Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun CVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:535:26579:560TJ Lanškroun C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Kristek PatrikProcházka Adam-810-9-5 1301
4.Kristek PavelMelichar Martin685  3011
5.Bako LadislavProcházka David6-7-5763221
6.Kristek LukášHubálek Petr-8-78-8 1322
7.Kristek PavelProcházka Adam8-689 3132
8.Bako LadislavMelichar Martin89-95 3142
9.Kristek LukášProcházka David-8-86993252
10.Kristek PatrikHubálek Petr-8-67-9 1353
11.Bako LadislavProcházka Adam86-79 3163
12.Kristek LukášMelichar Martin1256  3073
13.Kristek PatrikProcházka David89-69 3183
14.Kristek PavelHubálek Petr-7-6-8  0384
15.Kristek LukášProcházka Adam7-68-6-102385
16.Kristek PatrikMelichar Martin8-797 3195
17.Kristek PavelProcházka David-88-691132105
18.Bako LadislavHubálek Petr-4-5-4  03  

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Kristek Patrik22Procházka Adam22
Kristek Pavel31Melichar Martin04
Bako Ladislav30Procházka David04
Kristek Lukáš22Hubálek Petr30



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová CVrchní
rozhodčí:
Malina Milan
HOSTUJÍCÍ:Sk SkořeniceRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8 TJ Sokol Česká Třebová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Malina MilanBělohlávek Luboš     3110
4.Řeháček MartinUlrych Milan     3020
5.Mikeš PavelUlrych Miloš st.     3230
6.Rybka Tomáš ml.Beneš Václav ml.     3040
7.Řeháček MartinBělohlávek Luboš     3250
8.Mikeš PavelUlrych Milan     3060
9.Rybka Tomáš ml.Ulrych Miloš st.     3070
10.Malina MilanBeneš Václav ml.     3180
11.Mikeš PavelBělohlávek Luboš     3190
12.Rybka Tomáš ml.Ulrych Milan     31100
13.Malina MilanUlrych Miloš st.         
14.Řeháček MartinBeneš Václav ml.         
15.Rybka Tomáš ml.Bělohlávek Luboš         
16.Malina MilanUlrych Milan         
17.Řeháček MartinUlrych Miloš st.         
18.Mikeš PavelBeneš Václav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Malina Milan20Bělohlávek Luboš03
Řeháček Martin20Ulrych Milan03
Mikeš Pavel30Ulrych Miloš st.02
Rybka Tomáš ml.30Beneš Václav ml.02



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Miroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:34 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mrkos Roman
Krejsa Miroslav
 
 
Matějus Leoš
Baláš Zbyněk
 
 
     3010
2.Dian Marian
Mrkos Ladislav
 
 
Valenta Jakub
Krejčí Tomáš st.
 
 
     1311
3.Mrkos RomanValenta Jakub     0312
4.Krejsa MiroslavKrejčí Tomáš st.     2313
5.Šimek LiborMatějus Leoš     1314
6.Drahoš RadekBaláš Zbyněk     3124
7.Krejsa MiroslavValenta Jakub     3234
8.Šimek LiborKrejčí Tomáš st.     0335
9.Drahoš RadekMatějus Leoš     3145
10.Mrkos RomanBaláš Zbyněk     3155
11.Šimek LiborValenta Jakub     1356
12.Drahoš RadekKrejčí Tomáš st.     0357
13.Mrkos RomanMatějus Leoš     3167
14.Krejsa MiroslavBaláš Zbyněk     3077
15.Drahoš RadekValenta Jakub     0378
16.Mrkos RomanKrejčí Tomáš st.     3188
17.Krejsa MiroslavMatějus Leoš     3098
18.Šimek LiborBaláš Zbyněk     2399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mrkos Roman31Valenta Jakub31
Krejsa Miroslav31Krejčí Tomáš st.31
Šimek Libor04Matějus Leoš13
Drahoš Radek22Baláš Zbyněk13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
Valach Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:37 TJ Sokol Sudslava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valach Přemysl
Valach Josef
 
 
Lohynský Lukáš
Opravil Jiří
 
 
     3210
2.Marešová Marie
Harapátová Stanislava
 
 
Lohynský Milan
Pospíšil Tomáš st.
 
 
     1311
3.Valach PřemyslLohynský Lukáš     2312
4.Valach JosefOpravil Jiří     0313
5.Harapátová StanislavaPospíšil Tomáš st.     3123
6.Marešová MarieLohynský Milan     3233
7.Valach JosefLohynský Lukáš     2334
8.Harapátová StanislavaOpravil Jiří     3044
9.Marešová MariePospíšil Tomáš st.     0345
10.Valach PřemyslLohynský Milan     3155
11.Harapátová StanislavaLohynský Lukáš     0356
12.Marešová MarieOpravil Jiří     2357
13.Valach PřemyslPospíšil Tomáš st.     3267
14.Valach JosefLohynský Milan     3177
15.Marešová MarieLohynský Lukáš     1378
16.Valach PřemyslOpravil Jiří     3088
17.Valach JosefPospíšil Tomáš st.     3298
18.Harapátová StanislavaLohynský Milan     32108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Valach Přemysl31Lohynský Lukáš40
Valach Josef22Opravil Jiří22
Harapátová Stanislava31Pospíšil Tomáš st.13
Marešová Marie13Lohynský Milan04



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice AVrchní
rozhodčí:
Milek Libor
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ZŠ TATENICERozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15 TJ Sokol Tatenice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Knápek JaroslavTáborský Jiří     3110
4.Milek LiborNežádal Karel     3120
5.Kuběnka RadekMatoušek Petr     3230
6.Suchý JaroslavJanků Jaroslav     3040
7.Milek LiborTáborský Jiří     1341
8.Kuběnka RadekNežádal Karel     3251
9.Suchý JaroslavMatoušek Petr     1352
10.Knápek JaroslavJanků Jaroslav     3062
11.Kuběnka RadekTáborský Jiří     3172
12.Suchý JaroslavNežádal Karel     3082
13.Knápek JaroslavMatoušek Petr     3292
14.Milek LiborJanků Jaroslav     30102
15.Suchý JaroslavTáborský Jiří         
16.Knápek JaroslavNežádal Karel         
17.Milek LiborMatoušek Petr         
18.Kuběnka RadekJanků Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Knápek Jaroslav30Táborský Jiří12
Milek Libor21Nežádal Karel03
Kuběnka Radek30Matoušek Petr12
Suchý Jaroslav21Janků Jaroslav03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BVrchní
rozhodčí:
Fangl Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična ŘetováRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:31 TJ Sokol Plchovice Sršně A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Fangl JiříHrubý Radek     2301
4.Vilhelm VáclavSládek Libor     0302
5.Mužík SamuelVojtíšek Jindřich     0303
6.Bureš LukášZáloha Jan     0304
7.Vilhelm VáclavHrubý Radek     2305
8.Mužík SamuelSládek Libor     0306
9.Bureš LukášVojtíšek Jindřich     2307
10.Fangl JiříZáloha Jan     3117
11.Mužík SamuelHrubý Radek     0318
12.Bureš LukášSládek Libor     0319
13.Fangl JiříVojtíšek Jindřich     23110
14.Vilhelm VáclavZáloha Jan     13  
15.Bureš LukášHrubý Radek         
16.Fangl JiříSládek Libor         
17.Vilhelm VáclavVojtíšek Jindřich         
18.Mužík SamuelZáloha Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Fangl Jiří12Hrubý Radek30
Vilhelm Václav02Sládek Libor30
Mužík Samuel03Vojtíšek Jindřich30
Bureš Lukáš03Záloha Jan11

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy