Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:Adamský Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Gregor Miroslav
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Kadlečík Michal
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:34541:547TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Steinmetz Roman
 
 
Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
-4-6-7  0301
2.Wávra Pavel
Wávra Petr
 
 
Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
-8-8-7  0302
3.Patka VáclavHladík Miroslav544  3012
4.Wávra PetrKoubek René5-6-9-8 1313
5.Steinmetz RomanSocha Zdeněk-118-5-9 1314
6.Wávra PavelVraštil Lukáš-12535 3124
7.Wávra PetrHladík Miroslav-9-977-122325
8.Steinmetz RomanKoubek René4-5-10-7 1326
9.Wávra PavelSocha Zdeněk-46117 3136
10.Patka VáclavVraštil Lukáš-7756 3146
11.Steinmetz RomanHladík Miroslav-869-8-72347
12.Wávra PavelKoubek René-3-8-6  0348
13.Patka VáclavSocha Zdeněk88-96 3158
14.Wávra PetrVraštil Lukáš-68-67-52359
15.Wávra PavelHladík Miroslav-184-8-9 13510
16.Patka VáclavKoubek René         
17.Wávra PetrSocha Zdeněk         
18.Steinmetz RomanVraštil Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patka Václav30Hladík Miroslav31
Wávra Petr03Koubek René30
Steinmetz Roman03Socha Zdeněk12
Wávra Pavel22Vraštil Lukáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Cacek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1017:35436:526TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Stejskal Adam
 
 
Sedláčková Tereza
Šindelář Pavel
 
 
-6-26-12 1301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
-77-11-8 1302
3.Langr Lukᚊindelář Pavel-7-7-6  0303
4.Stejskal AdamSedláčková Tereza-6-9-9  0304
5.Kleiner MarekRulík Jiří9-7-8893214
6.Jányš OndřejStehlík Milan4-91013 3124
7.Stejskal AdamŠindelář Pavel-5-8-6  0325
8.Kleiner MarekSedláčková Tereza-7-3-8  0326
9.Jányš OndřejRulík Jiří-44-31243236
10.Langr LukášStehlík Milan-9-48-4 1337
11.Kleiner MarekŠindelář Pavel-8-9-7  0338
12.Jányš OndřejSedláčková Tereza4129  3048
13.Langr LukášRulík Jiří-5-898-62349
14.Stejskal AdamStehlík Milan-5-7-8  03410
15.Jányš OndřejŠindelář Pavel         
16.Langr LukášSedláčková Tereza         
17.Stejskal AdamRulík Jiří         
18.Kleiner MarekStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš03Šindelář Pavel30
Stejskal Adam03Sedláčková Tereza21
Kleiner Marek12Rulík Jiří12
Jányš Ondřej30Stehlík Milan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
14:30Konec
utkání
17:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:433:23555:531SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
8-7-8653210
2.Bělohlávek Dominik
Beneš Václav
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
4199  3020
3.Mikulecký JanNetolický Lukáš-1010-9-8 1321
4.Stránský MatějŠtantejský Ondřej912-87 3131
5.Beneš VáclavKaplan Zdeněk-4-76-7 1332
6.Bělohlávek DominikBezdíček Lukáš545  3042
7.Stránský MatějNetolický Lukáš-2-910893252
8.Beneš VáclavŠtantejský Ondřej-10-6-9  0353
9.Bělohlávek DominikKaplan Zdeněk114-96 3163
10.Mikulecký JanBezdíček Lukáš812-57 3173
11.Beneš VáclavNetolický Lukáš-213-11-6 1374
12.Bělohlávek DominikŠtantejský Ondřej-9998 3184
13.Mikulecký JanKaplan Zdeněk5-688 3194
14.Stránský MatějBezdíček Lukáš910-7-61132104
15.Bělohlávek DominikNetolický Lukáš685  30  
16.Mikulecký JanŠtantejský Ondřej         
17.Stránský MatějKaplan Zdeněk         
18.Beneš VáclavBezdíček Lukáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Mikulecký Jan21Netolický Lukáš21
Stránský Matěj30Štantejský Ondřej12
Beneš Václav03Kaplan Zdeněk12
Bělohlávek Dominik30Bezdíček Lukáš03
Soupeř se dostavil o 1 hodinu později.



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu04. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:17522:420TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Janák Martin
Čopián Štefan
 
 
Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
-9352 3110
2.Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
Řezníček David
Polanský Jiří
 
 
3-712-293220
3.Janák MartinKosek Petr18-776 3130
4.Procházka JiříPolanský Jiří-10-8112-62331
5.Kantorek JiříDalecký Petr9-6-7-1 1332
6.Čopián ŠtefanŘezníček David-95811 3142
7.Procházka JiříKosek Petr6-8124 3152
8.Kantorek JiříPolanský Jiří357  3062
9.Čopián ŠtefanDalecký Petr464  3072
10.Janák MartinŘezníček David69-7-6-62373
11.Kantorek JiříKosek Petr515  3083
12.Čopián ŠtefanPolanský Jiří3410  3093
13.Janák MartinDalecký Petr109-9-7832103
14.Procházka JiříŘezníček David         
15.Čopián ŠtefanKosek Petr         
16.Janák MartinPolanský Jiří         
17.Procházka JiříDalecký Petr         
18.Kantorek JiříŘezníček David         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Janák Martin21Kosek Petr03
Procházka Jiří11Polanský Jiří12
Kantorek Jiří21Dalecký Petr12
Čopián Štefan30Řezníček David11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
Vedoucí mužstev
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:10405:332TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kudýn Petr
Lukeš Marek
 
 
Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
810-82 3110
2.Novotný Luboš
Dočkal Radek
 
 
Kršiak Tomáš
Absolon Martin
 
 
7-9106 3120
3.Novotný LubošŠťastný Daniel-7-92773230
4.Dočkal RadekKršiak Tomáš995  3040
5.Lukeš MarekPříhoda Tomáš76-6-393250
6.Kudýn PetrAbsolon Martin10-8109 3160
7.Dočkal RadekŠťastný Daniel6-799 3170
8.Lukeš MarekKršiak Tomáš939  3080
9.Kudýn PetrPříhoda Tomáš-7579 3190
10.Novotný LubošAbsolon Martin9-759 31100
11.Lukeš MarekŠťastný Daniel         
12.Kudýn PetrKršiak Tomáš         
13.Novotný LubošPříhoda Tomáš         
14.Dočkal RadekAbsolon Martin         
15.Kudýn PetrŠťastný Daniel         
16.Novotný LubošKršiak Tomáš         
17.Dočkal RadekPříhoda Tomáš         
18.Lukeš MarekAbsolon Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Novotný Luboš20Šťastný Daniel02
Dočkal Radek20Kršiak Tomáš02
Lukeš Marek20Příhoda Tomáš02
Kudýn Petr20Absolon Martin02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 20 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:434:17518:449KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Bezdíčková Lenka
Hájek Ladislav
 
 
-86714 3110
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Doležal Jan
Novák Aleš
 
 
-98-712-52311
3.Malinský TomášDoležal Jan1575  3021
4.Netolický JanHájek Ladislav-1012-6-11 1322
5.Dočekal TomášBezdíčková Lenka478  3032
6.Netolický TomášNovák Aleš488  3042
7.Netolický JanDoležal Jan-52-7-6 1343
8.Dočekal TomášHájek Ladislav97-77 3153
9.Netolický TomášBezdíčková Lenka679  3063
10.Malinský TomášNovák Aleš8710  3073
11.Dočekal TomášDoležal Jan-9-8-8  0374
12.Netolický TomášHájek Ladislav-8-39433284
13.Malinský TomášBezdíčková Lenka78-98 3194
14.Netolický JanNovák Aleš689  30104
15.Netolický TomášDoležal Jan         
16.Malinský TomášHájek Ladislav         
17.Netolický JanBezdíčková Lenka         
18.Dočekal TomášNovák Aleš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš30Doležal Jan21
Netolický Jan12Hájek Ladislav12
Dočekal Tomáš21Bezdíčková Lenka03
Netolický Tomáš30Novák Aleš03

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy