Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:6402:264TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
Jányš Ondřej
Chládek Pavel
 
 
8-866 3110
2.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Kristek Lukáš
Kleiner Marek
 
 
866  3020
3.Kosek PetrKristek Lukáš1025  3030
4.Řezníček DavidKleiner Marek656  3040
5.Polanský JiříJányš Ondřej311-9-5-82341
6.Dalecký PetrChládek Pavel558  3051
7.Řezníček DavidKristek Lukáš235  3061
8.Polanský JiříKleiner Marek87-108 3171
9.Dalecký PetrJányš Ondřej877  3081
10.Kosek PetrChládek Pavel87-78 3191
11.Polanský JiříKristek Lukáš526  30101
12.Dalecký PetrKleiner Marek         
13.Kosek PetrJányš Ondřej         
14.Řezníček DavidChládek Pavel         
15.Dalecký PetrKristek Lukáš         
16.Kosek PetrKleiner Marek         
17.Řezníček DavidJányš Ondřej         
18.Polanský JiříChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kosek Petr20Kristek Lukáš03
Řezníček David20Kleiner Marek02
Polanský Jiří21Jányš Ondřej11
Dalecký Petr20Chládek Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:50Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:837:27603:448TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 

 
 
WO    3010
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
953  3020
3.Štantejský OndřejWávra Pavel9-7-9-11 1321
4.Netolický LukášPatka Václav363  3031
5.Bezdíček LukášHýbl Tomáš-87-4993241
6.Kaplan ZdeněkWO    3051
7.Netolický LukášWávra Pavel10-108-10-112352
8.Bezdíček LukášPatka Václav5-7-4-9 1353
9.Kaplan ZdeněkHýbl Tomáš-8-6-8  0354
10.Štantejský OndřejWO    3064
11.Bezdíček LukášWávra Pavel-47-2-7 1365
12.Kaplan ZdeněkPatka Václav68-6-7-92366
13.Štantejský OndřejHýbl Tomáš-9-9-4  0367
14.Netolický LukášWO    3077
15.Kaplan ZdeněkWávra Pavel107-86 3187
16.Štantejský OndřejPatka Václav-7-7-3  0388
17.Netolický LukášHýbl Tomáš375  3098
18.Bezdíček LukášWO    30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Štantejský Ondřej03Wávra Pavel31
Netolický Lukáš21Patka Václav31
Bezdíček Lukáš12Hýbl Tomáš22
Kaplan Zdeněk12   
WO50WO05



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:45Konec
utkání
15:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:15457:434TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Joska Vojtěch
Stehlík Milan
 
 
Slavík Miroslav
Příhoda Tomáš
 
 
8-9-6-2 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
129-38 3111
3.Bureš JaroslavSlavík Miroslav12-589 3121
4.Joska VojtěchŠťastný Daniel8-6-9-4 1322
5.Stehlík MilanPříhoda Tomáš10-5128 3132
6.Šindelář PavelKršiak Tomáš543  3042
7.Joska VojtěchSlavík Miroslav-81010-893252
8.Stehlík MilanŠťastný Daniel87-69 3162
9.Šindelář PavelPříhoda Tomáš89-57 3172
10.Bureš JaroslavKršiak Tomáš876  3082
11.Stehlík MilanSlavík Miroslav10-1089 3192
12.Šindelář PavelŠťastný Daniel-58910 31102
13.Bureš JaroslavPříhoda Tomáš         
14.Joska VojtěchKršiak Tomáš         
15.Šindelář PavelSlavík Miroslav         
16.Bureš JaroslavŠťastný Daniel         
17.Joska VojtěchPříhoda Tomáš         
18.Stehlík MilanKršiak Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bureš Jaroslav20Slavík Miroslav03
Joska Vojtěch11Šťastný Daniel12
Stehlík Milan30Příhoda Tomáš02
Šindelář Pavel30Kršiak Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
Vraštil Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Košťál Jiří
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:Koubek René
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:28563:563TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
Hodas David
Hortlík Tomáš
 
 
557  3010
2.Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
-410-84-92311
3.Socha ZdeněkHodas David-3-4-5  0312
4.Vraštil LukášDoležal Jan-7-8-4  0313
5.Hladík MiroslavSlavíček Martin-47414 3123
6.Koubek RenéHortlík Tomáš1053  3033
7.Vraštil LukášHodas David-78-2-2 1334
8.Hladík MiroslavDoležal Jan-3-4-1  0335
9.Koubek RenéSlavíček Martin-7673 3145
10.Socha ZdeněkHortlík Tomáš-98-9-14 1346
11.Hladík MiroslavHodas David-6-9-6  0347
12.Koubek RenéDoležal Jan96-95 3157
13.Socha ZdeněkSlavíček Martin8-357 3167
14.Vraštil LukášHortlík Tomáš9911  3077
15.Koubek RenéHodas David-10-9119103287
16.Socha ZdeněkDoležal Jan9-9911 3197
17.Vraštil LukášSlavíček Martin357  30107
18.Hladík MiroslavHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Socha Zdeněk22Hodas David31
Vraštil Lukáš22Doležal Jan22
Hladík Miroslav12Slavíček Martin04
Koubek René40Hortlík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1023:32454:536KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Kučera Martin
 
 
Netolický Jan
Dočekal Tomáš
 
 
-7988 3110
2.Beneš Václav
Mikulecký Jan
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-9-6-5  0311
3.Mikulecký JanMalinský Tomáš-10-78-9 1312
4.Beneš VáclavNetolický Tomáš-8-4-7  0313
5.Bělohlávek DominikDočekal Tomáš889  3023
6.Kučera MartinNetolický Jan-138-710-92324
7.Beneš VáclavMalinský Tomáš-312-79-32325
8.Bělohlávek DominikNetolický Tomáš766  3035
9.Kučera MartinDočekal Tomáš-5-8-8  0336
10.Mikulecký JanNetolický Jan74-136 3146
11.Bělohlávek DominikMalinský Tomáš358  3056
12.Kučera MartinNetolický Tomáš-69-57-32357
13.Mikulecký JanDočekal TomášWO    0358
14.Beneš VáclavNetolický Jan10-7-7-2 1359
15.Kučera MartinMalinský Tomáš-8-2-8  03510
16.Mikulecký JanNetolický Tomáš         
17.Beneš VáclavDočekal Tomáš         
18.Bělohlávek DominikNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Mikulecký Jan11Malinský Tomáš31
Beneš Václav03Netolický Tomáš21
Bělohlávek Dominik30Dočekal Tomáš11
Kučera Martin04Netolický Jan21
WO01WO10



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 14 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu07. 01. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:21521:378TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Čopián Štefan
Janák Martin
 
 

 
 
WO    3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
-78-6-7 1311
3.Procházka JiříNovotný Luboš14108  3021
4.Čopián ŠtefanKudýn Petr-7-10-10  0322
5.Kantorek JiříLukeš Marek710-96 3132
6.Janák MartinWO    3042
7.Čopián ŠtefanNovotný Luboš-8-619103252
8.Kantorek JiříKudýn Petr-7-6-7  0353
9.Janák MartinLukeš Marek32-5-693263
10.Procházka JiříWO    3073
11.Kantorek JiříNovotný Luboš857  3083
12.Janák MartinKudýn Petr5-5-89-92384
13.Procházka JiříLukeš Marek-9-5-6  0385
14.Čopián ŠtefanWO    3095
15.Janák MartinNovotný Luboš-7464 31105
16.Procházka JiříKudýn Petr         
17.Čopián ŠtefanLukeš Marek         
18.Kantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Procházka Jiří11Novotný Luboš04
Čopián Štefan11Kudýn Petr30
Kantorek Jiří21Lukeš Marek12
Janák Martin21   
WO40WO04

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
DHS
insportline
Reklama
JOOLA
DHS
insportline