Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu10. 02. 2017 17:30 Začátek
utkání
17:30Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:333:15473:385SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
-8783 3110
2.Kršiak Tomáš
Absolon Martin
 
 
Kristek Lukáš
Kristek Patrik
 
 
5-684 3120
3.Kršiak TomášJányš Ondřej-187-6-62321
4.Absolon MartinKristek Patrik1265  3031
5.Příhoda TomášKleiner Marek716  3041
6.Šťastný DanielKristek Lukáš486  3051
7.Absolon MartinJányš Ondřej-6-7-12  0352
8.Příhoda TomášKristek Patrik-87-7693262
9.Šťastný DanielKleiner Marek-8874 3172
10.Kršiak TomášKristek Lukáš874  3082
11.Příhoda TomášJányš Ondřej-95-7-6 1383
12.Šťastný DanielKristek Patrik9-1058 3193
13.Kršiak TomášKleiner Marek969  30103
14.Absolon MartinKristek Lukáš         
15.Šťastný DanielJányš Ondřej         
16.Kršiak TomášKristek Patrik         
17.Absolon MartinKleiner Marek         
18.Příhoda TomášKristek Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kršiak Tomáš21Jányš Ondřej30
Absolon Martin11Kristek Patrik03
Příhoda Tomáš21Kleiner Marek03
Šťastný Daniel30Kristek Lukáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17514:426TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Patka Václav
Wávra Pavel
 
 
587  3010
2.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
37-87 3120
3.Hájek LadislavWávra Pavel8-5412 3130
4.Slavíček MartinPatka Václav-64-79-32331
5.Doležal JanWávra Petr6104  3041
6.Hodas DavidSteinmetz Roman5107  3051
7.Slavíček MartinWávra Pavel10-54-5-62352
8.Doležal JanPatka Václav10-10-8763262
9.Hodas DavidWávra Petr884  3072
10.Hájek LadislavSteinmetz Roman9-810-1053282
11.Doležal JanWávra Pavel57-98 3192
12.Hodas DavidPatka Václav3-8-5-9 1393
13.Hájek LadislavWávra Petr84-95 31103
14.Slavíček MartinSteinmetz Roman         
15.Hodas DavidWávra Pavel         
16.Hájek LadislavPatka Václav         
17.Slavíček MartinWávra Petr         
18.Doležal JanSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hájek Ladislav30Wávra Pavel12
Slavíček Martin02Patka Václav21
Doležal Jan30Wávra Petr03
Hodas David21Steinmetz Roman02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:935:32657:624nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Malinský Tomáš
Dočekal Tomáš
 
 
6169  3010
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
4-5-7-8 1311
3.Kaplan ZdeněkMalinský Tomáš-6-10-8  0312
4.Netolický LukášDočekal Tomáš10-6-59-112313
5.Štantejský OndřejNetolický Jan293  3023
6.Bezdíček LukášMichek Jakub336  3033
7.Netolický LukášMalinský Tomáš57-9-1273243
8.Štantejský OndřejDočekal Tomáš-9-109-7 1344
9.Bezdíček LukášNetolický Jan-9-7-8  0345
10.Kaplan ZdeněkMichek Jakub-10-795-62346
11.Štantejský OndřejMalinský Tomáš157-10-7-62347
12.Bezdíček LukášDočekal Tomáš-10-6-5  0348
13.Kaplan ZdeněkNetolický Jan888  3058
14.Netolický LukášMichek Jakub-91277 3168
15.Bezdíček LukášMalinský Tomáš-1-9-5  0369
16.Kaplan ZdeněkDočekal Tomáš-949-10133279
17.Netolický LukášNetolický Jan561  3089
18.Štantejský OndřejMichek Jakub10712  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Kaplan Zdeněk22Malinský Tomáš31
Netolický Lukáš31Dočekal Tomáš31
Štantejský Ondřej22Netolický Jan13
Bezdíček Lukáš13Michek Jakub13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Řezníček David
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:10417:286TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Rybenský Dušan
 
 

 
 
WO    3010
2.Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
Pánek Libor
Novotný Luboš
 
 
9-6-38-112311
3.Polanský JiříNovotný Luboš6-87-253221
4.Kosek PetrPánek Libor710-612 3131
5.Rybenský DušanLoudil Jan8810  3041
6.Dalecký PetrWO    3051
7.Kosek PetrNovotný Luboš9-785 3161
8.Rybenský DušanPánek Libor5-299 3171
9.Dalecký PetrLoudil Jan367  3081
10.Polanský JiříWO    3091
11.Rybenský DušanNovotný Luboš5-117-4932101
12.Dalecký PetrPánek Libor         
13.Polanský JiříLoudil Jan         
14.Kosek Petr         
15.Dalecký PetrNovotný Luboš         
16.Polanský JiříPánek Libor         
17.Kosek PetrLoudil Jan         
18.Rybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Polanský Jiří10Novotný Luboš03
Kosek Petr20Pánek Libor02
Rybenský Dušan30Loudil Jan02
Dalecký Petr10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí týmů
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
3:1015:31404:474TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Švec Jan
 
 
Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
-6-9-8  0301
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
9-9-9-9 1302
3.Vraštil LukášSvojanovský Radim-59-7-3 1303
4.Švec JanČopián Štefan-6-9-4  0304
5.Hladík MiroslavProcházka Jiří1089  3014
6.Socha ZdeněkKantorek Jiří-6-7-4  0315
7.Švec JanSvojanovský Radim7413  3025
8.Hladík MiroslavČopián Štefan10-12-8-7 1326
9.Socha ZdeněkProcházka Jiří-5-510-8 1327
10.Vraštil LukášKantorek Jiří7-13-7-7 1328
11.Hladík MiroslavSvojanovský Radim-73126 3138
12.Socha ZdeněkČopián Štefan-9-9-9  0339
13.Vraštil LukášProcházka Jiří8-3-10-9 13310
14.Švec JanKantorek Jiří -8   01  
15.Socha ZdeněkSvojanovský Radim         
16.Vraštil LukášČopián Štefan         
17.Švec JanProcházka Jiří         
18.Hladík MiroslavKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Vraštil Lukáš03Svojanovský Radim12
Švec Jan11Čopián Štefan30
Hladík Miroslav21Procházka Jiří21
Socha Zdeněk03Kantorek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 17 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1026:34551:574SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
-8-13-8  0301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Mikulecký Jan
Beneš Václav
 
 
3710  3011
3.Rulík JiříBělohlávek Dominik-9-4-9  0312
4.Bureš JaroslavStránský Matěj-96-8-9 1313
5.Stehlík MilanMikulecký Jan109-77 3123
6.Šindelář PavelBeneš Václav745  3033
7.Bureš JaroslavBělohlávek Dominik-8-8-4  0334
8.Stehlík MilanStránský Matěj-776-6-62335
9.Šindelář PavelMikulecký Jan-611-1010-82336
10.Rulík JiříBeneš Václav969  3046
11.Stehlík MilanBělohlávek Dominik-7-6-5  0347
12.Šindelář PavelStránský Matěj9-67-1063257
13.Rulík JiříMikulecký Jan-12-89-8 1358
14.Bureš JaroslavBeneš Václav9-656 3168
15.Šindelář PavelBělohlávek Dominik-5-7-7  0369
16.Rulík JiříStránský Matěj-9-1094-723610
17.Bureš JaroslavMikulecký Jan         
18.Stehlík MilanBeneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulík Jiří13Bělohlávek Dominik40
Bureš Jaroslav12Stránský Matěj31
Stehlík Milan12Mikulecký Jan21
Šindelář Pavel22Beneš Václav03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy