Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Cacek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30285:397TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Stejskal Adam
 
 
Hladík Miroslav
Koubek René
 
 
99-10-3-62301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
-784-4-62302
3.Stejskal AdamKoubek René-6-6-6  0303
4.Langr LukášSocha Zdeněk-4-4-7  0304
5.Kleiner MarekHladík Miroslav-11-10-7  0305
6.Jányš OndřejVraštil Lukáš8-67-7-42306
7.Langr LukášKoubek René-7-59-8 1307
8.Kleiner MarekSocha Zdeněk-8-6-7  0308
9.Jányš OndřejHladík Miroslav-79-6-8 1309
10.Stejskal AdamVraštil Lukáš-8-5-8  03010
11.Kleiner MarekKoubek René         
12.Jányš OndřejSocha Zdeněk         
13.Stejskal AdamHladík Miroslav         
14.Langr LukášVraštil Lukáš         
15.Jányš OndřejKoubek René         
16.Stejskal AdamSocha Zdeněk         
17.Langr LukášHladík Miroslav         
18.Kleiner MarekVraštil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Stejskal Adam02Koubek René20
Langr Lukáš02Socha Zdeněk20
Kleiner Marek02Hladík Miroslav20
Jányš Ondřej02Vraštil Lukáš20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:Doubrava Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Gregor Miroslav
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Geldner Josef
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:636:28615:585TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Steinmetz Roman
 
 
Šindelář Pavel
Sedláčková Tereza
 
 
8-89-763210
2.Wávra Pavel
Wávra Petr
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
8-89-773220
3.Patka VáclavŠindelář Pavel8139  3030
4.Wávra PetrSedláčková Tereza35-99 3140
5.Steinmetz RomanRulík Jiří891  3050
6.Wávra PavelStehlík Milan761  3060
7.Wávra PetrŠindelář Pavel-3-5-5  0361
8.Steinmetz RomanSedláčková Tereza4-76-9-72362
9.Wávra PavelRulík Jiří-10810-583272
10.Patka VáclavStehlík Milan-6-12-6  0373
11.Plíva RomanŠindelář Pavel912-4-8-72374
12.Wávra PavelSedláčková Tereza-67-134-112375
13.Patka VáclavRulík Jiří8610  3085
14.Wávra PetrStehlík Milan-8-5-5  0386
15.Wávra PavelŠindelář Pavel7-911-993296
16.Patka VáclavSedláčková Tereza7-996 31106
17.Wávra PetrRulík Jiří         
18.Plíva RomanStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patka Václav31Šindelář Pavel22
Wávra Petr12Sedláčková Tereza22
Steinmetz Roman11Rulík Jiří03
Wávra Pavel31Stehlík Milan21
Plíva Roman01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:839:35709:676TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
899  3010
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
-6-7-8  0311
3.Janák MartinŠtantejský Ondřej-10-876-62312
4.Procházka JiříNetolický Lukáš6-128-6-122313
5.Kantorek JiříKaplan Zdeněk-7-8-9  0314
6.Svojanovský RadimBezdíček Lukáš8-9-6-7 1315
7.Procházka JiříŠtantejský Ondřej7-712-1043225
8.Kantorek JiříNetolický Lukáš755  3035
9.Čopián ŠtefanKaplan Zdeněk1010-84 3145
10.Janák MartinBezdíček Lukáš-9-712953255
11.Kantorek JiříŠtantejský Ondřej796  3065
12.Čopián ŠtefanNetolický Lukáš10-3-75-82366
13.Janák MartinKaplan Zdeněk-3-9-7  0367
14.Procházka JiříBezdíček Lukáš-78-78103277
15.Čopián ŠtefanŠtantejský Ondřej-5371 3187
16.Janák MartinNetolický Lukáš-75-710-102388
17.Procházka JiříKaplan Zdeněk89-89 3198
18.Kantorek JiříBezdíček Lukáš-9-1052832108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin13Štantejský Ondřej13
Procházka Jiří31Netolický Lukáš31
Kantorek Jiří31Kaplan Zdeněk22
Svojanovský Radim01Bezdíček Lukáš13
Čopián Štefan21   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:27549:553SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Beneš Václav
 
 
Kosek Petr
Dalecký Petr
 
 
1087  3010
2.Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
Řezníček David
Polanský Jiří
 
 
-1110-3273220
3.Mikulecký JanDalecký Petr-8-79-3 1321
4.Stránský MatějPolanský Jiří116-615 3131
5.Bělohlávek DominikŘezníček David47-88 3141
6.Beneš VáclavKosek Petr-11-4-9  0342
7.Stránský MatějDalecký Petr97-3-4-42343
8.Bělohlávek DominikPolanský Jiří419  3053
9.Beneš VáclavŘezníček David-6-5-4  0354
10.Mikulecký JanKosek Petr8129  3064
11.Bělohlávek DominikDalecký Petr98-9-1053274
12.Beneš VáclavPolanský Jiří-9-3-7  0375
13.Mikulecký JanŘezníček David2-8125 3185
14.Stránský MatějKosek Petr96-57 3195
15.Beneš VáclavDalecký Petr-6-8-2  0396
16.Mikulecký JanPolanský Jiří79-79 31106
17.Stránský MatějŘezníček David-87126 31  
18.Bělohlávek DominikKosek Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Jan31Dalecký Petr31
Stránský Matěj21Polanský Jiří13
Bělohlávek Dominik30Řezníček David12
Beneš Václav04Kosek Petr12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:233:14485:406KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
-81368 3110
2.Michek Jakub
Netolický Jan
 
 
Kršiak Tomáš
Absolon Martin
 
 
8-7-99-122311
3.Malinský Tomᚊťastný Daniel1187  3021
4.Netolický JanKršiak Tomáš-6-68463231
5.Michek JakubPříhoda Tomáš10-4-6-11 1332
6.Netolický TomášAbsolon Martin8612  3042
7.Netolický JanŠťastný Daniel9-8710 3152
8.Michek JakubKršiak Tomáš8-6-11783262
9.Netolický TomášPříhoda Tomáš59-811 3172
10.Malinský TomášAbsolon Martin845  3082
11.Michek JakubŠťastný Daniel435  3092
12.Netolický TomášKršiak Tomáš8-773 31102
13.Malinský TomášPříhoda Tomáš         
14.Netolický JanAbsolon Martin         
15.Netolický Tomᚊťastný Daniel         
16.Malinský TomášKršiak Tomáš         
17.Netolický JanPříhoda Tomáš         
18.Michek JakubAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš20Šťastný Daniel03
Netolický Jan20Kršiak Tomáš03
Michek Jakub21Příhoda Tomáš11
Netolický Tomáš30Absolon Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 19 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
Vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:739:26625:576TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Novotný Luboš
 
 
Bezdíčková Lenka
Hájek Ladislav
 
 
4-56-10-92301
2.Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
Doležal Jan
Novák Aleš
 
 
5-6-98-72302
3.Novotný LubošDoležal Jan9-9-4-7 1303
4.Lukeš MarekHájek Ladislav889  3013
5.Dočkal RadekNovák Aleš7108  3023
6.Kudýn PetrBezdíčková Lenka584  3033
7.Lukeš MarekDoležal Jan-8-4-6  0334
8.Dočkal RadekHájek Ladislav7-47-1173244
9.Kudýn PetrNovák Aleš94-915 3154
10.Novotný LubošBezdíčková Lenka64-79 3164
11.Dočkal RadekDoležal Jan712-5-4-42365
12.Kudýn PetrHájek Ladislav58-55 3175
13.Novotný LubošNovák Aleš675  3085
14.Lukeš MarekBezdíčková Lenka7912  3095
15.Kudýn PetrDoležal Jan-7-8-7  0396
16.Novotný LubošHájek Ladislav-95-86-112397
17.Lukeš MarekNovák Aleš897  30107
18.Dočkal RadekBezdíčková Lenka         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Novotný Luboš22Doležal Jan40
Lukeš Marek31Hájek Ladislav13
Dočkal Radek21Novák Aleš04
Kudýn Petr31Bezdíčková Lenka03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy