Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Holice BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Lanškroun ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Holubova 768 53401 Holice, Proti KD a muzeu Dr.E.HolubaRozhodčí:
Datum dle rozpisu08. 11. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:6371:229TJ Jiskra Holice B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Socha Zdeněk
Vraštil Lukáš
 
 
Langr Lukáš
Vybíral Jakub
 
 
456  3010
2.Koubek René
Hladík Miroslav
 
 
Kleiner Marek
Jányš Ondřej
 
 
-6107-1023220
3.Socha ZdeněkLangr Lukáš679  3030
4.Hladík MiroslavJányš Ondřej3-547 3140
5.Vraštil LukášKleiner Marek3123  3050
6.Koubek RenéVybíral Jakub677  3060
7.Hladík MiroslavLangr Lukáš6-979 3170
8.Vraštil LukášJányš Ondřej48-21 3180
9.Koubek RenéKleiner Marek133  3090
10.Socha ZdeněkVybíral Jakub44-54 31100
11.Vraštil LukášLangr Lukáš87   20  
12.Koubek RenéJányš Ondřej         
13.Socha ZdeněkKleiner Marek         
14.Hladík MiroslavVybíral Jakub         
15.Koubek RenéLangr Lukáš         
16.Socha ZdeněkJányš Ondřej         
17.Hladík MiroslavKleiner Marek         
18.Vraštil LukášVybíral Jakub         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Socha Zdeněk20Langr Lukáš02
Hladík Miroslav20Jányš Ondřej02
Vraštil Lukáš20Kleiner Marek02
Koubek René20Vybíral Jakub02
nejsou



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Chrudim BVrchní
rozhodčí:
Stehlík Milan
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršovo náměstí 12, Chrudim, Stará budovaRozhodčí:
Datum dle rozpisu11. 11. 2016 19:00 Začátek
utkání
00:00Konec
utkání
00:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35668:684nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Rulík Jiří
Stehlík Milan
 
 
Patka Václav
Hýbl Tomáš
 
 
10-8-7-8 1301
2.Šindelář Pavel
Bureš Jaroslav
 
 
Wávra Pavel
Plíva Roman
 
 
9128  3011
3.Rulík JiříWávra Pavel-88-4-4 1312
4.Bureš JaroslavPatka Václav-5-4-9  0313
5.Stehlík MilanHýbl Tomáš8-59-8-72314
6.Šindelář PavelPlíva Roman741  3024
7.Bureš JaroslavWávra Pavel14-92-593234
8.Stehlík MilanPatka Václav12-9-71283244
9.Šindelář PavelHýbl Tomáš-877-9-52345
10.Rulík JiříPlíva Roman6-5-4-9 1346
11.Stehlík MilanWávra Pavel-98-9-9 1347
12.Šindelář PavelPatka Václav-98-9-9 1348
13.Rulík JiříHýbl Tomáš8-499 3158
14.Bureš JaroslavPlíva Roman-87-9-9 1359
15.Šindelář PavelWávra Pavel9-899 3169
16.Rulík JiříPatka Václav-5998 3179
17.Bureš JaroslavHýbl Tomáš8-259 3189
18.Stehlík MilanPlíva Roman868  3099

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Rulík Jiří22Wávra Pavel22
Bureš Jaroslav22Patka Václav22
Stehlík Milan22Hýbl Tomáš22
Šindelář Pavel22Plíva Roman22



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Skuteč AVrchní
rozhodčí:
Netolický Lukáš
HOSTUJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
ČSA 1000, 539 73 Skuteč, Multifunkční sportovní halaRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
9:937:35684:663nerozhodně

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Netolický Lukáš
Bezdíček Lukáš
 
 
Procházka Jiří
Janák Martin
 
 
-87-10-7 1301
2.Kaplan Zdeněk
Štantejský Ondřej
 
 
Čopián Štefan
Svojanovský Radim
 
 
685  3011
3.Štantejský OndřejSvojanovský Radim-7-9-6  0312
4.Netolický LukášČopián Štefan8-511-8-72313
5.Bezdíček LukášJanák Martin-4-105-11 1314
6.Kaplan ZdeněkProcházka Jiří6-108-953224
7.Netolický LukášSvojanovský Radim657  3034
8.Bezdíček LukášČopián Štefan-6-11-8  0335
9.Kaplan ZdeněkJanák Martin989  3045
10.Štantejský OndřejProcházka Jiří7-8-7-8 1346
11.Bezdíček LukášSvojanovský Radim9-6810 3156
12.Kaplan ZdeněkČopián Štefan6-7-8-9 1357
13.Štantejský OndřejJanák Martin-56-99-82358
14.Netolický LukášProcházka Jiří-797-973268
15.Kaplan ZdeněkSvojanovský Radim95-77 3178
16.Štantejský OndřejČopián Štefan69-9-7-82379
17.Netolický LukášJanák Martin-93109 3189
18.Bezdíček LukášProcházka Jiří115-46 3199

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štantejský Ondřej04Svojanovský Radim13
Netolický Lukáš31Čopián Štefan40
Bezdíček Lukáš22Janák Martin22
Kaplan Zdeněk31Procházka Jiří13



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Medovinka Hlinsko AVrchní
rozhodčí:
Dalecký Petr
HOSTUJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Olšinka 383, Hlinsko 53901, Vstup přes budovu zimního stadionu, místnost v prvním patře, po ukončení provozu zimního stadionu je vstup od fotbalového hřiště.Rozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
12:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
7:1031:32596:579SK US Steinerová Choceň B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Dalecký Petr
Kosek Petr
 
 
Bělohlávek Dominik
Stránský Matěj
 
 
-10-10-5  0301
2.Polanský Jiří
Řezníček David
 
 
Mikulecký Jan
Kučera Martin
 
 
99-96 3111
3.Polanský JiříMikulecký Jan-9-685-62312
4.Kosek PetrBělohlávek Dominik-89-7-6 1313
5.Řezníček DavidStránský Matěj988  3023
6.Dalecký PetrKučera Martin542  3033
7.Kosek PetrMikulecký Jan978  3043
8.Řezníček DavidBělohlávek Dominik-98-7-8 1344
9.Dalecký PetrStránský Matěj-7106-9-102345
10.Polanský JiříKučera Martin447  3055
11.Řezníček DavidMikulecký Jan86-9-8-72356
12.Dalecký PetrBělohlávek Dominik-8-99-8 1357
13.Polanský JiříStránský Matěj2-9-8-10 1358
14.Kosek PetrKučera Martin10910  3068
15.Dalecký PetrMikulecký Jan7-788 3178
16.Polanský JiříBělohlávek Dominik-4-6-10  0379
17.Kosek PetrStránský Matěj-6-9-8  03710
18.Řezníček DavidKučera Martin         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Polanský Jiří13Mikulecký Jan22
Kosek Petr22Bělohlávek Dominik40
Řezníček David12Stránský Matěj31
Dalecký Petr22Kučera Martin03



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:SK US Steinerová Choceň CVrchní
rozhodčí:
Příhoda Tomáš
HOSTUJÍCÍ:KST Linea Chrudim ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Základní škola, Sv. Čecha 1686, Choceň, malý sálek ve II. patřeRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
6:1022:32467:505KST Linea Chrudim A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavík Miroslav
Šimonek Petr
 
 
Dočekal Tomáš
Netolický Jan
 
 
833  3010
2.Příhoda Tomáš
Šťastný Daniel
 
 
Malinský Tomáš
Netolický Tomáš
 
 
-5-5-4  0311
3.Příhoda TomášMalinský Tomáš-6-7-8  0312
4.Šťastný DanielNetolický Tomáš9-7-7-7 1313
5.Slavík MiroslavDočekal Tomáš13-987 3123
6.Šimonek PetrNetolický Jan5710  3033
7.Šťastný DanielMalinský Tomáš-14-7-3  0334
8.Slavík MiroslavNetolický Tomáš-65-7-8 1335
9.Šimonek PetrDočekal Tomáš435  3045
10.Příhoda TomášNetolický Jan7-48-7-102346
11.Slavík MiroslavMalinský Tomáš-9-6-7  0347
12.Šimonek PetrNetolický Tomáš97-46 3157
13.Příhoda TomášDočekal Tomáš-7-5-6  0358
14.Šťastný DanielNetolický Jan-7-7-8  0359
15.Šimonek PetrMalinský Tomáš893  3069
16.Příhoda TomášNetolický Tomáš-8-7-8  03610
17.Šťastný DanielDočekal Tomáš         
18.Slavík MiroslavNetolický Jan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Příhoda Tomáš04Malinský Tomáš31
Šťastný Daniel03Netolický Tomáš31
Slavík Miroslav12Dočekal Tomáš12
Šimonek Petr40Netolický Jan21



Zápis o utkání
Název soutěže: Divize Kolo: 8 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí BVrchní
rozhodčí:
Hodas David
HOSTUJÍCÍ:TJ Tesla Pardubice BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu19. 11. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:838:28667:610TTC Ústí nad Orlicí B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Doležal Jan
Doležal Tomáš
 
 
Lukeš Marek
Dočkal Radek
 
 
1086  3010
2.Hájek Ladislav
Hodas David
 
 
Novotný Luboš
Kudýn Petr
 
 
-7-8-10  0311
3.Doležal TomášLukeš Marek-67-8-6 1312
4.Hájek LadislavNovotný Luboš-98-12-4 1313
5.Doležal JanDočkal Radek-910135 3123
6.Hodas DavidKudýn Petr145-126 3133
7.Hájek LadislavLukeš Marek4-12-46-52334
8.Doležal JanNovotný Luboš486  3044
9.Hodas DavidDočkal Radek-954-983254
10.Doležal TomášKudýn Petr9-68-8-82355
11.Doležal JanLukeš Marek745  3065
12.Hodas DavidNovotný Luboš639  3075
13.Doležal TomášDočkal Radek9-10-6-7 1376
14.Hájek LadislavKudýn Petr-8-8-12  0377
15.Hodas DavidLukeš Marek665  3087
16.Doležal TomášNovotný Luboš14-11-9-6 1388
17.Hájek LadislavDočkal Radek11109  3098
18.Doležal JanKudýn Petr9910  30108

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Doležal Tomáš04Lukeš Marek22
Hájek Ladislav13Novotný Luboš22
Doležal Jan40Dočkal Radek13
Hodas David40Kudýn Petr22

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy
Reklama
JOOLA
XENIUM
PINGPONG knihy