Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Bako Adam
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
1:106:30238:374TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Chládek Pavel
Langr Lukáš ml.
 
 
Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
-7-39-6 1301
2.Jányš Ondřej
Kleiner Marek
 
 
Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
5-7-6-9 1302
3.Kleiner MarekDalecký Petr-4-1-4  0303
4.Langr Lukáš ml.Řezníček David893  3013
5.Chládek PavelPolanský Jiří-79-8-6 1314
6.Jányš OndřejRybenský Dušan-8-4-8  0315
7.Langr Lukáš ml.Dalecký Petr-2-1-5  0316
8.Kristek LukášŘezníček David-5-6-8  0317
9.Jányš OndřejPolanský Jiří-10-7-6  0318
10.Kleiner MarekRybenský Dušan-5-6-9  0319
11.Kristek LukášDalecký Petr-5-4-5  03110
12.Jányš OndřejŘezníček David         
13.Kleiner MarekPolanský Jiří         
14.Langr Lukáš ml.Rybenský Dušan         
15.Jányš OndřejDalecký Petr         
16.Kleiner MarekŘezníček David         
17.Langr Lukáš ml.Polanský Jiří         
18.Kristek LukášRybenský Dušan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Kleiner Marek02Dalecký Petr30
Langr Lukáš ml.11Řezníček David11
Chládek Pavel01Polanský Jiří20
Jányš Ondřej02Rybenský Dušan20
Kristek Lukáš02   



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Beneš Stanislav
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:Patka Václav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Plíva Roman
Datum dle rozpisu15. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Gregor Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:39563:649TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
9-397 3110
2.Plíva Roman
Steinmetz Roman
 
 
Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
7-69-893220
3.Hýbl TomášBezdíček Lukáš-13-6-9  0321
4.Steinmetz RomanKaplan Zdeněk9-8710 3131
5.Plíva RomanNetolický Lukáš-7-8-6  0332
6.Patka VáclavŠtantejský Ondřej-89-81193242
7.Steinmetz RomanBezdíček Lukáš-8135-8-52343
8.Plíva RomanKaplan Zdeněk-5-5-3  0344
9.Patka VáclavNetolický Lukáš945  3054
10.Hýbl Tomᚊtantejský Ondřej5-9-88-32355
11.Plíva RomanBezdíček Lukáš5-2-9-6 1356
12.Patka VáclavKaplan Zdeněk-5-9-8  0357
13.Hýbl TomášNetolický Lukáš-5-5-4  0358
14.Steinmetz RomanŠtantejský Ondřej-7-59-3 1359
15.Patka VáclavBezdíček Lukáš-9999 3169
16.Hýbl TomášKaplan Zdeněk8-96-973279
17.Steinmetz RomanNetolický Lukáš-5-8-7  03710
18.Plíva RomanŠtantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Hýbl Tomáš13Bezdíček Lukáš31
Steinmetz Roman13Kaplan Zdeněk22
Plíva Roman03Netolický Lukáš31
Patka Václav31Štantejský Ondřej21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna stolního tenisu - malý sálek, při ZŠ ul. Svatopluka Čecha, ChoceňRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
16:05Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1025:31488:509TJ Sokol Chrudim B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Miroslav
Šimonek Petr
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
564  3010
2.Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
-8-8-8  0311
3.Šťastný DanielŠindelář Pavel-7-6-6  0312
4.Příhoda TomášRulík Jiří-5-7-11  0313
5.Slavík MiroslavBureš Jaroslav384  3023
6.Šimonek PetrStehlík Milan696  3033
7.Příhoda Tomᚊindelář Pavel-6-11-6  0334
8.Slavík MiroslavRulík Jiří-4-78-4 1335
9.Šimonek PetrBureš Jaroslav844  3045
10.Šťastný DanielStehlík Milan994  3055
11.Slavík MiroslavŠindelář Pavel-88-9-10 1356
12.Šimonek PetrRulík Jiří583  3066
13.Šťastný DanielBureš Jaroslav9-8-7-6 1367
14.Příhoda TomášStehlík Milan-910-6-6 1368
15.Šimonek PetrŠindelář Pavel-7887 3178
16.Šťastný DanielRulík Jiří-5-7-6  0379
17.Příhoda TomášBureš Jaroslav-3-8-3  03710
18.Slavík MiroslavStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Šťastný Daniel13Šindelář Pavel31
Příhoda Tomáš04Rulík Jiří31
Slavík Miroslav12Bureš Jaroslav22
Šimonek Petr40Stehlík Milan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:00Konec
utkání
14:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:234:9444:320TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Hodas David
Doležal Jan
 
 
Krejčík Libor
Murdych Tomáš
 
 
-4-678-122301
2.Hájek Ladislav
Slavíček Martin
 
 
Theodor Daniel
Košťál Jiří
 
 
-810-63-42302
3.Doležal JanKrejčík Libor467  3012
4.Slavíček MartinMurdych Tomáš88-69 3122
5.Hájek LadislavTheodor Daniel5124  3032
6.Hodas DavidKošťál Jiří-9431 3142
7.Slavíček MartinKrejčík Libor698  3052
8.Hájek LadislavMurdych Tomáš108-77 3162
9.Hodas DavidTheodor Daniel446  3072
10.Doležal JanKošťál Jiří1039  3082
11.Hájek LadislavKrejčík Libor5116  3092
12.Hodas DavidMurdych Tomáš265  30102
13.Doležal JanTheodor Daniel         
14.Slavíček MartinKošťál Jiří         
15.Hodas DavidKrejčík Libor         
16.Doležal JanMurdych Tomáš         
17.Slavíček MartinTheodor Daniel         
18.Hájek LadislavKošťál Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Doležal Jan20Krejčík Libor03
Slavíček Martin20Murdych Tomáš03
Hájek Ladislav30Theodor Daniel02
Hodas David30Košťál Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Valchy, Chrudim, V areálu hokejbalového hřiště, vedle plovárnyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:33438:489SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Mikulecký Jan
Kučera Martin
 
 
8-9811 3110
2.Dočekal Tomáš
Michek Jakub
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
-5-7-11  0311
3.Malinský TomášBělohlávek Dominik-113-9-4 1312
4.Michek JakubStránský Matěj-8-58-8 1313
5.Dočekal TomášMikulecký Jan-12-6-13  0314
6.Netolický TomášKučera Martin767  3024
7.Michek JakubBělohlávek Dominik-3-96-4 1325
8.Dočekal TomášStránský Matěj-5-8-9  0326
9.Netolický TomášMikulecký Jan-7-8-19  0327
10.Malinský TomášKučera Martin-639-573237
11.Dočekal TomášBělohlávek Dominik-911-6-7 1338
12.Netolický TomášStránský Matěj-11-9-8  0339
13.Malinský TomášMikulecký JanWO    3049
14.Michek JakubKučera Martin-6-7-10  03410
15.Netolický TomášBělohlávek Dominik         
16.Malinský TomášStránský Matěj         
17.Michek JakubMikulecký Jan         
18.Dočekal TomášKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Malinský Tomáš11Bělohlávek Dominik30
Michek Jakub03Stránský Matěj30
Dočekal Tomáš03Mikulecký Jan20
Netolický Tomáš12Kučera Martin12
WO10WO01



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 3 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu09. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:40Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
2:1014:34423:511TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Zajíček Martin
 
 
Janák Martin
Kantorek Jiří
 
 
7-6-9-8 1301
2.Novotný Luboš
Pánek Libor
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
8-97-993211
3.Novotný LubošJanák Martin9-8-4-13 1312
4.Zajíček MartinČopián Štefan7-38-5-132313
5.Pánek LiborSvojanovský Radim-8-8-7  0314
6.Lukeš MarekKantorek Jiří-10-7-8  0315
7.Zajíček MartinJanák Martin9-58-593225
8.Pánek LiborČopián Štefan-817-9-12 1326
9.Lukeš MarekSvojanovský Radim-7-1259-72327
10.Novotný LubošKantorek Jiří-9-8-5  0328
11.Pánek LiborJanák Martin-10-69-7 1329
12.Lukeš MarekČopián Štefan-7-4-5  03210
13.Novotný LubošSvojanovský Radim         
14.Zajíček MartinKantorek Jiří         
15.Lukeš MarekJanák Martin         
16.Novotný LubošČopián Štefan         
17.Zajíček MartinSvojanovský Radim         
18.Pánek LiborKantorek Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novotný Luboš02Janák Martin21
Zajíček Martin11Čopián Štefan30
Pánek Libor03Svojanovský Radim20
Lukeš Marek03Kantorek Jiří20
bez připomínek

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy