Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:3366:242TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Chládek Pavel
Jányš Ondřej
 
 
-5874 3110
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Kleiner Marek
Kristek Lukáš
 
 
977  3020
3.Štantejský OndřejChládek Pavel545  3030
4.Netolický LukášJányš Ondřej6312  3040
5.Bezdíček LukášKristek Lukáš-96128 3150
6.Kaplan ZdeněkKleiner Marek-9383 3160
7.Netolický LukášChládek Pavel5127  3070
8.Bezdíček LukášJányš Ondřej689  3080
9.Kaplan ZdeněkKristek Lukáš7410  3090
10.Štantejský OndřejKleiner Marek6126  30100
11.Bezdíček LukášChládek Pavel         
12.Kaplan ZdeněkJányš Ondřej         
13.Štantejský OndřejKristek Lukáš         
14.Netolický LukášKleiner Marek         
15.Kaplan ZdeněkChládek Pavel         
16.Štantejský OndřejJányš Ondřej         
17.Netolický LukášKristek Lukáš         
18.Bezdíček LukášKleiner Marek         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štantejský Ondřej20Chládek Pavel02
Netolický Lukáš20Jányš Ondřej02
Bezdíček Lukáš20Kristek Lukáš02
Kaplan Zdeněk20Kleiner Marek02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24577:434TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Řezníček David
Polanský Jiří
 
 

 
 
WO    3010
2.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
666  3020
3.Polanský JiříWávra Pavel12-10-9-8 1321
4.Kosek PetrPatka Václav-8-8-8  0322
5.Řezníček DavidHýbl Tomáš-1210-8-3 1323
6.Dalecký PetrWO    3033
7.Kosek PetrWávra Pavel-98-9-13 1334
8.Řezníček DavidPatka Václav-10-8-7  0335
9.Dalecký PetrHýbl Tomáš-67-9883245
10.Polanský JiříWO    3055
11.Řezníček DavidWávra Pavel7-9-7-6 1356
12.Dalecký PetrPatka Václav8101  3066
13.Polanský JiříHýbl Tomáš-53-8753276
14.Kosek PetrWO    3086
15.Dalecký PetrWávra Pavel5-99-893296
16.Polanský JiříPatka Václav8810  30106
17.Kosek PetrHýbl Tomáš         
18.Řezníček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Polanský Jiří21Wávra Pavel31
Kosek Petr02Patka Václav22
Řezníček David03Hýbl Tomáš12
Dalecký Petr30   
WO40WO04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:Košťál Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:31616:617TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
Šimonek Petr
Slavík Miroslav
 
 
10-446 3110
2.Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
Kršiak Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
6-48-1243220
3.Socha ZdeněkŠimonek Petr-3-6-7  0321
4.Vraštil LukášSlavík Miroslav-898-9-72322
5.Hladík MiroslavŠťastný Daniel-18-999-82323
6.Koubek RenéKršiak Tomáš5-77-983233
7.Vraštil Lukᚊimonek Petr-3-6-6  0334
8.Hladík MiroslavSlavík Miroslav8-11-3-4 1335
9.Koubek Ren銝astný Daniel659  3045
10.Socha ZdeněkKršiak Tomáš-699-493255
11.Hladík MiroslavŠimonek Petr8-476 3165
12.Koubek RenéSlavík Miroslav35-88 3175
13.Socha ZdeněkŠťastný Daniel-4-49-6 1376
14.Vraštil LukášKršiak Tomáš596  3086
15.Koubek RenéŠimonek Petr8-108-9103296
16.Socha ZdeněkSlavík Miroslav-993-10832106
17.Vraštil Lukᚊťastný Daniel-5-8-7  03  
18.Hladík MiroslavKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk22Šimonek Petr22
Vraštil Lukáš12Slavík Miroslav22
Hladík Miroslav12Šťastný Daniel21
Koubek René40Kršiak Tomáš03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38734:690nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Hodas David
Hortlík Tomáš
 
 
-1369-993210
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
-869-8123220
3.Šindelář PavelHodas David-71022-8-122321
4.Bureš JaroslavDoležal Jan-17-6-7  0322
5.Stehlík MilanSlavíček Martin-6856 3132
6.Rulík JiříHortlík Tomáš533  3042
7.Bureš JaroslavHodas David-12-14-5  0343
8.Stehlík MilanDoležal Jan9-25-1-82344
9.Rulík JiříSlavíček Martin-10-9106-102345
10.Šindelář PavelHortlík Tomáš355  3055
11.Stehlík MilanHodas David-7-98-8 1356
12.Rulík JiříDoležal Jan-91048 3166
13.Šindelář PavelSlavíček Martin-7951 3176
14.Bureš JaroslavHortlík Tomáš17-10-943286
15.Rulík JiříHodas David-94-9-3 1387
16.Šindelář PavelDoležal Jan-9-8-9  0388
17.Bureš JaroslavSlavíček Martin5-7-6-11 1389
18.Stehlík MilanHortlík Tomáš-86-86103299

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šindelář Pavel22Hodas David40
Bureš Jaroslav13Doležal Jan31
Stehlík Milan22Slavíček Martin22
Rulík Jiří22Hortlík Tomáš04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:13450:377TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
61013  3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
6-2-6853220
3.Procházka JiříMalinský Tomáš118-6-773230
4.Čopián ŠtefanNetolický Tomáš-7-889-82331
5.Kantorek JiříDočekal Tomáš6-929 3141
6.Janák MartinNetolický Jan104-6-973251
7.Čopián ŠtefanMalinský Tomáš765  3061
8.Kantorek JiříNetolický Tomáš-658-463271
9.Janák MartinDočekal Tomáš5211  3081
10.Procházka JiříNetolický Jan5125  3091
11.Kantorek JiříMalinský Tomáš-59811 31101
12.Janák MartinNetolický Tomáš-84-11-6 13  
13.Procházka JiříDočekal Tomáš         
14.Čopián ŠtefanNetolický Jan         
15.Janák MartinMalinský Tomáš         
16.Procházka JiříNetolický Tomáš         
17.Čopián ŠtefanDočekal Tomáš         
18.Kantorek JiříNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Procházka Jiří20Malinský Tomáš03
Čopián Štefan11Netolický Tomáš11
Kantorek Jiří30Dočekal Tomáš02
Janák Martin20Netolický Jan02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 13 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:15428:294SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Kučera Martin
 
 
Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
1077  3010
2.Mikulecký Jan
Beneš Václav
 
 

 
 
WO    3020
3.Mikulecký JanLukeš Marek-8-109973230
4.Kučera MartinKudýn Petr-8-7-2  0331
5.Bělohlávek DominikNovotný Luboš-5256 3141
6.Beneš VáclavWO    3051
7.Kučera MartinLukeš Marek-9-10-4  0352
8.Bělohlávek DominikKudýn Petr568  3062
9.Beneš VáclavNovotný Luboš-5-4-7  0363
10.Mikulecký JanWO    3073
11.Bělohlávek DominikLukeš Marek1086  3083
12.Beneš VáclavKudýn Petr-4-7-6  0384
13.Mikulecký JanNovotný Luboš778  3094
14.Kučera MartinWO    30104
15.Beneš VáclavLukeš Marek9    10  
16.Mikulecký JanKudýn Petr         
17.Kučera MartinNovotný Luboš         
18.Bělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Mikulecký Jan20Lukeš Marek12
Kučera Martin02Kudýn Petr21
Bělohlávek Dominik30Novotný Luboš12
Beneš Václav02   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy