Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
Milek Libor
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:29 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Knápek JaroslavKristek Patrik     1301
4.Milek LiborKristek Pavel     3211
5.Kuběnka RadekKristek Lukáš     1312
6.Suchý JaroslavBako Ladislav     3122
7.Milek LiborKristek Patrik     1323
8.Kuběnka RadekKristek Pavel     3233
9.Suchý JaroslavKristek Lukáš     3243
10.Knápek JaroslavBako Ladislav     3253
11.Kuběnka RadekKristek Patrik     3163
12.Suchý JaroslavKristek Pavel     3273
13.Knápek JaroslavKristek Lukáš     1374
14.Milek LiborBako Ladislav     1375
15.Suchý JaroslavKristek Patrik     3185
16.Knápek JaroslavKristek Pavel     3195
17.Milek LiborKristek Lukáš     30105
18.Kuběnka RadekBako Ladislav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Knápek Jaroslav22Kristek Patrik22
Milek Libor22Kristek Pavel04
Kuběnka Radek21Kristek Lukáš22
Suchý Jaroslav40Bako Ladislav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
Fangl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1018:38 TJ Sokol Česká Třebová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Rossler MilanMalina Milan     3110
4.Fangl JiříŘeháček Martin     0311
5.Mužík SamuelVaňous Jan     0312
6.Bureš LukášRybka Tomáš ml.     3122
7.Fangl JiříMalina Milan     0323
8.Mužík SamuelŘeháček Martin     0324
9.Bureš LukášVaňous Jan     3134
10.Rossler MilanRybka Tomáš ml.     3144
11.Mužík SamuelMalina Milan     0345
12.Bureš LukášŘeháček Martin     0346
13.Rossler MilanVaňous Jan     3256
14.Fangl JiříRybka Tomáš ml.     0357
15.Bureš LukášMalina Milan     0358
16.Rossler MilanŘeháček Martin     0359
17.Fangl JiříVaňous Jan     3269
18.Mužík SamuelRybka Tomáš ml.     03610

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Rossler Milan31Malina Milan31
Fangl Jiří13Řeháček Martin40
Mužík Samuel04Vaňous Jan13
Bureš Lukáš22Rybka Tomáš ml.22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CVrchní
rozhodčí:
Stejskal Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:840:37 Orel Vysoké Mýto C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Herel Miroslav
Krejsa Miroslav ml.
 
 
Táborský Jiří
Hýbl Josef
 
 
     3110
2.Mrkos Roman
Stejskal Jan
 
 
Nežádal Karel
Janků Jaroslav
 
 
     3120
3.Herel MiroslavNežádal Karel     3230
4.Mrkos RomanTáborský Jiří     2331
5.Stejskal JanJanků Jaroslav     3041
6.Krejsa Miroslav ml.Hýbl Josef     3251
7.Mrkos RomanNežádal Karel     1352
8.Stejskal JanTáborský Jiří     1353
9.Krejsa Miroslav ml.Janků Jaroslav     3263
10.Herel MiroslavHýbl Josef     1364
11.Stejskal JanNežádal Karel     2365
12.Krejsa Miroslav ml.Táborský Jiří     3175
13.Herel MiroslavJanků Jaroslav     3285
14.Mrkos RomanHýbl Josef     0386
15.Krejsa Miroslav ml.Nežádal Karel     3096
16.Herel MiroslavTáborský Jiří     2397
17.Mrkos RomanJanků Jaroslav     1398
18.Stejskal JanHýbl Josef     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Herel Miroslav22Nežádal Karel22
Mrkos Roman04Táborský Jiří31
Stejskal Jan22Janků Jaroslav13
Krejsa Miroslav ml.40Hýbl Josef22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
Valach Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:836:32663:645TJ Sokol Sudslava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valach Přemysl
Valach Josef
 
 
Hrubý Radek
Šimek Roman
 
 
97-67 3110
2.Harapátová Stanislava
Slezáková Blanka
 
 
Záloha Jan
Sládek Libor
 
 
7-8-9-10 1311
3.Valach PřemyslHrubý Radek-889-8-92312
4.Valach JosefSládek Libor-8-9-7  0313
5.Slezáková BlankaŠimek Roman89-77 3123
6.Harapátová StanislavaZáloha Jan-8-99-8 1324
7.Valach JosefHrubý Radek-9-8910-82325
8.Slezáková BlankaSládek Libor76-99 3135
9.Harapátová StanislavaŠimek Roman879  3045
10.Valach PřemyslZáloha Jan986  3055
11.Slezáková BlankaHrubý Radek-8-9-7  0356
12.Harapátová StanislavaSládek Libor-9-7-8  0357
13.Valach PřemyslŠimek Roman89-88 3167
14.Valach JosefZáloha Jan-8-9-10  0368
15.Harapátová StanislavaHrubý Radek89-10-993278
16.Valach PřemyslSládek Libor78-89 3188
17.Valach JosefŠimek Roman776  3098
18.Slezáková BlankaZáloha Jan98-710 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valach Přemysl31Hrubý Radek31
Valach Josef13Sládek Libor22
Slezáková Blanka31Šimek Roman04
Harapátová Stanislava22Záloha Jan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BRozhodčí:Aliger Vladislav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnátniceRozhodčí:Kalousek Ladislav
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:Procházka David
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Aliger Vladislav
 
 
Valenta Jakub
Krejčí Tomáš st.
 
 
         
2.Procházka David
Kalousek Ladislav
 
 
Baláš Zbyněk
Matějus Leoš
 
 
         
3.Hubálek PetrValenta Jakub     1301
4.Kalousek LadislavKrejčí Tomáš st.     0302
5.Aliger VladislavBaláš Zbyněk     3212
6.Procházka DavidMatějus Leoš     2313
7.Kalousek LadislavValenta Jakub     1314
8.Aliger VladislavKrejčí Tomáš st.     0315
9.Procházka DavidBaláš Zbyněk     1316
10.Hubálek PetrMatějus Leoš     1317
11.Aliger VladislavValenta Jakub     1318
12.Procházka DavidKrejčí Tomáš st.     1319
13.Hubálek PetrBaláš Zbyněk     3129
14.Kalousek LadislavMatějus Leoš     13210
15.Procházka DavidValenta Jakub         
16.Hubálek PetrKrejčí Tomáš st.         
17.Kalousek LadislavBaláš Zbyněk         
18.Aliger VladislavMatějus Leoš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Hubálek Petr12Valenta Jakub30
Kalousek Ladislav03Krejčí Tomáš st.30
Aliger Vladislav12Baláš Zbyněk12
Procházka David03Matějus Leoš30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk SkořeniceVrchní
rozhodčí:
Bělohlávek Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství SkořeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28 Sk Skořenice

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Bělohlávek LubošLohynský Lukáš     0301
4.Ulrych MilanOpravil Jiří     2302
5.Ulrych Miloš st.Pospíšil Tomáš st.     3212
6.Beneš Václav ml.Lohynský Milan     3122
7.Ulrych MilanLohynský Lukáš     1323
8.Ulrych Miloš st.Opravil Jiří     3133
9.Beneš Václav ml.Pospíšil Tomáš st.     1334
10.Bělohlávek LubošLohynský Milan     3244
11.Ulrych Miloš st.Lohynský Lukáš     1345
12.Beneš Václav ml.Opravil Jiří     3155
13.Bělohlávek LubošPospíšil Tomáš st.     3165
14.Ulrych MilanLohynský Milan     3175
15.Beneš Václav ml.Lohynský Lukáš     3085
16.Bělohlávek LubošOpravil Jiří     1386
17.Ulrych MilanPospíšil Tomáš st.     3096
18.Ulrych Miloš st.Lohynský Milan     31106

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Bělohlávek Luboš22Lohynský Lukáš31
Ulrych Milan22Opravil Jiří22
Ulrych Miloš st.31Pospíšil Tomáš st.13
Beneš Václav ml.31Lohynský Milan04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS