Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu26. 10. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
20:20Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:734:32610:596TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
Hýbl Tomáš
Patka Václav
 
 
-12-86-9 1301
2.Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
Wávra Pavel
Plíva Roman
 
 
-88-9993211
3.Čopián ŠtefanWávra Pavel33-9-1363221
4.Janák MartinPatka Václav-7-6-9  0322
5.Kantorek JiříHýbl Tomáš-710-4-8 1323
6.Svojanovský RadimPlíva Roman9-97-983233
7.Janák MartinWávra Pavel-38-4753243
8.Kantorek JiříPatka Václav-8-10-5  0344
9.Svojanovský RadimHýbl Tomáš-5-8-9  0345
10.Čopián ŠtefanPlíva Roman816  3055
11.Kantorek JiříWávra Pavel887  3065
12.Svojanovský RadimPatka Václav-47-55-72366
13.Čopián ŠtefanHýbl Tomáš410-87 3176
14.Janák MartinPlíva Roman979  3086
15.Svojanovský RadimWávra Pavel-9-6-8  0387
16.Čopián ŠtefanPatka Václav1083  3097
17.Janák MartinHýbl Tomáš89-3-4432107
18.Kantorek JiříPlíva Roman         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Čopián Štefan40Wávra Pavel13
Janák Martin31Patka Václav31
Kantorek Jiří12Hýbl Tomáš22
Svojanovský Radim13Plíva Roman03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
14:55Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:132:7398:248SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Chládek Pavel
Jányš Ondřej
 
 
454  3010
2.Mikulecký Jan
Kučera Martin
 
 
Kleiner Marek
Langr Lukáš ml.
 
 
233  3020
3.Kučera MartinJányš Ondřej9-10-10863230
4.Stránský MatějKleiner Marek4410  3040
5.Bělohlávek DominikLangr Lukáš ml.336  3050
6.Mikulecký JanChládek Pavel335  3060
7.Stránský MatějJányš Ondřej-3101-463270
8.Bělohlávek DominikKleiner Marek554  3080
9.Mikulecký JanLangr Lukáš ml.392  3090
10.Kučera MartinChládek Pavel-6810-9-12391
11.Bělohlávek DominikJányš Ondřej678  30101
12.Mikulecký JanKleiner Marek         
13.Kučera MartinLangr Lukáš ml.         
14.Stránský MatějChládek Pavel         
15.Mikulecký JanJányš Ondřej         
16.Kučera MartinKleiner Marek         
17.Stránský MatějLangr Lukáš ml.         
18.Bělohlávek DominikChládek Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Kučera Martin11Jányš Ondřej03
Stránský Matěj20Kleiner Marek02
Bělohlávek Dominik30Langr Lukáš ml.02
Mikulecký Jan20Chládek Pavel11



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
vedoucí týmů
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
0:105:30242:374TJ Tesla Pardubice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Theodor Daniel
Theodor Jiří
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
-8-7-3  0301
2.Murdych Tomáš
Krejčík Libor
 
 
Kudýn Petr
Zajíček Martin
 
 
-5-4-5  0302
3.Theodor DanielLukeš Marek-7-7-6  0303
4.Murdych TomášDočkal Radek-5-3-5  0304
5.Košťál JiříKudýn Petr10-8-6-6 1305
6.Krejčík LiborZajíček Martin-99-8-7 1306
7.Murdych TomášLukeš Marek-6-5-4  0307
8.Košťál JiříDočkal Radek-89-9-7 1308
9.Krejčík LiborKudýn Petr-6-4-4  0309
10.Theodor DanielZajíček Martin7-79-9-823010
11.Košťál JiříLukeš Marek         
12.Krejčík LiborDočkal Radek         
13.Theodor DanielKudýn Petr         
14.Murdych TomášZajíček Martin         
15.Krejčík LiborLukeš Marek         
16.Theodor DanielDočkal Radek         
17.Murdych TomášKudýn Petr         
18.Košťál JiříZajíček Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Theodor Daniel02Lukeš Marek20
Murdych Tomáš02Dočkal Radek20
Košťál Jiří02Kudýn Petr20
Krejčík Libor02Zajíček Martin20



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:37635:649KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
69-8-763210
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
8-88-9103220
3.Bureš JaroslavMalinský Tomáš-13-6-7  0321
4.Rulík JiříNetolický Tomáš-6-43-3 1322
5.Stehlík MilanDočekal Tomáš10-7-10-5 1323
6.Šindelář PavelNetolický Jan7610  3033
7.Rulík JiříMalinský Tomáš-8-9-9  0334
8.Stehlík MilanNetolický Tomáš-89-87-92335
9.Šindelář PavelDočekal Tomáš-68-69-92336
10.Bureš JaroslavNetolický Jan-8-7-6  0337
11.Stehlík MilanMalinský Tomáš-14-9-9  0338
12.Šindelář PavelNetolický Tomáš578  3048
13.Bureš JaroslavDočekal Tomáš-74810 3158
14.Rulík JiříNetolický Jan87-6-9103268
15.Šindelář PavelMalinský Tomáš7210  3078
16.Bureš JaroslavNetolický Tomáš-32-76-92379
17.Rulík JiříDočekal Tomáš-68-912-1123710
18.Stehlík MilanNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Bureš Jaroslav13Malinský Tomáš31
Rulík Jiří13Netolický Tomáš31
Stehlík Milan03Dočekal Tomáš31
Šindelář Pavel31Netolický Jan12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
14:00Konec
utkání
17:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:39696:723nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Štantejský Ondřej
 
 
Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
-710-79-62301
2.Bezdíček Bohumil
Zelinka Robert
 
 
Hodas David
Hájek Ladislav
 
 
-11-85-9 1302
3.Netolický LukášHodas David12-10-69-72303
4.Zelinka RobertDoležal Jan-4-4-5  0304
5.Bezdíček BohumilSlavíček Martin-88108 3114
6.Štantejský OndřejHájek Ladislav2-69-793224
7.Zelinka RobertHodas David-7-2-7  0325
8.Bezdíček BohumilDoležal Jan-8-67-8 1326
9.Štantejský OndřejSlavíček Martin-81-121143236
10.Netolický LukášHájek Ladislav8-87-363246
11.Bezdíček BohumilHodas David-6-6-6  0347
12.Štantejský OndřejDoležal Jan7-10912 3157
13.Netolický LukášSlavíček Martin849  3067
14.Zelinka RobertHájek Ladislav9611  3077
15.Štantejský OndřejHodas David68-4-10-82378
16.Netolický LukášDoležal Jan-59-121143288
17.Zelinka RobertSlavíček Martin92-6-993298
18.Bezdíček BohumilHájek Ladislav-97-68-42399

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Netolický Lukáš31Hodas David40
Zelinka Robert22Doležal Jan22
Bezdíček Bohumil13Slavíček Martin04
Štantejský Ondřej31Hájek Ladislav13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 5 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Rybenský Dušan
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu22. 10. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
17:10Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:534:25572:546TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rybenský Dušan
Dalecký Petr
 
 
Šimonek Petr
Slavík Miroslav
 
 
-96-710123210
2.Kosek Petr
Polanský Jiří
 
 
Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
8-611-6103220
3.Polanský JiříŠimonek Petr-110-108-52321
4.Kosek PetrSlavík Miroslav-8-115-8 1322
5.Rybenský DušanŠťastný Daniel578  3032
6.Dalecký PetrPříhoda Tomáš696  3042
7.Kosek PetrŠimonek Petr-4-7-9  0343
8.Rybenský DušanSlavík Miroslav747  3053
9.Dalecký PetrŠťastný Daniel1057  3063
10.Polanský JiříPříhoda Tomáš-7-89-5 1364
11.Rybenský DušanŠimonek Petr-8-5-8  0365
12.Dalecký PetrSlavík Miroslav69-89 3175
13.Polanský Jiř튝astný Daniel215-3-1663285
14.Kosek PetrPříhoda Tomáš13-3-9963295
15.Dalecký PetrŠimonek Petr101-75 31105
16.Polanský JiříSlavík Miroslav         
17.Kosek PetrŠťastný Daniel         
18.Rybenský DušanPříhoda Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Polanský Jiří12Šimonek Petr31
Kosek Petr12Slavík Miroslav12
Rybenský Dušan21Šťastný Daniel03
Dalecký Petr40Příhoda Tomáš12

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy