úholičky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Carvan Miloslav
Krásný Antonín
 
 
Kohlík Miroslav ml.
Yaroslavtsev Vitaly
 
 
-9-7-6  0301
2.Framberk Jan
Navrátil Lukáš
 
 

 
 
WO    3011
3.Carvan MiloslavKohlík Miroslav ml.-118-131093221
4.Krásný AntonínYaroslavtsev Vitaly15114  3031
5.Framberk JanSezemský Jaroslav826  3041
6.Navrátil LukášWO    3051
7.Krásný AntonínKohlík Miroslav ml.-78-4-6 1352
8.Framberk JanYaroslavtsev Vitaly-8-104-7 1353
9.Navrátil LukášSezemský Jaroslav-101184 3163
10.Carvan MiloslavWO    3073
11.Framberk JanKohlík Miroslav ml.-67-8833283
12.Navrátil LukášYaroslavtsev Vitaly759  3093
13.Carvan MiloslavSezemský Jaroslav9311  30103
14.Krásný AntonínWO    30113
15.Navrátil LukášKohlík Miroslav ml.7-8311 31123
16.Carvan MiloslavYaroslavtsev Vitaly-344-10-423124
17.Dalihod JakubSezemský Jaroslav987  30134
18.Framberk JanWO    30144

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Carvan Miloslav21Kohlík Miroslav ml.13
Krásný Antonín11Yaroslavtsev Vitaly22
Framberk Jan21Sezemský Jaroslav04
Navrátil Lukáš30   
Dalihod Jakub10   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK Viktorie Ořech DVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Černošice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna OřechRozhodčí:
Datum dle rozpisu24. 02. 2017 19:30 Začátek
utkání
19:30Konec
utkání
22:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:39694:701nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Škoda Petr
Novák Tomáš
 
 
Cimler Lukáš
Tichý Jiří
 
 
-7-8-9  0301
2.Heřman Miroslav
Krolop David
 
 
Zmatlík Lukáš
Zmatlík Petr
 
 
-10-9121093211
3.Krolop DavidZmatlík Petr81410  3021
4.Škoda PetrCimler Lukáš-8-10-6  0322
5.Heřman MiroslavTichý Jiří10-67-5-102323
6.Novák TomášZmatlík Lukáš-5-10-7  0324
7.Škoda PetrZmatlík Petr6-7-8973234
8.Heřman MiroslavCimler Lukáš7-5-61453244
9.Novák TomášTichý Jiří-4-65763254
10.Krolop DavidZmatlík Lukáš-108-913-52355
11.Heřman MiroslavZmatlík Petr-78-10-5 1356
12.Novák TomášCimler Lukáš-6-4-9  0357
13.Krolop DavidTichý Jiří67-77 3167
14.Škoda PetrZmatlík Lukáš-10-765-102368
15.Novák TomášZmatlík Petr-8-95-7 1369
16.Krolop DavidCimler Lukáš-5457 3179
17.Škoda PetrTichý Jiří8-726 3189
18.Heřman MiroslavZmatlík Lukáš-8795 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Krolop David31Zmatlík Petr22
Škoda Petr22Cimler Lukáš22
Heřman Miroslav22Tichý Jiří13
Novák Tomáš13Zmatlík Lukáš31



Zápis o utkání
Název soutěže: Okresní přebor 2.třída Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Lety BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mníšek pod Brdy DRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
sokolovna LetyRozhodčí:
Datum dle rozpisu21. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:10Konec
utkání
21:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:30687:627TJ Sokol Lety B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kovář Václav
Nykl Václav
 
 
Doležal Tomáš
Tůma Martin
 
 
-109-12-3 1301
2.Kosek Jiří
Holeček David
 
 
Petkanič Vladimír
Znamenáček Bohumil
 
 
-73-8-9 1302
3.Kovář VáclavDoležal Tomáš-99-88-102303
4.Kosek JiříTůma Martin9-12-7-9 1304
5.Nykl VáclavPetkanič Vladimír768  3014
6.Holeček DavidZnamenáček Bohumil451  3024
7.Kosek JiříDoležal Tomáš9-9-8893234
8.Nykl VáclavTůma Martin5-15-99-22335
9.Holeček DavidPetkanič Vladimír7-887 3145
10.Kovář VáclavZnamenáček Bohumil778  3055
11.Nykl VáclavDoležal Tomáš14-10-9-9 1356
12.Holeček DavidTůma Martin4-8-5-7 1357
13.Kovář VáclavPetkanič Vladimír76-44 3167
14.Kosek JiříZnamenáček Bohumil398  3077
15.Holeček DavidDoležal Tomáš6-8910 3187
16.Kovář VáclavTůma Martin-46-8-8 1388
17.Kosek JiříPetkanič Vladimír58-69 3198
18.Nykl VáclavZnamenáček Bohumil786  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kovář Václav22Doležal Tomáš22
Kosek Jiří31Tůma Martin40
Nykl Václav22Petkanič Vladimír04
Holeček David31Znamenáček Bohumil04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS