Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Čopián Štefan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu16. 02. 2017 19:00 Začátek
utkání
19:00Konec
utkání
20:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:17480:397TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
Hortlík Tomáš
 
 
Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
4104  3010
2.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Langr Lukáš
Chládek Pavel
 
 
948  3020
3.Hortlík TomášJányš Ondřej-5-7-1  0321
4.Hájek LadislavKleiner Marek-8939 3131
5.Slavíček MartinLangr Lukáš759  3041
6.Hodas DavidChládek Pavel3-753 3151
7.Hájek LadislavJányš Ondřej6-9-10-8 1352
8.Slavíček MartinKleiner Marek-14893 3162
9.Hodas DavidLangr Lukáš844  3072
10.Hortlík TomášChládek Pavel7-4-3723282
11.Slavíček MartinJányš Ondřej-5-4-9  0383
12.Hodas DavidKleiner Marek839  3093
13.Hortlík TomášLangr Lukáš-93-49-92394
14.Hájek LadislavChládek Pavel796  30104
15.Hodas DavidJányš Ondřej         
16.Hortlík TomášKleiner Marek         
17.Hájek LadislavLangr Lukáš         
18.Slavíček MartinChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hortlík Tomáš12Jányš Ondřej30
Hájek Ladislav21Kleiner Marek03
Slavíček Martin21Langr Lukáš12
Hodas David30Chládek Pavel03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34417:496TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
Patka Václav
Steinmetz Roman
 
 
8-6-9-8 1301
2.Absolon Martin
Oliva Vladimír
 
 
Wávra Pavel
Wávra Petr
 
 
9-5-7-9 1302
3.Příhoda TomášWávra Pavel9-9-812-72303
4.Oliva VladimírPatka Václav-6-8-5  0304
5.Absolon MartinWávra Petr9-6-9753214
6.Šťastný DanielSteinmetz Roman-889-7-92315
7.Oliva VladimírWávra Pavel-10-11-9  0316
8.Absolon MartinPatka Václav9-9-8-10 1317
9.Šťastný DanielWávra Petr-89-7883227
10.Příhoda TomášSteinmetz Roman-98-9-1 1328
11.Absolon MartinWávra Pavel-9-7-9  0329
12.Šťastný DanielPatka Václav-6-4-8  03210
13.Příhoda TomášWávra Petr         
14.Oliva VladimírSteinmetz Roman         
15.Šťastný DanielWávra Pavel         
16.Příhoda TomášPatka Václav         
17.Oliva VladimírWávra Petr         
18.Absolon MartinSteinmetz Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Příhoda Tomáš02Wávra Pavel30
Oliva Vladimír02Patka Václav30
Absolon Martin12Wávra Petr02
Šťastný Daniel12Steinmetz Roman20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:936:35658:654nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Polanský Jiří
Dalecký Petr
 
 
Malinský Tomáš
Dočekal Tomáš
 
 
7310  3010
2.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Netolický Jan
Michek Jakub
 
 
-77810 3120
3.Polanský JiříMalinský Tomáš9-6-8-8 1321
4.Bříza MartinDočekal Tomáš-5-10-8  0322
5.Kosek PetrNetolický Jan10-6-6-10 1323
6.Dalecký PetrMichek Jakub445  3033
7.Bříza MartinMalinský Tomáš-6-4-6  0334
8.Kosek PetrDočekal Tomáš-9-89893244
9.Dalecký PetrNetolický Jan777  3054
10.Polanský JiříMichek Jakub-9-76453264
11.Kosek PetrMalinský Tomáš10-9-49-72365
12.Dalecký PetrDočekal Tomáš9-81211 3175
13.Polanský JiříNetolický Jan6-5-510-92376
14.Bříza MartinMichek Jakub4-5-9-7 1377
15.Dalecký PetrMalinský Tomáš-98122 3187
16.Polanský JiříDočekal Tomáš-65106 3197
17.Bříza MartinNetolický Jan-7-77-7 1398
18.Kosek PetrMichek Jakub-11-55-5 1399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří22Malinský Tomáš31
Bříza Martin04Dočekal Tomáš13
Kosek Petr13Netolický Jan31
Dalecký Petr40Michek Jakub22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:7378:235TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Novotný Luboš
Pánek Libor
 
 
78-68 3110
2.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 

 
 
WO    3020
3.Kaplan ZdeněkNovotný Luboš877  3030
4.Netolický LukášPánek Libor69-88 3140
5.Štantejský OndřejLoudil Jan-59105 3150
6.Bezdíček LukášWO    3060
7.Netolický LukášNovotný Luboš10-86-773270
8.Štantejský OndřejPánek Libor-8976 3180
9.Bezdíček LukášLoudil Jan7-486 3190
10.Kaplan ZdeněkWO    30100
11.Štantejský OndřejNovotný Luboš         
12.Bezdíček LukášPánek Libor         
13.Kaplan ZdeněkLoudil Jan         
14.Netolický Lukáš         
15.Bezdíček LukášNovotný Luboš         
16.Kaplan ZdeněkPánek Libor         
17.Netolický LukášLoudil Jan         
18.Štantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry10čtyřhry01
Kaplan Zdeněk10Novotný Luboš02
Netolický Lukáš20Pánek Libor02
Štantejský Ondřej20Loudil Jan02
Bezdíček Lukáš10   
WO30WO03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:50Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1028:34542:590TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
-6-9-7  0301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
7107  3011
3.Rulík JiříSvojanovský Radim-39-67103221
4.Bureš JaroslavČopián Štefan-9-10-8  0322
5.Stehlík MilanProcházka Jiří899  3032
6.Šindelář PavelKantorek Jiří37-5-9-32333
7.Bureš JaroslavSvojanovský Radim1353  3043
8.Stehlík MilanČopián Štefan-6-28-12 1344
9.Šindelář PavelProcházka Jiří677  3054
10.Rulík JiříKantorek Jiří-3-8-8  0355
11.Stehlík MilanSvojanovský Radim577  3065
12.Šindelář PavelČopián Štefan89-9-893275
13.Rulík JiříProcházka Jiří-7-2-4  0376
14.Bureš JaroslavKantorek Jiří-2-7-14  0377
15.Šindelář PavelSvojanovský Radim774  3087
16.Rulík JiříČopián Štefan-3-67-2 1388
17.Bureš JaroslavProcházka Jiří-9-4-10  0389
18.Stehlík MilanKantorek Jiří-8-9-10  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulík Jiří13Svojanovský Radim04
Bureš Jaroslav13Čopián Štefan31
Stehlík Milan22Procházka Jiří22
Šindelář Pavel31Kantorek Jiří40



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 18 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí týmů
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 02. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1018:34446:506SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Vraštil Lukáš
Švec Jan
 
 
Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
-9-11-4  0301
2.Socha Zdeněk
Hladík Miroslav
 
 
Bělohlávek Dominik
Beneš Václav
 
 
-8-9-3  0302
3.Švec JanBeneš Václav4123  3012
4.Vraštil LukášBělohlávek Dominik-5-7-9  0313
5.Hladík MiroslavStránský Matěj-7-13-7  0314
6.Socha ZdeněkMikulecký Jan35-28 3124
7.Vraštil LukášBeneš Václav48-9-983234
8.Hladík MiroslavBělohlávek Dominik-7-11-6  0335
9.Socha ZdeněkStránský Matěj9-436 3145
10.Švec JanMikulecký Jan-9-6-7  0346
11.Hladík MiroslavBeneš Václav8-6-610-102347
12.Socha ZdeněkBělohlávek Dominik-8-9-6  0348
13.Švec JanStránský Matěj79-9-7-62349
14.Vraštil LukášMikulecký Jan-5-588-523410
15.Socha ZdeněkBeneš Václav105   20  
16.Švec JanBělohlávek Dominik         
17.Vraštil LukášStránský Matěj         
18.Hladík MiroslavMikulecký Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Švec Jan12Beneš Václav12
Vraštil Lukáš12Bělohlávek Dominik30
Hladík Miroslav03Stránský Matěj21
Socha Zdeněk21Mikulecký Jan21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy