Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:1011:32354:450TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Pavel
Kristek Lukáš
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
-5-7-2  0301
2.Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
-6-88-9 1302
3.Kleiner MarekŠtantejský Ondřej-108-99-102303
4.Chládek PavelBezdíček Lukáš-10-4-3  0304
5.Langr LukášNetolický Lukáš-5-6-6  0305
6.Jányš OndřejKaplan Zdeněk-8-768-72306
7.Chládek PavelŠtantejský Ondřej10-8-65-32307
8.Langr LukášBezdíček Lukáš-89-10-8 1308
9.Jányš OndřejNetolický Lukáš8-10-910103218
10.Kristek LukášKaplan Zdeněk-6-9-6  0319
11.Langr Lukᚊtantejský Ondřej-6-8-11  03110
12.Jányš OndřejBezdíček Lukáš         
13.Kristek LukášNetolický Lukáš         
14.Chládek PavelKaplan Zdeněk         
15.Jányš OndřejŠtantejský Ondřej         
16.Kristek LukášBezdíček Lukáš         
17.Chládek PavelNetolický Lukáš         
18.Langr LukášKaplan Zdeněk         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kleiner Marek01Štantejský Ondřej30
Chládek Pavel02Bezdíček Lukáš20
Langr Lukáš03Netolický Lukáš11
Jányš Ondřej11Kaplan Zdeněk20
Kristek Lukáš01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:Doubrava Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Hýbl Tomáš
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Gregor Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1031:38601:674TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Plíva Roman
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
-7-87-7 1301
2.Wávra Pavel
Patka Václav
 
 
Řezníček David
Polanský Jiří
 
 
-6-7-8  0302
3.Patka VáclavDalecký Petr-2-699-72303
4.Hýbl TomášŘezníček David96-4-873213
5.Plíva RomanPolanský Jiří-79-9493223
6.Wávra PavelRybenský Dušan9167  3033
7.Hýbl TomášDalecký Petr969  3043
8.Plíva RomanŘezníček David-7-7-7  0344
9.Wávra PavelPolanský Jiří-79-8-6 1345
10.Patka VáclavRybenský Dušan-8-277103255
11.Plíva RomanDalecký Petr-4-8-7  0356
12.Wávra PavelŘezníček David108-710 3166
13.Patka VáclavPolanský Jiří-6-7-6  0367
14.Hýbl TomášRybenský Dušan8-6-7-3 1368
15.Wávra PavelDalecký Petr799  3078
16.Patka VáclavŘezníček David-241110 3188
17.Hýbl TomášPolanský Jiří-9-74-10 1389
18.Plíva RomanRybenský Dušan-77-8-5 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patka Václav22Dalecký Petr22
Hýbl Tomáš22Řezníček David13
Plíva Roman13Polanský Jiří31
Wávra Pavel31Rybenský Dušan22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálek, při ZŠ ul. Svatopluka Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:431:20495:422SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Slavík Miroslav
 
 
Koubek René
Theodor Jiří
 
 
-8756 3110
2.Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
2410  3020
3.Šťastný DanielKoubek René-6-8-6  0321
4.Příhoda TomášVraštil Lukáš84-109 3131
5.Slavík MiroslavSocha Zdeněk9-68-1193241
6.Šimonek PetrTheodor Jiří856  3051
7.Příhoda TomášKoubek René-6-89-10 1352
8.Slavík MiroslavVraštil Lukáš4108  3062
9.Šimonek PetrSocha Zdeněk932  3072
10.Šťastný DanielTheodor Jiří95-5-633282
11.Slavík MiroslavKoubek René-8-9-10  0383
12.Šimonek PetrVraštil Lukáš4-9-6373293
13.Šťastný DanielSocha Zdeněk-8-3-9  0394
14.Příhoda TomášTheodor Jiří876  30104
15.Šimonek PetrKoubek René         
16.Šťastný DanielVraštil Lukáš         
17.Příhoda TomášSocha Zdeněk         
18.Slavík MiroslavTheodor Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Šťastný Daniel12Koubek René30
Příhoda Tomáš21Vraštil Lukáš03
Slavík Miroslav21Socha Zdeněk12
Šimonek Petr30Theodor Jiří03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:24597:540TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
88-12-8-92301
2.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
675  3011
3.Doležal JanŠindelář Pavel1083  3021
4.Slavíček MartinRulík Jiří-5-5-12  0322
5.Hájek LadislavBureš Jaroslav-8-6-10  0323
6.Hodas DavidStehlík Milan4-6910 3133
7.Slavíček MartinŠindelář Pavel-1198-993243
8.Hájek LadislavRulík Jiří-67-49103253
9.Hodas DavidBureš Jaroslav697  3063
10.Doležal JanStehlík Milan-69-113-122364
11.Hájek LadislavŠindelář Pavel-8565 3174
12.Hodas DavidRulík Jiří277  3084
13.Doležal JanBureš Jaroslav-6574 3194
14.Slavíček MartinStehlík Milan-1014-811-42395
15.Hodas DavidŠindelář Pavel-11-485932105
16.Doležal JanRulík Jiří         
17.Slavíček MartinBureš Jaroslav         
18.Hájek LadislavStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Jan21Šindelář Pavel04
Slavíček Martin12Rulík Jiří12
Hájek Ladislav21Bureš Jaroslav12
Hodas David40Stehlík Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:536:20543:484KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
-9178-6-102301
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
2212  3011
3.Malinský TomášJanák Martin9910  3021
4.Netolický JanČopián Štefan-3-2-3  0322
5.Dočekal TomášSvojanovský Radim878  3032
6.Netolický TomášKantorek Jiří885  3042
7.Netolický JanJanák Martin-558-2-92343
8.Dočekal TomášČopián Štefan-11-58-10 1344
9.Netolický TomášSvojanovský Radim3-833 3154
10.Malinský TomášKantorek Jiří-6897 3164
11.Dočekal TomášJanák Martin106-96 3174
12.Netolický TomášČopián Štefan-797-373284
13.Malinský TomášSvojanovský Radim464  3094
14.Netolický JanKantorek Jiří9-9-8-9 1395
15.Netolický TomášJanák Martin889  30105
16.Malinský TomášČopián Štefan         
17.Netolický JanSvojanovský Radim         
18.Dočekal TomášKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš30Janák Martin13
Netolický Jan03Čopián Štefan21
Dočekal Tomáš21Svojanovský Radim03
Netolický Tomáš40Kantorek Jiří12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 2 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:107:30274:383SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Petřík Tomáš
Zajíček Martin
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
-7-4-6  0301
2.Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
Mikulecký Jan
Kučera Martin
 
 
869  3011
3.Novotný LubošBělohlávek Dominik-8-4-7  0312
4.Petřík TomášStránský Matěj-8-4-9  0313
5.Zajíček MartinMikulecký Jan-10-7-7  0314
6.Lukeš MarekKučera Martin-2-7-4  0315
7.Petřík TomášBělohlávek Dominik-3-6-9  0316
8.Zajíček MartinStránský Matěj-7-7-9  0317
9.Lukeš MarekMikulecký Jan-6-5-9  0318
10.Novotný LubošKučera Martin578  3028
11.Zajíček MartinBělohlávek Dominik-4-99-3 1329
12.Lukeš MarekStránský Matěj-9-8-9  03210
13.Novotný LubošMikulecký Jan         
14.Petřík TomášKučera Martin         
15.Lukeš MarekBělohlávek Dominik         
16.Novotný LubošStránský Matěj         
17.Petřík TomášMikulecký Jan         
18.Zajíček MartinKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Luboš11Bělohlávek Dominik30
Petřík Tomáš02Stránský Matěj30
Zajíček Martin03Mikulecký Jan20
Lukeš Marek03Kučera Martin11
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy