Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Wávra Petr
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:Doubrava Milan
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Adamský Miroslav
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Gregor Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:430:23489:472TJ Sokol Česká Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
858  3010
2.Wávra Pavel
Steinmetz Roman
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-3-1-10  0311
3.Patka VáclavMalinský Tomáš-10107-563221
4.Hýbl TomášNetolický Tomáš-8-10-4  0322
5.Wávra PetrDočekal Tomáš13-59-783232
6.Wávra PavelNetolický Jan1097  3042
7.Hýbl TomášMalinský Tomáš-61096 3152
8.Wávra PetrNetolický Tomáš-8-9-7  0353
9.Wávra PavelDočekal Tomáš92-5-173263
10.Patka VáclavNetolický Jan-73-9683273
11.Wávra PetrMalinský Tomáš-8-7-7  0374
12.Wávra PavelNetolický Tomáš95-63 3184
13.Patka VáclavDočekal Tomáš7106  3094
14.Hýbl TomášNetolický Jan-8268 31104
15.Wávra PavelMalinský Tomáš         
16.Patka VáclavNetolický Tomáš         
17.Hýbl TomášDočekal Tomáš         
18.Wávra PetrNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Patka Václav30Malinský Tomáš12
Hýbl Tomáš21Netolický Tomáš21
Wávra Petr12Dočekal Tomáš03
Wávra Pavel30Netolický Jan03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:108:30304:400TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Langr Lukáš
Chládek Pavel
 
 
Novotný Luboš
Lukeš Marek
 
 
-7-6-9  0301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Petřík Tomáš
Kudýn Petr
 
 
-6-10910-32302
3.Kleiner MarekPetřík Tomáš-5-9-11  0303
4.Stejskal AdamLukeš Marek-9-87-10 1304
5.Jányš OndřejNovotný Luboš6-710-8-72305
6.Langr LukášKudýn Petr-6-610-11 1306
7.Stejskal AdamPetřík Tomáš-8-96-7 1307
8.Chládek PavelLukeš Marek-5-6-7  0308
9.Langr LukášNovotný Luboš-8-3-4  0309
10.Kleiner MarekKudýn Petr6-7-7-4 13010
11.Chládek PavelPetřík Tomáš         
12.Langr LukášLukeš Marek         
13.Kleiner MarekNovotný Luboš         
14.Stejskal AdamKudýn Petr         
15.Langr LukášPetřík Tomáš         
16.Kleiner MarekLukeš Marek         
17.Stejskal AdamNovotný Luboš         
18.Chládek PavelKudýn Petr         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kleiner Marek02Petřík Tomáš20
Stejskal Adam02Lukeš Marek20
Jányš Ondřej01Novotný Luboš20
Langr Lukáš02Kudýn Petr20
Chládek Pavel01   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Kantorek Jiří
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad Orlicí, U gymnázia v Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu30. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1029:38574:632TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
Janák Martin
Svojanovský Radim
 
 
98-67 3110
2.Novák Vladimír
Doležal Tomáš
 
 
Kantorek Jiří
Procházka Jiří
 
 
-61011-9123220
3.Hodas DavidJanák Martin-8910-983230
4.Hájek LadislavSvojanovský Radim86-76 3140
5.Novák VladimírKantorek Jiří-6-5-7  0341
6.Doležal TomášProcházka Jiří9-6-8-9 1342
7.Hájek LadislavJanák Martin10-8-6-5 1343
8.Novák VladimírSvojanovský Radim-4-6-6  0344
9.Doležal TomášKantorek Jiří-810-7-9 1345
10.Hodas DavidProcházka Jiří7-689 3155
11.Novák VladimírJanák Martin-3-4-2  0356
12.Doležal TomášSvojanovský Radim-98-10-6 1357
13.Hodas DavidKantorek Jiří986  3067
14.Hájek LadislavProcházka Jiří7-9-6-8 1368
15.Doležal TomášJanák Martin-5-6-4  0369
16.Hodas DavidSvojanovský Radim-9675 3179
17.Hájek LadislavKantorek JiříWO    3089
18.Novák VladimírProcházka Jiří-3-5-6  03810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hodas David40Janák Martin31
Hájek Ladislav12Svojanovský Radim22
Novák Vladimír04Kantorek Jiří21
Doležal Tomáš04Procházka Jiří31
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu28. 09. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
21:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:834:33631:618SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Šimonek Petr
Slavík Miroslav
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
10-848 3110
2.Příhoda Tomáš
Absolon Martin
 
 
Kučera Martin
Beneš Václav
 
 
4109  3020
3.Absolon MartinBělohlávek Dominik-8-6-7  0321
4.Šimonek PetrStránský Matěj10-6411 3131
5.Slavík MiroslavKučera Martin-108-14-6 1332
6.Příhoda TomášBeneš Václav1089  3042
7.Šimonek PetrBělohlávek Dominik-9-98-8 1343
8.Slavík MiroslavStránský Matěj8-6-6973253
9.Příhoda TomášKučera Martin7-69-573263
10.Absolon MartinBeneš Václav46-8-9103273
11.Slavík MiroslavBělohlávek Dominik-8-9-6  0374
12.Příhoda TomášStránský Matěj-6-8-9  0375
13.Absolon MartinKučera Martin8-5-7-9 1376
14.Šimonek PetrBeneš Václav546  3086
15.Příhoda TomášBělohlávek Dominik-7-8-9  0387
16.Absolon MartinStránský Matěj-96-5-8 1388
17.Šimonek PetrKučera Martin756  3098
18.Slavík MiroslavBeneš Václav8-686 31108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Absolon Martin13Bělohlávek Dominik40
Šimonek Petr31Stránský Matěj22
Slavík Miroslav22Kučera Martin22
Příhoda Tomáš22Beneš Václav04



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:36672:685nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kosek Petr
Bříza Martin
 
 
Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
88-8-7-82301
2.Dalecký Petr
Černý Stanislav
 
 
Vraštil Lukáš
Socha Zdeněk
 
 
88-68 3111
3.Bříza MartinKoubek René-12-13-2  0312
4.Černý StanislavSocha Zdeněk-71198 3122
5.Kosek PetrVraštil Lukáš5102  3032
6.Dalecký PetrHladík Miroslav7-89-5-12333
7.Černý StanislavKoubek René-15-29-7 1334
8.Kosek PetrSocha Zdeněk1-6-7-7 1335
9.Dalecký PetrVraštil Lukáš567  3045
10.Bříza MartinHladík Miroslav-147-91053255
11.Kosek PetrKoubek René-7-98-7 1356
12.Dalecký PetrSocha Zdeněk879  3066
13.Bříza MartinVraštil Lukáš-7-6-9  0367
14.Černý StanislavHladík Miroslav46-911 3177
15.Dalecký PetrKoubek René6-59-883287
16.Bříza MartinSocha Zdeněk-47-8643297
17.Černý StanislavVraštil Lukáš8-8-4-9 1398
18.Kosek PetrHladík Miroslav-310-69-52399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Bříza Martin22Koubek René31
Černý Stanislav22Socha Zdeněk13
Kosek Petr13Vraštil Lukáš22
Dalecký Petr31Hladík Miroslav22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 22 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu18. 03. 2017 13:30 Začátek
utkání
13:40Konec
utkání
16:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:934:38579:668nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
8-127-3-92301
2.
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
WO    0302
3.Štantejský OndřejŠindelář Pavel-107-9-7 1303
4.Netolický LukášRulík Jiří10-85-1073213
5.Bureš JaroslavWO    0314
6.Kaplan ZdeněkStehlík Milan78-126 3124
7.Netolický Lukᚊindelář Pavel-76711 3134
8.Rulík JiříWO    0335
9.Kaplan ZdeněkBureš Jaroslav571  3045
10.Štantejský OndřejStehlík Milan76-74 3155
11.Šindelář PavelWO    0356
12.Kaplan ZdeněkRulík Jiří6-7-9973266
13.Štantejský OndřejBureš Jaroslav-66-13543276
14.Netolický LukášStehlík Milan1211-108 3186
15.Kaplan ZdeněkŠindelář Pavel-789-11-82387
16.Štantejský OndřejRulík Jiří-6577 3197
17.Netolický LukášBureš Jaroslav65-9-10-72398
18.Stehlík MilanWO    0399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry01čtyřhry10
Štantejský Ondřej31Šindelář Pavel21
Netolický Lukáš31Rulík Jiří03
Kaplan Zdeněk31Bureš Jaroslav12
   Stehlík Milan03
WO05WO50

předchozí kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy