Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto CVrchní
rozhodčí:
Krejsa Miroslav ml.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Husova 62, Vysoké Mýto 56601, vedle plaveckého bazénuRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:37 TJ Sokol Česká Třebová C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Krejsa Miroslav ml.
Krejsa Miroslav
 
 
Malina Milan
Řeháček Martin
 
 
     0301
2.Herel Miroslav
Mrkos Roman
 
 
Mikeš Pavel
Rybka Tomáš ml.
 
 
     0302
3.Krejsa MiroslavMalina Milan     0303
4.Herel MiroslavŘeháček Martin     1304
5.Mrkos RomanMikeš Pavel     3114
6.Krejsa Miroslav ml.Rybka Tomáš ml.     3224
7.Herel MiroslavMalina Milan     2325
8.Mrkos RomanŘeháček Martin     1326
9.Krejsa Miroslav ml.Mikeš Pavel     3036
10.Krejsa MiroslavRybka Tomáš ml.     3046
11.Mrkos RomanMalina Milan     2347
12.Krejsa Miroslav ml.Řeháček Martin     3257
13.Krejsa MiroslavMikeš Pavel     3267
14.Herel MiroslavRybka Tomáš ml.     3077
15.Krejsa Miroslav ml.Malina Milan     2378
16.Krejsa MiroslavŘeháček Martin     0379
17.Herel MiroslavMikeš Pavel     3089
18.Mrkos RomanRybka Tomáš ml.     23810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Krejsa Miroslav22Malina Milan40
Herel Miroslav22Řeháček Martin31
Mrkos Roman13Mikeš Pavel04
Krejsa Miroslav ml.31Rybka Tomáš ml.13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava BVrchní
rozhodčí:
Valach Přemysl
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sudslava č.p. 46, Sudslava, 561 13, herna stolního tenisu SudslavaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:25596:553TJ Sokol Sudslava B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Valach Přemysl
Valach Josef
 
 
Kristek Lukáš
Kristek Patrik
 
 
         
2.Slezáková Blanka
Harapátová Stanislava
 
 
Kristek Pavel
Stejskal Adam
 
 
         
3.Harapátová StanislavaKristek Pavel-7-679103210
4.Slezáková BlankaKristek Patrik-68-8-5 1311
5.Valach JosefKristek Lukáš98-8-973221
6.Valach PřemyslStejskal Adam-8-7-9  0322
7.Slezáková BlankaKristek Pavel8-9-79-102323
8.Valach JosefKristek Patrik7-11-99-82324
9.Valach PřemyslKristek Lukáš89-97 3134
10.Harapátová StanislavaStejskal Adam76-98 3144
11.Valach JosefKristek Pavel99-8-763254
12.Valach PřemyslKristek Patrik67-9-883264
13.Harapátová StanislavaKristek Lukáš973  3074
14.Slezáková BlankaStejskal Adam769  3084
15.Valach PřemyslKristek Pavel876  3094
16.Harapátová StanislavaKristek Patrik8-6-7-9 1395
17.Slezáková BlankaKristek Lukáš897  30105
18.Valach JosefStejskal Adam         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Harapátová Stanislava31Kristek Pavel13
Slezáková Blanka22Kristek Patrik31
Valach Josef21Kristek Lukáš04
Valach Přemysl31Stejskal Adam12



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol HnátniceVrchní
rozhodčí:
Hubálek Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Řetová BRozhodčí:Procházka David
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna HnatniceRozhodčí:Kalousek Ladislav
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
14:00Rozhodčí:Melichar Martin
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:36 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hubálek Petr
Melichar Martin
 
 
Fangl Jiří
Rossler Milan
 
 
     1301
2.Kalousek Ladislav
Procházka David
 
 
Vilhelm Václav
Mužík Samuel
 
 
     3111
3.Hubálek PetrFangl Jiří     1312
4.Procházka DavidRossler Milan     3122
5.Melichar MartinMužík Samuel     2323
6.Kalousek LadislavVilhelm Václav     0324
7.Procházka DavidFangl Jiří     3234
8.Melichar MartinRossler Milan     1335
9.Kalousek LadislavMužík Samuel     3045
10.Hubálek PetrVilhelm Václav     3155
11.Melichar MartinFangl Jiří     0356
12.Kalousek LadislavRossler Milan     1357
13.Hubálek PetrMužík Samuel     3067
14.Procházka DavidVilhelm Václav     2368
15.Kalousek LadislavFangl Jiří     1369
16.Hubálek PetrRossler Milan     3279
17.Procházka DavidMužík Samuel     3089
18.Melichar MartinVilhelm Václav     3299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Petr31Fangl Jiří31
Procházka David31Rossler Milan22
Melichar Martin13Mužík Samuel13
Kalousek Ladislav13Vilhelm Václav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Sk SkořeniceVrchní
rozhodčí:
Bělohlávek Luboš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Tatenice ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Pohostinství SkořeniceRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
12:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:37 nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Beneš Václav ml.
Ulrych Milan
 
 
Knápek Jaroslav
Milek Libor
 
 
     0301
2.Bělohlávek Luboš
Ulrych Miloš st.
 
 
Kuběnka Radek
Suchý Jaroslav
 
 
     2302
3.Bělohlávek LubošKuběnka Radek     0303
4.Beneš Václav ml.Milek Libor     3013
5.Ulrych Miloš st.Knápek Jaroslav     1314
6.Ulrych MilanSuchý Jaroslav     3124
7.Beneš Václav ml.Kuběnka Radek     3234
8.Ulrych Miloš st.Milek Libor     3144
9.Ulrych MilanKnápek Jaroslav     2345
10.Bělohlávek LubošSuchý Jaroslav     3155
11.Ulrych Miloš st.Kuběnka Radek     1356
12.Ulrych MilanMilek Libor     3166
13.Bělohlávek LubošKnápek Jaroslav     3276
14.Beneš Václav ml.Suchý Jaroslav     3286
15.Ulrych MilanKuběnka Radek     1387
16.Bělohlávek LubošMilek Libor     2388
17.Beneš Václav ml.Knápek Jaroslav     3098
18.Ulrych Miloš st.Suchý Jaroslav     1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bělohlávek Luboš22Kuběnka Radek31
Beneš Václav ml.40Milek Libor13
Ulrych Miloš st.13Knápek Jaroslav22
Ulrych Milan22Suchý Jaroslav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Mistrovice BVrchní
rozhodčí:
Krejčí Tomáš st.
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Plchovice Sršně ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tělocvična OURozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:13 TJ Sokol Mistrovice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Dvořáček MichalSládek Libor     2301
4.Matějus LeošŠimek Roman     3011
5.Krejčí Tomáš st.Oliva Vladimír     1312
6.Valenta JakubHrubý Radek     3222
7.Matějus LeošSládek Libor     3232
8.Krejčí Tomáš st.Šimek Roman     3042
9.Valenta JakubOliva Vladimír     3052
10.Dvořáček MichalHrubý Radek     3162
11.Krejčí Tomáš st.Sládek Libor     3072
12.Valenta JakubŠimek Roman     3182
13.Dvořáček MichalOliva Vladimír     3092
14.Matějus LeošHrubý Radek     31102
15.Valenta JakubSládek Libor     31  
16.Dvořáček MichalŠimek Roman         
17.Matějus LeošOliva Vladimír         
18.Krejčí Tomáš st.Hrubý Radek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Dvořáček Michal21Sládek Libor12
Matějus Leoš30Šimek Roman03
Krejčí Tomáš st.21Oliva Vladimír12
Valenta Jakub30Hrubý Radek03



Zápis o utkání
Název soutěže: Regionální přebor 2 Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Králíky BVrchní
rozhodčí:
Vyšohlíd Antonín
HOSTUJÍCÍ:TTC Sedlec BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Sokolovna ZŠ MoravskáRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:00 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:14 TJ Jiskra Králíky B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.
 
 

 
 
         
2.
 
 

 
 
         
3.Pospíšil Tomáš st.Nežádal Karel     3210
4.Opravil JiříHýbl Josef     3120
5.Lohynský MilanMatoušek Petr     2321
6.Lohynský LukášSochor Jan     3031
7.Opravil JiříNežádal Karel     3241
8.Lohynský MilanHýbl Josef     3151
9.Lohynský LukášMatoušek Petr     3061
10.Pospíšil Tomáš st.Sochor Jan     2362
11.Lohynský MilanNežádal Karel     3272
12.Lohynský LukášHýbl Josef     3082
13.Hlava KarelMatoušek Petr     3092
14.Opravil JiříSochor Jan     30102
15.Lohynský LukášNežádal Karel         
16.Hlava KarelHýbl Josef         
17.Opravil JiříMatoušek Petr         
18.Lohynský MilanSochor Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry00čtyřhry00
Pospíšil Tomáš st.11Nežádal Karel03
Opravil Jiří30Hýbl Josef03
Lohynský Milan21Matoušek Petr12
Lohynský Lukáš30Sochor Jan12
Hlava Karel10   
strídání 13- Hlava za Pospíšil

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS