Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1015:33395:487KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Chládek Pavel
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
7-88-8-62301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
-99-114-102302
3.Langr LukášMalinský Tomáš-7129-7-92303
4.Chládek PavelNetolický Tomáš-9-7-9  0304
5.Kleiner MarekDočekal Tomáš-8-6-5  0305
6.Jányš OndřejNetolický Jan-6587 3115
7.Chládek PavelMalinský Tomáš-9-79-6 1316
8.Kleiner MarekNetolický Tomáš-3-6-6  0317
9.Jányš OndřejDočekal Tomáš-3-69873227
10.Langr LukášNetolický Jan-6-58-3 1328
11.Kleiner MarekMalinský Tomáš-7-6-7  0329
12.Jányš OndřejNetolický Tomáš-8-311-9 13210
13.Langr LukášDočekal Tomáš         
14.Chládek PavelNetolický Jan         
15.Jányš OndřejMalinský Tomáš         
16.Langr LukášNetolický Tomáš         
17.Chládek PavelDočekal Tomáš         
18.Kleiner MarekNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš02Malinský Tomáš30
Chládek Pavel02Netolický Tomáš30
Kleiner Marek03Dočekal Tomáš11
Jányš Ondřej21Netolický Jan11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:Gregor Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Gregor Miroslav
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Doubrava Milan
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:533:27574:538TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Kudýn Petr
Lukeš Marek
 
 
9-9-97113210
2.Wávra Pavel
Steinmetz Roman
 
 
Novotný Luboš
Petřík Tomáš
 
 
89-84 3120
3.Patka VáclavKudýn Petr98-86 3130
4.Hýbl TomášLukeš Marek-5-8-9  0331
5.Steinmetz RomanNovotný Luboš9-5-7-8 1332
6.Wávra PavelPetřík Tomáš926  3042
7.Hýbl TomášKudýn Petr-10-9-6  0343
8.Steinmetz RomanLukeš Marek-8-8-5  0344
9.Wávra PavelNovotný Luboš-4-94883254
10.Patka VáclavPetřík Tomáš8117  3064
11.Wávra PetrKudýn Petr-69-7773274
12.Wávra PavelLukeš Marek37-8-4-92375
13.Patka VáclavNovotný Luboš-98-7773285
14.Hýbl TomášPetřík Tomáš-9568 3195
15.Wávra PavelKudýn Petr-85144 31105
16.Patka VáclavLukeš Marek         
17.Hýbl TomášNovotný Luboš         
18.Wávra PetrPetřík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Patka Václav30Kudýn Petr13
Hýbl Tomáš12Lukeš Marek30
Steinmetz Roman02Novotný Luboš12
Wávra Pavel31Petřík Tomáš03
Wávra Petr10   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Choceň, Jungmannova 305, vchod do herny z parkoviště za radnicí u NábřežíRozhodčí:
Datum dle rozpisu17. 03. 2017 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:106:30238:383TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šťastný Daniel
Kršiak Tomáš
 
 
Čopián Štefan
Janák Martin
 
 
-8-127-7 1301
2.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-19-7-7 1302
3.Kršiak TomášJanák Martin-8-6-8  0303
4.Příhoda TomášProcházka Jiří-38-59-52304
5.Absolon MartinČopián Štefan-8-7-5  0305
6.Šťastný DanielKantorek Jiří-6-4-5  0306
7.Příhoda TomášJanák Martin-1-3-6  0307
8.Absolon MartinProcházka Jiří9-1-8-7 1308
9.Šťastný DanielČopián Štefan-3-8-4  0309
10.Kršiak TomášKantorek Jiří8-5-9-5 13010
11.Absolon MartinJanák Martin-10-58-5 13  
12.Šťastný DanielProcházka Jiří         
13.Kršiak TomášČopián Štefan         
14.Příhoda TomášKantorek Jiří         
15.Šťastný DanielJanák Martin         
16.Kršiak TomášProcházka Jiří         
17.Příhoda TomášČopián Štefan         
18.Absolon MartinKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kršiak Tomáš02Janák Martin20
Příhoda Tomáš02Procházka Jiří20
Absolon Martin02Čopián Štefan20
Šťastný Daniel02Kantorek Jiří20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1028:33552:573SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Beneš Václav
Bělohlávek Dominik
 
 
11-89-923210
2.Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
Mikulecký Jan
Stránský Matěj
 
 
11-66-9-42311
3.Slavíček MartinBělohlávek Dominik-5-11-9  0312
4.Hájek LadislavStránský Matěj9-79-6-72313
5.Doležal JanMikulecký Jan-8-98-1 1314
6.Hodas DavidBeneš Václav263  3024
7.Hájek LadislavBělohlávek Dominik-7-7912-72325
8.Doležal JanStránský Matěj11-1158 3135
9.Hodas DavidMikulecký Jan477  3045
10.Slavíček MartinBeneš Václav368  3055
11.Doležal JanBělohlávek Dominik-4-7-8  0356
12.Hodas DavidStránský Matěj976  3066
13.Slavíček MartinMikulecký Jan9-6-3-4 1367
14.Hájek LadislavBeneš Václav-8-11-7  0368
15.Hodas DavidBělohlávek Dominik-5-6-10  0369
16.Slavíček MartinStránský Matěj-8-988-823610
17.Hájek LadislavMikulecký Jan         
18.Doležal JanBeneš Václav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Slavíček Martin13Bělohlávek Dominik40
Hájek Ladislav03Stránský Matěj22
Doležal Jan12Mikulecký Jan21
Hodas David31Beneš Václav12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:39531:640TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
10-8-76-92301
2.
 
 
Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
WO    0302
3.Štantejský OndřejKoubek René-6-7-9  0303
4.Netolický LukášSocha Zdeněk6-887 3113
5.Hladík MiroslavWO    0314
6.Kaplan ZdeněkVraštil Lukáš69-88 3124
7.Netolický LukášKoubek René-8-9-15  0325
8.Socha ZdeněkWO    0326
9.Kaplan ZdeněkHladík Miroslav-8-93543236
10.Štantejský OndřejVraštil Lukáš6-1468 3146
11.Koubek RenéWO    0347
12.Kaplan ZdeněkSocha Zdeněk6-99-873257
13.Štantejský OndřejHladík Miroslav685  3067
14.Netolický LukášVraštil Lukáš666  3077
15.Kaplan ZdeněkKoubek René-88-7-6 1378
16.Štantejský OndřejSocha Zdeněk-5-987-152379
17.Netolický LukášHladík Miroslav-75-93123289
18.Vraštil LukášWO    03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štantejský Ondřej22Koubek René30
Netolický Lukáš31Socha Zdeněk12
Kaplan Zdeněk31Hladík Miroslav03
   Vraštil Lukáš03
WO05WO50



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 21 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:35601:603TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
9-8-89-102301
2.Dalecký Petr
Černý Stanislav
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
999  3011
3.Bříza MartinŠindelář Pavel-8-74-10 1312
4.Černý StanislavRulík Jiří-9-58-9 1313
5.Kosek PetrStehlík Milan3-795 3123
6.Dalecký PetrBureš Jaroslav566  3033
7.Černý StanislavŠindelář Pavel-6-7-6  0334
8.Kosek PetrRulík Jiří-9679 3144
9.Dalecký PetrStehlík Milan666  3054
10.Bříza MartinBureš Jaroslav79-10-10-72355
11.Kosek PetrŠindelář Pavel9-8-8-8 1356
12.Dalecký PetrRulík Jiří89-10-333266
13.Bříza MartinStehlík Milan9-8-811-72367
14.Černý StanislavBureš Jaroslav-7-2-6  0368
15.Dalecký PetrŠindelář Pavel2-836 3178
16.Bříza MartinRulík Jiří-6-9-6  0379
17.Černý StanislavStehlík Milan6-8-4-6 13710
18.Kosek PetrBureš Jaroslav         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříza Martin04Šindelář Pavel31
Černý Stanislav04Rulík Jiří22
Kosek Petr21Stehlík Milan22
Dalecký Petr40Bureš Jaroslav21

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy