Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:2351:181KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Langr Lukáš ml.
Kristek Patrik
 
 
344  3010
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
765  3020
3.Malinský TomášJányš Ondřej738  3030
4.Netolický JanLangr Lukáš ml.674  3040
5.Dočekal TomášKleiner Marek75-814 3150
6.Netolický TomášKristek Patrik125  3060
7.Netolický JanJányš Ondřej72-64 3170
8.Dočekal TomášLangr Lukáš ml.611  3080
9.Netolický TomášKleiner Marek9711  3090
10.Malinský TomášKristek Patrik238  30100
11.Dočekal TomášJányš Ondřej         
12.Netolický TomášLangr Lukáš ml.         
13.Malinský TomášKleiner Marek         
14.Netolický JanKristek Patrik         
15.Netolický TomášJányš Ondřej         
16.Malinský TomášLangr Lukáš ml.         
17.Netolický JanKleiner Marek         
18.Dočekal TomášKristek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš20Jányš Ondřej02
Netolický Jan20Langr Lukáš ml.02
Dočekal Tomáš20Kleiner Marek02
Netolický Tomáš20Kristek Patrik02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:437:18546:471TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
6-94-9-82301
2.Dočkal Radek
Novotný Luboš
 
 
Wávra Pavel
Plíva Roman
 
 
1189  3011
3.Dočkal RadekWávra Pavel10-810-8-82312
4.Kudýn PetrPatka Václav9910  3022
5.Novotný LubošHýbl Tomáš282  3032
6.Lukeš MarekPlíva Roman-51-10963242
7.Kudýn PetrWávra Pavel-10-856-62343
8.Novotný LubošPatka Václav8-5712 3153
9.Lukeš MarekHýbl Tomáš656  3063
10.Dočkal RadekPlíva Roman669  3073
11.Novotný LubošWávra Pavel68-715 3183
12.Lukeš MarekPatka Václav-49-2-3 1384
13.Dočkal RadekHýbl Tomáš-9957 3194
14.Kudýn PetrPlíva Roman4-5108 31104
15.Lukeš MarekWávra Pavel         
16.Dočkal RadekPatka Václav         
17.Kudýn PetrHýbl Tomáš         
18.Novotný LubošPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Dočkal Radek21Wávra Pavel21
Kudýn Petr21Patka Václav12
Novotný Luboš30Hýbl Tomáš03
Lukeš Marek21Plíva Roman03
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu02. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3351:209TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
-6669 3110
2.Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
Slavík Miroslav
Absolon Martin
 
 
332  3020
3.Čopián ŠtefanSlavík Miroslav244  3030
4.Janák MartinŠťastný Daniel869  3040
5.Kantorek JiříAbsolon Martin343  3050
6.Svojanovský RadimKršiak Tomáš6-3511 3160
7.Janák MartinSlavík Miroslav679  3070
8.Kantorek Jiř튝astný Daniel10113  3080
9.Svojanovský RadimAbsolon Martin846  3090
10.Čopián ŠtefanKršiak Tomáš68-74 31100
11.Kantorek JiříSlavík Miroslav         
12.Svojanovský RadimŠťastný Daniel         
13.Čopián ŠtefanAbsolon Martin         
14.Janák MartinKršiak Tomáš         
15.Svojanovský RadimSlavík Miroslav         
16.Čopián ŠtefanŠťastný Daniel         
17.Janák MartinAbsolon Martin         
18.Kantorek JiříKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Čopián Štefan20Slavík Miroslav02
Janák Martin20Šťastný Daniel02
Kantorek Jiří20Absolon Martin02
Svojanovský Radim20Kršiak Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálek, při ZŠ ul. Svatopluka Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:30637:600SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Jan
Kučera Martin
 
 
Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
-92-86-72301
2.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Slavíček Martin
Doležal Jan
 
 
-6988 3111
3.Mikulecký JanHodas David6145  3021
4.Kučera MartinDoležal Jan5-8-6-9 1322
5.Bělohlávek DominikSlavíček Martin797  3032
6.Stránský MatějHájek Ladislav-12452 3142
7.Kučera MartinHodas David-8-512-5 1343
8.Bělohlávek DominikDoležal Jan714-67 3153
9.Stránský MatějSlavíček Martin566  3063
10.Mikulecký JanHájek Ladislav-987-11103273
11.Bělohlávek DominikHodas David10-835 3183
12.Stránský MatějDoležal Jan696  3093
13.Mikulecký JanSlavíček Martin8-8-78-82394
14.Kučera MartinHájek Ladislav-12-6-8  0395
15.Stránský MatějHodas David-8-7-8  0396
16.Mikulecký JanDoležal JanWO    0397
17.Kučera MartinSlavíček Martin-89-6-12 1398
18.Bělohlávek DominikHájek Ladislav556  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Jan21Hodas David22
Kučera Martin04Doležal Jan12
Bělohlávek Dominik40Slavíček Martin22
Stránský Matěj31Hájek Ladislav13
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
ved.týmů
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:102:30136:347TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Murdych Tomáš
Krejčík Libor
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-5-6-4  0301
2.Theodor Daniel
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
-0-0-0  0302
3.Theodor DanielNetolický Lukáš-8-4-2  0303
4.Bezdíček Lukáš-0-0-0  0304
5.Murdych TomášKaplan Zdeněk-5-4-7  0305
6.Krejčík LiborŠtantejský Ondřej-7-49-8 1306
7.Netolický Lukáš-0-0-0  0307
8.Murdych TomášBezdíček Lukáš-6-5-5  0308
9.Krejčík LiborKaplan Zdeněk-3-7-4  0309
10.Theodor DanielŠtantejský Ondřej-5-78-8 13010
11.Murdych TomášNetolický Lukáš         
12.Krejčík LiborBezdíček Lukáš         
13.Theodor DanielKaplan Zdeněk         
14.Štantejský Ondřej         
15.Krejčík LiborNetolický Lukáš         
16.Theodor DanielBezdíček Lukáš         
17.Kaplan Zdeněk         
18.Murdych Tomᚊtantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Theodor Daniel02Netolický Lukáš20
02Bezdíček Lukáš20
Murdych Tomáš02Kaplan Zdeněk20
Krejčík Libor02Štantejský Ondřej20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:833:37652:674TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Stehlík Milan
Joska Vojtěch
 
 
Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 
-5-88-6 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Řezníček David
Polanský Jiří
 
 
-8-7-9  0302
3.Bureš JaroslavDalecký Petr-66-6-5 1303
4.Joska VojtěchŘezníček David-9-610-7 1304
5.Stehlík MilanPolanský Jiří-9910-983214
6.Šindelář PavelRybenský Dušan7-9-910103224
7.Joska VojtěchDalecký Petr-8-3-2  0325
8.Stehlík MilanŘezníček David939  3035
9.Šindelář PavelPolanský Jiří8-688 3145
10.Bureš JaroslavRybenský Dušan9-7-7253255
11.Stehlík MilanDalecký Petr-11-9-6  0356
12.Šindelář PavelŘezníček David7-1410-1063266
13.Bureš JaroslavPolanský Jiří1459  3076
14.Joska VojtěchRybenský Dušan-10-7-6  0377
15.Šindelář PavelDalecký Petr106-8-893287
16.Bureš JaroslavŘezníček David-99-6813297
17.Joska VojtěchPolanský Jiří-8-9-5  0398
18.Stehlík MilanRybenský Dušan9106  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Bureš Jaroslav31Dalecký Petr31
Joska Vojtěch04Řezníček David13
Stehlík Milan31Polanský Jiří13
Šindelář Pavel40Rybenský Dušan13

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy