Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:435:23580:525KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
684  3010
2.Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
Wávra Pavel
Plíva Roman
 
 
1015-10-9103220
3.Malinský TomášWávra Pavel486  3030
4.Netolický JanPatka Václav-96-7-9 1331
5.Dočekal TomášHýbl Tomáš9-98-7-12332
6.Netolický TomášPlíva Roman4108  3042
7.Netolický JanWávra Pavel96-8-993252
8.Dočekal TomášPatka Václav-4-58863262
9.Netolický TomášHýbl Tomáš8-1193 3172
10.Malinský TomášPlíva Roman6-67-643282
11.Dočekal TomášWávra Pavel9-9-5-11 1383
12.Netolický TomášPatka Václav7-10-9-15 1384
13.Malinský TomášHýbl Tomáš112-8-783294
14.Netolický JanPlíva Roman996  30104
15.Netolický TomášWávra Pavel         
16.Malinský TomášPatka Václav         
17.Netolický JanHýbl Tomáš         
18.Dočekal TomášPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš30Wávra Pavel12
Netolický Jan21Patka Václav21
Dočekal Tomáš12Hýbl Tomáš12
Netolický Tomáš21Plíva Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:232TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Kudýn Petr
 
 
Kristek Patrik
Langr Lukáš
 
 
265  3010
2.Dočkal Radek
Novotný Luboš
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
6-10-8843220
3.Novotný LubošJányš Ondřej4-587 3130
4.Kudýn PetrKleiner Marek1056  3040
5.Dočkal RadekLangr Lukáš758  3050
6.Lukeš MarekKristek Patrik778  3060
7.Kudýn PetrJányš Ondřej77-107 3170
8.Dočkal RadekKleiner Marek8410  3080
9.Lukeš MarekLangr Lukáš559  3090
10.Novotný LubošKristek Patrik254  30100
11.Dočkal RadekJányš Ondřej         
12.Lukeš MarekKleiner Marek         
13.Novotný LubošLangr Lukáš         
14.Kudýn PetrKristek Patrik         
15.Lukeš MarekJányš Ondřej         
16.Novotný LubošKleiner Marek         
17.Kudýn PetrLangr Lukáš         
18.Dočkal RadekKristek Patrik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Luboš20Jányš Ondřej02
Kudýn Petr20Kleiner Marek02
Dočkal Radek20Langr Lukáš02
Lukeš Marek20Kristek Patrik02
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu29. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1033:36650:624TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Svojanovská Jana
 
 
Kaplan Vojtěch
Hodas David
 
 
6-8-6-12 1301
2.Čopián Štefan
Procházka Jiří
 
 
Hájek Ladislav
Slavíček Martin
 
 
165-48 3111
3.Procházka JiříKaplan Vojtěch-7-918-92312
4.Svojanovská JanaHodas David-89-10-7 1313
5.Čopián ŠtefanHájek Ladislav657  3023
6.Svojanovský RadimSlavíček Martin-748-10-52324
7.Svojanovská JanaKaplan Vojtěch7-916 3134
8.Čopián ŠtefanHodas David7-4-65-82335
9.Svojanovský RadimHájek Ladislav-8-9-8  0336
10.Procházka JiříSlavíček Martin8-7-10-8 1337
11.Čopián ŠtefanKaplan Vojtěch876  3047
12.Svojanovský RadimHodas David-6-75-8 1348
13.Procházka JiříHájek Ladislav35-99 3158
14.Svojanovská JanaSlavíček Martin8-7-6453268
15.Svojanovský RadimKaplan Vojtěch-8688 3178
16.Procházka JiříHodas David8-6-9-12 1379
17.Svojanovská JanaHájek Ladislav-68-4-13 13710
18.Čopián ŠtefanSlavíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Procházka Jiří13Kaplan Vojtěch13
Svojanovská Jana22Hodas David40
Čopián Štefan21Hájek Ladislav22
Svojanovský Radim13Slavíček Martin21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu27. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:4365:213SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Příhoda Tomáš
Slavík Miroslav
 
 
496  3010
2.Mikulecký Jan
Beneš Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Stránský MatějSlavík Miroslav-78911 3130
4.Mikulecký JanPříhoda Tomáš686  3040
5.Beneš VáclavAbsolon Martin-5-991093250
6.Bělohlávek DominikWO    3060
7.Mikulecký JanSlavík Miroslav8-989 3170
8.Beneš VáclavPříhoda Tomáš91010  3080
9.Bělohlávek DominikAbsolon Martin659  3090
10.Stránský MatějWO    30100
11.Beneš VáclavSlavík Miroslav         
12.Bělohlávek DominikPříhoda Tomáš         
13.Stránský MatějAbsolon Martin         
14.Mikulecký Jan         
15.Bělohlávek DominikSlavík Miroslav         
16.Stránský MatějPříhoda Tomáš         
17.Mikulecký JanAbsolon Martin         
18.Beneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Stránský Matěj10Slavík Miroslav02
Mikulecký Jan20Příhoda Tomáš02
Beneš Václav20Absolon Martin02
Bělohlávek Dominik10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí týmů
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:33376:488TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
-149-6-10 1301
2.Murdych Tomáš
Theodor Daniel
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
-89-1-4 1302
3.Vraštil LukášDalecký Petr-7-99-8 1303
4.Theodor DanielŘezníček David9-4-6-1 1304
5.Murdych TomášPolanský Jiří10-8-6-9 1305
6.Socha ZdeněkKosek Petr84-99 3115
7.Theodor DanielDalecký Petr-514-4-4 1316
8.Murdych TomášŘezníček David-6-4-4  0317
9.Socha ZdeněkPolanský Jiří6128  3027
10.Vraštil LukášKosek Petr-4-5-9  0328
11.Murdych TomášDalecký Petr-5-6-7  0329
12.Socha ZdeněkŘezníček David1-4-9743239
13.Vraštil LukášPolanský Jiří-9-6-1  03310
14.Theodor DanielKosek Petr         
15.Socha ZdeněkDalecký Petr         
16.Vraštil LukášŘezníček David         
17.Theodor DanielPolanský Jiří         
18.Murdych TomášKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraštil Lukáš03Dalecký Petr30
Theodor Daniel02Řezníček David21
Murdych Tomáš03Polanský Jiří21
Socha Zdeněk30Kosek Petr11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 11 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:740:31684:639TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Vojtěch
Stehlík Milan
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
2-6-8-2 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
67-8-6-62302
3.Šindelář PavelKaplan Zdeněk9-88-1053212
4.Bureš JaroslavNetolický Lukáš-67-8-8 1313
5.Stehlík MilanBezdíček Lukáš94-11-853223
6.Joska VojtěchŠtantejský Ondřej31110  3033
7.Bureš JaroslavKaplan Zdeněk9-863 3143
8.Stehlík MilanNetolický Lukáš126-58 3153
9.Joska VojtěchBezdíček Lukáš11-8-12-12 1354
10.Šindelář PavelŠtantejský Ondřej-4677 3164
11.Stehlík MilanKaplan Zdeněk-3-910963274
12.Joska VojtěchNetolický Lukáš-71010-4-102375
13.Šindelář PavelBezdíček Lukáš465  3085
14.Bureš JaroslavŠtantejský Ondřej65-11-10-112386
15.Joska VojtěchKaplan Zdeněk-67-7-3 1387
16.Šindelář PavelNetolický Lukáš88-78 3197
17.Bureš JaroslavBezdíček Lukáš4610  30107
18.Stehlík MilanŠtantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Šindelář Pavel40Kaplan Zdeněk13
Bureš Jaroslav22Netolický Lukáš22
Stehlík Milan30Bezdíček Lukáš13
Joska Vojtěch13Štantejský Ondřej12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy