Výběr krajského svazu:
Výběr regionálního svazu:
Sezóna:

Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TTC Ústí nad Orlicí CVrchní
rozhodčí:
Novák Aleš
HOSTUJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová BRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Žižkov 502 ,562 01 Ústí nad OrlicíRozhodčí:
Datum dle rozpisu01. 12. 2016 18:00 Začátek
utkání
18:00Konec
utkání
19:35Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:335:11480:338TTC Ústí nad Orlicí C

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Slavíček Martin
John Jiří
 
 
Skácelík Jiří
Konečný Pavel
 
 
9-6-86-102301
2.Novák Aleš
Lamač Martin
 
 
Němečková Eva
Moravcová Kateřina
 
 
876  3011
3.Novák AlešSkácelík Jiří656  3021
4.John JiříNěmečková Eva-1210-69-82322
5.Lamač MartinMoravcová Kateřina99-108 3132
6.Slavíček MartinKonečný Pavel426  3042
7.John JiříSkácelík Jiří-10-96-5 1343
8.Lamač MartinNěmečková Eva946  3053
9.Slavíček MartinMoravcová Kateřina557  3063
10.Novák AlešKonečný Pavel826  3073
11.Lamač MartinSkácelík Jiří83-104 3183
12.Slavíček MartinNěmečková Eva264  3093
13.Novák AlešMoravcová Kateřina735  30103
14.John JiříKonečný Pavel         
15.Slavíček MartinSkácelík Jiří         
16.Novák AlešNěmečková Eva         
17.John JiříMoravcová Kateřina         
18.Lamač MartinKonečný Pavel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Novák Aleš30Skácelík Jiří12
John Jiří02Němečková Eva12
Lamač Martin30Moravcová Kateřina03
Slavíček Martin30Konečný Pavel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Jiskra Litomyšl BVrchní
rozhodčí:
Syrová Lucie
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Borová BRozhodčí:Jaška Jindřich
Hráno v místnosti
přesná adresa
U Plovárny 1061,Litomyšl 57001, U zimního stadionu a koupalištěRozhodčí:Kopecký Stanislav
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 13:30 Začátek
utkání
13:30Konec
utkání
15:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:232:16481:414TJ Jiskra Litomyšl B

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Štarman Karel
Dostál Jiří
 
 
Češka Roman
Lorenc Milan
 
 
7-7122 3110
2.Flodr Tomáš
Valdhans Rudolf
 
 
Langr Lukáš
Štrof Jaroslav
 
 
12-126-873220
3.Štarman KarelLangr Lukáš8-1-69123230
4.Valdhans RudolfČeška Roman-9-6-7  0331
5.Flodr Tomᚊtrof Jaroslav8410  3041
6.Dostál JiříLorenc Milan48-7-693251
7.Valdhans RudolfLangr Lukáš65-93 3161
8.Flodr TomášČeška Roman58-5-8-42362
9.Dostál JiříSchwedler Josef346  3072
10.Štarman KarelLorenc Milan12-9-6753282
11.Flodr TomášLangr Lukáš6158  3092
12.Dostál JiříČeška Roman996  30102
13.Štarman KarelSchwedler Josef         
14.Valdhans RudolfLorenc Milan         
15.Dostál JiříLangr Lukáš         
16.Štarman KarelČeška Roman         
17.Valdhans RudolfSchwedler Josef         
18.Flodr TomášLorenc Milan         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Štarman Karel20Langr Lukáš03
Valdhans Rudolf11Češka Roman21
Flodr Tomáš21Štrof Jaroslav01
Dostál Jiří30Lorenc Milan02
   Schwedler Josef01



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Žamberk AVrchní
rozhodčí:
Šafář Jiří
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol Sudslava ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Tyršova 534, Žamberk, 2 stolyRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:30Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:737:29641:582TJ Sokol Žamberk A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Pavel Jan
Sourada Milan
 
 
Dostálek Jaroslav
Syrový Vojtěch
 
 
745  3010
2.Svoboda Leoš
Svoboda Miloš
 
 
Dostálek Martin
Syrový Karel
 
 
97-73 3120
3.Pavel JanDostálek Jaroslav6-995 3130
4.Svoboda LeošSyrový Vojtěch-9-67-7 1331
5.Svoboda MilošDostálek Martin11-8-69133241
6.Sourada MilanSyrový Karel88-86 3151
7.Svoboda LeošDostálek Jaroslav-8-9-7  0352
8.Svoboda MilošSyrový Vojtěch-67-10-5 1353
9.Sourada MilanDostálek Martin567  3063
10.Pavel JanSyrový Karel956  3073
11.Svoboda MilošDostálek Jaroslav75-9-9-72374
12.Sourada MilanSyrový Vojtěch-11-43-7 1375
13.Pavel JanDostálek Martin79-11-6-132376
14.Svoboda LeošSyrový Karel-9-5-8  0377
15.Sourada MilanDostálek Jaroslav374  3087
16.Pavel JanSyrový Vojtěch-7758 3197
17.Svoboda LeošDostálek Martin9-7-981032107
18.Svoboda MilošSyrový Karel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Pavel Jan31Dostálek Jaroslav22
Svoboda Leoš13Syrový Vojtěch31
Svoboda Miloš12Dostálek Martin13
Sourada Milan31Syrový Karel12



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:Orel Orlice AVrchní
rozhodčí:
Adamec Václav
HOSTUJÍCÍ:Orel Vysoké Mýto ARozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Jablonská 181, Letohrad - Orlice, výpadovka z Letohradu směr VerměřoviceRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:00Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:230:14452:354Orel Orlice A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Adamec Miroslav ml.
Kolomý Tomáš
 
 
Dvořák Martin
Pohl Pavel st.
 
 
-12-10-7  0301
2.Adamec Václav
Hubálek Zdeněk
 
 
Synek Martin
Vojnar Jiří
 
 
8-997 3111
3.Hubálek ZdeněkDvořák Martin627  3021
4.Adamec Miroslav ml.Synek Martin7-987 3131
5.Kolomý TomášPohl Pavel st.-9845 3141
6.Adamec VáclavVojnar Jiří472  3051
7.Adamec Miroslav ml.Dvořák Martin-69-8383261
8.Kolomý TomášSynek Martin-5-8-6  0362
9.Adamec VáclavPohl Pavel st.7-979 3172
10.Hubálek ZdeněkVojnar Jiří-13-891283282
11.Kolomý TomášDvořák Martin286  3092
12.Adamec VáclavSynek Martin715  30102
13.Hubálek ZdeněkPohl Pavel st.6    10  
14.Adamec Miroslav ml.Vojnar Jiří         
15.Adamec VáclavDvořák Martin         
16.Hubálek ZdeněkSynek Martin         
17.Adamec Miroslav ml.Pohl Pavel st.         
18.Kolomý TomášVojnar Jiří         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Hubálek Zdeněk20Dvořák Martin03
Adamec Miroslav ml.20Synek Martin12
Kolomý Tomáš21Pohl Pavel st.02
Adamec Václav30Vojnar Jiří02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Slovan Moravská Třebová AVrchní
rozhodčí:
Maděra Jaroslav
HOSTUJÍCÍ:TJ Sokol ŘetováRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Moravská Třebová, Tyršova 41, Herna ST - Na koupalištiRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
10:45Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
10:030:8386:278TJ Slovan Moravská Třebová A

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Maděra Jaroslav
Zítka Patrik
 
 
Kovář Dušan
Dušek Rudolf
 
 
98-57 3110
2.Kalandra Miloslav ml.
Mrva Milan
 
 
Sychra Václav
Mužík Samuel
 
 
668  3020
3.Maděra JaroslavKovář Dušan54-6-833230
4.Mrva MilanDušek Rudolf599  3040
5.Zítka PatrikSychra Václav-6835 3150
6.Kalandra Miloslav ml.Mužík Samuel442  3060
7.Mrva MilanKovář Dušan11-644 3170
8.Zítka PatrikDušek Rudolf-68-9983280
9.Kalandra Miloslav ml.Sychra Václav5-866 3190
10.Maděra JaroslavMužík Samuel897  30100
11.Zítka PatrikKovář Dušan         
12.Kalandra Miloslav ml.Dušek Rudolf         
13.Maděra JaroslavSychra Václav         
14.Mrva MilanMužík Samuel         
15.Kalandra Miloslav ml.Kovář Dušan         
16.Maděra JaroslavDušek Rudolf         
17.Mrva MilanSychra Václav         
18.Zítka PatrikMužík Samuel         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry20čtyřhry02
Maděra Jaroslav20Kovář Dušan02
Mrva Milan20Dušek Rudolf02
Zítka Patrik20Sychra Václav02
Kalandra Miloslav ml.20Mužík Samuel02



Zápis o utkání
Název soutěže: Krajská soutěž B Kolo: 10 Kategorie: MUZ
POŘÁDAJÍCÍ:TJ Sokol Česká Třebová BVrchní
rozhodčí:
dohoda
HOSTUJÍCÍ:TJ Vidlatá SečRozhodčí:
Hráno v místnosti
přesná adresa
Herna ST Na Skále Česká TřebováRozhodčí:
Datum dle rozpisu03. 12. 2016 09:00 Začátek
utkání
09:00Konec
utkání
11:15Rozhodčí:
Celkový výsledek:BodůSadMíčkůVítěz
5:1025:33505:568TJ Vidlatá Seč

Jednotlivé výsledky:
č.Hráči poř. oddíluDKHráči host. oddíluHKVýsledek hrySadyBody
1.Steinmetz Roman
Wávra Petr
 
 
Osecký Lukáš
Hubinka Jiří
 
 
998  3010
2.Štarman Emil
Rybka Martin
 
 
Famfulík Petr ml.
Famfulík Vladislav ml.
 
 
-8-798-82311
3.Štarman EmilOsecký Lukáš9-8-9-6 1312
4.Steinmetz RomanHubinka Jiří11810  3022
5.Wávra PetrFamfulík Petr ml.-4587 3132
6.Rybka MartinFamfulík Vladislav ml.6-11-8-10 1333
7.Steinmetz RomanOsecký Lukáš79-5-7-62334
8.Wávra PetrHubinka Jiří-64-76103244
9.Rybka MartinFamfulík Petr ml.-9-10516-82345
10.Štarman EmilFamfulík Vladislav ml.-4-5-6  0346
11.Wávra PetrOsecký Lukáš-9-849-102347
12.Rybka MartinHubinka Jiří-7-2-8  0348
13.Štarman EmilFamfulík Petr ml.WO    0349
14.Steinmetz RomanFamfulík Vladislav ml.787  3059
15.Rybka MartinOsecký Lukáš-10-6-7  03510
16.Štarman EmilHubinka Jiří         
17.Steinmetz RomanFamfulík Petr ml.         
18.Wávra PetrFamfulík Vladislav ml.         

Statistika jednotlivých hráčů:
čtyřhry11čtyřhry11
Štarman Emil02Osecký Lukáš40
Steinmetz Roman21Hubinka Jiří12
Wávra Petr21Famfulík Petr ml.11
Rybka Martin04Famfulík Vladislav ml.21
WO01WO10

předchozí kolo následující kolo
Reklama
JOOLA
vsenastolnitenis
pohary-bauer
JOOLA
XENIUM
DHS
Reklama
JOOLA
XENIUM
DHS