Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Geldner Josef
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:Rybka Martin
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Horský Josef
Datum dle rozpisu02. 02. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:20Konec
utkání
21:35Rozhodčí:Gregor Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:38643:677nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
46-96 3110
2.Wávra Petr
Wávra Pavel
 
 
Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
8-28-6-62311
3.Patka VáclavSvojanovský Radim8-28-763221
4.Hýbl TomášJanák Martin-10-311-10 1322
5.Wávra PetrČopián Štefan-4-7-4  0323
6.Wávra PavelKantorek Jiří9-495 3133
7.Hýbl TomášSvojanovský Radim-69-9-5 1334
8.Wávra PetrJanák Martin5-7-66-82335
9.Wávra PavelČopián Štefan-57-6-9 1336
10.Patka VáclavKantorek Jiří5-5710 3146
11.Wávra PetrSvojanovský Radim-98-9753256
12.Wávra PavelJanák Martin-8-8-4  0357
13.Patka VáclavČopián Štefan6610  3067
14.Hýbl TomášKantorek Jiří-8-47683277
15.Wávra PavelSvojanovský Radim475  3087
16.Patka VáclavJanák Martin98-9-993297
17.Hýbl TomášČopián Štefan-7-8-7  0398
18.Wávra PetrKantorek Jiří87-5-6-22399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patka Václav40Svojanovský Radim13
Hýbl Tomáš13Janák Martin31
Wávra Petr13Čopián Štefan31
Wávra Pavel22Kantorek Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Chládková Nela
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1020:34426:495SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kristek Lukáš
Vybíral Jakub
 
 
Bělohlávek Dominik
Kučera Martin
 
 
-2-3-1  0301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
-4-6-5  0302
3.Vybíral JakubKučera Martin-611-15963212
4.Kristek LukášMikulecký Jan-5-5-2  0313
5.Kleiner MarekStránský Matěj-66-5-5 1314
6.Jányš OndřejBělohlávek Dominik-610-78-62315
7.Kristek LukášKučera MartinWO    3025
8.Kleiner MarekMikulecký Jan-8-98-4 1326
9.Jányš OndřejStránský Matěj7-2-10-7 1327
10.Vybíral JakubBělohlávek Dominik-8-79-5 1328
11.Kleiner MarekKučera MartinWO    3038
12.Jányš OndřejMikulecký Jan-10115-493248
13.Vybíral JakubStránský Matěj-8-96-6 1349
14.Kristek LukášBělohlávek Dominik8-5-6-4 13410
15.Jányš OndřejKučera MartinWO    30  
16.Vybíral JakubMikulecký Jan         
17.Kristek LukášStránský Matěj         
18.Kleiner MarekBělohlávek Dominik         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vybíral Jakub12Kučera Martin01
Kristek Lukáš02Mikulecký Jan21
Kleiner Marek02Stránský Matěj30
Jányš Ondřej12Bělohlávek Dominik30
WO20WO02
Źlutá karta domácí TJ Lanškroun



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:17436:397TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
-3799 3110
2.Lukeš Marek
Karcol Martin
 
 
Koubek René
Švec Jan
 
 
7410  3020
3.Lukeš MarekHladík Miroslav163  3030
4.Novotný LubošKoubek René8-984 3140
5.Karcol MartinSocha Zdeněk-5-6-10  0341
6.Kudýn PetrVraštil Lukáš697  3051
7.Novotný LubošHladík Miroslav-6-6-6  0352
8.Karcol MartinKoubek René-1-3-5  0353
9.Kudýn PetrSocha Zdeněk88-54 3163
10.Lukeš MarekŠvec Jan1076  3073
11.Karcol MartinHladík Miroslav6-999 3183
12.Kudýn PetrKoubek René-8-8-6  0384
13.Lukeš MarekSocha Zdeněk979  3094
14.Novotný LubošŠvec Jan96-84 31104
15.Kudýn PetrHladík Miroslav         
16.Lukeš MarekKoubek René         
17.Novotný LubošSocha Zdeněk         
18.Karcol MartinŠvec Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Lukeš Marek30Hladík Miroslav12
Novotný Luboš21Koubek René21
Karcol Martin12Socha Zdeněk12
Kudýn Petr21Vraštil Lukáš01
   Švec Jan02
Bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu12. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:538:24642:524KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
3-862 3110
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Bureš Jaroslav
Joska Vojtěch
 
 
23-7-643220
3.Malinský TomášRulík Jiří363  3030
4.Netolický JanJoska Vojtěch9-411-17-112331
5.Dočekal TomášStehlík Milan4-11-5-7 1332
6.Netolický TomášBureš Jaroslav13-812 3142
7.Netolický JanRulík Jiří68-8-433252
8.Dočekal TomášJoska Vojtěch12-8-10-13 1353
9.Netolický TomášStehlík Milan89-1113 3163
10.Malinský TomášBureš Jaroslav11517  3073
11.Dočekal TomášRulík Jiří29-9-8-72374
12.Netolický TomášJoska Vojtěch266  3084
13.Malinský TomášStehlík Milan959  3094
14.Netolický JanBureš Jaroslav-105-87-92395
15.Netolický TomášRulík Jiří-63-75832105
16.Malinský TomášJoska Vojtěch         
17.Netolický JanStehlík Milan         
18.Dočekal TomášBureš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Malinský Tomáš30Rulík Jiří13
Netolický Jan12Joska Vojtěch21
Dočekal Tomáš03Stehlík Milan12
Netolický Tomáš40Bureš Jaroslav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:634:24579:534TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
777  3010
2.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Štantejský Ondřej
Zelinka Robert
 
 
869  3020
3.Hájek LadislavNetolický Lukáš-13-619-132321
4.Slavíček MartinZelinka Robert9-142-993231
5.Doležal JanBezdíček Lukáš123-410 3141
6.Hodas DavidŠtantejský Ondřej389  3051
7.Slavíček MartinNetolický Lukáš-9-7-4  0352
8.Doležal JanZelinka Robert91010  3062
9.Hodas DavidBezdíček Lukáš1259  3072
10.Hájek LadislavŠtantejský Ondřej810-5-843282
11.Doležal JanNetolický Lukáš-108-11-6 1383
12.Hodas DavidZelinka Robert98-99 3193
13.Hájek LadislavBezdíček Lukáš-109-9-5 1394
14.Slavíček MartinŠtantejský Ondřej-6-5-8  0395
15.Hodas DavidNetolický Lukáš-9-9-6  0396
16.Hájek LadislavZelinka Robert626  30106
17.Slavíček MartinBezdíček Lukáš         
18.Doležal JanŠtantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Ladislav22Netolický Lukáš40
Slavíček Martin12Zelinka Robert04
Doležal Jan21Bezdíček Lukáš12
Hodas David31Štantejský Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 16 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38571:659TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
9-429 3110
2.Slavík Miroslav
Kršiak Tomáš
 
 
Kosek Petr
Dalecký Petr
 
 
812-87 3120
3.Kršiak TomášDalecký Petr-4-3-7  0321
4.Příhoda TomášŘezníček David-8866 3131
5.Slavík MiroslavPolanský Jiří-812129 3141
6.Šťastný DanielKosek Petr978  3051
7.Příhoda TomášDalecký Petr6-6-6-6 1352
8.Slavík MiroslavŘezníček David975  3062
9.Šťastný DanielPolanský Jiří-78-78103272
10.Kršiak TomášKosek Petr8-49-1293282
11.Slavík MiroslavDalecký PetrWO    0383
12.Šťastný DanielŘezníček David-7-89-10 1384
13.Kršiak TomášPolanský Jiří-6-8-9  0385
14.Příhoda TomášKosek Petr7-10-8-4 1386
15.Šťastný DanielDalecký Petr9-6-4-10 1387
16.Kršiak TomášŘezníček David-9-8-8  0388
17.Příhoda TomášPolanský Jiří-9-37-7 1389
18.Slavík MiroslavKosek Petr-4-5-9  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kršiak Tomáš13Dalecký Petr30
Příhoda Tomáš13Řezníček David22
Slavík Miroslav21Polanský Jiří22
Šťastný Daniel22Kosek Petr22
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy