Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Lanškroun AVrchní
rozhodčí:
Cacek Vladimír
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Dobrovského 41 LanškrounRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:36Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
4:1016:36438:518SK US Steinerová Choceň C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Jányš Ondřej
Kristek Patrik
 
 
Šimonek Petr
Slavík Miroslav
 
 
-5-56-5 1301
2.Kleiner Marek
Langr Lukáš
 
 
Šťastný Daniel
Příhoda Tomáš
 
 
8-8-7-7 1302
3.Langr Lukᚊimonek Petr-12-5-2  0303
4.Kristek PatrikSlavík Miroslav911-68 3113
5.Jányš OndřejPříhoda Tomáš4-114-1063223
6.Kleiner MarekŠťastný Daniel-9898 3133
7.Kristek PatrikŠimonek Petr-4-3-6  0334
8.Jányš OndřejSlavík Miroslav-11-7-9  0335
9.Kleiner MarekPříhoda Tomáš8-7-76-142336
10.Langr Lukᚊťastný Daniel-5-8-6  0337
11.Jányš OndřejŠimonek Petr-8-5-9  0338
12.Kleiner MarekSlavík Miroslav-10-8-8  0339
13.Langr LukášPříhoda Tomáš-24-9813249
14.Kristek PatrikŠťastný Daniel-8-5-9  03410
15.Kleiner MarekŠimonek Petr         
16.Langr LukášSlavík Miroslav         
17.Kristek PatrikPříhoda Tomáš         
18.Jányš OndřejŠťastný Daniel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Langr Lukáš12Šimonek Petr30
Kristek Patrik12Slavík Miroslav21
Jányš Ondřej12Příhoda Tomáš12
Kleiner Marek12Šťastný Daniel21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová AVrchní
rozhodčí:
Hýbl Tomáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BRozhodčí:Gregor Miroslav
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:Beneš Stanislav
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:Adamský Miroslav
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1030:33573:588TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Wávra Pavel
Geldner Josef
 
 
Hodas David
Hortlík Tomáš
 
 
-7-6-7  0301
2.Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
Doležal Jan
Slavíček Martin
 
 
76-8-10-32302
3.Patka VáclavHodas David-4-89-5 1303
4.Hýbl TomášDoležal Jan6-4-93113213
5.Geldner JosefSlavíček Martin10-87-4-72314
6.Wávra PavelHortlík Tomáš1215  3024
7.Hýbl TomášHodas David6-7-9-9 1325
8.Geldner JosefDoležal Jan-4-9-5  0326
9.Wávra PavelSlavíček Martin4912  3036
10.Patka VáclavHortlík Tomáš8-994 3146
11.Geldner JosefHodas David-5-78-3 1347
12.Wávra PavelDoležal Jan777  3057
13.Patka VáclavSlavíček Martin986  3067
14.Hýbl TomášHortlík Tomáš-1047-7-102368
15.Wávra PavelHodas David9-910-7-102369
16.Patka VáclavDoležal Jan-9-610-7 13610
17.Hýbl TomášSlavíček Martin         
18.Geldner JosefHortlík Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Patka Václav22Hodas David40
Hýbl Tomáš12Doležal Jan22
Geldner Josef03Slavíček Martin12
Wávra Pavel31Hortlík Tomáš12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:KST Linea Chrudim AVrchní
rozhodčí:
vedoucí družstev
HOSTUJÍCÍ:TTC Skuteč ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
herna KST Linea ChrudimRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1027:36589:615TTC Skuteč A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Tomáš
Malinský Tomáš
 
 
Bezdíček Lukáš
Netolický Lukáš
 
 
-138-10-6 1301
2.Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
8-12-9-9 1302
3.Malinský TomášBezdíček Lukáš53-45 3112
4.Netolický JanKaplan Zdeněk-3-6-6  0313
5.Dočekal TomášNetolický Lukáš-6-8-11  0314
6.Netolický Tomᚊtantejský Ondřej74-911 3124
7.Netolický JanBezdíček Lukáš2-11-10-8 1325
8.Dočekal TomášKaplan Zdeněk1096  3035
9.Netolický TomášNetolický Lukáš-9-9-6  0336
10.Malinský Tomᚊtantejský Ondřej8-8911 3146
11.Dočekal TomášBezdíček Lukáš1186  3056
12.Netolický TomášKaplan Zdeněk-99-61093266
13.Malinský TomášNetolický Lukáš-8-9-3  0367
14.Netolický JanŠtantejský Ondřej-8-887-42368
15.Netolický TomášBezdíček Lukáš88-108 3178
16.Malinský TomášKaplan Zdeněk-106-8-9 1379
17.Netolický JanNetolický Lukáš-2-9-8  03710
18.Dočekal Tomᚊtantejský Ondřej         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Malinský Tomáš22Bezdíček Lukáš13
Netolický Jan04Kaplan Zdeněk22
Dočekal Tomáš21Netolický Lukáš40
Netolický Tomáš31Štantejský Ondřej12



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
K Vinici 1901, Pardubice, bílá budova vedle fotbalového hřiště, 1.patro, vchod z boku budovyRozhodčí:
Datum dle rozpisu06. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
8:1034:36636:671TTC Medovinka Hlinsko A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
Bříza Martin
Kosek Petr
 
 
89-8-5-92301
2.Novotný Luboš
Marel David
 
 
Dalecký Petr
Polanský Jiří
 
 
9-9-8-7 1302
3.Dočkal RadekDalecký Petr-6-8-4  0303
4.Novotný LubošPolanský Jiří-8-389103213
5.Marel DavidKosek Petr11106  3023
6.Lukeš MarekBříza Martin855  3033
7.Novotný LubošDalecký Petr8-3-7-4 1334
8.Marel DavidPolanský Jiří-7-108-9 1335
9.Lukeš MarekKosek Petr1066  3045
10.Dočkal RadekBříza Martin-8108-863255
11.Marel DavidDalecký Petr-5-4-6  0356
12.Lukeš MarekPolanský Jiří5-810-6-72357
13.Dočkal RadekKosek Petr711-145 3167
14.Novotný LubošBříza Martin613-87 3177
15.Lukeš MarekDalecký Petr-10-27-9 1378
16.Dočkal RadekPolanský Jiří-77-11-5 1379
17.Novotný LubošKosek Petr867  3089
18.Marel DavidBříza Martin7-8-1-7 13810

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry02čtyřhry20
Dočkal Radek22Dalecký Petr40
Novotný Luboš31Polanský Jiří31
Marel David13Kosek Petr04
Lukeš Marek22Bříza Martin13
bez připomínek



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí AVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:130:7387:279TTC Ústí nad Orlicí A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Svojanovský Radim
Čopián Štefan
 
 
Murdych Tomáš
Theodor Daniel
 
 
775  3010
2.Kantorek Jiří
Janák Martin
 
 
Vraštil Lukáš
Socha Zdeněk
 
 
-9-11-6  0311
3.Janák MartinVraštil Lukáš-88-21593221
4.Čopián ŠtefanSocha Zdeněk469  3031
5.Kantorek JiříTheodor Daniel444  3041
6.Svojanovský RadimMurdych Tomáš3710  3051
7.Čopián ŠtefanVraštil Lukáš997  3061
8.Kantorek JiříSocha Zdeněk97-97 3171
9.Svojanovský RadimTheodor Daniel6-553 3181
10.Janák MartinMurdych Tomáš455  3091
11.Kantorek JiříVraštil Lukáš994  30101
12.Svojanovský RadimSocha Zdeněk         
13.Janák MartinTheodor Daniel         
14.Čopián ŠtefanMurdych Tomáš         
15.Svojanovský RadimVraštil Lukáš         
16.Janák MartinSocha Zdeněk         
17.Čopián ŠtefanTheodor Daniel         
18.Kantorek JiříMurdych Tomáš         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Janák Martin20Vraštil Lukáš03
Čopián Štefan20Socha Zdeněk02
Kantorek Jiří30Theodor Daniel02
Svojanovský Radim20Murdych Tomáš02



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 6 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BVrchní
rozhodčí:
Mikulecký Jan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu05. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:633:20495:486SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
1068  3010
2.Kučera Martin
Mikulecký Jan
 
 
Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
41111  3020
3.Stránský MatějŠindelář Pavel-8-7-11  0321
4.Kučera MartinRulík Jiří-8-8-4  0322
5.Bělohlávek DominikBureš Jaroslav3108  3032
6.Mikulecký JanStehlík Milan889  3042
7.Kučera MartinŠindelář Pavel-1-4-6  0343
8.Bělohlávek DominikRulík Jiří897  3053
9.Mikulecký JanBureš Jaroslav6-12-87-122354
10.Stránský MatějStehlík Milan8108  3064
11.Bělohlávek DominikŠindelář Pavel8811  3074
12.Mikulecký JanRulík Jiří896  3084
13.Stránský MatějBureš Jaroslav888  3094
14.Kučera MartinStehlík Milan3-6-6-9 1395
15.Mikulecký JanŠindelář PavelWO    0396
16.Stránský MatějRulík Jiří97-6-7632106
17.Kučera MartinBureš Jaroslav-6-7-6  03  
18.Bělohlávek DominikStehlík Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Stránský Matěj31Šindelář Pavel21
Kučera Martin03Rulík Jiří13
Bělohlávek Dominik30Bureš Jaroslav12
Mikulecký Jan21Stehlík Milan12
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy